לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2007, 12:19
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי SilverCivic שמתחילה ב "לא הייתי ממליץ לך לקנות את..."

שחר זה שאתה בניקון לא אומר שהוא גם צריך ניקון :]
בכל אופן ה 400D דווקא מצלמה מצויינת לפי מה שראיתי הבעיה ששחר כתב עליה באחיזה זה רק במקרה שהידיים שלך גדולות זאת אומרת המצלמה עצמה נורא קטנה מה שגורם לה להיות יותר קלה מרוב העדשות בשוק וזה דיי מרגיז להחזיק מצלמה שהיא קלה מהעדשה שעליה
אתה צריך להחזיק אותה לראות אותה לעומת עוד מצלמות אחרות ולהחליט מה הכי נוחה וטובה לך

לא הייתי קונה בתאילנד בעד שום הנחה כלשהי
כמו שארז אמר אין לדעת איפה הרכיבו אותה ואיך הרכיבו אותה ומי הרכיב אותה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 16:05
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיינטבול שמתחילה ב "קנון D400"

אוי נו באמת מה זה משנה איפה הרכיבו אותם ביפן,סין,תאילנד... הכול אותו חרא... כול הייצור עובר השגחה קפדנית של קאנון/ניקון אז זה לא בידיוק משנה מאיפה היא הגיע. סתם הכול סיפורים והמצאות שבתאילנד פחות טוב ופה ושם טוב יותר.בנוגע למצלמה...
ה400d מצלמה מצויינת. טענו פה שהיא לא נוחה לאחיזה. זה כמו שבן אדם שברשותו קאנון מסידרת 1d יקח בידיו d70 ויגיד שהיא פצפונת וממש לא נוחה. כול עיניין הנוחות והגודל אופיינים לאדם ספציפי אחד. עם יש ידיים קטנות אז אחלה עם יש ידיים גדולות אז אולי פחות.. למרות שאני מכיר כמה בעלי ה350d בעלי ידיים ענקיות ומסתדרים איתה יופי.

בנוגע לאיכות תמונה. אני יגיד בללא ספק המעבד יותר מתקדם מהd70 של ניקון ואיכות התמונה בא גבוהה יותר. המקבילות של ניקון לא טובות יותר מבחינת איכות תמונה. אולי במאפיינים אחרים כן אבל מבחינת עיבוד תמונה אף אחת לא מובילה באופן אבסולוטי.
איכות התמונה של ה400d עולה על ה30d והינך טוען שה30d נחותה יותר מהd70 נכון?
בקיצור מצלמה מצויינת ומספקת איכות תמונה ללא פשרות.

בנוגע לאחריות... כול אחד והשיקולים שלו. אני בעצמי רכשתי מצלמה בחו"ל ואני בטוח שעוד הרבה אחרים בפורום וכולנו לקחנו את הסיכון.. אך הסיכון בא כנגד המחיר המזול בהרבה ממה שהיו משלמים בארץ ומקבלים אחריות. אז שוב עיניין האחריות נורא אישי כלפיי כול אחד ואחד.

תקראו קצת את הביקורת שהיא עברה בd-spot ואולי תתחילו לחשוב אחרת...

http://www.d-spot.co.il/modules.php...&pid=136&page=1
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 05-02-2007 בשעה 16:15.
ישן 05-02-2007, 16:33
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SilverCivic שמתחילה ב "איפה ראית שטענתי שהD70..."

ואתה רוצה להגיד לי שהd50 d80 טובות יותר מה400d??

בנוגע להשוואה ל30d אני טוען שה400d איכותית יותר בפלט התמונה מה30d ואתה טוען שהd50-d80 טובות יותר מה400 כך שהם יהיו גם טובות יותר מה30d..

לא ראית תמונות טובות בשלומי,d-spot,פרש אז זה אומר שהמצלמה לא מוציא תמונות איכותיות? המצלמה הזו דיי חדשה בשוק לכן לא לכול כך הרבה משתמשים יש אותה במיוחד בקבוצות כמו שלומי וd-spot ששם לכול אחד יש כבר מזמן מערכת dslr וממש מעטים אשר מחזיקים ב400d.

בנוגע לתמונות בבקשה קישורים.

1. http://www.dpreview.com/reviews/canoneos400d/page30.asp
2. http://www.pbase.com/stjarna/400d_myndir
3.ואחרונה והחביבה אליי.. ושלא יהיו ספקות לגביי המצלמה הזו...
http://www.alexandraphotos.com/- כול הצילומים צולמו בעזרת ה400d.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 05-02-2007, 19:15
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "אם כבר דיברת על ההשוואה אז..."

הרבה יותר רעש??? תגידי לי מאיפה את קוראת.. ניראה לי את לא יודעת להבדיל בין רעש ציבעוני לרעש מונוכרומי. הd80 עובדת על ערוץ צבע מסויים בישביל להפחית את כמות הרעש הציבעונית בעקבות כך היא מתחילה לאבד פרטים. קאנון ניראת יותר רועשת אך מספקת יותר פרטים... כול אחד והעדפות שלו אני מעדיף את החיסרון/יתרון של קאנון.
בקשר לצבעים שוב זו רק דעתך.. הם לא טוענים במאמר שהצבעים של ניקון טובים יותר.. אלה רכים יותר בעלי פחות חידוד ששוב זה עדפות של כול משתמש ומשתמש...

בכללי לא טענתי שה400d טובה יותר מה80 אלה יריבה שלה. ובסך הכול מצלמה מצויינת.

ישן 05-02-2007, 16:41
  Shwansi Shwansi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיינטבול שמתחילה ב "קנון D400"

צר לי לאכזב אותכם, אבל ה400D לא נוחה. נקודה.

החזקתי את המצלמה עשרות פעמים ביד, והיא נוראית.
ולכל המערערים, יש לי יד קטנה מאד, כך שהבעיה היא לא ביד שלי.

אין לי מושג איך אפשר להתרגל לגודל כזה..

בנוגע להשוואת שניתנו פה בין ניקון וקנון.
"תחרות שלעולם לא תיגמר".
וחבל על המאמץ של כולכם.

אין שום הצדקה להגיד שה400D טובה יותר מהD80.
ואם לא ראיתם תמונות טובות מה400D אני יכול לכוון אותכם לחבר שלי שהוא צלם נפלא, ומוציא תמונות מצויינות ממנה.

לגבי האנשים שטוענים שה400D מפיקה תמונות טובות יותר, בימים הקרובים אני אעלה לפה כמה תמונות דומות מה400D ו-D70s, ואשמח אם תוכלו להצביע על מי מהן תהיה שייכת למי.

ישן 05-02-2007, 16:49
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Shwansi שמתחילה ב "צר לי לאכזב אותכם, אבל ה400D..."

"צר לי לאכזב אותכם, אבל ה400D לא נוחה. נקודה."

נו באמת עוד פעם אתה מתחיל... אני יביא לך עכשיו 1ds mark2 והיא לא תיהיה לך נוחה בהתחלה ואני חותם על כך... איך אתה מסביר שהמון אנשים שרוכשים אותו טוענים היא מצלמה נוחה מאוד... אתה לא מבין אין דבר כזה נוח לא נוח.. לך זה נוח לי זה לא נקודה. זה לא נושא לוויכוח בכלל.

אין שום הצדקה להגיד גם שהd80 טובה יותר מה400d. ואני לא זוכר שמישהוא טען שהd80 טובה יותר. במיוחד לא אני.

כשתעשה את המבחן תשתמש באותם בעדשות מקבילות בין שתיהם גם בעיקר ברמה האופטית. אגב מבחנים יש כבר מספיק בין ה400d למצלמות יותר מתקדמות... לא משווים את הd70s ל400d אלה לd80. שוב מבחנית איכות פלט נטו ולא כול שאר המאפיינים...אנו לא מדברים על איזה מצלמה טובה יותר לרכישה אלה איזו מצלמה נותנת לך את איכות התמונה הטובה ביותר.

ישן 05-02-2007, 16:56
  Shwansi Shwansi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב ""צר לי לאכזב אותכם, אבל ה400D..."

מתרגלים לכל דבר.
ההרגשה היא שאתהנ מחזיק צעצוע.

בכל אופן, לא נמשיך להתווכח ולהרחיב בנושא, כי חבל לנו על המאמץ ועל האצבעות
אני מכבד את דעתך, ואני מקווה שאתה גם מכבד את דעתי.

אני פשוט טוען, שלא תוכל להבחין בהבדלים משמעותיים בין ה400 ל70, ולכן אני הולך לצלם מבחן השוואתי עם שניהם.
ברור לי שההשוואות העדכניות לא מכניסות בכלל את הD70s לקטגוריה, בגלל גילה.
גם ה400 וגם ה80 מחודשת מבחינה טכנולוגית בהרבה פרטים שונים.

בכל אופן, אם היה לי את הD80 היינו יכולים להיות שקטים יותר..
לצערי, נאלצתי לקנות את ה70 מסיבות תקציביות.

בשורה התחתונה.
מי שיודע לצלם, יכול להוציא תמונות מצויינות, ואף טובות יותר מאשר תמונות שצולמו במצלמות "מתקדמות" יותר.

היה לי בעבר במועדפים אתר מדהים, של צלם מאד מוכשר, שמתעקש לצלם בP&S, ולהראות לכולם שה-DSLR לא עושה את ההבדל מבחינת האיכות.
אני אנסה למצוא את הקישור..

ישן 05-02-2007, 17:02
צלמית המשתמש של coolpix

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Shwansi שמתחילה ב "מתרגלים לכל דבר. ההרגשה היא..."

אתה צודק במה שאתה אומר אבל לא על כך הדיון....

לגביי "שלא תוכל להבחין בהבדלים משמעותיים בין ה400 ל70"

זה כמו שאני יצלם תמונה מה30d ומה5d ל5די אני יעשה קרופ של 1.5 וגם אז בקושי תוכל לשים לב להבדל ומדובר פה במצלמות שונות מבחינת איכות הפרטים.

בין ה400 ל70 אני ישים לב להבדלים מיד עם תצלם באסא 400 ומעל. מיד.
בזמן הגדלות גדולות אני ישים לב מיד בגלל היתרון של המגה פיקסל לקאנון. שניכרים ב4 מגה יותר מה70.
ועוד כמה וכמה דברים.

ברור שעם תדפיס לי תמונה שצולמה משתי המצלמות הללו ב100 אסא (ניקון 200) בגודל 10-15 אני בחיים לא ישים לב. כך גם אתה לא תשים לב לתמונה שצולמה עם300d ועדשת L ו1ds mark2 ועדשת Lבתמונה של 10-15. אז מה אמרו בכך...?

ישן 05-02-2007, 17:54
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Shwansi שמתחילה ב "צר לי לאכזב אותכם, אבל ה400D..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shwansi
צר לי לאכזב אותכם, אבל ה400D לא נוחה. נקודה.

החזקתי את המצלמה עשרות פעמים ביד, והיא נוראית.
ולכל המערערים, יש לי יד קטנה מאד, כך שהבעיה היא לא ביד שלי.

אין לי מושג איך אפשר להתרגל לגודל כזה..

תשמע אני הייתי מצלם בניקון D70S ואהבתי מאוד את האחיזה שלה אבל עכשיו אני מצלם עם ה350D
כן היא קטנה בטירוף והיא הכי קטנה בשוק הDSLRים אבל לכל דבר מתרגלים אם נותנים צ'אנס ולא שוללים ישר.
אולי אתה פשוט "לא רוצה" לקבל את הגודל של המצלמה ובגלל זה אתה שולל אותה (את ה-D400).
תשאל את שמיל הוא יגיד לך איך המצלמה כי נראה לי שהוא מאוד מרוצה ממנה.
חוץ מזה גם אבא שלי קנה לא מזמן את ה D400 והוא מרוצה ממנה עד השמיים, בכל מקרה כל מצלמה לגופה.

תמיד טוב לראות ולחוש את המצלמה עצמה פיזית ולא לקנות דרך האינטרנט, יש מישהו שיאהב את זו ויש מישהו שיאהב את האחרת, הכל תלוי במי שקונה את המצלמה.
לתת המלצות נוכל לתת מפה עד להודעה חדשה (גם אם יש לנו ניסיון במצלמה או לא) אבל תחושת האחיזה היא שונה מאדם לאדם.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר