לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2007, 08:48
  arnon81 arnon81 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
בושה וחרפה!

אתמול צפיתי במשחק של מכבי חיפה-בית"ר י-ם. אני בכלל אוהד מכבי ת"א אבל בתור אוהד כללי של כדורגל אני רוצה לומר שמכבי חיפה הייתה בזיון שלא נראה כמותו הרבה זמן!
איפה הכבוד של השחקנים לסמל ,למועדון??? איזו הגנה גרועה ומחוררת , פשוט לא יאמן.
מזל שהיו כמה מעידות של זנדברג ( שחקן מצויין) ושוונקי כי יכול היה להיגמר 5-0 בקלי קלות.
רשם פה בחור בשם MOSHIK P אוהד מכבי חיפה לפני תחילת העונה שהוא כבר צופה את העתיד ורואה איך מכבי חיפה תתפורר. היו פה הרבה אנשים מתרעמים שקיללו וצחקו עליו אבל הבחור צדק ובגדול.
עכשיו מר' יענקלה שחר ואדון רוני לוי אוכלים את הכובע על כך ששיחררו שחקנים כמו בנאדו ( סמל,קפטן) ומיכאל זנדברג שלטעמי הוא השחקן הטוב ביותר בליגה כיום.

MOSHIK P מגיע לך שאפו ענק!!!!!!!!!!! כי אתה אוהד אמיתי ומציאותי שידע לראות את הטעויות הקשות שנעשו.

מכבי חיפה= בזיון!!! MOSHIK P = שאפו!!!
חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 15:20
  arnon81 arnon81 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "בדבר אחד אני כן מסכים איתך"

נכון שאין טעם לפטר את רוני לוי בשלב זה של העונה אלא כבר מזמן!
לפי דעתי הוא הצליח רק בזכות סגל שחקנים שהיה לו ולא בזכות עצמו. שאתה אומר 2-3 שחקנים יש בך נימה של זילזול. הוא לא שחרר שחקנים מהנוער הוא שיחרר כוכבים!!!!!!!! עידן טל אחד הטובים בארץ, מיכאל זנדברג שהוא לטעמי השחקן הטוב ביותר בליגה. והשחרור הכי אידיוטי הוא שיחרורו של אריק בנאדו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ריבונו של עולם הקפטן, הסמל במשך שנים רבות.
עכשיו שהם סופגים וההגנה שלהם נראת כמו גבינה צהובה שחר מבין את הטעות הנוראית הזו.

לגבי מושיק- הוא פסל את הקבוצה שלו בגלל שהוא הרגיש פגוע מכל ההתנהלות שכרגע מתרחשת.
הוא הבין את הטעויות שנעשו עוד לפני האנשים שעכשיו יושבים בבית ואוכלים את הלב.
חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 16:06
צלמית המשתמש של 4l0n
  משתמש זכר 4l0n 4l0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי arnon81 שמתחילה ב "נכון שאין טעם לפטר את רוני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי arnon81
נכון שאין טעם לפטר את רוני לוי בשלב זה של העונה אלא כבר מזמן!
לפי דעתי הוא הצליח רק בזכות סגל שחקנים שהיה לו ולא בזכות עצמו. שאתה אומר 2-3 שחקנים יש בך נימה של זילזול. הוא לא שחרר שחקנים מהנוער הוא שיחרר כוכבים!!!!!!!! עידן טל אחד הטובים בארץ, מיכאל זנדברג שהוא לטעמי השחקן הטוב ביותר בליגה. והשחרור הכי אידיוטי הוא שיחרורו של אריק בנאדו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ריבונו של עולם הקפטן, הסמל במשך שנים רבות.
עכשיו שהם סופגים וההגנה שלהם נראת כמו גבינה צהובה שחר מבין את הטעות הנוראית הזו.

לגבי מושיק- הוא פסל את הקבוצה שלו בגלל שהוא הרגיש פגוע מכל ההתנהלות שכרגע מתרחשת.
הוא הבין את הטעויות שנעשו עוד לפני האנשים שעכשיו יושבים בבית ואוכלים את הלב.

לא היה צריך לפטר את רוני לוי בתחילת העונה לדעתי.
הוא הצליח ממש יפה בחיפה, ורק בגלל חוסר מזל הוא לא העפיל לליגת האלופות.
אז שחר נתן לו עוד שנה צ'אנס לנסות להשיג משהו. לא הולך - אז יפרדו הדרכים בסוף העונה.

לגבי השחקנים שעזבו. את ההעברות של טל וזנדברג, לא היה אפשר למנוע, כי טל רצה לשחק באירופה והכסף של בית"ר מה לעשות, גדול משל שחר. ובנאדו אני כבר לא זוכר מה היה הסיפור איתו.
שחקנים גדולים עזבו גם בקבוצות גדולות ולא קרה להן כלום.
יכלו להביא שחקנים אחרים במקומם.
חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 16:04
צלמית המשתמש של ghnon
  ghnon ghnon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.05
אז ככה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי arnon81 שמתחילה ב "בושה וחרפה!"

אחרי שראיתי את המשחק אתמול..אמרתי לעצמי,מה זה הקבוצה הזאת?
איפה האחריות?איפה המלחמה?זה לעזאזל משחק עונה!
ככה משחקת אלופה?
זה היה ה"קש ששבר את גב הגמל,חשבתי לעצמי חיפה הולכת להילחם,לא רק לעצמה,אלא לכל הליגה!
אבל זהו,הזרים צריך להעיף אותם קיבינימט,אם זה את קולאטי האפס,ממש אפס,לא פוגע,לא עושה כלום,לא ראיתי אותו כל המשחק.ואם זה גם את אולרה,שחקן ליגה ג' לא היתי שם אותו.
והרשימה ארוכה.
ולמה ארביטמן לא פתח במקום קולאטי העייף?
חיפה עשו טעות שלא הביאו מחליפים ראוים לשחקנים כמו זנברג עידן טל ובנאדו.
נו באמת אלה מחליפים לזנברג?משומר,גזל,קינן?מה לעזאזל הם ההנהלה של חיפה חשבו?
לגבי זנברג לא בא בהאשמות לחיפה,הם באמת לא יכלו בעלויות שבית"ר הציעו לזנברג.
גם עידן טל,חיפה לא היתי חוסמת לו את הדרך לאירופה.
אבל בנאדו? בנאדו הוא סמל!עם קצת רצון חיפה יכלו להשאיר אותו לפחות עד סוף העונה.
לגבי המאמן למה לא לפטר אותו?מה זה יעזור סוף עונה?
עדיף עכשיו!שלקראת העונה הבאה,הוא כבר יכיר את השחקנים וכו'.

חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 18:53
צלמית המשתמש של 4l0n
  משתמש זכר 4l0n 4l0n אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.12.05
מסכים איתך ברוב הדברים
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ghnon שמתחילה ב "אז ככה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ghnon
אחרי שראיתי את המשחק אתמול..אמרתי לעצמי,מה זה הקבוצה הזאת?
איפה האחריות?איפה המלחמה?זה לעזאזל משחק עונה!
ככה משחקת אלופה? השחקנים אירגנו שיחות מטויבציה במהלך השבוע, אבל עדיין חסר להם הבטחון שהיה. וגם לא משנה כמה מוטיבציה יחדירו בהם, היכולת המקצועית פשוט ירדה: קבלת החלטות, ניצול מצבים ועוד.
זה היה ה"קש ששבר את גב הגמל,חשבתי לעצמי חיפה הולכת להילחם,לא רק לעצמה,אלא לכל הליגה! נלחמו... מסתבר שלא מספיק
אבל זהו,הזרים צריך להעיף אותם קיבינימט,אם זה את קולאטי האפס,ממש אפס,לא פוגע,לא עושה כלום,לא ראיתי אותו כל המשחק.ואם זה גם את אולרה,שחקן ליגה ג' לא היתי שם אותו.
והרשימה ארוכה. אכן צריך לשחרר זרים רבים. קולאוטי לא עוזר בהגנה, וגם לא מנצל את המצבים היחידים שכבר יש לו. אולארה לדעתי שחקן טוב רק חבל שלפעמים יש לו את השטויות האלה. מסודי גם כן שחקן טוב אבל מתאים לדעתי יותר לקבוצות קטנות שם הוא מוביל. אנרסן ודירסאו היחידים שעוד אפשר להגיד עליהם מילים טובות.
ולמה ארביטמן לא פתח במקום קולאטי העייף? מסכים ב-100%. ארביטמן כל משחק נותן את הנשמה ועוזר בהגנה, נלחם על כל כדור.
חיפה עשו טעות שלא הביאו מחליפים ראוים לשחקנים כמו זנברג עידן טל ובנאדו. צודק.. היו צריכים להביא מחליפים ראויים. למרות שמסודי זה הימור כי רק אחרי X משחקים גילו שהוא לא מתאים לא יכלו לדעת קודם (ובכל זאת היו צריכים לשחרר אותו בינואר לדעתי). אנדרסן שחקן טוב, אבל לא מחליף ראוי לעידן טל לדעתי.
נו באמת אלה מחליפים לזנברג?משומר,גזל,קינן?מה לעזאזל הם ההנהלה של חיפה חשבו? קינן גזל ומשומר לא מחליפים לזנדברג. משומר מגם ימני, קינן בלם וגזל קשר דפנסיבי. משומר צריך להיות קשר תוקף מאשר מגן, יותר מתאים לאופי שלו. קינן לדעתי שחקן מצויין, ואני בספק אם בנאדו יותר טוב ממנו. שחקן שלוקח כל כדור בהגנה ולא מסתבך. חבל שקצת שיגעון שבוע שעבר מנע ממנו לשחק אתמול.
לגבי זנברג לא בא בהאשמות לחיפה,הם באמת לא יכלו בעלויות שבית"ר הציעו לזנברג.
גם עידן טל,חיפה לא היתי חוסמת לו את הדרך לאירופה. כמו שאמרתי קודם.
אבל בנאדו? בנאדו הוא סמל!עם קצת רצון חיפה יכלו להשאיר אותו לפחות עד סוף העונה. באמת היה צריך להשאיר את בנאדו. שחקן טוב וסמל אבל הכסף של בית"ר יותר משכנע..
לגבי המאמן למה לא לפטר אותו?מה זה יעזור סוף עונה?
עדיף עכשיו!שלקראת העונה הבאה,הוא כבר יכיר את השחקנים וכו'. עדיף בסוף העונה לסיים איתו את הדרך. קצת כבוד למאמן שלקח 3 אליפיות ב-3 שנים. הוא בכל זאת מאמן טוב, ותזכור שקבוצה לא יכולה לנצח כל הזמן, וכל קבוצה נקלעת למשברים. מה גם שייקח זמן עד שמאמן חדש יתרגל לקבוצה והקבוצה אליו ואולי חיפה תשחק אפילו יותר גרוע מעכשיו :S.

חפרתי..
חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 19:14
צלמית המשתמש של ghnon
  ghnon ghnon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.05
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "מסכים איתך ברוב הדברים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 4l0n
נו באמת אלה מחליפים לזנברג?משומר,גזל,קינן?מה לעזאזל הם ההנהלה של חיפה חשבו? קינן גזל ומשומר לא מחליפים לזנדברג. משומר מגם ימני, קינן בלם וגזל קשר דפנסיבי. משומר צריך להיות קשר תוקף מאשר מגן, יותר מתאים לאופי שלו. קינן לדעתי שחקן מצויין, ואני בספק אם בנאדו יותר טוב ממנו. שחקן שלוקח כל כדור בהגנה ולא מסתבך. חבל שקצת שיגעון שבוע שעבר מנע ממנו לשחק אתמול.

סליחה פשוט היתי עצבני באמצע הכתיבה..
התכוונתי לשלושת היוצאים.
בנאדו,זנברג,וטל.ולא רק זנברג.
כאשר חשבו שהמחליף של טל יהיה אנדרסון.
והמחליף של בנאדו,הוא קינן.
ולאור החידוש של ההרכב,היה צריך גם טקטיקה חדשה.
אז במקום גזל,לפי דעתי לוי,היה צריך להעיז יותר.
ולפתוח עם יותר מחץ בהתקפה עם מליקסון...
אבל זה לא קרה,וחבל..

חזרה לפורום
ישן 05-02-2007, 20:37
  moshik_p moshik_p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.06
אדון ארנון הנכבד
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ארנון81 שמתחילה ב "חביבי אני מסתכל על העתיד ולא..."

יש דברים שאתה ממש צודק בהם אבל לפעמים אתה אוהב להגזים
כל הישג שהמדינה עושה זה שווה
נכון, אף קבוצה לא עושה זאת לאורך זמן וחבל...

רוני לוי הביא הישגים לקבוצה ועד סוף שנה שעברה באמת אפשר היה לתפוס ממנו מאמן למרות שבאמת בתור שחקן הוא לא היה כזה כוכב ...חבל שמשהו התהפך בו לקראת פתיחת העונה הנוכחית
והוא פשוט החליט להרוס את הקבוצה

כולם מוזמנים לקרוא תגובות שלי מיולי אוגוסט שעבר ולהבין שלא חזיתי את מה שיהיה פשוט אתם הייתם עיוורים....
כל מילה ומילה שאמרתי אתם חווים כעת

ויש כאלה שמעדיפים לשתוק מבושה (פתאום הם נעלמו ולא מגיבים למה שאני רושם .... הייתם אז מעפנים ונשארתם ...והשתיקה שלכם מראה שבאמת נשארתם מעפנים ...)

שנה הבאה דרבי חיפאי!!!!!!!!
חזרה לפורום
ישן 06-02-2007, 21:41
צלמית המשתמש של --שימי--
  --שימי-- --שימי-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.05
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "לא קשור לאלופה או לא - אוהדים..."

נכון הייתי מתלונן אבל מפה ועד זה שאוהדי חיפה מקללים את רוני לוי וצועקים לו להתפטר אחרי 3 הפסדים רצופים אחרי שהוא הביא להם 3 אליפויות רצופות, המרחק די גדול. כן הייתי מתלונן על צורת המשחק אבל לא הייתי שוכח לרוני לוי את מה שהוא הביא לחיפה. אם הם היו אלופים ב-3 שנים האחרונות איתו אז כנראה שהבעיה היא לא בו ספציפית, כי הוא אחד המאמנים הכי גדולים שהיו למועדון הזה (לפחות מבחינת הישגים) אז היית מצפה לקצת יותר הערכה כלפיו מהאוהדים הירוקים.
נכון אליפות רביעית רצופה כבר לא תהיה אבל תהיה בטוח שחיפה עוד תצא מהמשברון הזה ובטח ובטח שלא תקבל עוד יותר מדי רביעיות או שלישיות על האפס במהלך העונה. את הכבוד שלהם הם עוד יצילו.. מתי זה יקרה? אז זהו כמו שאמרת אם הייתי אוהד חיפה הייתי מתלונן, אבל אני לא אז מה זה משנה לי כבר..... FORZA VALENCIA

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=31%2F07%2F2005&end_date=31%2F07%2F2008&-=.jpg]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר