לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אתם יודעים שאתם רוצים את זה... אתם יודעים שאתם מסוגלים... אז שבו. התמתחו..בחרו לכם כלי, ותתחילו ללמוד לנגן :) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כלי נגינה ונגנים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2007, 00:51
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zigizu שמתחילה ב "שאלה לגבי חשמלית"

יש עוד המון חברות ממש טובות שהן לא פנדר גיבסון או יבנז.זה נכון שפנדר היא היצרנית הגדול העולם וניראה לי שאחר זה יבנז ואולי גיבסון אבל יש חברות רבות שיש להן מוצרים שלא נופלים מהחברות האלו ויש דגמים שיכול להיות שהם טובים יותר. בכול מיקרה אני לא אוהב את הפנדים הזולות. הן ממש לא מספקות ויקרות ללא הצדקה. אני ממש לא יודע עם המיוזיק מן ב 3000 שח כן נותנת את הפיטרון אבל באופן כללי זאת חברה ממש טובה ויש לה גיטרות גם ב 15000 שח. הבעיה שלהן היא שהו ממש קבדות. אני אישית הייתי בודק את הקורט במחיר הזה ואז שומע איזה סאוד טוב יותר. (בכול מיקרה מיוזיק מן היא חברה לא זולה פשוט לא רואים אותה הרבה בארץ כמו שלא רואם גר'ץ
חזרה לפורום
ישן 07-02-2007, 23:39
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי zigizu שמתחילה ב "לפי ההצעות אני מבין שקניית..."

גבר הכול עינין של השקפה ומה שאתה רוצה לעשות עם הגיטרה. להקלטת אולפן מיקצועית היא לא מספיק טובה אבל באופן כללי היא כן. הגיבסונים והפנדרים האמתיות (אמריקיאות) מתחילות מ 6000 שח. זה לא אומר שכול דבר מתחת לזה הוא זבל אבל אני אישית לא אוהב את המקסיקניות והיפניות. במכירים האלו אני אישית הייתי קונה קורט. יש להם גטרות ב 4000 שח שהייתי לוקח לאולפן. גם אלו של ה 3000 הן ממש טובות. אבל שוב פעם תילך תנגן תישמע מה שאתה אוהב ומה שמתעים לך. הכול זה עינין של השקפה וטעם. וגם סיגנון הנגינה וטעם משתנה עם הזמן וניתן להחליף גיטרות עם השנים. (עם יש אנשים שמחליפים את האישה אז ניתן גם להחליף כלי נגינה).
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:31

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר