לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-02-2007, 18:10
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
"נסרב לסימון הצה"לי על רכבינו"יפגע קשות באיכות חייהם

באגרת אישית שהופצה היום בכל ישובי השומרון קוראים ועד הפעולה של תושבי קדומים קרני שומרון ותנועת קוממיות לציבור המתיישבים שלא לשתף פעולה עם נהלי המעבר החדשים שקבע צה"ל במעבר צופין, מעבר הפירות ועל כביש 55.

עד היום עברו יהודים במסלול מהיר במחסומים שבגדר ההפרדה תוך בידוק מינימאלי. הערבים לעומת זאת עברו במסלול שכלל בידוק מלא.
המח"ט: כל מי שירצה יוכל לקבל שבב
מח"ט אפרים, אל"מ אהרן חליבה, אומר בתגובה לדברים כי חרף העובדה שבין הקוראים שלא להיענות לדרישת צה"ל נמצאת גם ראש מועצת קדומים, דניאלה וייס, הוא דווקא רואה היענות גבוהה ביותר של התושבים.

"כל השבב הזה הוא המשך של מדבקת הסימון שחולקה כבר לפני זמן רב רק שמדבקה אפשר בקלות לחקות אז הצענו משהו יותר מתוחכם, זה הכל. אין פה שום שינוי מהותי. אנשים מתעוררים כי יש פה כל מיני כוחות אחרים ביישובים שרוצים על סמך האידיאולוגיות לעורר מהומה רבה על לא מאומה".

לדבריו, בין הגורמים שקוראים שלא להיענות לדרישת הסימון נמצאת גם ראש מועצת קדומים, דניאלה וייס. "דניאלה וייס מובילה קו שמתנגד לכל עניין ודבר. אני מעריך אותה מאוד על האמונות שלה. היא בהחלט מתנגדת לזה ואף אמרה לי את דעתה".

אל"מ חליבה לא מתרגש מהעובדה שראש המועצה מביעה התנגדות לדרישה של צה"ל. "חלק נכבד מתושבי קדומים רשאים לבחור מה הם רוצים לעשות ואיפה הם בוחרים לעבור וזו מדינה דמוקרטית, אין פה החלטות קהילתיות. היא יכולה להפיץ את אמונותיה מול תושביה ותושביה בסוף יחליטו. בסך הכל, כשאני מסתכל על הנתונים, אני מעריך מאוד את התוושבים שנוהגים בשום שכל ומסייעים לנו רבות. בסוף על המתי מעט האלה שמחוללים את המהומה אנחנו נתגבר".

ביחס לטענות על פיהן כל נותני השירות והספקים יחד עם האורחים של התושבים לא יוכלו לעבור במסלול המהיר אומר אל"מ חליבה כי הוא התחייב כבר בעבר לספק את השבב המיוחד לכל מי שיש לו זיקה כלשהי לחיים ביישובים. "כל מי שתושב או שיש לו זיקה ליישוב אני מוכן לתת לו הכל", אמר

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.inn.co.il/images/toolbar/logo.jpg]

נו, שוב לא אכפת להם מאף אחד רק מעצמם.
שטויות הביטחון ,העיקר שיהיה רע לערבים ( ימתינו יותר זמן במחסום).
ושוב הצבא מוכן לעשות הכל בשביל המתנחלים שיורקים עליו ולא מוכנים לשתף פעולה כדי שלהם יהיה יותר טוב.

לצאת מהשטחים למען ישראל!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר