לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2007, 10:46
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
לאיפה נעלמו כל הבנות האיכותיות??

דיברתי המון על הנושא עם חבר קרוב ואין לנו מושג מה לעשות..
לכל מקום שאנחנו הולכים אנחנו רואים רק פרחות...החבר'ה שלי מסתובבים רק עם פרחות ובעצם אני נמצא בימי שישי עם פרחות..
הכוונה שלי בפרחות זה בנות שמסתכלות על בן במובן כמה ריבועים בבטן יש לו(אז נכון אין לי קוביות בבטן..אני ממש לא איזה שמן ענקי..בסך הכל בחור עם מבנה רחב ואיזה 3 קילו מיותרים.),אם הוא פוזאיסט זה יתרון,פיג'ו שנת 89 עם אגזוז לחץ ובקיצור אנשים שאוהבים לעשות פוזות על אחרים ועסוקים יותר מידי במראה שלהם..ואני באמת בחור אסטתי,המון אומרים לי שאני נראה טוב(אני אומנם לא הדוגמן מהפירסומות אבל אני נראה בסדר.)
אני מתלבש יפה,בגדים יפים ולא סתם זרוק..
אבל מה?אני לא פותח שוקס עם תמונות של עצמי בפוזה של חושב,אני לא מצלם את עצמי בלי הפסקה ומדבר עם פרחות על שטויות..
אני עוד מעט בן 18 ואני מרגיש שהגיע הזמן לחפש קשר אמיתי..לא איזה זיון מזדמן..ככה אני,מעדיף קשר ארוך עם אהבה אמיתית מאשר משהו חד פעמי שלא נותן כלום בתכלס חוץ מלהגיד לחבר'ה בימי שישי כמה בנות זיינתי.(מצטער על השפה).
אני בחור חכם(לא איזה גאון),נחמד,ג'נטלמן ובתכלס מי שתיהיה חבר'ה שלי תזכה ליחס של נסיכה...
הבעיה היא שאני לא מוצא בת אחת נורמלית..אני מסתובב בעיקר עם פרחות אקראיות בימי שישי ואין לי כל כך קשר לבנות שיותר קטנות ממני(בנות איכותיות הכוונה)..
אני לא מחפש איזו דוגמנית..מישהו נורמלית וזה הכל..שאפשר לדבר איתה ולא רק על הקולקציה החדש בפוקס.
עברתי עם חבר בת-בת בשכבה שלי ולא מצאתי כלום...יש את הקטגוריה של הבנות שאין לי סיכוי איתן,פרחות וכאלה שאני ממש לא בקשר איתן ולא מכיר אותן יותר מידי טוב.(והן גם לא נראות משהו-ושוב אני לא מדבר על כוסית על..מישהו שנראית נורמלי..).
אני כבר ממש מיואש..אני מרגיש שאני ממש רוצה קשר כמו שצריך אבל אני לא מוצא אחת ששוה לדבר איתה ולנסות להכיר אותה לעומק..
אני יודע שיש בנות איכותיות בשכבות נמוכות ממני(אני בי"ב)..
איפה אפשר למצוא בנות נורמליות כבר???

איך אפשר לגשת לבנות בשכבות נמוכות??אני לא מכיר שם אף אחת מהבנות..פשוט כלום..
ובתכלס אני לא ממש בחור שמתחיל עם בחורות על ימין ועל שמאל..פשוט אני מעדיף להתחיל עם בחורה שאני כבר מכיר אותה ממפגשים בימי שישי ולא סתם לעבור בשכבה ולזרוק לה מילה..
מה לעשות?

נוב 07.

נערך לאחרונה ע"י gixxer בתאריך 08-02-2007 בשעה 10:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2007, 14:43
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי XeNo שמתחילה ב "welcome to the club"

חחח סוף סוף תגובה מבינה..

שמע אני כבר בן 18...הבנתי כבר לבד שרוב הבנות לא נוחתות מן השמיים..זה באמת דבר נדיר..
אני פשוט לא בחור שיש לו מספיק ביטחון להתחיל עם בחורות בקניון..אני פשוט לא כזה.
ובגלל זה קשה לי גם להתחיל עם בחורות שאני בכלל לא מכיר..מה לעשות.
חלק מהעניין שרוב הנערות שלי הייתי שמנמנן וכידוע החברה לא ממש מקבלת כאלה שיש להם 5 קילו יותר..הרי עדיף לסבול מרעב ולהיות רזה כדי להתאים לגזרה בקרוקר מאשר להיות עם חוש הומור,אינטליגנט ומישהו שאפשר לראות איתו עתיד רציני ולא אחד שרק יסבך אותך בצרות ובפשיעה.
כן לצערי זה המצב של החברה..אז נכון,הרזתי..אני כבר לא ממש שמן..אומנם אין לי ריבועים אבל אני בהחלט מקבל מחמאות שאני נראה טוב.
אז זה נכון שבגלל שיש לי ביטחון עצמי נמוך עם אנשים שאני ממש לא מכיר..וכאן הבעיה.
עם אנשים שאני מכיר אני הכי זורם בעולם..מצחיק וכל מה שתרצו..אבל עם אנשים שאני ממש לא מכיר אני יותר שקט ומופנם(לא בצורה קיצונית אבל).

נמאס לי כבר לחכות ל"אחת" הרצינית..לא הייתה לי אהבה רצינית עד עכשיו..רק דברים מזדמנים וקצרים...אני באמת מרגיש שהגיע הזמן למערכת יחסית רצינית..אבל אני פשוט לא מוצא מישהי נורמלית כפוטנציאל לקשר

נוב 07.

ישן 08-02-2007, 22:08
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
אחי אני רואה שמרכז הבעייה שלך
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "חחח סוף סוף תגובה..."

זה הגוף שלך... תעשה כושר (או תמשיך לעשות אם כבר עושה, נסה לשחות וכאלה), זה עוזר להרגשה הפנימית, לדעתי אחד ה-דברים שאתה יכול לעשות לפני הצבא שיעזור לך בקטע הזה, זה פשוט ללכת ללמוד לרקוד לא משנה מה, אם זה סלסה או מה שלא יהיה. התדמית שלך בעיניי עצמך תשתנה- וזה בעצם הדבר שהכי חשוב לך- ביטחון עצמי. תנסה את הקטע של הריקוד זה עושה נפלאות.

תנסה לשכוח איך אתה נראה, ממש ככה, דבר עם אנשים בלי לחשוב על זה. תתפלא איך שזה עוזר.
פשוט תדבר על הכל ועל כלום, תחייך, תצחק, תזרום, כל זה יקרה כשתדע להשתחרר, לא נורא אם תתחיל לדבר עם מישהי ולא ילך, תגיד היה נעים להכיר וגש להבאה.

אם תרצה לדבר כנס אליי לאיסיקיו 345767637.

ישן 18-02-2007, 00:01
  Xkiller Xkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
מסכים איתך מילה במילה אחי.
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "חחח סוף סוף תגובה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot17
חחח סוף סוף תגובה מבינה..

שמע אני כבר בן 18...הבנתי כבר לבד שרוב הבנות לא נוחתות מן השמיים..זה באמת דבר נדיר..
אני פשוט לא בחור שיש לו מספיק ביטחון להתחיל עם בחורות בקניון..אני פשוט לא כזה.
ובגלל זה קשה לי גם להתחיל עם בחורות שאני בכלל לא מכיר..מה לעשות.
חלק מהעניין שרוב הנערות שלי הייתי שמנמנן וכידוע החברה לא ממש מקבלת כאלה שיש להם 5 קילו יותר..הרי עדיף לסבול מרעב ולהיות רזה כדי להתאים לגזרה בקרוקר מאשר להיות עם חוש הומור,אינטליגנט ומישהו שאפשר לראות איתו עתיד רציני ולא אחד שרק יסבך אותך בצרות ובפשיעה.
כן לצערי זה המצב של החברה..אז נכון,הרזתי..אני כבר לא ממש שמן..אומנם אין לי ריבועים אבל אני בהחלט מקבל מחמאות שאני נראה טוב.
אז זה נכון שבגלל שיש לי ביטחון עצמי נמוך עם אנשים שאני ממש לא מכיר..וכאן הבעיה.
עם אנשים שאני מכיר אני הכי זורם בעולם..מצחיק וכל מה שתרצו..אבל עם אנשים שאני ממש לא מכיר אני יותר שקט ומופנם(לא בצורה קיצונית אבל).

נמאס לי כבר לחכות ל"אחת" הרצינית..לא הייתה לי אהבה רצינית עד עכשיו..רק דברים מזדמנים וקצרים...אני באמת מרגיש שהגיע הזמן למערכת יחסית רצינית..אבל אני פשוט לא מוצא מישהי נורמלית כפוטנציאל לקשר

אצלי בידיוק אותו דבר.. =]
ישן 08-02-2007, 17:43
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
טוב מה הסרט שלך אחי...
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Lennon שמתחילה ב "יש לו חצי שנה להנות מתקופה..."

וואלה מה אתה רוצה שהבן אדם יראה בחורה יגיד לעצמו 'וואלה לא...בגלל שעוד חצי שנה אני מתגייס אני לא יתחיל איתה',איזה הגיון מעוות זה?צא מהסרט אחי תעשה מה שאתה רוצה מי יודע מה יהיה...בטח לשבת חצי שנה לפני הגיוס ליחידה קרבית[אם הבנתי נכון]שגם אני הייתי לא מזמן באותה סיטואציה,אני יודע שאתה מרגיש שאתה רוצה לעשות משהו לפני הגיוס...
אתה מדבר דברים שהם לא נכונים.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lennon
יש לו חצי שנה להנות מתקופה יפה,
אני בעד.
אבל להחזיק קשר בצבא זה קשה, מאוד קשה.

אם לא הייתי מדבר מניסיון - מיילא, תבוא אלי בטענות עד מחר.
אבל מספר הזוגות שראיתי שהתפרק בצבא מדבר בפני עצמו.

ודע לך כי אתה מדבר עם מישהו מאוד אופטימי, אך ריאלי.

ישן 14-02-2007, 20:24
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
וואו, כמה שאתה טועה..
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי UNIT-YAMAM שמתחילה ב "קראתי את התגובות של כולם"

התחלתי לכתוב תגובה נזעמת, נמחקה לי, כנל לגבי השנייה, אז אני אתמצת בקצרה:

א. הכללות פרובוקטיביות מגעילות ולא נכונות.
ב. אתם פאקינג בני 18+-
ג. אתם לא מבינים כלום מהחיים שלכם (עיינו סעיפים א-ב)

פעמיים נמחקו לי ההודעות, אין סיכוי שאני כותבת את כל מה שאני חושבת על האשכול הזה.
וכן, זה מרגיז אותי כי אני בת!! ועד כמה שהסתכלתי על הסביבה שלי, היא לא ורודה עם פוסטרים של מייקל לואיס!!! (שרק עד לפני חודש לא הבנתי מה הקטע שלו)
וזהו.
פיילוט, לא כולן פוסטמות כמוני, אתה עדיין נחשב לקטן (לא קטין, אבל קטן) ואתה לא יכול להגיד שנמאס לך לחכות ל'טרו לאב' לך לאן שתלך, אתה תמצא מישהי.
(ואני לא מאמינה שהגבתי..)

ובאווירה אופטימית זו, אקנח באמרה פלצנית, אבל היא מתאימה לרוב המקרים: "אין אף אחד מושלם.."

לילה טוב.

ישן 15-02-2007, 15:50
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
מזל טוב לך..
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "מישהו דיבר על מושלמת? כל מה..."

בכל אופן, פשוט אל תכלילו, ולא צריך לחפש בנרות אל רק במקומות הנכונים, חברי אמת, מוצאים במקומות שמתאימים לך, כלומר, אם אתה שחקן, תמצא חברים טובים בתיאטרון וכו'.
אז גם אם אתה עוד מעט בן 18, ונמאס לך לחכות, אין לך ברירה.
מלבד זאת, אני אהיה בת 17 עוד כמה חודשים, ועדיין אין לי (ולא היה לי חבר) אני לא לחוצה על זה, כשזה יגיע זה יגיע ועדיין, אפשר לחשוב.. כמעט 18! כבר צריך למצוא לך פיליפינית שתחליף לך חיתולים, במקום חברה
אגב, התגובה שלי כן קשורה לעולם, רק שאתה בוחר לא למצוא את הקשר

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 15-02-2007 בשעה 15:52.
ישן 25-02-2007, 23:01
צלמית המשתמש של O-SilveR
  O-SilveR O-SilveR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "לאיפה נעלמו כל הבנות האיכותיות??"

אני מחזק את מה שpilot17 אומר, משהו לא טוב עובר על הדור הזה...הכל נהיה שיטחי מידי, הכל נהיה פוזה, הכל נהיה סטיגמות, באמת שקשה למצוא בחורה איכותית, עזוב איכותית, קשה למצוא בחורה נורמלית אפילו...!
אני בן 20 ואני וכל החברים שלי שקועים עמוק באותה בעיה, יוצא בימי שישי, מתארגן ונראה מיליון דולר, חמוד באופי ובמראה, ג'נטלמן, לב מפוצץץץץ באהבה רק מחכה למישהי שיהיה לי לתת לה את כל האהבה הזו שיש בי לתת, ואיך נגמר הערב? בתחושת פספוס, עצבים, תיסכול, כי עוד שישי התבזבז על לסובב את הראש ולראות או פרחות בחבורות או איזו מישהי ממש ממש חמודה........עם חבר שלה צמוד אליה
אני בחור אופטימי בטירוף, ולומר לכם ת'אמת? כבר הפסקתי לחפש, אני מאמין גדול בגורל, אני את ימי שישי האחרונים מנצל אך ורק כדי לשבת על כוס בירה עם חברים באיזה פאב עם אווירה טובה, ככה אני לפחות חוזר הביתה שמח שהעברתי אחלה ערב עם החברים מאשר להתבאס שלא הכרתי מישהי חמודה.
יש לי גם רק עצה אחת, שאני לוקח לעצמי ואני מוסר לכל מי שבאותה בעיה איתי....בחורות איכותיות יש...אתם לא תמצאו אותן בפאב או במועדון של יום שישי...אתם תמצאו אותן בבסיס, אתם תמצאו אותן במקום העבודה, אתם תמצאו אותן במקומות שלא חשבתם שתמצאו, המקומות שבהם מה שחשוב זה מה שאומרים ומה שחושבים, ולא הפוזה שמשדרים....ותחשבו על זה...
ישן 27-02-2007, 14:04
  Effoliation Effoliation אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.02.07
תשמע..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "לאיפה נעלמו כל הבנות האיכותיות??"

זה מתחיל מהדבר הקטן..
תמצא לך כמה בנות שמושכות את צומת הלב שלך ופשוט כל פעם שיוצא לך לעבור לידן תחייך אליהן.. תסתכל להן בעיניים ותחייך חיוך חטוף, ותמשיך ללכת.. כמובן לא לעצור את ההליכה ולעשות מזה טקס..
תשמע, זה קרה לי מליון פעם עם אנשים בתחנת אוטובוס [הם קבועים חח] ועכשיו מסתבר שאנחנו סחבקים..
אחרי כמה פעמים כאלה תיצור מצב שתהיה לכם סיבה לדבר.. מה השעה? ראית את המורה להיסטוריה? בלה בלה.. ואז תשאל לשמה..
בנות בגיל הזה מחפשות בנים, במיוחד יותר גדולים מהן, זרוק את החכה למה עוד מעט אתה כבר מסיים ללמוד..

בהצלחה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר