לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2007, 12:12
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir_sarig שמתחילה ב "חברה הוצאתי כרטיסביקור!!"

זה אמנם לא פורום עיצוב גרפי... אך אגיב בכל זאת משום שיש לי מעט נסיון בעיצוב כרטיסי ביקור.

לכרטיס הביקור צריכה להיות התייחסות מאוד רצינית. הוא לכאורה אמור לשקף את רמת המקצועיות שלנו. כרטיס הביקור משדר את היחס שלנו כלפי המקצוע שלנו ומידת הרצינות.

על פניו, צר לי אם אני ישיר מדי - אך כרטיס הביקור משדר "חובבנות" - הן בצורות הכתב, הן בגדלי ומיקום הטקסט.

טקסט ליצירת קשר למשל חייב להיות ברור - משמע, על רקע נקי (אם בחרת טקסט לבן, שיהיה על רקע שחור נקי)

בנוסף, התמונה שבחרת ספק אם היא מוצלחת כתמונה לכרטיס ביקור. מה גם שפגמים קוסמטיים קלים ניכרים מתחת לעין הימנית שלה (באזור המוצלל) - והתאורה אינה טובה מספיק לדעתי.

כדאי להשקיע לדעתי יותר בעיצוב כרטיס הביקור - עד שבוחרים להוציא כרטיסי ביקור.

זכור שמי שירצה עבודה, ייסתכל על כרטיס הביקור שלך - וייבחן אותך כבר לפי הקריטריונים האלה (שלא בהכרח מודע).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2007, 17:44
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי nir_sarig שמתחילה ב "חברה הוצאתי כרטיסביקור!!"

מאוד לא אוהב תמונה בכרטיסי ביקור.
לי זה משדר חובבניות.
השתמש באיזה אייקון (לוגו) עבורך. הרבה צלמים משתמשים במצלמה, אבל אם אתה רוצה, אתה יכול ליצור לעצמך לוגו מסחרי שישמש אותך בעז"ה מאוחר יותר באתר האישי שלך, בהצעות מחיר וכו'.
הלוגו אגב, יכול להיות שמך בצורה ויזואלית.

כתובת מייל חינמית =
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/images/freshicons/icon_disgust.gif]

אם כבר אתה משתמש בוואלה! (שזה חרא של שירות דואר), לפחות תכתוב com ולא co.il.
עדיף להשתמש ב gmail (גם בגלל שהוא מוכר יותר ברמה בינלאומית, וגם כי זה באמת שירות דואר הרבה יותר טוב. איזה פירסום אני דופק לגוגל...).
הכי טוב יהיה לקנות דומיין ב 9 דולר לשנה ולהשתמש במייל על שמך.
אני רואה כרטיסי ביקור עם מיילים חינמיים וזה מביא לי חלחלה עמוקה.

מינימליזם מושל (מלשון שולת, מלשון שולט)!
רקע אחיד, מומלץ. אם לא חלק, אז טקסטורה מסויימת - עדינה (גראפיטי = לא[!]).
אני השתמשתי באפור 18%.
לא שזה עוזר במדידת WB, אבל זה גם צבע ניטרלי, וגם בעל משמעות מסויימת הקשורה בצילום.
מציע לך לעצב את הכרטיס שלך גם בעברית וגם באנגלית.
תתפלא כמה אנשים במדינה לא יודעים אנגלית... חוצמזה, שתוכל לחלק אותו גם בחו"ל (אני את שלי חילקתי חופשי בחו"ל).
אולי צד אנגלית, צד עברית. אולי חצי אנגלית, חצי עברית. אולי עברית ואנגלית אחד מעל השני... יש אין-סוף אפשרויות.

מה שכן - זה באמת לא קשור לפורום צילום כפי שאמר רועי.
עדיף שהאשכול יועבר לפורום עיצוב גראפי. שם תהיה לו חשיפה מתאימה יותר.

ישן 09-02-2007, 10:48
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile

מקוה שעוד לא הדפסת את הכרטיס
תקן את זה ל Nir Sarig במקום Sarig Nir ושורה מתחת או בהמשך - צלם (photographer).
ובאופן כללי: לא ברור לי מאיפה הגישה הזו לעשות אתרים וכרטיסים באנגלית? מה, זה ניראה יותר שיק? ניראה יותר מיקצועי או אמריקאי? לא ברור לי ואלא אם כן אתה פונה לקהל באנגלית, משמע אמריקאי או אירופאי (מה שלא ניראה לי כרגע) אז כל נושא האנגלית מיותר לחלוטין.
במקרה שלי (לפני שתקפוץ) אני משתמש בחתימה בחתימת מייל שלי והאתר שלי פונה נטו לקהל אמריקאי אבל 99% מהפורום פה בנו אתר באנגלית בעודם פונים לקהל ישראלי.
לדעתי המקוריות והמקצועיות תבוא אם הכרטיס יהיה בעיברית בלבד.
כמו שאני תמיד אומר, מי שרוצה להיות מקצועי - אז מיקצועי עד הסוף.
ראה את דברי בגדר המלצה בלבד, אני מתעסק בנושא רק 4 שנים ובנושא פירסום וייעוץ עוד כמה שנים נוספות.
בנוגע לעיצוב עצמו קיבלת פה מספיק טיפים ממתן וכולם.
ודא שאתה מעצב את הכרטיס ב CMYK ולא RGB הברירת מחדל של Photoshop כי בתי דפוס עובדים בד"כ ב CMYK בהדפסת כרטיסי ביקור.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר