לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-02-2007, 18:16
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בננה ספליט שמתחילה ב "איך אני מצליח להוציא את התמונות מהמצלמה הזאת?"

לא מכיר את המצלמה, אבל זה לא יכול להיות יותר מדי מסובך.

מה שצריך לעשות זה קודם להתקין דרייברים, תכניס את הדיסק לכונן, אמור להופיע לך מסך כלשהוא, תחפש איפה שכתוב דרייברים ותלחץ על זה, אם אין אז פשוט תלחץ Next או OK עד שזה מתקין לך כל מיני דברים.

אחרי זה תיקח את הכבל שקיבלת עם המצלמה, תחפש במלצמה מקום מתאים שהוא מתחבר אליו, ואת הצד השני תחבר לשקע USB במחשב. עכשיו בהנחה שהקנת את הדרייברים כמו שצריך, אמור להיות לך כונן וירטואלי (אל תבהל).
תיכנס למחשב שלי, ואמור להיות שום כונן חדש (סמל קצת שונה משל כונן רגיל), תיכנס אליו ובפנים אמור להיות תיקיה עם כל התמונות והסרטים שצילמת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-02-2007, 18:59
  בננה ספליט בננה ספליט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.07.06
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "לא מכיר את המצלמה, אבל זה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RP.
לא מכיר את המצלמה, אבל זה לא יכול להיות יותר מדי מסובך.

מה שצריך לעשות זה קודם להתקין דרייברים, תכניס את הדיסק לכונן, אמור להופיע לך מסך כלשהוא, תחפש איפה שכתוב דרייברים ותלחץ על זה, אם אין אז פשוט תלחץ Next או OK עד שזה מתקין לך כל מיני דברים.

אחרי זה תיקח את הכבל שקיבלת עם המצלמה, תחפש במלצמה מקום מתאים שהוא מתחבר אליו, ואת הצד השני תחבר לשקע USB במחשב. עכשיו בהנחה שהקנת את הדרייברים כמו שצריך, אמור להיות לך כונן וירטואלי (אל תבהל).
תיכנס למחשב שלי, ואמור להיות שום כונן חדש (סמל קצת שונה משל כונן רגיל), תיכנס אליו ובפנים אמור להיות תיקיה עם כל התמונות והסרטים שצילמת.

אמממ לא... אין שום כונן וירטואלי עם התמונות
כן יש 2 תוכנות - אימג' מיקסר ואימג' טרנספר, וגם שם אנלא מצליח לראות/למצוא איפה...

עוד מישהו?
ישן 08-02-2007, 18:56
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי בננה ספליט שמתחילה ב "איך אני מצליח להוציא את התמונות מהמצלמה הזאת?"

אם יש לך כרטיס זיכרון במצלמה ויש לך קורא כרטיסים תוציא את הכרטיס וחבר את הקורא כרטיסים למחשב תכניס את הכרטיס לקורא הכרטיסים והצלחת.
אם אין לך כרטיס זיכרון כנראה שהמצלמה "מצלמת" את התמונות על גבי הקלטת.
אם אין לך כרטיס תנסה לעשות מה שאמר RP, להתקין את הדרייור ולנסות לחבר את המצלמה.

מצאתי לך דרייור שיוכל לעזור לך אם אין לך את הדיסק התקנה תוכל להוריד אותו מכאן.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 08-02-2007 בשעה 18:58.
ישן 09-02-2007, 22:42
  dany5311 dany5311 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
תמונות על קלטת

בשביל להוריד תמונות מקלטת ,אתה מריץ את הסרט דרך פייר וויר,ובתוכנת לכידה של סטילס אתה לוכד את התמונות בחיצה על אינטר במקלדת אתה יכול לצלם כל תמונה מהסרט,
לא יודע אם אפשר לעשות זאת עם USB/
במצלמה אצלי שהיא גם TRV
בתפריט המצלמה ,בוחר אופציה לשמירת סטילס על הכרטיס זכרון
מריץ את הסרט מהתחלה וכל פעם שאניוצה תמונה בזמן ההרצה לוחץ עללחצן פוטו במצלמה והתמונה נשמרת על כרטיס הזכרון,יכול להיות שגם אצלך יש אפשרות כזו.
(בהסבר הראשוני בקשת להוריד תמונות מהצלמה ואני הבנתי שהם בכרטיס ולא בקלטת)
בכל מקרהלאחר שהתמונות ימצאו בכרטיס (אם התהליך שלעיל עבד) תוריד אותם למחשב דרך הUSB כרגיל
דרך אגב את התהליך אתה יכול לקרוא במדוייק במדיך באנגלית של המצלמה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:16

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר