לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2007, 14:34
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
ככה:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 4l0n שמתחילה ב "שאלות על נמלטים ואבודים"

נמלטים (Prison Break) היא סדרת דרמה-פעולה-מתח
סדרה מעולה!! נמצאת במקום ראשון ברייטינג של הסדרות...
שודרה עונה אחת בYES STARS שבYES, וגם חצי מהעונה השניה..
הסדרה עצמה משודרת בחו"ל, ממשיכה את העונה השניה..
אתה באמת חייב לראות את העונה הראשונה כדי להבין את השניה..

אבודים (Lost) היא סדרת מתח-דרמה
עוד סדרה מעולה, קצת פחות מנמלטים והיא במקום השני D:
גם היא משודרת בחו"ל.. היא כבר בתחילת העונה השלישית בחו"ל..
בארץ אני יודעת שהיא שודרה בהוט ובערוץ 10..

כרגע לא נראה לי שאף אחת מהעונות משודרות בארץ.. נמלטים עוד מעט תעלה על הצג של ערוץ יס סטארס - המשך העונה השניה..

לגבי השרדות,
להשרדות יש כבר 14 עונות (העונה ה14 התחילה מלפני כמה ימים ספורים בחו"ל)
סדרת ריאלטי, כל פעם משודרת באי אחר.. כעקרון לוקחים איזה 16-20 אנשים, מחלקים אותם לשבטים, תוקעים אותם בתוך אי וכל שלושה ימים מעיפים מישהו. בד"כ עושים אתגר פרס, אתגר חסינות וביום השלישית יש "מוצעת השבט", במועצה הזו, האנשים עצמם מצביעים את מי להעיף.
האחרון זוכה במיליון דולר.. אחלה סדרה, ממכרת כמו אבודים ונמלטים.. (:
העונות שלה שודרו בYES STARS גם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-02-2007, 14:52
צלמית המשתמש של DanDS
  משתמש זכר DanDS DanDS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל DanDS
את טועה :)
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי RedBlossom שמתחילה ב "ככה:"

אבודים היא במקום הראשון ברייטינג ונמלטים קצת אחריה, שתיהם סדרות ממש ממש טובות, אבל מה לעשות, אבודים לוקחת (ואני ראיתי את כל הפרקים ששודרו, ומתעדכן כל שבוע בפרקים החדשים).

בקשר לאבודים, כמו שאמרו לך יהיה לך קשה להבין את העלילה, אבל עדיין תראה את זה ותאמין לי אתה תתמכר ממש מהר.

בקשר לנמלטים, אתה תצליח להבין את העלילה, כי בסך הכל הם ברחו מהכלא בעונה הראשונה, ככה שאם תראה את העונה השניה לא יקרה כלום.

נמלטים משודרים בYES, ואבודים משודרים בExtra Hot (ערוץ 5), אתמול זיפזפתי ופתאום ראיתי שמשדרים פרק של אבודים, בסביבות 10, אני בטו שיש מועדי שידור יותר קרובים, תבדוק את זה..

בהצלחה, סדרות מומלצות מאוד.

עריכה:

אה ובדיוק נזכרתי שהישרדות משודרת בAXN, תבדוק בלוח שידורים כל הזמן משדרים את זה, תוכנית נחמדה

עריכה2:

חחחח לא שמתי לב, אבל ממש עכשיו יש הישרדות,

נערך לאחרונה ע"י DanDS בתאריך 10-02-2007 בשעה 15:09.
ישן 19-02-2007, 18:38
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
אתם יודעים בכלל מה זה רייטינג?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי king of the hell שמתחילה ב "סורי אבל אתה טועה :)"

יש מדד אחד של רייטינג מקובל בארה"ב, והוא ה Nielsen Ratings. הנה טבלה של השבוע שעבר:
http://tv.zap2it.com/tveditorial/tv...|weekly,00.html

הטבלה הזו מציינת את מה שקורה כמעט כל שבוע.

American Idol מוליכת הטבלה, תמיד. אחריה Grey's Anatomy. אחריהן באות House ו-CSI, מתחלפות לפעמים במקומות. 24, פריזן ברייק ואבודים לא מתקרבות בכלל למקומות הראשונים, אתם הוזים לחלוטין. Prison Break בעלת ממוצע של בערך 10 מיליון צופים לפרק. Lost בד"כ נצפית יותר, אבל כמו שאתם רואים, היא לא נכנסה לטבלה גם כן. בד"כ 24 כן נמצאת בטבלה, לא ברור מה קרה השבוע. את שאר המקומות מאיישות סדרות כמו NCIS, The Unit, CSI: Miami, CSI: NY ואחרות.

ואם אני כבר כאן, אחווה דעתי.
הסדרה הטובה ביותר בטלוויזיה היום וכבר הרבה שנים ובהחלט הסדרה אולי הטובה ביותר שאני ראיתי אי פעם היא CSI. ללא ספק, מי שראה את כל הפרקים של CSI יודע בדיוק על מה אני מדבר. אין סדרה יותר איכותית בטלוויזיה, פשוט אין. עונג צרוף, פשוט סדרה מושלמת.
24 הבאה בתור. גאונות צרופה, מתח מטורף ואושר עילאי לראות את העונה כולה ברצף. מעטים הדברים שיכולים להתעלות מעל זה.
מכאן והלאה יש כמה סדרות שהדירוג ביניהן לא ברור.
Prison Break מועמדת טבעית, סדרה מעולה שטיפונת הדרדרה בתחילת העונה החדשה אך מהר מאוד חזרה למסלול.
House - סדרת מופת, אין הרבה מילים בלקסיקון שיתאימו לתשבחות שמגיעות לסדרה הזאת.
The Simpsons - אבן דרך בהסטוריית הטלוויזיה. גאונות זה כבר עלבון בשבילם, אני לא יודע איך לתאר במילים את מה שהם באמת.
Lost - היתה סדרה מעולה, לאחרונה התחילה לאבד מהקסם שלה. לאנשים נמאס כבר.
Heroes - סדרה מצויינת, מרתקת, מותחת ומעניינת. אני רק רוצה לדעת איך הם ימשיכו את זה לעוד עונות מה, את שלושת השבועות עד הפיצוץ ימתחו על פני מאה עונות?...
Grey's Anatomy - אחלה סדרה, מצחיקה, דרמטית מאוד, בקיצור שווה צפייה.
Veronica Mars - סדרה מ-ע-ו-ל-ה!

עוד סדרות טובות:
The Unit - סדרה עולה, פשוט סדרה מצויינת. מגיע לה להכלל ברשימה הזאת בצדק.
NCIS - העונות הראשונה והשניה של סדרה זו הן מהטובות ביותר בין כל סדרות הדרמה הידועות לאדם. הומור, מתח, אקשן, כולם ביחד במינון מדוייק להפליא. מהעונה השלישית הם החלו לרדת טיפה, מאז שהחליטו להביא לסדרה את "זיווה דוד", שהיא כאילו סוכנת מוסד ישראלית וכל פעם שהיא מנסה לומר משהו בעברית אני מחזיר אחורה בערך שלושים פעמים עד שאני מצליח להבין מה לעזאזל היא ניסתה לומר. עושים צחוק מהצופים, למרות שסביר להניח שרוב האמריקאים קונים את השטויות שלה בשקיקה, שכן הסדרה עדיין בטבלת הרייטינג בין ה-20 הראשונות.
Scrubs - מהקומדיות הטובות ביותר בטלוויזיה, נקודה.
South Park - סדרת קאלט, גאונית לחלוטין.
CSI: NY - סדרה טובה.

והסדרה שצריך להתרחק ממנה:
CSI: Miami. זו סדרה שמניחה כהנחת יסוד שהצופים הם בבונים חסרי מוח שרובצים על הספה ולא מבינים כלום ממה שהולך על הטלוויזיה, ולכן צריך להסביר להם הכל כמו אמא שקוראת סיפור לילד בן שנתיים. ולא רק זה, הם גם מצפים את השטויות שלהם במעטפת נוצצת וזוהרת של חוף ים, שמש, בחורות 99% ערומות והדעווינים של מר הורשיו קיין, שבכל שיחה שלו עם מישהו הוא מספיק להוריד ולשים את המשקפי שמש שלו לפחות ארבעים פעמים, כל זה בזמן שהוא בכלל לא מסתכל על מי שהוא מדבר אליו אלא לכיוון אחר לחלוטין בנונשלנטיות מדהימה.
צפיתי כמו אידיוט בשתי עונות. זה הזמן שלקח לי להבין מה נחשב איכותי ומה לא.

ואחרי כל הנאום הארוך הזה, אני רוצה רק לומר לסיכום:
הסדרה הטובה ביותר בטלוויזיה היא CSI. ואל תקשקשו לי שטויות על סדרות אחרות, אי אפשר לשפוט בין סדרות בלי שראית את שתיהן, ואני ראיתי את כל הפרקים של כל הסדרות שמצויינות למעלה, חלקם יותר מפעם אחת, למעט פרקים בודדים. ראיתי את כל Lost, כל Prison Break, כל 24 (חוץ מהעונה החדשה, אני מחכה לסופה ומי שיכתוב פה ספויילר יתעורר באמצע הלילה באמצעות פטיש אוויר לאשכיו.) וכן הלאה וכן הלאה, כך שאני יודע בהחלט על מה אני מדבר.

Kill-Machine, out.

The only certainty in life is that there are no certainties.

נערך לאחרונה ע"י Kill-Machine בתאריך 19-02-2007 בשעה 18:55.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר