לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2007, 21:16
  ron_ts ron_ts אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.07
אומנות נוספת- הדרך כמעט הושלמה

אז למי ששם לב כבר כמה הודעות השארתי בנושא אמנות נוספת.

אני מתאמן באייקידו איי קי קאי. צמצמתי את האפשרויות של האומנות הנוספת לקונג פו ונינג'יטסו. עכשיו השאלה שלי היא איזה אמנות עדיפה ואיזה זרם(סגנון) באותה אמנות( להזכיר- אני לומד אייקידו מזרם אייקיקאי).
אם למישהו יש הצעה לאמנות אחרת אשמח לשמוע גם אותה.

החלק השני הוא כזה. בחודש יולי (בעשירי ליולי) יימלאו שנתיים ללימודיי באייקידו, כלומר אני אלמד כבר שנתיים. השאלה שלי היא מתי כדאי לי לשלב את האמנות הוספת? (אני לא מתכוון לפרוש מהאייקידו אלא להמשיך באייקידו ולהתחיל באמנות השנייה. אם מישהו חושב שזה לא רעיון טוב אני גם אשמח לשמוע). מצפה לתשובה.

רון
*שבקרוב יהיה לו פה גם משפט מגניב כמו לכולם*
חזרה לפורום
ישן 11-02-2007, 21:09
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
מהאפשרויות שנתת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ron_ts שמתחילה ב "אומנות נוספת- הדרך כמעט הושלמה"

אני חושב שיתאים יותר קונג פו בגלל ששם לא תמצא ניגודים וסתירות בין השיטות, בנוסף קונג פו היא שיטה מעגלית וכך גם האיקידו. מצד שני זה יכול לבלבל אותך למשל בקטע של ניהול קרב, תהיה איפשהו בין שני השיטות ויכול להיות שבגלל השילוב לא תדע במה יותר בטוח להשתמש ברגע זה, דבר זה יכול לקחת זמן שיכול להיות מכריע בקרב. לשלב שיטות זה לא דבר פשוט...

מצד שני יש את הנינג'יטסו, הבעייה בזה היא שאולי יהיו התנגשויות בין השיטות כיוון שבנינג'יטסו יש המון אלמנטים של איקידו, ואולי קצת שונים אחד מהשני כך שיכול להיות ששיטה אחת תגיד לבצע תרגיל מסויים בדרך כזאת והשיטה השניה תבצע אותו תרגיל בצורה קצת שונה. עם זאת אני חושב שעל זה אפשר להתגבר ושילוב דווקא של הנינג'יטסו יכול להיות מעניין, זה יהיה כמו לקחת את שיטת האיקידו ולהוסיף לה קצת "פלפל", להוסיף אלמנטים קשים מצד הנינג'יטסו שלא נמצאים באיקידו. שילוב כזה יכול להיות דווקא מעניין.

מתי לשלב? מתי שאתה מרגיש שרכשת בסיס מספיק טוב באיקידו, ואתה חושב שאתה מוכן לזה.

שאלת על סגנון אחר לשילוב, אז יש הרבה אנשים שמשלבים עם האיקידו קראטה וכנראה שזה שילוב אופטימלי. כמובן שיש חשיבות לסגנון הקראטה שעדיף שיהיה מהאסכולות הרכות יותר...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר