לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2007, 18:19
  אנט!ני! אנט!ני! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
צריך עזרה בקשר לתיסרוקת!

שלום לכולם אני חדש פה ויש לי כמה שאלות שאני מאוד ישמח שיענו לי עליהם.

אז ככה, אני רוצה לעשות תיסרוקת כמו של יודה לוי, מה שאני רוצה לדעת זה: איזה חומרים אני צריך בשביל לעצב את התיסרוקת בבוקר הבא, זאת אומרת, הלכתי לספר אמרתי לו מה אני רוצה סיפר אותי הכל טוב ויפה הלכתי להיתקלח לישון ואז בבוקר הכל הלך..

אז איזה חומרים אני צריך בישביל שאני יעצב את התיסרוקת כל פעם מחדש, איזה פן כדאי לי ליקנות? איזה חומרים לשים לפני הפן איזה חומרים לשים אחרי הפן וכול' וכול'..

אני מאוד יודה לכל מי שיענה לי ושיעזור לי בכל דרך שהיא כי אני כבר הרבה זמן רוצה לעשות את התיסרוקת הזאת.

יש לי שיער מטולטל גלי רך/יבש לא יודע בדיוק.. מקווה שהבנתם.. ;]

דרך אגב אני גר במיאמי.
יומעולה לכולם!

נערך לאחרונה ע"י אנט!ני! בתאריך 11-02-2007 בשעה 18:22.
חזרה לפורום
ישן 12-02-2007, 00:56
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אנט!ני! שמתחילה ב "ל-iKamoni"

וואקס על בסיס מים לדוגמא נראה כמו ג'ל רק סמיך יותר ובמרקם טיפה שונה...
תוכל למצוא את זה בכל חנות של מוצרים לשיער... תשאל את המוכרים אם יש להם Hair Wax והם ישר יתנו לך לראות מה יש להם... תנסה למצוא וואקס שיהיה רשום עליו שהוא על בסיס מים ומכיל Jojova.
דגם של פן, אני לא יכול לתת לך כי אני ממש לא מכיר את מה שמוכרים בחו"ל אבל תצטרך פן על רמה שעולה שונה יחסית לפשוטים... דוגמא בארץ יש פנים ב-150-400 ש"ח ורובם ממש מעפנים... כשזה עולה מ-500 ומעלה הפנים טובים...
אולי יעזור לך גם ספריי שייתפוס את השיער יותר טוב וישמור על העיצוב לאורך זמן...(Hair Spray)
חוץ מפן טוב תצטרך גם מסרק תואם, כלומר מסרק עגול, כמה שיותר קטן יותר טוב.
בהצלחה =]

חזרה לפורום
ישן 14-02-2007, 00:03
  אנט!ני! אנט!ני! אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.07
כמה הוספות.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי אנט!ני! שמתחילה ב "לסיכום."

1) מה לגבי מיברשת?

2) וקראתי באשכול אחר מישהו שכתב ככה: "אם השיער לא נשאר חלק אחרי הפן זה אומר: השיער שלך מתתולתל או שיער קש. את זה אפשר לפתור עם החלקה", השיער שלי מטולטל, פאן לא יחליק לי אותו?

2.B) עכשיו באותו אשכול (http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=280179) (ל-tkhg) אתה אומר ככה: "אם אתה שם יותר מדי וואקס על השיער השיער נהיה כבד ומאבד את האפקט של הפן וחוזר לאט לאט לצורה המקורית, בין אם הוואקס על בסיס מים או על בסיס חימר. יש יותר סיכון שוואקס על בסיס מים יגרום לשערה להפוך לצורה המקורית שלה תוך כמה שעות וכבר בהתחלה יהיו תוצאות לא מושלמות בשיער".
אני לא מבין, לי אמרת וואקס על בסיס מים מסדר פיקס ת'שיער, ופה אתה אומר שזה יגרום לשערה להפוך לצורה המקורית שלה, וגם שאפילו בהתחלה התוצאות לא יהיו מושלמות.

אני ישמח מאוד אם תבהיר את עצמך.

דרך אגב הוספתי תמונה שתדעו מה בדיוק אני רוצה, (איזה אורך איזה עיצוב וכל זה), אולי זה יעזור לכם לעזור לי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תודה מראש!

נערך לאחרונה ע"י אנט!ני! בתאריך 14-02-2007 בשעה 00:11.
חזרה לפורום
ישן 17-02-2007, 03:41
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי אנט!ני! שמתחילה ב "מחכה לתשובות"

1. 2 ספרים מהעיר שלי משתמשים בפן Parlux 2600 וזו עיר קטנההה אז תאמין לי- אין לך מה לדאוג.
2. זה לא נקרא שיער קצר. שיער קצר שמתאים לו וואקס על בסיס מים הוא כ-2/3 מהאורך שהצגת בתמונה.
3. זה נותן גוון יותר אפור לשיער, מומלץ להשתמש בכמות קטנה.
4. זה תוספת שמשפריצים על השיער ממרחק כדי לתת תפיסה מחוזקת יותר.
5. מברשת עגולה (כמה שיותר קטנה)
6. תלוי עד כמה מתולתל... בעיקרון פן אמור להחליק אבל אם יש לך שיער כמו של אתיופים אז סביר להניח שאתה בביג פרובלם.
7. הדגש שלא שמת לב אליו הוא "אם אתה שם יותר מדי" ומדובר שם בשיער קצר. הכוונה היא שאם שמים יותר מדי וואקס על השיער (לא משנה אם על בסיס מים או חימר) אז אתה רואה מההתחלה תוצאות לא טובות. זה שהוא על בסיס מים לא היה הנקודה העיקרית. אח"כ הוספתי שאם אתה משתמש בוואקס על בסיס מים אז יש סיכוי שתראה תוצאות לא טובות מההתחלה (אם יש לך שיער ארוך מדי לוואקס על בסיס מים).

טיפים אחרונים: לתספורת שלך יתאים וואקס על בסיס חימר.
מומלץ להשתמש בסיליקון לשיער כי אומרים שהוא תורם לשיער להיתפס בעיצובים.
תזכור לא לעשות פן על בסיס יומיומי כדי לא לשרוף את השיער, הפן שיהיה ברשותך חם ביותר.
כדי לשמור על בריאות השיער שלך, מומלץ שתשתמש בשמפו לשיער פגום/יבש, ובמרכך לשיער פגום/יבש.

חזרה לפורום
ישן 20-02-2007, 11:44
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי -Ener-G שמתחילה ב "שמים את זה אחריי הפן במידה..."

מזיק? חס וחלילה... סיליקון תורם ויטמינים לשיער, הוא לא חומר לעיצוב השיער! (אולי אתה מתבלבל בין טיפות סיליקון לדברים אחרים... לידע כללי, יש שמפו שמבוסס על סיליקון והוא יותר בריא לשיער משמפו רגיל!).
את הסיליקון שמים לפני שעושים פן על שיער לח או יבש (אחרי חפיפה וייבוש עם מגבת- מומלץ).
שמים ממנו שפריץ או שניים ביד ומורחים על כל השיער... יש לזה מגע של ג'ל שהופך לשמן.
הוא מועיל לזמן עמידות הפן ועוזר לשיער בכללי להיות בריא. מונע קצוות מפוצלים למי שיש שיער ארוך.
לגבי מידת היעילות- אני עוד לא בטוח כי אין לי פן. (היה לי בעבר לפני שהשתמשתי בסיליקון)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר