לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-01-2005, 13:22
  טליק טליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
דיכוטומיה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yosilevi050 שמתחילה ב "מה הקריטריון ליחידה מובחרת???"

קבל הבחנה פשוטה וכוללת-
יחידה מובחרת- ניקבעת עפ"י המדד האנושי בה ואיכויות הביצוע שלה ,משמע- אנשים אכותיים שנבחרו לשרות ביחידה ומפגינים יכולות ואיכויות ביצוע בסטנדרט גבוה מאד (מעל למקובל) .
יחידה מיוחדת- נקבעת עפ"י סוג העיסוק בה שהינו ייחודי במסגרת העל בה היא מוצבת, משמע- יחידה העוסקת בתחום התמחות מקצועי ובלעדי במסגרת העוצבה אליה היא משוייכת .

לפיכך יכולות להיות יחידות שהן גם מיוחדות וגם מובחרות כגון השייטת שאין דומה לה בצה"ל ובחיל הים שם בוחרים איכות גבוהה של מתגייסים ומעניקים להם הכשרות מיוחדות.

כמובן אפשר להתווכח על יחידות רבות אך כפי שנאמר במקורות - "לא לעולם חוסן" - אתה יכול להיות מיוחד בעיסוקך, אך מובחר תלוי במי החבר שמשרת ביחידה אתך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-01-2005, 13:36
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
דיון סרק...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yosilevi050 שמתחילה ב "מה הקריטריון ליחידה מובחרת???"

הייתי חייב להגיב..חבר'ה אתם מדברים פה שטויות..
מה זה יחידה "מובחרת" אין באמת הגדרה שקובעת מה היא יחידה מובחרת...
חלק רואים בצנחנים יחידה מובחרת חלק יראו בחובלים וצוללות יחידה מובחרת אבל שורה תחתונה אני גם לא רואה איך זה משנה משו..

זה שיקראו לשייטת מטכ"ל יחידה מובחרת לא יהפוך אותה ליחידה טובה יותר או את האנשים שמתגייסים אליה לטובים יותר...

כל יחידה עוברת את ההכשרות הספציפיות שלה ולא תמצאו יותר מדי חפיפות פה (כי זה יהיה בזבוז של כסף)כל אחד עושה את מה שהוא צריך לעשות..

מלבד זאת אתם מתעסקים ביותר מדי שטויות תתרכזו בלתרום את המקסימום מצדכם.
כי זה שיחשיבו אותכם לטובים או לא ,זה ממש לא מה שמשנה.
אם אתה רוצה ללכת לפלס"ר שריון או לכוח 100לך לשם! אל תגיד:
"לא אני לא אלך כי אמרו שזה לא מובחר ".

ואני לא אומר את זה מתוך התנשאות או משו כזה חס וחלילה אני פשוט הייתי באותו מצב עד שנפל לי האסימון שזה שטויות כל החשבונות האלו תגיעו תראו תחליטו אף אחד ממכם לא היה ביחידות המדוברות אני משער ככה שאין לכם שום יכולת להחליט מה מובחר יותר או מה מובחר פחות לכו למקום שנראה לכם הכי מעניין ושאתם חושבים שתתרמו בו הכי הרבה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר