לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2007, 20:50
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.06
כן, שמעתי, וואלה :)
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "לקח לי בידיוק 2 דקות למצוא במנוע חיפוש החדש של וואלה"

כנראה לא קראת מה שאמרתי כשהתכוונתי: "מחפשים בנרות", לא אמרתי שאין כאלו, אמרתי שהתקשורת(מה שאני מניח שאתה אוהב לראות) מביאה לך חומר מגורד מהאדמה, שהיו צריכים לחפש הרבה מאוד כדי להגיע אליו.
שמעתי על אותו חרדי בוואלה, ואני בספק מאוד גדול באדם כזה כי כפי שאמרתי יש לו ענין רב לצאת נגד היהדות, כפי שאני מתאר לעצמי, אדם שהיה בזה ורואה מישהו שנמצא בזה כרגע, זה גורם לו לצביטה בלב, כי הוא יודע שהוא היה בזה, הוא מרגיש שמישהו הולך למקום שהוא היה-וזה צובט אותו, אני לא יודע מה היו השיקולים שלו-אולי פגיעה נפשית אולי לא אבל מענין מאוד שהוא לא אץ רץ לדווח למשטרה, הרי הוא יודע שאותו אדם עשה לו משהו, אם לא ללכת להורים שלו, אז לפחות למשטרה-האדם נברא במחשבה חופשית, כפי שהוא רצה לעזוב את החרדיות, כך יכל ללכת למשטרה ולדווח על מה שקרה.
להיווכח למגמה התקשורתית האנטי דתית, אני מניח שלא צריך להראות לך, מספיק כניסה ל-ynet בכותרת יהדות, כבר אתה רואה תחת כותרת די תמימה של יהדות, תכנים אנטי-יהדותיים.
ניתן גם לראות שלא מביאים שיחות של אנשים שחזרו בתשובה שמאוד נהנים מהיהדות, את ההנאה של הסיפוק האינסופי מיופי היהדות, אצלהם כמובן מספיק אדם שחזר בשאלה והוא כמו אלפיה של אנסים.

לא מקובל עלי ההנחה שהם מסתירים את זה, כמו ההנחה הפילוסופית שכל מה שהמוח האנושי לא מבין סימן שהוא לא קיים, מסביר לי שיש פגם בהנחה, כך גם באימרה שכל מה שלא שמענו עליו חייב ליהיות קיים.

וד"א היה עדיף שאדם ידע בתת מודע שהוא טועה מאשר שלא, ויצא מהכלא וימשיך במעשיו.

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 12-02-2007 בשעה 21:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-02-2007, 21:10
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

אם זה קורה באמת, והדגש הוא על באמת אצל הדתים
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "מכל ההתפלספות של "נראה לי לא..."

זה אסור, ואותו אדם יודע שהוא טועה וגם ברוב המיקרים מקבל עליו לא לעשות זאת שוב, כי הוא יודע בתוך תוכו שהוא טועה.
ניקח לדוגמא: גנב, יש גנב ויש גנב חרדי, מה ההבדל ביניהם?
ההוא לא יודע שהוא גנב, זה נורמאלי אצלו לגנוב, מה רע אם לא תקבל על זה עונש מוות(או יותר גרוע-גהנום\גלגול נשמות כמו ביהדות), אבל הגנב החרדי יודע שהוא גנב והוא חרדי, משמע הוא יודע שהוא לא עושה משהו נכון, הוא יודע שהוא ישלם ברבית על כל מעשיו, וכח ההרתעה זה מספיק לו כדי להגיד: אבינו שבשמים, חטאתי, עוויתי, פשעתי, אכפר על פשעי ולא אחזור עליהם שנית.

חילונים לא מפלצות, כי מפלצות נולדו כך, הם פשוט תועים, צריך פשוט לכוון את האדם לדרך הטובה, כך יוכל לתקן את עצמו ולהשפיע על אחרים לטובה, יש הרבה חילונים עם ערכים, אנשים טובים, רק חסר להם מרכיב קטן שנקרא: יהדות כדי לעשות אותם מושלמים(ועכשיו רק חסר האדם שיגיד לי שאמרתי שחרדים הם מושלמים).

נערך לאחרונה ע"י kkr3 בתאריך 12-02-2007 בשעה 21:15.
ישן 12-02-2007, 21:32
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "שוב לא הצלחת לשכנע אותי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
גם בחברה החילונית יש לא מעט פדופילים שיודעים שהם עושים משהו לא בסדר ופונים לעזרה.

ואדם שאונס קטין, אין שום חשיבות ל"רגשות אשם הגישמיים של האדם" הנזק לילד בוצע, ואל לנו לשכוח שהוא הקורבן ולא הפדופיל.

אני אישית נגעל מהשינאה שיש לך לחילוניות, עד כדי כך עמוקה השנאה שלך עד שלא איכפת לך להאשים את החילונים כאילו הם מעודדים פדופילה/אונס, מוזר שעם כל השנה הזאת אתה עוד מרשה לעצמך להגיד שהתקשורת החילונית מסיתה נגד הדתיים.

מענין מאוד שהעזרה לא עוזרת ברוב המקרים, ראה סיגריות שהם מקרה קלאסי של השתלטות היצר של האדם (שנקרא אולי-התמכרות אם אני לא טועה, לא?), תתפלא שגם פדופיליה זה התמכרות, השאלה היא איך מטפלים בזה.
למה לי להפסיק אם יש בזה הנאה?
מה יגרום לי להפסיק לעשות את זה?
לא נראה לי שמוסדות ה"גמילה" מצליחים כל כך להקטין את הפדופיליה בארץ.

אז אתה בעצם מעדיף, שאדם יכנס לכלא, יסיים תקופה מסויימת של מאסר, ויחזור לסורו, והאם באמונה הזאת לא נגרם עוול לאותו נפגע שכן הוא עדין מרגיש פגוע?
או אולי רגשות נקם יביאו דין צדק?
או שלא הסברתי נכון שאותה ישות שופטת אותו בדרך הכי טובה שיש, לטוב ולרע, באותה הנחה אפשר לומר שאותו נפגע גם יקבל פיצוי(כמובן שאני לא יכול להסביר לך דברים גדולים שידועים ביהדות, שמסבירים את כל התופעות בצורה של "שכר ועונש", אלא אם כן תחליט שאתה רוצה לשמוע, יש את "שולחן ערוך" בשביל זה).

אני לא שונא חילונים, חלילה, אני שונא חילוניות(האידיולוגיה), שבמרכזה האדם שהחופש שלו הוא מרכיב מרכזי שנועד לשרת צרכים של עצמו בלבד, צדק נעשה רק על-ידי, אני הדיין, ואני קובע את הדין, רק שהתפיסה הזאת מוטעת, כשאדם בשר ודם שיש לו מגבלויות כמו שלי עומד בבמה ושופט אותי ע"פי הצדק שלו, קצת אבסורדי.

ישן 12-02-2007, 22:00
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "אם אני הייתי כותב "אני שונא..."

[QUOTE=High_Hopes]אם אני הייתי כותב "אני שונא חרדיות" אני בטוח שהיית כועס ובצדק.
מה זה לא שונא חילונים שונא חילוניות?

פדופיליה היא ממש לא התמכרות, זה בעיה נפשית. דבר שניתן לטיפול, ואם לא לטיפול אז החברה צריכה לתת פתרון לזה שהם לא יתקפו.
לנסות להסתיר את האמת זה ממש לא הפתרון.[/QUOTE]

לא הייתי כועס, אתה יכול לשנוא חרדיות אבל תביא סימוכין שקצת יבארו לי דברים...

האם אונס ילדות קטנות זה לא התמכרות כחלק מבעיה נפשית שכרוכה בזה?
אצלנו יש איסור לזה, כי אצלנו אתה שולט בנפש, לא היא עליך, אתה מדרבן אותה למעשים טובים, אדם למשל, שיש לו נטיה לאהבה של אדם מאותו מין כמו שלו, צריך לדרבן את הנפש שלו להמנע בכלל מהצורך הזה של אהבה של אותו מין.
שוב אני אומר לך, ההנחה שכל מה שלא נאמר לי בהכרח נכון זו הנחה שגויה, התקשורת רוצה שתאמין בזה שהדתים "מלוכלים" כפי שהם מציגים אותם, יש לה אינטרס.
רב שאני לא אזכיר את שמו, ערכו סקר(גאוקרטוגרפיה) בשאלה: אם היה אותו רב פותח מפלגה, כמה מנדטים היה מקבל והתוצאות הראו 22 מנדטים, מכאן כבר לא צריך להרחיב.

ישן 12-02-2007, 22:23
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]אם אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kkr3

לא הייתי כועס, אתה יכול לשנוא חרדיות אבל תביא סימוכין שקצת יבארו לי דברים...

האם אונס ילדות קטנות זה לא התמכרות כחלק מבעיה נפשית שכרוכה בזה?
אצלנו יש איסור לזה, כי אצלנו אתה שולט בנפש, לא היא עליך, אתה מדרבן אותה למעשים טובים, אדם למשל, שיש לו נטיה לאהבה של אדם מאותו מין כמו שלו, צריך לדרבן את הנפש שלו להמנע בכלל מהצורך הזה של אהבה של אותו מין.
שוב אני אומר לך, ההנחה שכל מה שלא נאמר לי בהכרח נכון זו הנחה שגויה, התקשורת רוצה שתאמין בזה שהדתים "מלוכלים" כפי שהם מציגים אותם, יש לה אינטרס.
רב שאני לא אזכיר את שמו, ערכו סקר(גאוקרטוגרפיה) בשאלה: אם היה אותו רב פותח מפלגה, כמה מנדטים היה מקבל והתוצאות הראו 22 מנדטים, מכאן כבר לא צריך להרחיב.

אני לא יביא לך סימוכין כי אני לא חושב שזה נכון, אני לא מאמין בשנאה ואני לא רואה בזה שום תועלת, יכול להיות שהנפש שלי, על אף שאני לא דתי, שלמה יותר.
לפעמים אני כועס, ומתעצבן (במיוחד שבאים אנשים שמנסים להכתיב לי את החיים וחושבים שיש להם משהו יותר טוב להציע, ולא איכפת להם להשתמש אפילו באלימות כדי להוכיח שהם צודקים)

אני לא יודע מה זה "שולט בנפש" מבחינתך, אבל אני לא מגדיר אנשים ששורפים פחים וזורקים אבנים כאנשים ששולטים בנפש שלהם (במיוחד לא אחרי שהם פוצעים אדם שנקלע בטעות למקום)
או אנשים שמתפרעים כדי לשחרר חשוד ברצח (של תינוק!).

עצוב לי שבחרת להכניס לכאן את נושא ההומוסקסואליות באשכול שעוסק בפדופיליה - העובדה שאצלכם רואים קשר בין הדברים מראה עד כמה הפער עמוק. יש הבדל עצום בין שתי אנשים בוגרים שמחליטים שזה הדרך שמתאימה להם לבין אדם שכופה את עצמו על ילדים שעוד לא התבגרו. ובזה מבחינתי מסתיים הדיון באשכול הזה על הומוסקסואליות, אני לא אסכים להשתתף בדיון שמבצע השוואה בין הדברים.

וכל מה שאתה אומר על התקשורת אני אומר בידיוק ההפך על כל ה"שופר"ים למיניהם ו"אמנון יצחק"ים למיניהם - זה שהם אומרים זה לא אומר שהכל נכון, זה שהם ניסו להציג את החברה החילונית כחברה מפלצתית זה לא הופך את זה לנכון.

ובקשר לפסקה האחרונה - לא הבנתי על מה אתה מדבר ולמה זה קשור, באמת, קראתי את זה פעמיים

ישן 12-02-2007, 22:40
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "[QUOTE=kkr3] לא הייתי כועס,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
אני לא יביא לך סימוכין כי אני לא חושב שזה נכון, אני לא מאמין בשנאה ואני לא רואה בזה שום תועלת, יכול להיות שהנפש שלי, על אף שאני לא דתי, שלמה יותר.
לפעמים אני כועס, ומתעצבן (במיוחד שבאים אנשים שמנסים להכתיב לי את החיים וחושבים שיש להם משהו יותר טוב להציע, ולא איכפת להם להשתמש אפילו באלימות כדי להוכיח שהם צודקים)

אני לא יודע מה זה "שולט בנפש" מבחינתך, אבל אני לא מגדיר אנשים ששורפים פחים וזורקים אבנים כאנשים ששולטים בנפש שלהם (במיוחד לא אחרי שהם פוצעים אדם שנקלע בטעות למקום)
או אנשים שמתפרעים כדי לשחרר חשוד ברצח (של תינוק!).

עצוב לי שבחרת להכניס לכאן את נושא ההומוסקסואליות באשכול שעוסק בפדופיליה - העובדה שאצלכם רואים קשר בין הדברים מראה עד כמה הפער עמוק. יש הבדל עצום בין שתי אנשים בוגרים שמחליטים שזה הדרך שמתאימה להם לבין אדם שכופה את עצמו על ילדים שעוד לא התבגרו. ובזה מבחינתי מסתיים הדיון באשכול הזה על הומוסקסואליות, אני לא אסכים להשתתף בדיון שמבצע השוואה בין הדברים.

וכל מה שאתה אומר על התקשורת אני אומר בידיוק ההפך על כל ה"שופר"ים למיניהם ו"אמנון יצחק"ים למיניהם - זה שהם אומרים זה לא אומר שהכל נכון, זה שהם ניסו להציג את החברה החילונית כחברה מפלצתית זה לא הופך את זה לנכון.

ובקשר לפסקה האחרונה - לא הבנתי על מה אתה מדבר ולמה זה קשור, באמת, קראתי את זה פעמיים

בשבילי הומוסקסואליות היא נטיה בדיוק כמו שיש לאנס נטיה ולגנב נטיה, זו נטיה, כשמתייחסים למשהו לא נורמאלי כאל משהו נורמאלי זה כבר איבוד השפיות, עוד מעט גם תגיד לי שאונס זה נורמאלי, לפי מה שאתה אומר.

נכון לעכשיו אני בכלל ממעיט במחשב ובטלויזיה בכלל, לכן לא אוכל להגיד לך שאני ניזון כל הזמן מטלוזיה ומחשב, ההחשפות שלי לתכנים "אמנון יצחקים" (כמו שאתה מכנה) פשוט האירו לי על מקומות חשוכים שלא התבוננתי בהם, כנראה שזה באמת נכון שאם לא שופכים עליך "דלי מים" על הראש אתה לא מבין כלום.
להגיד שהתקשורת והחילוניות זה כמו אמנון יצחק והחרדיות, לא נכון, כי זו פועלת על ציבור שלא נחשף, איך אומרים, לצד אחר של המפה.
המפעל של אמנון יצחק יותר פועל כלפי בעלי תשובה, כי חרדים אינם רואים טלויזיה, בעלי התשובה נחשפו לשני הפנים של המפה, כך שלהגיד שהם אותו הדבר כמו החילונים, לא נראה לי...

ובקשר לפסקה האחרונה, הכוונה היא לפחד של התקשורת, שמא "ההפחדות" שלו עלולות להעביר נתך נכבד של הצופים לצד אחר של המפה, כך שהחרדים "כופי הדת", לבסוף, יעלו לשלטון...

ישן 12-02-2007, 23:49
  kkr3 kkr3 אינו מחובר  

אתה לא מבין, מדובר עדין בברירת מחדל של הזדווגות עם מין שונה
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תקרא את כל הכתבה, לא רק מה..."

המחקרים מצביעים על תאוריות שונות לגבי הסיבה להומוסקסואליות אצל החיות, הדגש הוא על תאוריות כי אין האדם יכול לדעת סטרי החיה...
מה שכן המדע יכול לברר זה ערך ברירת המחדל של החיה שמעיד על בחירה ליהיות הומו\הטרו+סקסואליות במצבים נורמאלים של שיוויון.
מה שעוד מביא עירפול במחקר זה הממצא הבא:
ציטוט:

מהדו"ח עולה שפינגווינים החיים בשבי מתקשים למצוא את כמות הבני הזוג הנדרשת, ולכן הם מוצאים בני זוג מאותו מין. כמו כן דווח כי קשה לדעת אם תופעה זו נפוצה בטבע בגלל הקושי לזהות את מין הפינגווינים.

ישן 13-02-2007, 09:37
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי kkr3 שמתחילה ב "אתה לא מבין, מדובר עדין בברירת מחדל של הזדווגות עם מין שונה"

מתחיל להיות מתסכל לשלוח אותך לקרוא בכל פעם שאתה פולט איזו שטות.
המעשיות שאתה קורא (והצגת מסורת כעובדות) לא ממש תקפות בעולם האמיתי, (כזה שלא נהגה ע"י רבי אמנון), יש עשרות, אם לא מאות, ספרים בנושאי ביולוגיה ואנתרופולוגיה, ולא משנה מה סיפרו לך בנושא, התופעה אינה פסולה, היא קיימת מאז ראשית הקיום האנושי המתועד (היסטוריה, בשבילך), והתופעה נצפתה גם בקרב בעלי חיים, עם או בלי קשר לרבייה.
למען השכלתך הכללית, ישנם גם בעלי חיים שמקיימים יחסים מיניים בלי קשר לרביה, אלא לשם הנאה בלבד.

אם הצלחתי ולו במעט לגרום לך לרצות להשכיל באמת ולא רק להתווכח בלי תוכן ממשי, תנסה לקרוא ספרים של דסמונד מוריס, ביולוג וזואולוג בעיקר, שחקר הרבה בני אדם מנק' מבט של חוקר בעלי-חיים, וספרים של מרווין האריס, (ובאנגלית) שעוסקים בעיקר באנתרופולוגיה, חברות אנושיות וההתמחות שלו - הרגלי אכילה וכשרות. (כן, מפתיע).
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:47

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר