לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2007, 23:18
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
אבל אתה סתם מבלבל את המוח , אז לאף אחד לא אכפת
בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "לא יפה, אפילו אני לא קורא..."

קודם האשמת את ביבי בזה שהוא הקים את החמאס , אח"כ כשהתעקשו לציין בפניך שנתניהו לא הקים את החמאס, כמו שאתה לא הקמת לעצמך תאים אפורים -אמרת שביבי הקים את החמאס במתכונתו הנוכחית. כלומר שעצם שחרורו של שייח אחמד, שינה את מתכונתו של החמאס, עד אז , ארגון בת של גרינפיס כנראה.

כמובן שלא מעניין אותך מדוע שחרר ביבי את שייח יאסין. זה די צפוי שמי שממציא שטויות לא ירצה שיבלבלו אותו חלילה עם העובדות ויפריעו לו להגיד ש"אסור להצביע לביבי נתניהו בבחירות". זה הרי מה שרצית להגיד מלכתחילה עם או בלי קשר לנושא האשכול, שהיה יכול לעסוק באותה מידה בפקקים בכניסה לתל אביב, העיקר שאפשר ללחוץ על שלח תגובה ולכתוב דברים בנוסח "היידה ביבי" ו"היידה שרה" . איזה כיף , אה?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2007, 08:50
  sdfg sdfg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "או, עכשיו אתה יודע על מה אתה מדבר"

אני מציע שלא תיתן הצעות. נושא האשכול הוא העובדה שבנימין נתניהו מנסה לעשות יחסי ציבור ע"י תקיפת הממשלה הנוכחית, כשהוא, מר נתניהו, לא עשה שום דבר (מועיל) כשכיהן כראש ממשלה.

יותר מזה, אם כבר מדברים על היסטוריה, אז בוא נדבר על מה באמת קרה. נתניהו הגיע לראשות הממשלה במטרה לדחוק את יאסר ערפאת ולנסות לעכב כמה שאפשר את החלטת הסכמי אוסלו על מנת שלא יצטרך לבצעם. בזה הוא נתן פרס לטרור של החמאס והג'יהאד האיסלאמי שניסו בכל כוחם להקפיא את המו"מ. הקפאת המו"מ עם הפת"ח הובילה לזה שהאופוזיציה ברשות הפלסטינית גדלה. בזה הוא החליש את מעמדו של הפת"ח באוטונומיה הפלסטינית, בצורה כזו, שעל מנת לצאת מהמשבר הפוליטי שלהם הם היו צריכים לחזור לתחרות הטרור נגד ישראל. נתניהו הוא גם זה ששיחרר את אחמד יאסין בגלל אישור מטומטם שהוא נתן למוסד לנסות להתנקש בחאלד משעל בירדן.

לכן, מר לוקלוק, בנימין נתניהו הוא האשם המרכזי, הן בעלייתו של החמאס והתעצמותו והן באינתפאדה השניה וכל אלה, מה לעשות, עובדות הסטוריות.

עכשיו, אתה יכול להמשיך לכתוב תגובות לא ענייניות.
ישן 13-02-2007, 16:41
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
עזוב, גם בשקרים אתה לא מוצלח.
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "אני מציע שלא תיתן הצעות. נושא..."

אפילו אתה מודע לכך שהפתח היה ארגון טרור עוד לפני בוא החמאס לעולם ומעולם לא טען בשפה ברורה ובערבית שהוא מתנגד להשמדת ישראל. נהפוך הוא, דובריו של הארגון הדגישו שוב ושוב (בערבית) שהם תומכים בהשמדת ישראל או במילים אחרות (של ערפאת אהובך) "נחזור לחיפה, ליפו , עכו, רמלה ולוד. אכן נתניהו הצליח לבלום קצת את הסכמי אוסלו ובכך צמצם מעט (זה לא היה מספיק, אפילו לא קרוב) את ההדרדרות הבטחונית וחבל שלא חיסל את כל הפתח כבר אז , יחד עם החמאס , אין שום הבדל מהותי בינהם. אלה רוצים להרוג יהודים בעיקר בשם הלאומיות וקצת בשם הדת והקבוצה השניה אותו דבר רק להיפך.. לא הוא הזריק את החומר לאוזנו של משעל ולכן הוא לא "אחראי לשחרורו של יאסין" בדיוק כפי שאתה לא אחראי למה שיוצא לך מהפה.

מילא לזייף היסטוריה, אבל לעשות את זה בצורה כל כך שקופה ונלעגת? אני מציע שתמשיך להתמקד בהסברים על תכונותיו של הוזלין.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 16-02-2007, 19:12
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
אבל אומרים שלרש"פ אין כסף למשכורות, אז איך מעבירים לך את התגמול?
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "אני לא בטוח שזה משתלם"

האמת, אני חושב שאתה עושה עבודה ממש טובה ושהם דופקים אותך בשכר.

החבר'ה האלה שכתבו כאן מIP מג'דה [והם הרבה יותר שקופים ומגוחכים ממך] - מקבלים למשל אופציות של חברות קידוח. רוב המתבלענים בפורום [מזוהים בד"כ ע"י רישום קש של 4 אותיות כלשהן וכתיבה מרוכזת של שבועיים אחרי כמה חודשים של הרדמות] - מתוגמלים ב'יורו'[!!]
החברים מקדימה לא מקבלים אומנם משכורת אבל יש סכוי שהם ישתלבו בסבב המנויים הבא במטכ"ל או במרכז השלטון המקומי. ובשביל מה? תגובות לקוניות של שתי שורות?

אני מבין שאתה רואה שליחות במלאכתך אבל בכל זאת, יש לך גמל, 3 עיזים ו4 נשים לפרנס [צפוניות! לא בדואיות וזה הרבה יותר יקר!!]. אם לא תדאג לעצמך, איש לא יעשה זאת. פנה לאתר חיזבאללה-נט, עמוד על המקח ואללה יהיה בעזרך!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:52

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר