לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-02-2007, 17:21
  asp12 asp12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.06
שאלה בקשר לשיער מיותר :(((((((((

אוקיי היי אני בת 16 וחצי יש לי שיער מיותר בפנים וזה משגע אותי
יש לי על המצח שערות כאלה שחורות אני כל הזמן בסרטים מזה לא יכולה להסתכל לאפחד בעיניים וזה מוריד לי מהביטחון עצמי שלי וזה כבר איזה שנתיים ככה
כילו מילא אם זה היה משו נפוץ אבל זה במצח לאף אחד אין במצחח!!!
ניסיתי שעווה וזה היה מתיש ומעצבן ניסיתי קרם מבהיר שער של jolen אבל זה לא עזר כי משומה השערות לא נשארו בהירות לתמיד אלא חזרו להיות שחורות.....אגב למישהו יש מושג למה זה קרהה?
בקימצור אני לא יודעת אני כבר עובדת עצות אני חייבת למצוא פיתרון לבעיה כי זה ממש ממש ממש מציק.... האים יש מישהו אם בעיה כמו שלי שיודע מה לעשות?? בבקשה בבקשה אני ממש משתגעת.!

ואגב הסרת שיער לצמיתות לא ממש מתאים כי אני צעירה ואני מתביישת לדבר על זה אם אמא שלי... כילו פעם דיברתי איתה והיא סתם התחמקה ואמרה שלא רואים את זה ושרק אני רואה (ואני יודעת שזה לא נכון כי זה ממש בולט לדעתי!!! אולי אני קצת קצת מגזימה אבל אין מצב שלא רואים זה שערות שחורות ודי ארוכות אי אפשר שלא לשים לב!)... בגלל זה הסרת שיער לא מתאימה כרגע חברה אני חייבת פתרון אחר יותר טוב... בבקשה תעזרו לי (((
חזרה לפורום
ישן 12-02-2007, 19:00
  asp12 asp12 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.06
כן אבל כל הקטע הוא
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי NVJ שמתחילה ב "דברי איתה, זה טבעי ומן הסתם..."

שלאמא שלי אין את זה... אם היה לה את זה זה לא נעלם הרי נכון? אם היה לה זה היה נשאר ואין לה את זה... וגם לאבא שלי אין... רק לי יש.... וזה גם לא מאז ומתמיד זה לפני איזה שנתיים ככה הופיעה אין לי מושג למה פתאום... יכול להיות שזה בגלל שעשיתי פעמיים גבות במספרה והספרית הדפוקה לקחה מין חוט כזה נו שגם משתמשים בו להסרת שיער והעבירה איתו פעמיים בין הגבות שלי ומעליהם... אבל לא נראה לי שמזה שעשו לי את זה איזה פעמיים יכול לצמוח כזה שיער...

ואני גם לא מבינה... למה אחרי שהתשמשתי בקרם הזה ג'ולן השיער חזר להיות שחור?? אמרו לי שזה מבהיר לתמיד אלא אם כן השיער גודל והרי השיער הזה לא גודל... הוא נשאר אותו דבר

מה לעשות?
חזרה לפורום
ישן 13-02-2007, 13:43
צלמית המשתמש של tkhg
  tkhg tkhg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.10.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי asp12 שמתחילה ב "לצערי,אני לא יכולה לחשוב אפילו"

לי אין אבל שיער במצח זה לא דבר שלא שומעים עליו הרבה... ובכלל שיער מיותר בפנים.
Jolen לא מבהיר לתמיד, הוא מבהיר כמו חימצון לשיער- יורד תוך חודש-חודשיים...
בגלל ש-Jolen עושה פעולה כימית בשיערות אם תמשיכי ככה השיערות האלה יארכו ויתעבו קצת ואז גם עם הבהרה הם יהיו בולטות... הכל מגיע בסופו של דבר למבוי סתום חוץ מאפילציה/לייזר/אינפרא אדום.
השעירות במצח יכולה להיות תורשתית מאמא/אבא/סבא או סבתא משני הצדדים.
אגב- שעירות יכולה להיות במקום מסויים אחד ואין כלל שאומר שאם אתה שעיר במקום אחד אתה מוכרח להיות שעיר במקום אחר.
אם השיער כ"כ מפריע לך ואת לא יכולה לעשות את אחת ההסרות לצמיתות, תצטרכי להמשיך לסבול שעווה...
הכי מומלץ לדעתי- לנדנד לאמא עד שהיא תעשה משהו בנידון.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר