לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 13:39
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
יום סיירות-ינואר 2005{עזרה...}

שלום...

ההיתי אמור להתגייס ביולי ליחידה קרבית אבל דחו לי את הגיוס למרץ בגלל שהעלתי פרופיל{היה לי 82 והעלתי ל97}אז עם הדחיה גם קיבלתי זימון ליום סיירות שנערך באותו חודש,הלכתי ליום סיירות חיכיתי כמה שעות באוהלים שם עם כל החבר'ה ואחרי שקיבלתי מספר הלכנו לחתום על טפסים רפואים ודו שיח קצר עם רופא מהצבא,בדו שיח בדקו את כולם עם מד חום,ואני עם המזל הנאחס שלי לאחר הבדיקה התגלה שאני סובל מחום קצת והרופא איננו מאשר שאני בריא,למרות שהתעקשתי הוא היה חד כיווני בנוגע לדעה הרפואית שלו.

אז כל שנותר לי לעשות זה ללכת עם ההפניה שלו לקראוון של "מדור סיירות" ושם ייקבעו לי מועד חדש,החיילת אמרה לי שהמועד הבא זה ינואר 2005 ואני אוכל להתקבל ביום סיירות רק לסיירת מטכ"ל ושייטת13-ואני אצטרך לעשות את הגיבוש בתור חייל-אז פה כבר ממש לא הבנתי מה היא רוצה,ורק רציתי לעזוב את וינגייט{ואת החום..}וללכת הבייתה..

אז אני רוצה להבין מכל הסיפור מה הקטע שאני אלך ליום סיירות בינואר אם גם ככה אפילו אם אני אקבל איזשהוא גיבוש אני אצטרך להתגייס למקום אחר{נגיד נח"ל}ורק בתור חייל לעשות את הגיבוש המדובר.

הרי זה מגוחך לא?

למישהו יש מושג כמה זמן אחרי היום סיירות נערכים המיונים והגיבושים של יחידות העילית שייטת13 וסיירת מטכ"ל?

תודה לכל העוזרים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2004, 15:05
  סגול סגול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
נתנו לך הזדמנות מצויינת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Niro1985 שמתחילה ב "יום סיירות-ינואר 2005{עזרה...}"

שמע לפי מה שאני יודע קיבלת הזדמנות מצויינת להתקבל לסיירת מובחרת.
העיניין הוא כזה שאם נגיד אתה מתגייס לנח"ל אז אתה יכול אחריי הטירונות לעשות גיבוש לשייטת, וזאת מאחר שגם ככה לוחמי השייטת עושים גיבוש נח"ל.
היתרון בגיבוש הזה הוא שאתה עושה אותו לאחר טירונות של 4 חודשים ואז אתה נמצא בכושר מטורף והגיבוש לא ממש יזיז לך ויש סיכוי ממש גבוה שתסיים אותו. החיסרון הוא שכולם בגיבוש הזה יהיו כמוך, חבר'ה שהתגייסו לנח"ל כדי להיכנס לכושר בטרונות ואז לנסות לעבור גיבוש שייטת, לכן כל המתמודדים בגיבוש יהיו בכושר שיא ויהיה לך קשה להתעלות עליהם ותצטרך להשקיע חזק.
לגביי גיבוש מטכ"ל לאחר הגיבוש אני לא יודע אם זה אפשרי בגיוס נח"ל, מה שכן אם תעבור גיבוש צנחנים ותעשה גיבוש צנחנים אז נראה לי שהסיפור הנ"ל שכתבתי לך תופס לגביי סיירת מטכ"ל.

קח את דבריי בערבון מוגבל ובדוק זאת שוב ושוב במדור סיירות עד שתקבל תשובה מדוייקת ומובנת.
יש למדור סיירות מרכזייה שיכולה לענות לך על כל שאלותיך בנושא, אל תסתפק בתשובות מבולבלות וחסרות הגיון.

בהצלחה!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר