לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2007, 13:57
  jonatanst jonatanst אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
ציוד וכדומה..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yoniqqq שמתחילה ב "רכשתי כ30 גרבי צמר(סתם..."

תראו..המספר פריטי לבוש שקניתי הוא קטן יחסית משו שאין צורך ליותר מזה..

בתאכלס הצבא מספק לנו 9 זוגות רביים חולצות ותחתונים(שאני לא אלבש).

אני מגיע לגיוס כשאני מוכן לשבועיים ..כלומר יספיקו לי 3 חולצות טי ירוקות לשבוע כך גם 4 בוקסרים.
ברגע שאני אראה שיש צורך ביותר..אני קופץ לקניון וקונה מה שצריך..

אטמי אוזניים-למטווחים. סיליקון-כי הם יותר איכותיים ועם חוט..ככה שהם לא נאבדים, בניגוד לאטמים שמקבלים.
גרבי מסע lorpen- גרביי מטיילים מאד איכותיות, מתאימות לחיילים ומחזיקות את הרגל בצורה הטובה ביותר. גרביים כאלה עולות בסביבותה 90 ש"ח. אמנם המחיר מוגזם אבל אני בחרתי להשקיע בזוג אחד כזה..שיהיה מצויין למאמצים גדולים ויהיה להם שימוש רב עבורי.

לגבי סוג הגרביים-לא ממש מבין בזה..אבל לי הציעו ללכת על הכותנה ולא על הצמר..הן יותר נעימות.

אם כבר רכשת 30..תן לי 10 וקנה 10 מכותנה

טסטר-לשיפצורים מצויין, לתיקון כל מיני דברים, לבדוק אם יש חשמל, לחזק דברים.
בעיקרון הצבא מספק לך כזה..אבל הוא נשבר צי'ק צ'ק.

וסכין יפנית..לחתוך חבלים, חוטים למיניהם..לשפצר..בקיצור מאד שימושי..למי שיש לדרמן-לא ממש צריך את זה.
אני את הלדרמן שלי לא יביא את הטירונות..חבל על 500 ש"ח, לכן הסכין היפנית תשמש אותי יופי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-02-2007, 14:57
  פנצ'ו פנצ'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jonatanst שמתחילה ב "רשימת ציוד לגיוס-הערות??"

מה שמקבלי בבקום זה לא טסטר זה סתם מברג...
מממ אני ממליץ לך לקחת יותר מ3 חולצות לשבוע כי שתגיע לאן שתגיע (בהל"ץ במקרה שלי) אתה תראה איזה חום, ואתה לא תוכל להריח תבגדים שלך בסוף יום ,שלא נדבר על ללבוש אותם ביום למחרת...
חם צוואר- לטירונים אסור ללכת עם זה, אם אני לא טועה זה על אותו תקן של פליז, רק בוותיקות מותר ללכת עם זה. (אבל לא סגור על זה)

אני קניתי בגיוס שלי
7 גופיות ירוקות
3 T ירוקות
2 T לבנות (גם ככה זה רק ליציאות הביתה לא צריך יותר)
2 חולצות שרוול ארוך
1 חולצה טרמית
5 זוגות גרביים צבאיות +9 שקיבלתי מהצבא ( כותנה, שאחרי זה קניתי עוד כמה)
זה פחות או יותר מבחינת ביגוד
תיק קניתי של 90 ליטר אבל בסופו של דבר הצ'ימידן היה לי יותר נוח ולא השתמשתי בכלל בתיק( אגב מומלץ תיק עם אפשרות לנעילה)
משחת נעליים מומלץ (למרות שמי שמגיע לקרבי יכול על נעל חדשה להשתמש בשמן נשק וזה מצחצח אותה יופי)
מברג
סכין יפנית (אני הבאתי אולר שוויצרי שיותר חד מכל יפנית)
מנעולים (מקבלים רק 1 מהבקום והוא מעפעפן)
כפפות חתוכות (כאלה שהאצבעות מציצות בקצה)
מכונת גילוח (כי בדר"כ יש מעט מאוד מקום ליד המראות והרבה חיילים שצריכים להתגלח, עם מכונה חוסכים זמן יקר וגם פחות מגרד)
וזהו בערך כל השאר זה בולשיט זה כל מה שצריך בהתחלה

מעבר למה שכתוב על הצו גיוס
בבקום מקבלים:
מנעול
סכין יפנית (זולה ומחורבנת)
מברג
מגלר (מברשת לניקוי נשק)
4 גלילי איזולירבנד
שרוך (כמו החוט של השיפצור דיסקית)
מיתר (חבל דק)
כיסוי דיסקית
ערכת תפירה
וזהו ניראה לי (Zה היה לפני כמעט שנה מי זוכר?!)

מרץ06 צעירים לנצח!

נערך לאחרונה ע"י פנצ'ו בתאריך 13-02-2007 בשעה 15:03.
ישן 13-02-2007, 15:30
  HaZiZ HaZiZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי jonatanst שמתחילה ב "רשימת ציוד לגיוס-הערות??"

וואוו זה פשוט טירוף כמות הציוד שאתם קונים לצבא. לא חבל לכם על הכסף???

אני החלטתי שאני לא קונה כלום לצבא חוץ משעון של גי שוק {שאגב, כבר קניתי..} וגופיות.
גרביים לא צריך כי מקבלים 9 זוגות- דיברתי עם חברים חיילים שאומרים שהגרביים שנותנים בצבא יותר טובים מבריקושט או כל מקום אחר.
אטמי אוזניים-לא חרם על הכסף??
לגיוס אני מביא תיק קטן עם קצת תחתונים וגופיות, כלי רחצה ומשחת שיניים, יותר מזה לא צריך- מקבלים הכל. חוצמזה שלא נעים להסתובב עם שתי תיקים ענקיים בחזרה הבייתה {קיטבג והתיק טיולים 90 ליטר}, אני קיבלתי תיק טיולים כזה מתנה מהביה"ס, ואני לא הולך להשתמש בו. מה שנותנים בצבא מספיק טוב לי...

שכחתי להוסיף, שאחרי שאני יחזור הבייתה אני יקנה מה שיהיה חסר על בסיס צורך. וגעטקס לא יכל להזיק..
ישן 14-02-2007, 07:35
  פנצ'ו פנצ'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.05.06

אכן בלילות קור כלבים! אתם שוכחים שזה מדבר וגם בקיץ קר שם בלילה, גטקס חובה! אני הלכתי בטירונות עם כל שיכבה שהצלחתי לזרוק עליי מגופיה ועד מעיל, ברמה כזאת שאני כבר לא יכול כמעט לזוז ועדיין קפאתי! ואני בנאדם עם סיבולת לקור ככה שאני מציע לכם כן להביא גטקס! (Zה אמנם לא מה שיעשה כל כך הבדל אבל זה עוזר).
חולצה טרמית: אנשים חושבים שחולצה טרמית נועדה לשמור על חום גוף, אז זהו שלא.
חולצה טרמית נועדה לנשום ולהיפטר מנוזלים כלומר, שכשאתה עושה מדס ורץ ומזיע במקום שהחולצה תחנוק תאור היא מאווררת אותו ומונעת מרוב הנוזלים להספג ולהקפיא תחולצה (לא יודע בדיוק איך אבל זה הרעיון)

שוב אני לא ממליץ לקנות טיק הצ'ימידן יותר נוח וכל מי שאני מכיר כמעט עד עכשיו משתמש בצ'ימידן.
שוב כל מה שצריך בצבא זה מכנסיי טריקו ארוכות (מד"ס עושים על אזרחי למי שלא יודע) חולצה ירוקה ארוכה והרבה גופיות... וכמובן להשלים את כמות הגרביים ל14 (יעני מקבלים 9 אז לקנות עוד 4) זהו לא צריך יותר...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:08

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר