לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-03-2007, 22:10
  חנן מגידוביץ' חנן מגידוביץ' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
תיקון אי דיוקים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "אל תטעה"

שלום לכלל המשתתפים בפורום זה.

היום קיבלתי דוא"ל מחבר וקולגה בתחום אמנויות הלחימה, שהכיל קישור (יפורסם בהמשך) לפורום אמנויות הלחימה בפורטל פרש.
החבר שגלש במרחבים הוירטואליים הקיש את שמי בבדיחות הדעת, בחיפוש בגוגל בהקשר של אמנויות לחימה והעלה מספר קישורים אודותיי.
אחד הקישורים היה קישור לאשכול בקשר לאמנויות לחימה בב"ש ובחלקו דנו אודותיי.

למרות המחמאות שחילקו לי שם האשכול הכיל הרבה אי דיוקים לגביי ואני רואה את החשיבות בלתקן אותם ולו בגלל היושרה הפנימית שלי כלפי עצמי, הסמכותיי, תלמידיי וכלל החברים בעולם אמנויות הלחימה בישראל.

דבר ראשון ברצוני בהחלט לאודות לאנשים על המחמאות שחילקו לי שם ואני מניח כי אי הדיוקים נעשו בתום לב מוחלט.

הקישור הכיל אי דיוקים בנושאים של:
1. הסמכותיי.
2. אמנויות הלחימה אותן אני לומד.
3. לגבי שיטות אותן אני מייצג.

השרשור- עסק במורים לאמנויות לחימה בב"ש, ולמרות המחמאות שהכיל, חוסר הדיוק יכול להוביל לאי הבנה מסויימת ואני חש חובה לתקן את אי הדיוקים.

הגולש ekelizek מודה כי אינו מכיר אותי אישית ואולי מכאן נבעו אי הדיוקים בתמימות לב.

1. איני יודע מספר שיטות- אלא אני תלמיד של מספר שיטות (ממש לא ניסיון הצטנעות) וכך אשאר תמיד, אני לומד:
בה גוואה ז'אנג- תלמדים של זאב פוקס והאן פאנג רווי.
FCS Kali- תלמידו של ריקו קורטז, לשעבר הייתי גם תלמידם של גיא ויובל לארניס למשך תקופה קצרה.
ACT-Armed Combat and Tactics תלמידו של אלכס ז'לז'ינאק.
אני מלמד באופן רשמי רק קבוצה לבה גוואה ז'אנג.

2. אני לא מדריך או הדרכתי מעולם בכוחות בטחון כאלו ואחרים, למרות שהיו פניות כאלו בעבר.

3. אין לי ידע בג'יו ג'יטסו מכיוון שמעולם לא עסקתי בג'יו ג'יטסו.

4. אני לא תלמיד ומעולם לא למדתי סייהוק קאלי.

5. אני לא ראש של אף התאחדות של אמנויות לחימה סיניות-פיליפיניות, אלא אחד מהחברים בקבוצת CFMA-Chinese Fillipino Martial Arts, הנפגשת לאימונים משותפים פעם בשבוע (ללא כל מחוייבות ו/או תמורה כספית)- דרך אגב כולם מוזמנים.

אולי... אני אהיה כל אלו או אחד מאלו בעתיד אבל אני ממש לא כרגע, ראיתי לנכון להבהיר זאת רק מהחשש שאחד מאלו המכירים אותי יראה את הפרסום הנ"ל ברשת, מי שמכיר אותי טוב יודע שאני דוגל ביושרה מקצועית, אני דווקא מכוון לאלו שפחות מכירים אותי וראוי שאתקן את הטעויות הללו.

הודעה דומה תעלה גם בפורום אמנויות הלחימה של תפוז.

תודה (גם למחלקי המחמאות בפרש שהגזימו קצת),

חנן
חזרה לפורום
ישן 13-02-2007, 21:56
  yuval_g yuval_g אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GalRV שמתחילה ב "עזרה--- על סף התמוטטות עצבים"

היי,

קודם כל אני מבין אותך ממש טוב, גם אני חיפשתי בנרות .... אין הרבה, אבל מה שיש אייכותי ..
אני ממליץ לך על רובי מונד הוא מלמד ג'וג'יצ'ו ברזילאי (אומנות לחימה של קרבות קרקע במטרה להכניע את היריב בחניקה או בריח) וכמובן לומדים גם עמידה (טכניקות קרטאה , איגרוף, איגרוף תאילנדי) ..
המכון שלו ב מועדון קרב "בולדוג" רחוב ההסתדרות 78 , יש אימון יום חמישי ב 18:00 בערב .... תגיע שווה לך ....

לגבי נינג'צ'ו יש לך במתנ"ס טאובל (מול רדיו דרום) תפתח דפי זהב ותתקשר למתנ"ס יש שם קבוצה ותיקה ....

אם אתה מעוניין בעוד פרטים לגבי מקומות אחרים צור איתי קשר בפרטי..
תודה ....

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://cma-box.co.il/Forum/uploads/ZCZ_yuv.gif]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:57

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר