לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-02-2007, 19:36
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Placeboes שמתחילה ב "בעיה, צריך עזרה!"

במקום לבכות איזה אוטו ישן מטונף ומוזנח יש להורים שלך תעשה משהו בנידון..

בלי להשקיעה הרבה כסף אתה יכול לעשות שיפור משמעותי בנידון.
מטונף?
קח דלי, קח מטאטא וקצת סבון כלים ויאללה לקרצף ולנקות.

תמשוך כבל מאריך לאוטו ותעשה שאיבה טובה (תוציא הכל מתא המטען, תוציא שטיחים תרוקן את הרכב ותעבוד מכל הלב).

אם יש פלסטיקים שבורים באוטו, תרשום על דף איזה פלסטיקים ואיזה צבע, תוסיף לזה את דגם הרכב ושנתון וקח אוטובוס לפירוקיה הקרובה.
תקנה בגרושים את הפלסטיקים ה"חדשים" ותחליף את השבור בתקין.
קנה גופיות למושבים הקדמיים ולספסל האחורי.

מבטיח לך שאחרי כל זה אתה תעריך קצת אחרת את הרכב.
אחרי כל זה יהיה לך תחושת סיפוק.

ועוד דבר, אם אתה לא רוצה לנהוג ברכב כזה או אחר בגלל פאדיחה אל תנהג בכלל או שתעשה משהו כדי להחליף את הפאדיחה בפוזה שאתה מחפש.

FUCK, עברת טסט לפני כמה שבועות ואתה כבר רוצה לנהוג בכיף?
תלמד קודם כל להגיעה מA לB אחרי זה נדבר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2007, 22:07
צלמית המשתמש של kobi_301
  kobi_301 kobi_301 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.12.05
שלח הודעה דרך ICQ אל kobi_301

תראה.. אני קיבלתי את הרישיון שלי ב18.10.06 ומאז ועד יום שני האחרון לא ישבתי על ההגה כי ההורים שלי מכרו את האוטו ממש חודש לפני שהוצאתי. הייתי ממש בבאסה קודם כל בגלל שאין לי על מה לנהוג ושנית כל בגלל שעוברת לה תקופת המלווה ואני בעצם לא לומד כלום.. אז אני מציע לך שבינתיים תסתפק במה שיש ותעשה מה שאמרו לך גם אני בטוח שככה תאהב את האוטו יותר. התקופה הזאת של המלווה היא ממש חשובה ולכן כדאי שבינתיים תנהג על מה שיש כי כרגע אתה לא במעמד של לעשות פוזות אלא במעמד של ללמוד ולהיות נהג טוב לא משנה כרגע באיזה אוטו. הלוואי והיה לי אוטו בתקופה של המלווה לא להתחיל מאפס שבועיים לפני הגיוס שבעצם אני הולך לסגור 21 ובקושי יצא לי לנהוג.
לך תסדר את האוטו ותראה שיהייה בסדר.. ההורים שלך יעריכו את זה יותר מאשר לבכות למה יש אוטו כזה..

ישן 23-02-2007, 19:30
  Placeboes Placeboes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.07
תגובה

האוטו הוא 95 אימפרזה שעבר הרבה...

ולכל המגיבים שקראו לי להפסיק לבכות, עם כל הכבוד בכיתה י"ב אין לי בדיוק זמן וכוח לפתוח פרוייקט לתיקון ושיפצור הרכב, אני לא "פימפ מיי רייד".
ואני דיי יודע להגיע מ-A ל-B, אז למה לא לעשות את זה בכיף? נהיגה צריכה להיות מהנה בדרך כלשהי, אם לא, זה פשוט סבל....
ולא נגעתי גם בנושא הבטיחות, למה אני צריך לנהוג ברכב ללא כריות אוויר ומערכת ABS, שלא נדבר על שאר המערכות בטיחות היותר מתקדמות...
וחוץ מנושא הבטיחות, אני רוצה לראות את אחד מכם נוסע ברכב בלי מערכת, גב מושבים אחוריים קרוע ופשוט מטונף בצורה שלא תאמן, ובגלל שלא אני היחיד שאנהג באוטו, אני יודע שהוא יהיה מטונף ומסולגן מחדש שבועיים אחר כך.
אני לא הטיפוס שבא לעשות פוזה ואני לא מעוניין באיזו ב.מ.וו שחורה, בסך הכל ליסוע בכיף ובניקיון באיזה מאזדה או טויוטה ממוצעות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:48

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר