לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2007, 14:20
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי גנצוס שמתחילה ב "תודה לך, אם אפשר הסבר קטן לידני"

נתוני הצילום לא ישפיעו על הפלש באופן אוטומתי כי אין לך TTL. מה שאתה צריך לעסות זה ליקבוע את הזום שאתה רוצה בפלש וכול תמונה לשחק עם הצמצם שיתעים לך לחסיפה הנכונה עם הפלש. (כך היו עובדים פעם מבצלמות הידניות). אבל ביגלל שאין לך טבלה שמראה לך איזה צמצם אתה צריך לפי המרחק אתה תעלץ לילמוד את זה לבד מניסוי ותהיה. אני לא ממליץ לך ליקנות את הפלש הזה משתי סיבות.

1 אתה צעלץ לעבוד קשה ולא תקבל תוצאות טובות. ביגלל שאתה תיצתרך לגלות לבד מהם הצמצמים הנכונים ואתה לא יכול להסיג את הטבלה כי לכול פלש יש עוצמה משלו ולכן טבלה שונה.

2 הפלש הזה ישן מעוד וסביר להניח שהוא עבד הרבה מאוד כי זה היה פלש מיקצועי והוא עלה הרבה כסף ורק צלמים מיקצועים שעבדו הרבה עם הפלש שילמו כול כך הרבה כסף על הפלש הזה.

3 האורך חיים של הפלשים האלו מוגבל. וביגלל שהוא עבד הרבה סביר להניח שהוא לא ישרוד זמן רב.

4 הוא בכלל לא מתעים לך למצלמה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2007, 17:24
צלמית המשתמש של גנצוס
  משתמש זכר גנצוס גנצוס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
טוב חברים בסך הכל רציתי לדעת לגבי תאימות לD50
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גנצוס שמתחילה ב "מבזק ישן NIKON SB-16 למצלמת D50 אפשרי?"

לגבי השימוש: במהלך השנים הייתי מבזיק כמה הבזקות מדי פעם שהוא לא ישכח שהוא פלש ובתכלס באמת שלא צילמתי אולי מספר תמונות בודדות. (היתה לי ניקון FE2 אנלוגית רפלקס) לא כל כך התעניינתי בצילום עם פלש ודיי הצטערתי שקניתי אותו בארה"ב.

בכל אופן אני חושב שאקנה פלש חדיש כי אם אין קריאה דרך העדשה זה באמת מבטיח צילומי סרק.

אני צריך את הפלש רק לצילומי משפחה לא משהו חזק ומקצועי לאלפי הבזקים
מה דעתכם על SB600 של NIKON
קישור בזאפ: http://zap.co.il/model.asp?model_id=375747

האם אני יכול להסתפק בחברה אחרת זול יותר? (ושיהיה מספיק טוב)
Sigma 70-300 mm
Sigma 10-20 mm

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר