לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2007, 13:46
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
פעם היו מרביצים ומציקים לי..
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קורצר שמתחילה ב "פעם היו מאיימים עליי... חח הייתה מאמין"

אבל פעם אחת באו איזה עשרים ערסים, נשבר לי הזין ופיצצתי להם ת'צורה.. בכו כמו נקבות.. אחד אחד!! עכשיו כולם יודעים שאסור להתעסק עם פאקטשלי..

יא חתיכת ערסים! כולה ערסים קטנים, אותי דווקא נורא מצחיקה התופעה הזאת...
המפלס שלנו ממוקם ליד ז'ניקים, יש גם שם ערסים, קולניים חמודים כאלה, חושבים ששלהם הכי גדול.. זה נורא משעשע.. פשוט תתקע בהם מבט מתנשא, אתה בן 18, קצת יותר גדול מהם (אני מניחה שגם במבנה)
מלבד זאת, שהיום לכל צוציק בן 12 יש אולר, עדיף להתרחק מהחרא הזה. סתם משחקי אגו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2007, 20:37
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
LOLLLLLLLL זכרונות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharpedge שמתחילה ב "ערסים קטנים..!!"

תלוי עם מי תלוי איפה ותלויי עד כמה אתה חזק או יש לך "גב" שיכול להגן עליך במקרה הרע .

על איזה ערסים אתה מדבר ??

תשמע בגדול פשוט תנסה להתעלם עד כמה שאפשר להבליג אפילו אם זה יפגע לך קצת באגו, אני הייתי מעדיף את זה על מכות או במקרה הגרוע איזה סכין שנתקע לך בגב .
במקרה והמצב באמת קשה ואין לך סיכויי אז פשוט תברח (אם באים להרביץ לך ) .

אם אתה עדיין בגיל של ילדות וגבר גבר ואני אפוצץ אותו מכות אז אתה תקבל מכות, תקווה שאין מבין הערסים האלה מפגרים שידפוק אותך מאחור .

במקרה ואתה נקלע למצב שבו אין מנוס אז בתור התחלה אל תיבהל אפילו אם הם רבים ממך, תמיד תסתכל לעיניים ואל תוריד את העין בשום פנים ואופן, זה יראה על חולשה ואז אתה כבר המשחק החדש שלהם !! תדבר ותצא מה"בעיה" בלי מכות, אם בסוף כן תלכו מכות אתה חייב למצוא את הפירצה שבה תוכל לברוח , אסור להרביץ יותר ממכה אחת לכל בן אדם (במקרה והם רבים) כי אם תחזיק מישהו הגב שלך פרוץ ואתה תקבל אינספור מכות , אסור לך ליפול ארצה ואם כבר ירדת ואתה כבר שק חבטות אז תשמור על הראש ואך ורק על הראש שלך !

נ.ב. דוגמא לסיפור דבילי שהיה לי לפני איזה חודש שפתאום אני מקבל טלפון מכמה חברה שאני מכיר (לא חברים ) וביקשו ממני איזה משהו, הייתי עסוק אז אמרתי אחר כך והם פשוט באו אליי מתחת לבית והתקשרו עוד הפעם וביקשו ממנו לרדת כי הם צריכים אותי ... טוב לא חשבתי שזה משהו חשוב אז ירדתי נכנסתי לאוטו ואני רואה 3 חברה כשאחד מהם בקריז ואומר לי שאני התחלתי בצורה זו או אחרת עם החברה שלו (דאאההה איזה מפגר) אמרתי לו שהוא טועה ולא היה ולא יהיה והוא כזה בקריז ואומר לי נכנסתי פעם לכלא ואין לי בעיה להיכנס עוד הפעם כל עוד הכבוד שלו והכבוד של לא יודע מי ..

מה עשיתי שמתי את הידיים מאחורי הגב והפניתי את הפנים שלו מולו אמרתי לו בפרצוף תשמע לא היה ולא יהיה אם אתה עדיין רוצה להרביץ לי אז תרביץ "הנה" .
הוא המשיך עם הקריז שלו אבל לא הרביץ וזה מה ששבר אותו , בסוף אמר לי מצטער וזה לא זה והלכו ואני המשכתי בשלי .

ישן 14-02-2007, 22:21

גבר גבר אתה אבל לא כך הולך בחיים
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי OSkAR שמתחילה ב "חחחח WHITE איזה סרט עשית. סך..."

פעם נכנסתי במריבה כשהייתי בכיתה זין בתך אוטובוס עם ערסים מישהו מתן לי סתירה ואתה הבאתי לא ישר בלי לחשוב בומפה בפנים ואז ראיתי שיש איתו 6 חברים שהתנפלו עליי , פגעתי בכמה מהם אבל יצאתי עם אף שבור

פעם שיחקתי כדורגל ליד הבית עם חברים ואז לא זוכר מה אבל חברה התחילו להרביץ לבן דוד שלי , יצאתי עם חתך של סכין יפנית בירך

ועוד כמה סיפורים קטנים כלאה

כיתה י"א אני שומע פתאום שאיזה חבר בבית הספר נהרג !! למה כי הוא חנה באיזה מקום ואיזה מישהו אמר לו שהמקום הזה שלו, הוא התייחס וקיבל סכין שהרגה אותו

לפני שנתיים חברים יצאו לבילוי חזרי ערסים התחילו לקלל בכביש בלא בלא בלא , עמדו ברמזור קיללו ואיזה אחד מהם יצא מהרכב והתחיל לקלל את החברים , הנהג (חבר) יצא (גבר גבר) נתן לו אגרוף בפנים ואיזה מישהו תקע לו סכין בין הכתף והצואר במקרה היה אמבולנס קרוב והציל מהתפרצות הדם שהיתה לו .

אני יודע שבפורום יש הרבה ילדים (יחסית) שחושבים שלהרביץ וכבוד וכל זה הם הדבר הכי חשוב, אז תבין לא תמיד בחיים אתה חייב להיות צודק !! אתה חייב להיות חכם .

לילה טוב

ישן 14-02-2007, 23:38

LOL
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי OSkAR שמתחילה ב "אתה צריך לדעת איך ללכת מכות,..."

עדיין לא הבנת את המסר!
אתה רוצה לדעת איך ללכת מכות ?? הסברתי לך כלל ראשון לנסות להתחמק ובמקרה הרע לברוח .

ערסים זה לא קשור לגיל, מי שדפק אותי בסכין יפנית היה ילד בן 14 אולי .

אל תחשוב שאם אתה חזק אז אתה תצא מזה בלי פגע,
למען הסדר הטוב אני בן אדם יחסית גדול במימדים 192 ס"מ גובהה ורחב מימדים , למדתי אומנויות לחימה מגיל 14 ואני עדיין אומר לך לנסות לברוח מכל מצב שתיקלע אליו , אני למשל יודע שאם אני אקלע למצב שבו אין לי ברירה אז אני אפגע ואפגע דיי קשה אך אני גם עלול להיפגע ! וזה פשוט לא שווה ואף פעם לא יהיה שווה את זה

ישן 16-02-2007, 14:24
  mark322 mark322 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
מחזק מאוד את דברייך!
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "תמיד תסתובב עם בחורה משלך"

ערסים פשוט לא יודעים מה לעשות עם בחורות שהן לא פרחות.
בעוד שהם התרגלו שאת החברה\ ידידה הפרחה שלהם אפשר להשתיק בקלות בעזרת כאפה ספונטנית, מול בנות אחרות הם נשארים חסרי הונים.
לא מזמן נכחתי באירוע שבו ערס קטן ספג עלבונות מבחורה שכל בן אחר שהיה אומר לו אותו דבר היה מסיים את היום בבית חולים.

לדעתי בכל תקרית עם ערסים יש לתת פייט לא משנה מהם יחסי הכוחות... כי ערסים פשוט לא אוהבים את אלה שיכולים להוות התנגדות... גם עם כיסחת ערס אחד ובסוף חטפת מחבריו, הסיכויים הם שהם יכבדו אותך אח"כ, פשוט כי הם יהיו מודעים ליכולת התגובה שלך ויעדיפו למצוא מישהו שחוטף בלי להחזיר.
ישן 19-02-2007, 22:23
צלמית המשתמש של t_k1ng
  t_k1ng t_k1ng אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.02.07
פיייייייייי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sharpedge שמתחילה ב "ערסים קטנים..!!"

איך רואים שאין לכם מושג מזה ערסים...(לפחות לרובכם)
לפי התגובות של הרוב רואים שאתם לא מבינים מהזה!

אני אחד שמסתובב מלא עם עארסים למרות שאני לא כזה....עכשיו....אם אתה מסתבך עמוק עם ערס שתדע שאתה לא הולך לצאת מזה כל כך בקלות!!!
למשל.. חבר שלי הרביץ למישהו קיצר התברר הילד הזה ערס אחושרמוטה ויש לו פווול חברים המקרה היה בביצפר...אז חבר שלי לא התייחס לזה....קיצר פתאום באים אליו אומרים לו ברח עכשיו מהביצפר מחכים לך מתחת לביצפר 25 אנשים עם אלות וברזלים!! הוא ברח!! תקופה של חודש הוא הולך בפחד לביצפר ולקח עליו סכין למקרה חירום!! קיצר בסוף הוא והערס עשו "סולחה" והם חיו באושר ועושר.

ולאלה שמשחקים אותה גיבורים...לפוצץ אותם וזה....ממש אבל ממש לא...צריך להיות חבר שלהם ככה אתה לא מסתבך כשאתה הולך בשכונה וגם למקרה אחר יש'ך "גב"!!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:44

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר