לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-02-2007, 19:51
  12zolo 12zolo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.02.07
המלצה שאלה לגבי חברה שלי

קוראים לי עודד ואני בן 15.
יש לי חברה כבר חצי שנה. ואנחנו די מאוהבים. עכשיו הקטע זה שעדיין לא עברתי לשלב הצחוקים איתה.
ואני יסביר... כמו שאני עם חברים שלי אנחנו מתלוצצים ויורדים אחד על השני.
בא לי לפעמים למתוח אותה. רק הקטע שאני לא יודע איך היא תגיב . למשל : לתת לה נוד בהפתעה לפרצוף . למרוח לה שמפו על הראש בלילה . להבהיל אותה -דברים כאלה.כמו בטיולים שנתיים
לכל הבנות שבפורום שיתחילו לעשות צעקות: בנים עושים את זה אחד לשני וזה כיף מדי פעם וכיף להתלוצץ -לפשר את האווירה.
רק הקטע שאני לא יודע איך היא תגיב כבת -מה אתם אומרים? במיוחד את הדעה של הבנות אני צריך.

עד היום עשיתי את כל הדברים הרומנטים איתה אבל אני רוצה גם קצת צחוקים .

נערך לאחרונה ע"י 12zolo בתאריך 14-02-2007 בשעה 20:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-02-2007, 20:51
  מגזניום מגזניום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.06
אחי נראה לי "שהצחוקים" שאתה מדבר עליהם יותר מיועד לחברים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "לא מגיע לך חברה."

תשמע אתה כבר חצי שנה מכיר איתה .. אתה לא יודע אם היא אוהבת צחוקים כאלה או לא.
תשמע אין ספק שצריך להיות אווירה משוחררת בין בני הזוג אבל לתקוע פלוץ בפרצוף של החברה -זה די מזלזל וייתכן מאוד שהיא תיפגע מזה . אבל עדיין אם אתה אוהב אותה -להפליץ על בן אדם זה לא אומר שאתה אוהב אותו- אתה עדיין קטן אבל לא מזלזלים בבן זוג , להתלוצץ כן אבל לא לעשות מעשים מזלזים
. זה שבנים עושים את זה אחד לשני -זה קטע של בנים בטיולים שנתיים כל השמפו ששמים בלילה .
בגלל זה יש חברים ויש חברה.
בקיצור לא ממליץ ללכת כל כך רחוק .אבל להתלוצץ (במידה מבוקרת) זה בריא לקשר.

ישן 15-02-2007, 09:50
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
אוקיי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי 12zolo שמתחילה ב "שאלה לגבי חברה שלי"

תקשיב, למען האמת זה דיי קשה לומר לך מה לעשות.

לא כל הזוגות הם אותו הדבר ולא כל הבנות אותו הדבר.

אפשר להגיד לך לגביי הרוב (המוחץ). רוב הבנות לא בדיוק יחשבו שזה בוגר (אגב, יש לי חברים... ואף פעם לא תקעתי להם נוד בפרצוף... שיהיה )... ההפך. אבל, רק אתה מכיר את הבחורה שאיתך - לא אף אחד מאיתנו.

תחשוב ותעשה את מה שאתה מרגיש - אבל, האחריות היא עלייך. כולנו פה מנסים לעזור לך בזה שהרוב אומרו את מה שהרוב חושבים באמת - רוב הבנות לא יחשבו שזה בוגר.

גם הקטע של השמפו.

לי ולחברה שלי יש המון צחוקים ביחד. ממש, המון. אבל, זה לא צחוקים כאלה. כל קשר, לא משנה איזה סוג, ללא צחוק - הוא קשר כבד ובעייתי. בכל קשר צריך את אלמנט הצחוק. אבל, יש סוגים של צחוק ויש דרכים לצחוק...

פשוט, קח בחשבון... בדיחות לא "נכונות" יכולות להגמר לא טוב...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 18-02-2007, 07:31
צלמית המשתמש של MC BENSI
  משתמש זכר MC BENSI MC BENSI אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.07
מחזק את דברייך!!
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי rona 888 שמתחילה ב "חחח עדיין לא הבנת?"

תשמע..אני חושב שזה תלוי באיך שהחברה שלך מכירה אותך..
אם היא מכירה אותך בתור אחד רציני כזה ושעושה צחוקים מידי פעם אז אני לא חושב שהיא תיקח ברצינות...
ועד לפני 5 דקות הייתי פשוט בריצפה עם הקטע של הנוד..
פשוט תשמע , כמו שאמרו פה לפני >> יש דברים שעושים עם החברה ויש דברים שעושים עם החבר'ה ומה שציינת פה אלו לא צחוקים שעושים עם החברה..
לך על הסיגנון היותר עדין...אבל אם אתה מכיר אותה ממש ממש טוב ויודע שהיא תיקח את זה בקלות אז סבבה...אני הייתי ממליץ פה על הנוד..אבל אם אתה חושב שאתה לא מכיר אותה טוב אז אל תעשה את זה עדיין ותלמד להכיר אותה יותר טוב בקטעים האלה...תתחיל בקטנות ואז תתקדם לגדולות..
יש הבנה? קפיש? חח שיהיה בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י MC BENSI בתאריך 18-02-2007 בשעה 07:35.
ישן 16-02-2007, 18:58
  12zolo 12zolo אינו מחובר  

למה את חושב שזה פוגע ? ההיפך , אני מאמין שכל בחורה רוצה צחוקים עם החבר שלה
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "שאתה מדבר על אוירה חופשית..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eranif
שאתה מדבר על אוירה חופשית תגדיר את זה... מבחינתי אוירה חופשית זה להיות מסוגל לדבר עם החברה שלי (אין לי אבל אתה מבין את הכוונה...) על הכל... ואני מעדיף להתייחס אליה בכבוד, אני לא חושב שלתקוע לה נוד בפרצוף ככה בהפתעה זה מצחיק אם כבר זה פוגע ואם אתה אוהב אותה את לא רוצה לפגוע בה נכון?

אם אני אוהב לעשות מעשי קונדס לחברים ולחברה שלי למה שחברה שלי לא תאהב את זה.
אני מצד אחד רוצה אותה גם כבת זוג וגם כחברה או שזה לא הולך ביחד?

אני אישית יודע שהיא רגישה להעלבות אז אני משתדל לא לרדת עלייה אבל לא שמתי לב שהיא רגישה לכך שימתחו אותה קצת.ולא - לא צריך להשים גבולות לזה!! אם אני ירצה להתחתן איתה אני רוצה שהכל יהיה חופשי ביננו ואפילו נמתח ונצחק אחד על השני לא כמו עכשיו שיש ביננו גבולות -זה מעצבן אותי הגבולות האלו.

אגב" היא נמצאת אצלי הלילה בבית ואני הולך על השמפו הלילה או להשים לה את האוגר שלי בתוך החולצה שלה.
איי חחחחחחחחחחחחחח איזה קורע זה.
ישן 17-02-2007, 12:06
  12zolo 12zolo אינו מחובר  

יש לי עכשיו בעיה . מה לעשות?
בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "[font=Verdana]אז הוא היה..."

אתמול בערך בשעה 3 בלילה הלכתי ושמתי לה את האוגר במיטה וברחתי אחרי כמה שניות היא התחילה להשתולל ולבכות ואני שיחקתי אותה כאילו אני קם משינה ובא לעזור לה .וזה היה קורע חבל על הזמן
הבעיה היא שהיא בכתה והייתה מפוחדת ולא לזה התכוונתי . היא לא ישנה כל הלילה ואמרה לי שהיא בחיים לא תבוא אליי עד שאני לא זורק את האוגר- זה גם בגלל שהיא פחדנית. דוגרי מה הוא יאכל אותה?
עכשיו אני מרגיש שהיא נהיתה עצבנית כזו, מה אני צריך לעשות עכשיו . היא כזאת עצבנית עליי ולא מוכנה לדבר כי היא אומרת שזה קרה בגללי כמובן שאני מכחיש כל קשר לאוגר ואמרתי לה שכנראה אחי הקטן שיחק איתו ולא נעל את האוגר .
לפעמים אני מרגיש שהיא כמו ילדה קטנה שלא יודעת מתי לעשות קצת צחוקים והיא וקחת דברים קשה יותר מדי רגשנית מאוד.

מה כרגע הדרך הנכונה ביותר לפתרון של הברוגז שלה?אולי אני יתן לזה שיעבור לבד?
ישן 17-02-2007, 19:01
  12zolo 12zolo אינו מחובר  

למה מעשה ילדותי?? אסור לי לצחוק עם חברה שלי??
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "המממממ"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gwenhwyfar
א. אתם בני 15 - יש לה את כל הלגיטימציה שבעולם להתנהג כ"ילדה קטנה" .
ב. אם אתה מחפש לצחוק עם חברה שלך - יש דרכים, וכל אלו שציינת עד כה לא יובילו אותך למקום שאליו אתה שואף להגיע .
ג. בקשר לא "חייבים" מריבות, אם הקשר זורם טוב - אין שום סיבה לריב .
ד. עשית מעשה ילדותי, תתבגר ומהר, אחרת אתה תפסיד אותה וחבל .

שבוע טוב,
רחלי .

1. זה מעשה של צחוק וההתנהגות שלה בתגובות שלה זה של ילדה בת 5 ולא 15. סה"כ אוגר חמוד
(מילא הייתי שם לה ג'וק והיא הייתה מגיבה כך הייתי מבין אבל על אוגר.) ועוד היא דורשת שאני יעיף
אותי בשבילה - אני בחיים לא מעיף אותי .
2. אני גילתי בה צדדים שלילים . שהיא בוגדנית ,אחת שעושה ברוגזים -כמו איזה ילדה קטנה .
אי אפשר לסמוך עלייה ושהיא בחורה כנראה קרה כזאת -אחת שלא אוהבת לצחוק .
מבחיניתי מי שצריך להתנצל זה היא ולא אני ולמען האמת לא היה לי בכלל יד בזה - זה היה אח
שלי הקטן אני רק תכננתי אבל הוא שם עליה את האוגר.כך שאני לא קשור לזה והיא סתם מחפשת
שאני אתנצל לה זה מראה על כך שהיא עכשיו גם יצאה שקרנית.

עכשיו השאלה היא מה עליי לעשות - לתת לה זמן שהיא תבין את הטעות שלה ותבקש סליחה או לדבר איתה מחר ואז שהיא תתנצל בפניי?
ישן 17-02-2007, 19:12
צלמית המשתמש של ofir_arzi
  ofir_arzi ofir_arzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.06
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי 12zolo שמתחילה ב "למה מעשה ילדותי?? אסור לי לצחוק עם חברה שלי??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 12zolo
1. זה מעשה של צחוק וההתנהגות שלה בתגובות שלה זה של ילדה בת 5 ולא 15. סה"כ אוגר חמוד
(מילא הייתי שם לה ג'וק והיא הייתה מגיבה כך הייתי מבין אבל על אוגר.) ועוד היא דורשת שאני יעיף
2. אני גילתי בה צדדים שלילים . שהיא בוגדנית ,אחת שעושה ברוגזים -כמו איזה ילדה קטנה .
מבחיניתי מי שצריך להתנצל זה היא ולא אני ולמען האמת לא היה לי בכלל יד בזה - זה היה אח
שלי הקטן אני רק תכננתי אבל הוא שם עליה את האוגר.כך שאני לא קשור לזה והיא סתם מחפשת

עכשיו השאלה היא מה עליי לעשות - לתת לה זמן שהיא תבין את הטעות שלה ותבקש סליחה או לדבר איתה מחר ואז שהיא תתנצל בפניי?

1)איך אח שלך שם עליה את האוגר אם אתה אמרת שעשית את זה?
2)היא מתנהגת כמו ילדה בת 5?אתה שמת לה אוגר במיטה!אלוהים אדירים,אני מציע שתתחיל לחפש את הברגים שנפלו לך...
3)אתה שמת לה אוגר במיטה,אתה הפחדת אותה,אתה שיקרת ואמרת שאח שלך עשה את זה,ואתה עוד רוצה שהיא תתנצל?!

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-02-2007, 20:58
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
בתגובה להודעה מספר 73 שנכתבה על ידי 12zolo שמתחילה ב "למה מעשה ילדותי?? אסור לי לצחוק עם חברה שלי??"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 12zolo

ג2ר בבקשההההההההההההה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה שים לה ג'וק בפעם הבאה שהיא תישן אצלך!(אחרי שתתנצל... )
אל תפחד להקפיץ את האשכול הזה - אני אדאג שלא יחסמו אותך על הקפצה!
ספר איך היה זה בטח יהיה מצחיק אם תשים עליה ג'וק!
בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה!
מחכה בקוצר רוח.

(עריכה קטנה: הדגשה של המשפט המדובר)

נערך לאחרונה ע"י DimaX בתאריך 17-02-2007 בשעה 21:20.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:40

הדף נוצר ב 0.15 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר