לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2007, 12:44
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "נכון , והם לא רשאים! אפילו כאשר אתה נכנס לבר אתה לא מחוייב להראות תעודה אלא שאתה מעל"

טעות בידך.

שים לב לסעיף 4 וסעיף 5 לחוק סמכויות לשם שמירה על בטחון הציבור התשס"ה וסעיף 3 בחוק להסדרת הביטחון בגופים ציבוריים: http://www.justice.gov.il/NR/rdonly...3/9566/2022.pdf

למאבטח במקום ציבורי את כל הסמכות לדרוש מכל אדם תעודת זהות ואף למנוע ממנו כניסה לאותו מקום!

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2007, 14:32
  הומני הומני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.06
האם הוסמכו ע"י השר? אני לא בטוח...
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "טעות בידך. שים לב לסעיף 4..."

1) השר רשאי להסמיך אדם בסמכויות הקבועות בחוק זה, אם שוכנע כי

הסמכות נחוצה לשם ביצוע פעולות אבטחה ושמירה על ביטחון הציבור במקום

מהמקומות המפורטים בסעיף 3(א) שיש לציבור גישה אליהם או שלגביהם יש

רגישות מבחינת ביטחון הציבור או ביטחון המדינה; לצורך כך רשאי השר להסמיך

אף מי שאינו עובד ציבור; בהסמכה לפי סעיף קטן זה יקבע השר את סוג המקום

שבו ניתן למי שהוסמך לפי סעיף זה להפעיל סמכות לפי הוראות סעיף 3

מאבטח לא יעשה שימוש בסמכויות הנתונות לו לפי חוק זה, אלא בעת מילוי תפקידו

כשהוא עונד באופן גלוי לעין תג המזהה אותו ואת תפקידו, ויש בידו תעודה חתומה על ידי

קצין מוסמך המעידה על תפקידו ועל סמכויותיו, אותה יראה לפי דרישה (בחוק זה - תעודת

לצאת מהשטחים למען ישראל!

ישן 15-02-2007, 15:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי הומני שמתחילה ב "האם הוסמכו ע"י השר? אני לא בטוח..."

בהחלט כן!

לכל חברת שמירה ישנה הסמכה כזו - אחרת אין לה אישור לעסוק בתחום. כל אדם הנכנס ברובריקת המאבטח, ובמיוחד אם מדובר במאבטח נושא נשק - אוטומטית נכנס תחת המטריה הנ"ל.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 16-02-2007, 10:15
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
אם כבר עלה הנושא הזה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "סטודנטים ממכללת נתניה לא הורשו להכנס לקניון השרון כי הם ערבים"

ממש מעניין מישהו שהם סטודנטים ...
הנסיון להציג אותם קודם כל כאקדמאים הוא פרובוקטיבי ונועד אך ורק "לתבל" את הכתבה "המרעישה" הזו !

אני קורא את התגובות באשכול (שבשלב מסויים תפס תפנית לכוון ההתנתקות) ומופתע מכמות המתחסדים !

אני רוצה לראות מי מכם היה עומד כמאבטח בקניון (וכן ! במיוחד קניון השרון בנתניה) כשמולו חבורת בני מיעוטים המבקשים להכנס ולא היה בודק אותם כמו שצריך וגם אם זה כולל בדיקה של תעודת הזהות !
מה לעשות - אם תבא מולי או מול כל אחד אחר קבוצה של ארבעה ערבים דוברי עברית כששלושה מהם תושבי המשולש ורק אחד מהם מבוקש שב"כ /שב"ח מג'נין ללא ת.ז או עם ת.ז של תושב השטחים מוגבל כניסה לארץ זו תהיה הבעייה שלי !

מעניין...

מצידי שיהיו חוקרים במכון וייצמן או מהנדסי תכנה ! את המאבטח זה ממש לא צריך לעניין ולא צריך להיות לו בכלל שיקול דעת .
כרגיל בכתבות ומאמרים מסוג זה הערבים יוצגו כמסכנים וכקורבנות, לא יצויין שהיתה כל פרובוקציה מצדם הם פשוט הושפלו כי הם ערבים....

והנה דוגמא "שיושבת לי בראש" ממש מיום שישי שעבר וכל כך מתאימה לאשכול הזה:

רק לפני שבוע בעת שחלפתי על פני הכניסה הראשית לדיזינגוף סנטר בתל אביב אני שומע צעקות וקללות... מה מסתבר - ערבייה צעירה אשר רצתה להכנס לסנטר ממש התעצבנה שהמאבטח (שהיה אדם לא ממש צעיר) ביקש להעביר את המגנומטר על בגדי הילד שלה !
החוצפנית התחילה לצווח (כמו שהם יודעים לעשות) משפטים בסגנון של "על הגופה שלי אתה תבדוק אותו"/"למה מי אתה"? ואף הפליאה ברמת האינטיליגנציה שלה כשצעקה "המכשיר הזה עושה סרטן" (ציטוט).

כל זאת לצרך פרובוקציה בלבד!!!

במקביל לכך אני זוכר היטב גם את הפרצוף הנבוך של אותו המאבטח !

הרצון המיידי שהיה לי באותם רגעים הוא להעיף אותה ואת הילד שלה לקיבינימאט !

שתלך לקניון בטירה או לרחוב יפת ביפו לעשות קניות או לבלות ! שם אין סיבה מיוחדת שמישהו יבדוק אותה או יגרום לבן שלה לחלות במחלות ממאירות.....

אין מה לעשות - הערבים מחפשים ונראה לי שגם אוהבים תמיד לרוץ לתקשורת (שמרצון או לא מרצון משתפת אתם פעולה) ולטעון בכל עת לקיפוח/אפליה /יחס רע ולו רק בגלל שהם ערבים !

זה הכי קל, הכי מוכר, הכי פופוליסטי והכי משרת את המטרות שלהם...
ואולי גם אפשר לתבוע מישהו על הדרך ולעשות כמה ג'ובות מהעניין...

מה רע?!

"רק בישראל"

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 16-02-2007 בשעה 10:17.
ישן 18-02-2007, 20:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
מאבטח בקניון נתניה זו אחת העבודות המסוכנות בישראל.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "סטודנטים ממכללת נתניה לא הורשו להכנס לקניון השרון כי הם ערבים"

אדם שמוצא עצמו עוסק בה, מעבר לכך שמגיעה לו משכורת עתק (שכמובן שאינו מקבל...) ותנאים
מצויינים, הרי שהדבר הבסיסי ביותר שיש לאפשר לו, זה חופש פעולה נרחב לצורך ביצוע עבודתו.
חוקית, לכל מאבטח יש הזכות לדרוש הזדהות מאדם המבקש להכנס לאותו מקום, ויש לו הזכות לבדוק
אותו.
בעברי עבדתי כסטודנט באבטחה (למזלי, לא במקום כזה מסוכן, ובתנאים שאני מניח שהיו טובים ונוחים
יותר מאלו של מאבטחי המקומות הציבוריים), ויצא לי להתקל בתופעת ה"ערבים סרבני הבדיקות". התופעה
הזו היא מהמציקות והמעצבנות ביותר שישנן. המאבטח מוצא עצמו תקוע בין הצורך למנוע כניסה ממי
שלא נבדק, לבין העובדה שהערבי מחולל מהומת אלוהים, יוצר סצינה - ומעכב אחרים.

הפתרון היחיד לתופעה הזו הוא מתן סמכויות למאבטחים להעביר דיווח למשטרה, שיהיה ברמה גבוהה
מאשר "הגשת תלונה" של אזרח על אזרח. מאבטח הוא עובד ציבור חיוני, ואם צעקות על שוטר יכולות
להוביל אדם לכלא, אין סיבה שצעקות על מאבטח לא יגרמו לאותה תוצאה.

התלונות למיניהן הם מחאה פוליטית, ושום דבר מעבר לזה. המתלוננים יודעים היטב למה ערבים
נבדקים בקפדנות יתרה...
ישן 21-02-2007, 14:55
צלמית המשתמש של תוכי.נ
  תוכי.נ תוכי.נ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
אני יודע שזה יבוא לך בתור השוק של החיים שלך, אז תשב
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי sdfg שמתחילה ב "אם בצרפת היו בודקים יהודים..."

מתוך מאות פיגועי ההתאבדות שספגה ישראל בשנים האחרונות, תופתע לגלות שהרוב המוחלט (משהו בין 100 ל100%) בוצע ע"י ערבים מוסלמים, אז נכון שיש שטויות כאלה שקוראים להם מוסר אוניברסאלי ושאר זיוני שכל פרי מוחם המעוות של יפהפיי נפש הסהרוריים, אבל המציאות קודמת לתפיסת העולם הפוסט מודרניסטית העקומה של מתייפיפי הנפש הסדרתיים מהשמאל הקיצוני\ימין לאומני פלסטיני. אם נורא מתחשק לך לחוות גל הדף וחדירת אומים וברגים לרקמת הגוף אתה מוזמן לפתוח מעבדה סגורה ולהזמין את אחמד מהחמאס וסלאח מהג'יהאד ולהנות כל הלילה, אבל בבקשה, לא עלינו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:03

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר