לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-02-2007, 22:54
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
אם זה באמת מעניין אותך...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "שמתי לב פשוט שיש הרבה בנות..."

בתור אחד שהיתאמן\והדריך(עוזר מדריך) לפחות 3 שנים בחדר כושר אני יכול להגיד לך בוודאות שאנשים באים לשמה בשביל להוציא לחץ ולהרגיש טוב עם עצמם שהם עושים משו,ולבנות קצת את הגוף..

מבטיח לך ב100% שבנות לא באות לשמה בשביל לנעוץ מבטים,ואני יגיד לך עוד משו בנות בקטע הזה מאוד רציניות בקשר לגוף שלהן אז הן עובדות קשה כדיי לראות תוצאות,ולא תמיד כדי לראות אותך מזיע וחושף שרירים...

ברור שפה ושם נשלחים מביטים אבל זה לא בשליטה יש משיכה כזאתי באווירה מצד שניי המינים.
אם זה מקום טוב להתחיל בו עם בנות....?
אם זה המטרה שלך בלבוא לחדר כושר מהר מאוד זרוע שמאל שלך תתחבר למפרק יד יותר גדול שיזרוק אותך משם,ותחזור הבייתה להיתנחם עם זרוע ימין.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-02-2007, 23:49
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
תראה..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי mark322 שמתחילה ב "מה שאומר..."

בחדר כושר יש סוג מסויים של התנהלות ברור שמותר לך לדבר לפלרטט לעשות מה שבראש שלך אבל עד גבול הטעם הטוב אם אתה בא כל יום במטרה רק לנסות להתחיל במוקדם או במאוחר יעיפו אותך.

אבל אם אתה אומר שאתה בסה"כ תוהה מה יכול לקרות,אז קח צ'אנס דבר עם מי שבא לך ותקבעו מחוץ לחדר כושר כי חדר כושר זה מקום שבאים לעשות בו כושר בסופו של דבר.

*ברור שיש אנשים שנפגשים על בסיס קבוע בחדר כושר ויש אנשים שהכירו שמה וכדומה,אבל אחריי הכל המקום נועד לאימון יסודי,ואחריי הכל אם לא תיקח את זה ברצינות לא יקחו אותך ברצינות והאנשים הרציניים פשוט יבקשו מימך להפסיק,ויעיפו אותך.

קיצר קצת הסתבכתי עם עצמי אני יגיד את זה הכי פשוט שאני יכול :"באים לחדר כושר להיתאמן ולא להיתפרפר"...

נ.ב
אתה יכול לעשות מה שאתה רוצה ושיהיה לך בהצלחה.
אני רק ניסתי להסביר תמהות של המקום.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:38

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר