לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2007, 01:54
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
היי לכולם

שלום לכולם... זו ההודאה הראשונה שלי בפורום זה.
לא יודע למה החלטתי לפרסם או יותר נכון לדבר על זה פה אך כרגע זה ניראה לי הדבר הנכון לעשות...

איני יודע אפילו איך מתחילים בדברים מהסוג הזה... בכול זאת אני ינסה...
חברה שלי מזה 3 שנים כבר (אנו בני 22) החליטה היום במהלך שיחת טלפון לזרום לעיניין המפורסם של "אני מעוניינת בהפסקה" עכשיו סתכלו בטח רובכם תקפצו ותגידו שאין דבר כזה הפסקה וזה בעצם "שלב מעבר" לעבר הפרידה. אך איני מרגיש שהמצב כך.. בעצם אני כבר לא יודע מה אני מרגיש...
העיניין הוא שאני נורא אוהב אותה ואני יודע שהיא מרגישה כך כלפיי.. אך משום מה נידמה לה שהיא מפספת משהוא בחיים בכך שהיא נישארת איתי... אני לומד לתואר ראשון לכן אין לי הרבה זמן פנוי, את כול הזמן הפנוי אני מגדיש אך ורק לה וכניראה שזה לא מספיק. היא רוצה לטוס לחו"ל לשנה אך כרגע איני יכול.. היא מבינה זאת אך עדיין כועסת... היא ביקשה הפסקה של זמן מה בישביל לחשוב ולראות איך ממשיכים הלאה עם ממשיכים בכלל.. הידיעה שזה עלול להיגמר פשוט קורעת אותי. כי בפעם הראשונה אחריי הרבה זמן והרבה בנות הרגשתי שמצאתי את מה שכול כך הרבה זמן חיפשתי ואני עומד לאבד זאת.
היא טוענת שזה לא קשור אליי או אל משהוא רע שעשיתי שיכול להשפיע אלייה אלה שאלו כרגע הבעיות שלה והיא אינה מאשימה אותי... למרות שהייתי מעדיף לצאת האשם כך שאני יוכל לתקן לשפר ולהפנים לפעם הבאה.. את האמת שגם אני אישית לא מאמין בעיניין של "הפסקה" אך איני יכול לשאת את המחשבה של לאבד אותה....
יש לציין שבמהלך כול הקשר לא חשדתי אף לרגע הכול היה מושלם. סקס נהדר,הומור בכמויות,שיחות נפש טיולים לחו"ל ביחד ועוד.... פשוט מושלם. עד שהגיע המכה.

(לא יודע למה שיתפתי אתכם בבעיות שלי.. כניראה שזה לא יעניין אף אחד אך בכול זאת היה נחמד לשפוך קצת החוצה...)
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

נערך לאחרונה ע"י coolpix בתאריך 16-02-2007 בשעה 01:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:49

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר