לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-02-2007, 14:14
  sofsof22 sofsof22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
עזרה עידכון Firmware (קושחה) ל- Aztech 600E

אהלן חברים,

יש לי את המודם הזה בערך שנה, והחלטתי לבדוק אם יש לו גירסה יותר עדכנית, מסתבר שהגרסה שיש לי היא הגרסה הראשונה שבזק יצאו איתה, לאחר חיפוש קצרצר בגוגל הגעתי לאתר הבא:

במצב שלי הייתי צריך את כל העדכונים מכוון שהגירסה שלי היתה יותר נמוכה מכל מה שמופיע שם, בכל אופן, כל מי שהגרסה שלו נמוכה מ - 38.68.1-001 אמור להתקין את שלושת העדכונים האלו, בסדר הבא:
  1. 38.68.1-001
  2. 62.2.2-003
  3. 62.68.2-001
בסוף התהליך מומלץ לבדוק שהכל בסדר, אגב למי שהתחיל כמוני הממשק ישתנה, אז לא להיבהל:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שימו לב!:

1. חלק מהעדכונים דורשים התקנה של מספר קבצים בסדר מסוים, לפי ההוראות ולפעמים דורשים Reset למודם.
  2. בשום פנים ואופן אין לבצע את העדכונים מחיבור אלחוטי! אלא אך ורק מחיבור פיזי.
  3. לאחר כל עדכון ההגדרות מתאפסות לכן מומלץ לשמור את ההגדרות שלכם לפני שאתם מתחילים. בנוסף, אם הכתובת של המודם היתה שונה מ- 192.168.1.1, היא תתאפס בחזרה לכותבת הזו, אז לפני שאתם מבצעים את סעיף 5 תנסו לשנות את הגדרות הרשת שלכם.
  4. אני לא לוקח שום אחריות על התוצאות ועל הנזק שעלול להיגרם למודם שלכם, תסמכו עליי, אם אין לכם מושג מה אתם עושים אתם תהרסו לעצמכם את המודם.
  5. במידה והצלחתם לדפוק לעצמכם את המודם, אל תפנו אלי, תפנו לבזק ( מומלץ לא להגיד שניסתם לעדכן את המודם בעצמכם, עדיף לנסות משהו כמו "פגע לי ברק בבית, החשמל קפץ ומאז המודם הפסיק לעבוד" ).
בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י sofsof22 בתאריך 16-02-2007 בשעה 14:18. סיבה: עיצוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2007, 11:03
  sofsof22 sofsof22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.04
כנארה שלא קראת את מה שכתבתי...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי moss2000 שמתחילה ב "זהירות"

אין שמץ של הגיון במה שאתה אומר, בנוסף, למה שמישהו שיש לו גרסה יותר גבוהה ממה שאני הצעתי ירצה לשדרג לגירסה נמוכה יותר ? ! ? !

בכל אופן הראיה החד משמעית לכך שאתה טועה היא שהגרסה שלי לפני כל העדכונים היתה:
38.56.1

ולסיום, אם תמיכת ה - ADSL בפרט ונזק בכלל היו יותר מקצועיים, לא היינו צריכים לנבור ברשת בשביל להשיג את הגרסה העדכנית למוצר שקנינו במיטב כספנו, אלא שנזק בעצמה הייתה דואגת לפרסם זאת ואפילו לשלוח לנו הודעה אישית למייל, אבל יש מרחק שנות אור בינכם לבין המושג מקצועיות.

נ.ב
אל תיקח את זה אישית זאת לא הייתה הכוונה, אף אחד לא מאשים אותך, אני מאשים את החברה שאתה עובד בה ואת מדיניות השירות שלכם (שמין הסתם לא אתה קובע), למרות זאת במקום להטיף לנו מוסר היית יכול ל"שחרר" את הגרסה האחרונה מציפורניה של נזק, כמובן רק אם יש לך את הגישה ואת הרצון (אף אחד לא דוחף אותך). בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר