לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2007, 12:36
  אלכס לוין אלכס לוין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.10.04
מלחמה ללא שם ולא מלחמת לבנון השניה.

מלחמה ללא שם ולא מלחמת לבנון השנייה.

מאת אלכס לוין

זה זמן רב שאני מנסה להבין מדוע קוראים למלחמה ללא שם שנוהלה על ידי הממשלה הזאת לפני כשנה מלחת לבנון השנייה. הרי לא הייתה כלל מלחמה . האם הממשלה הכריזה על מלחמה? האם הממשלה הכירה ברשומות או בהצהרות שהייתה מלחמה? למה להמציא סתם שמות ותארים. למה להכריז שהייתה מלחמה אם לא הייתה כלל מלחמה. אולי הייתה מלחמה ווירטואלית. אולי הייתה מלחמה בראשנו החולני שלנו. אך לא הייתה כל מלחמה. הרי הממשלה מעולם לא הכירה במלחמה ללא שם שהיא פתחה וניהלה בשם מלחמה. על כן אני לא מבין את המשתמשים בשם מלחמת הלבנון השנייה שלא הייתה ולא התקיימה ולא נבראה מעולם.לפי דברי מועצת החכמים ומר אולמט ושר הביטחון בראשם זאת לא הייתה מלחמה. זה גם לא היה מבצע צבאי ,אולי זה היה תרגיל סודי אז למה לתת לה שם. המלחמה הווירטואלית הזאת היא פרי דמיונם החולני של אזרחי המדינה,מלחמה לא הייתה קיימת כל. זאת מלחמה ווירטואלית היחידה בעולם שנהרגו בה כ 151 חיילים שעל המצבות שלהם לא כתובה סיבת מותם. הם לא נהרגו במלחמה ללא שם, הם מתו סתם כך לפי הבנת ממשלת החידלון של אולמרט ופרץ הנקרא גם בפי הממשלה זאת שר הביטחון. מלחמה ללא שם.

מה עם 651 הפצועים נכי הצה"ל ועוד כמאה בצנרת לאישורם כנכי צה"ל . הם פצעו את עצמם בארוחת הערב שבישלו להם אולמרט ומי שנקרא שר הביטחון מר פרץ. מה עם אלפי האזרחים שאיבדו את רכושם ועדיין לא קבלו את מלא הפיצוי אם בכלל. מה עם עשרות המפעלים והעסקים שעדיין לא ראו אגורה אחת שחוקה מהמלחמה הווירטואלית של אולמרט ומי שנקרא שר הביטחון מר פרץ. מה עם עשרות האזרחים שנהרגו ומאות האזרחים שנפצעו. האם הם פצעו את עצמם במשחק רוגבי, כי אם לא הייתה מלחמה, אז ממה הם יכלו בדיוק להיפצע.לאחר שהבנו שלא הייתה כלל מלחמה לפי הבנת ראש הממשלה והשרים הנכבדים שמאמינים שהכול היה ווירטואלי. אני לא מבין אותך השר גדעון עזרא ידידי ורעי. אתה הרי אדם חכם ,הכיצד אתה נשאר בממשלה כזאת שמתים אצלה, לא נהרגים ,מאה ומישים ואחד חיילים שש מאות חמישים חיילים פצועים ועוד מאה בצנרת. אני שואל אותך השר גדעון עזרא האם אתה שותף לדעתו של ראש הממשלה שלא הייתה כלל מלחמה והכול היה ווירטואלי או פרי דמיוננו. אני שואל אותך כבוד השר הרצוג. אתה הרי אדם משכיל. אני הכרתי את אבא שלך שהיה אלוף מכובד. שר מכובד ונשיא מכובד מאוד. אדם שהכרתיו באופן אישי ואפילו כשלוש שנים היה הבוס שלי. אתה כאדם משכיל. כמשפטן. האים הייתה מלחמה או הכול פרי דמיוננו. תחשוב ותענה בכנות. או השכול וויטאלי אליבא אולמרט והממשלה בה אתה יושב. הרי נאמר לא תעמוד ואני מוסיף גם לא תשב במושב לצים.

מר אפרים סנה. אתה שהייתה אלוף בצה"ל. אתה שסיימת לימודי רפואה, אתה הרי אדם משכיל. אתה שהיית שר . סגן שר. אתה בעל ניסיון אדיר. הכיצד אתה תומך בממשלה שלא מכירה בקורבנות השווא של חיילים שעל מצבותיהם לא כתוב למה הם נהרגו. המשפחות שואלות למה לא כתובה סיבת המוות. האם הם נהרגו בתאונת דרכים. באימון סודי . במבצע עלום. או במלחמה ? אך אליבא הממשלה שלך. הממשלה שאתה יושב בה בתפקיד סגן שר אומרת לא הייתה מלחמה. הכול היה ווירטואלי. או הממשלה שלך ושל אולמרט היא ווירטואלית ?מר אבי דיכטר הנכבד. אתה איש של בטחון. אתה כל הווייתך ביטחון. אני שואל אותך האם הייתה מלחמה או לא הייתה מלחמה ? תחשוב לרגע. על תענה מייד רק תענה. תפסיק עם הפוליטיות המלוכלכות. תיתן תשובה כנה. אולי תרמוז לנו איך בדיוק נהרגו מאות חיילים ועשרות אזרחים.השר שאול מופז .אתה הרי היית חייל עשרות שנים. היית רמטכ"ל. היית שר בטחון.אתה פיקדת על חיילים. תסתכל למאות המשפחות של חללי צה"ל בעיניים ותגיד להם היכן בדיוק נהרגו בניהם ?. למה על מצבות בניהם לא כתוב שהם נהרגו במלחמה ללא שם?. תסביר למאות משפחות של פצועי צה"ל היכן בדיוק נפצעו בניהם. בארוחת ערב בבסיס סודי. היכן כבוד השר? היכן בדיוק הם נפצעו. במלחמה ללא שם. האם אתה כחייל וכלוחם מקבל זאת כבוד השר שאול מופז ?.האם אתה לא מתבייש לשבת בממשלה שיש בה חיילים שנהרגים במלחמות גחמה של ראש ממשלה ושר בטחון מר פרץ.האם אתה באמת מאמין שלא הייתה מלחמה. האם כל החיילים ההרוגים והפצועים נהרגו במלחמה ווירטואלית ? דמיונית? כבוד השר דמיונית, פרי דמיונם של ראש ממשלתך. ממשלה שאתה יושב בה. אני מצפה מר בטחון לקבל תשובה. כל עם ישראל מצפה לקבל תשובה, הייתה מלחמה או לא הייתה מלחמה.אם לא הייתה מלחמה מי רצח את חיילנו ואזרחנו ,שנרצחו לשווא לפני קצת יותר משנה.

הראיתם נכבדי השרים ממשלה אחת בעולם שראש הממשלה לא מדבר עם שר הביטחון. במדינת ישראל שעצם קיומה תלוי בביטחונה. ראש הממשלה לא מדבר עם שר הביטחון. אם זה היה קורה בשוויץ לא קרה כל אסון. אם זה היה קורה במיקרונזיה אין לכך כל חשיבות. במדינת ישראל שיש לה סכנה קיומית יום יומית ,סכנה שאויביה יתקפו אותה בכל רגע. ראש ממשלה לא מדבר עם שר בטחון. או ששני האישים הללו גם כן לא קיימים והם ווירטואליים כמו המלחמה ללא שם שהם יזמו ועכשיו הם מתכחשים לה.

כבוד השר ידידי כאב אתה לי מר רפי איתן. אדם שאני אוהב כמו את עצמי. הכיצד אתה נשאר במושב לצים זה. אתה עם עבר עשיר ומפואר כמו שלך. אתה שעוד עשרות שנים רק יתגלה את אשר עשית למען המדינה הזאת. אתה צריך לקום ולהצהיר ממש עכשיו, אני עוזב מושב לצים זה כי אני לא מוכן ששמי יזוהם בספרי ההיסטוריה עם ממשלה חדלת חיים כזאת, אני לא מוכן לשבת בממשלה שיש בה כאילו שר בטחון שלא מדבר עם ראש ממשלה שהוא ראש ממשלה וירטואלי כמו ממשלתו.אני יודע כי זה זמן רב מאסת בממשלה זאת והנך רוצה להסתלק ממושב זה של ממשלה שהיא בעצם לא ממשלה. אז הנה זה הרגע. מספיק, צריך להציל את המדינה . צריך להתחיל לפורר את הממשלה ואתה יכול לעשות זאת . אתה תהיה הראשון שיתחיל לנטוש ספינה זאת ללא קברניט וללא צוות, כאשר הספינה מטלטלת לה לפי זרמי הים ללא כל מטרה , כל אשר מלחיה מנסים לעשות זה לשרוד את הגל הבאה. אז כאשר אמרתי לך לפני מספר ימים עדיין זה לא הרגע. הנה הגיע הרגע. נטוש ספינת שוטים זאת, יש לשים לה קץ מידית, למען הצלת המדינה והארץ הזאת, למען ילדנו שיוכלו להמשיך לחיות כאן בביטחון ולא בנכר.

ביום שישי האחרון ישבתי עם אחד השגרירים הזרים. שגריר של מדינה גדולה באירופה, אנו מיודדים זמן רב. ישבנו ושתינו קפה של בוקר , מהוא שואל אותי, איך אתם לא מתביישים שיש לכם ממשלה כזאת. ממשלה שהיא בדיחה בעיני כל העולם. ממשלה שהיא ביזיון לעם כה חכם. לא יכולתי לענות. פשוט נדהמתי. כי לפני כמה ימים הייתי בטכס באחת השגרירויות מעולם השלישי ושם השגריר המארח עבר לידי, טפח על כתפי ואמר לי, אלכס אפילו במדינתנו שידועה בשחיתות שלה ממשלתכם לא הייתה עוברת בשלום את דעת הציבור. מה קורה לכם? מה יכולתי להגיד.בכל מקום בעולם שאני מגיע איליו אני פשוט מתבייש שזאת הממשלה שלנו. בכול מקום שואלים אותי לפשר הבדיחה הזאת. רפי למען ההיסטוריה . למען אזרחי המדינה, פשוט תעזוב את השולחן שנקרה ממשלת ישראל ושתתחלי ההתפוררות של משלת הבדיחה הזאת. תהיה אתה הראשון. לאחר שתגיש את המכתב תצא באומץ כפי שאתה ניחן בו ותספר לעם ישראל באיזו צרה הוא נמצא. מה אתה באמת חושב על כאילו ממשלה זאת שכרגע אתה מכהן בה.

לאולמרט, זה שפתח במלחמה שנפתחה בפזיזות, אני מנסה להכניס מלחמה זאת לספרי ג'ינס ,להכניסה כמלחה שנפתחה ותוכננה תוך שעה אחת בלבד. שבספרי ההיסטוריה. היא תהיה המלחמה היחידה בעולם שלא קבלה שם.

להורים השכולים . לחיילים הפצועים מהמלחמה ללא שם, אני ועם ישראל מצדיעים לכם.ילדכם ( גם ביתי שרתה בזמן המלחמה ללא שם כחובשת) ילדכם נלחמו במלחמה ללא מנהיג. ללא תכנון. הם הובילו את המדינה לניצחון על אף שהמחיר היה כבד מנשוא. הם נפגעו במלחמה ללא שם זאת כי לא הייתה הנהגה. כי הכול נוהל בחובבנות ראויה לציון. ללא קורבנות והקרבה זאת ,שהם הקריבו. הייתה לנו תבוסה אדירה יותר. על כן מאמרי לא בה לפגוע בכם ,ביקירכם. גם ילדינו וביתי שרתו במלחמה ללא שם זאת. אך הגיע הזמן לעשות סדר בכדי שלא יקרו יותר מלחמות כאילו. מלחמות שראש הממשלה ושר הביטחון כאילו לא מכירים בה כמלחמה. יש להציל את ילדנו ולתת להם בטחון שיותר מעשים כאלו. החלטות של חובבנים מהדרגה הנמוכה ביותר לא יקרו. יש לדרוש מהם את מלא הדין. ויש להעמיד את ראש הממשלה ואת שר הביטחון ואת האחראים לכישלון הזה לדין ורצוי שעה אחת קודם. יש להציל את המדינה מפני חובבנים אלו שהשתלתו עלינו והולכים להביא אותנו לאסון חמור שבעתיים בהתנהלותם הכושלת.

אני ועם ישראל מרכינים ראש לחיילים ולאזרחים שנהרגו ונפצעו בגלל מדיניות של שלוף. ללא ילדנו שניהלו מלחמה לא מתוכננת היינו סופגים מפלה אדירה. הם ניצחו ובזכותם ניצחנו על אף שר הביטחון. על אף הרמטכ"ל ,על אף ראש ממשלת החידלון מר אולמרט אהוד.

כך אני חש . כך חש כל העם.כך אני חושב לפחות. על כן למלחמה ללא שם הזאת. אסור לקרא מלחמת לבנון השנייה. צריך לרשום אותה בספרי ההיסטוריה מלחמה ללא שם, כך להנציחה, בכדי ששרלטנים אחרים אם יהיו בהנהגה בעתיד יזהרו שבעתיים כאשר פותחים במלחמה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר