לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2007, 17:52
  Atashi Atashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.05
'צנצנת הדמעות'.

בעיקרון זו רק כתיבה ראשונית, שאני לא אשכח את הרעיון הכללי, אני בטח אשכתב ואשפר את זה אחר כך. אבל לא יודעת, זה לא ממש יוצא כמו שרציתי. נראה לי אני פשוט אוותר על זה ואשאיר את זה ככה וזהו, חח. ><"

צנצנת הדמעות
רגליה הדקיקות כבר רועדות מהמאמץ, כאינן מסוגלות עוד לשאת את משקלה, את ליבה שנעשה כה כבד עליה לפתע. היא כושלת, צונחת מטה אל מיטתה, פניה טמונות בתוך ידיה, וכתפיה רוטטות חרישית. והיא בוכה, בוכה כפי שלא בכתה מעולם. בכי אמיתי, כואב, בכי שנכלא בתוכה במשך כל כך הרבה זמן, וכעת היא אינה יכולה לעצור בו עוד מלפרוץ החוצה. היא מניחה לכאב לטפטף מתוך עיניה, לכל השחור שבתוכה לזלוג בטיפות שקופות במורד לחייה. היא אינה מנסה לעצור בעצמה עוד, אינה מנסה להחניק עוד את הגוש שבגרונה. היא בוכה החוצה את כל מכאוביה, את כל כעסיה, את כל תסכוליה – את כל כולה, כל נשמתה. נשימתה מתקטעת, והיא מתקשה לנשום מבעד לדמעות, כמעט כמו טובעת ביניהן... אך לפתע היא פוסקת מבכייה. הדמעות עדיין זולגות במורד לחייה בבכי אילם, חרישי, אך על לחייה נפרש חיוך מעוות מעט, לא מוסבר, בעוד היא מושיטה את ידה קדימה, אל עבר הצנצנת הקטנה שניצבה אי שם מולה. היא נאבקת בפקק הצנצנת, תוהה כיצד לא חשבה על כך קודם, הרי זה כל כך פשוט – היא תאסוף את כל דמעותיה, כל אחת ואחת מהן, את כל הכאב הזה, בתוך הצנצנת הזו, וכשזו תתמלא – תטביע בה את כל אותם שגרמו לה לבכות את כל הדמעות האלה. הפקק השתחרר, צונח מטה לצד רגליה, והיא נותרה מביטה בצנצנת הזעירה שבידה, אשר נראתה כעת קטנה מתמיד. זה לא יעבוד, היא יודעת זאת. גם אם תבכה במשך כל שארית חייה, לא יהיו לה די דמעות על מנת להטביע את כל מי שאי פעם פגע בה, כל מי שאי פעם הסב לה כאב או צורך בבכי. במוחה מתגבש במהירות רעיון חדש, אף מוצלח יותר – היא אכן תאסוף את כל דמעותיה באותה צנצנת זעירה, זה כן. אך כשתתמלא, חשבה לעצמה שעה שחיוכה התרחב עוד יותר, תטביע בה את עצמה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר