לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2007, 09:36
  -Guy- -Guy- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
הייתי בירפ"א ב' ומשם התחילו כל הבעיות, בבקשה אני צריך עזרה!

אתמול הייתי בירפ"א ב', הכל הלך חלק, כרגיל יום מעצבן.
כשהייתי ברופא התעופתי הוא גילה בגלל התיק הרפואי שלי שהייתי ברופא למערכת העיכול בעקבות כאבי בטן.
מסתבר שהכאבי בטן האלה הם אחרי מאמץ מאוד אינטנסיבי, אבל לא בכל מאמץ אינטנסיבי. לדוגמא - בסימולציה של היום סיירות דרך הכושר קרבי שהייתי שחוק מעבר לכל דמיון היו לי את הכאבי בטן האלה לאחר כמה ימים , וביום סיירות עצמו הכל היה טוב, גם אחרי אימונים של הכושר קרבי שלי לא כואב לי כלום.
בקיצור - הרופא תעופתי אמר לי שאני פסול טייס (התעצבנתי על כל הדרך שעברתי עד עכשיו), והכי גרוע - אני יזומן ללשכת גיוס למדור הרפואי. עכשיו שם יגידו לי אם אני יהיה בעל פרופיל 97 עם סעיפים , או 64 (!%$#@#$) שאם אני מקבל 64 אני משתגע. אם אני מקבל 64 אני יודע את ההשלכות. אבל אם אני מקבל 97 עם סעיפים אני לא יודע מה זה מונע לי? כי אמור להיות לי גיבוש חובלים, ואני שואף ליח"טיות.

בנוסף , אני מגיע הביתה ומקבל עדכון בקיוסק מידע ורשום לי ככה:
סטייה קלה ומאוזנת במבנה עמוד שדרה ללא הפרעות ניכרות.
לא זכור לי שהייתי בבדיקת גב בצבא ואמרו לי שיש לי סטייה במבנה עמוד השדרה
מה אני אמור לעשות עם זה???

בקיצור אני מותש מכל המבחנים האלה והבירוקרטיה המעצבנת.

תודה רבה על העזרה ויום טוב

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=25%2F07%2F2007&end_date=025%2F07%2F2010&-=.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2007, 17:44
  SSOTL SSOTL אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי -Guy- שמתחילה ב "פה הבעיה"

זה נכון מה שאתה אומר, באופן חלקי....אני ממש מעריך את כל המוטיבציה שלך והכל ותמשיך להציק להם ואל תתייאש בגלל כל הבירוקרטיה המעצבנת הזאת, כי אין מה לעשות ככה זה הצבא. אבל כדאי שתעשה חושבים האם אתה מתאים לקרבי עם כל הבעיה הזאת? אף-אחד חוץ ממך לא יכול לדעת האם הכאבים האלה באמת יכולים למנוע ממך לעשות אי אלה פעולות, אבל תחשוב על מצב היפוטטי (או איך שלא כותבים את זה) של מלחמה שפתאום באמצע קרב תיתקף בכאבי בטן כאלה ולא תוכל לתפקד, אתה תסכן את עצמך ואת חבריייך. לכן עם כל הרעל תעצור תעשה חושבים ותחשוב עוד פעם האם באמת קרבי זה המקום שלך במצב הזה או האם יש אפשרות להקל על הבעיות. אני אומר לך את כל זה מניסיון עם בעיות רפואיות ולא סתאם...אז שיהיה בהצלחה! ותחזור לעדכן מה קורה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר