לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2007, 13:40
  דורי סער דורי סער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל דורי סער
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי moshiko_cocker שמתחילה ב "עצה לחיים לכו ל401"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshiko_cocker
אני מחזור נוב' 06..ב401 ולא מצטער לשניה..בטירונות היציאות היו אשכרה סוכר, עכשיו הן הולכות להיות חרא אבל שמעו הסגל שלנו יצא באמת תותח, כל מפקד עם הדוגמא האישית, הקצינים (המ"מים, המ"פ וסמ"פ) אנשים מרמה אחרת, הטירונות עוברת בכיף ולמרות ששופכים פה ושם ויצעקו עליכם יש משמעת זה בטח אבל לומדים אותה ולא עושים בעיות.
ולא לדבר על איזה אנשים איכותיים ישרתו איתכם.
קיצור שמעו לבנדם עם קצת ניסיון לכו ל401 ואתם ממש תהנו!
מרץ 07 בואו כבר!..נוב' 06...בקרוב לא הכי צעירים

אתם עכשיו בביסל"ש? במקצועות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2007, 16:37
  moshiko_cocker moshiko_cocker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי דורי סער שמתחילה ב "[QUOTE=moshiko_cocker]אני..."

נכון,

סיימנו טירונות ביום חמישי ויצאנו לרגילה..יום ראשון אנחנו חוזרים ומתחילים מקצועות

האמת היא שאני שם לב שכולם מסמנים פה 401 כעדיפות האחרונה...רק תסבירו למה?
החטיבה הזאת מציעה לכם ת'טנק הכי מתקדם שיש היום בעולם ומי שלא היה בתוך הטנק לא מבין עד כמה זה מגניב בפנים...מרכבה 2 של חטיבה 7 הוא טנק שפשוט לא זז והם אפילו צוחקים על עצמם שזה טנק בלאי, אשכרה סובארו עם תותח.
בקשר ל188 מצויידים במרכבה 3 אבל אם ישאלו אותכם מה תעדיפו...פרארי או פג'ו 206 מה תבחרו
עוד פם אני אומר לכם לכו ל401 כי חוץ מטנקים טובים זה גם האנשים וגם הלוגיסטיקה טובה!
ואני רוצה להנפיץ ת'שמועות חטיבה 401 עושה גם קווי טנקים לא רק קווי חי"ר.
והיא עושה הרבה קווי טנקים אז לא לדאוג
ישן 22-02-2007, 00:32
  tomerZ tomerZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.07
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי moshiko_cocker שמתחילה ב "עצה לחיים לכו ל401"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי moshiko_cocker
אני מחזור נוב' 06..ב401 ולא מצטער לשניה..בטירונות היציאות היו אשכרה סוכר, עכשיו הן הולכות להיות חרא אבל שמעו הסגל שלנו יצא באמת תותח, כל מפקד עם הדוגמא האישית, הקצינים (המ"מים, המ"פ וסמ"פ) אנשים מרמה אחרת, הטירונות עוברת בכיף ולמרות ששופכים פה ושם ויצעקו עליכם יש משמעת זה בטח אבל לומדים אותה ולא עושים בעיות.
ולא לדבר על איזה אנשים איכותיים ישרתו איתכם.
קיצור שמעו לבנדם עם קצת ניסיון לכו ל401 ואתם ממש תהנו!
מרץ 07 בואו כבר!..נוב' 06...בקרוב לא הכי צעירים

ציטוט:
במקור נכתב על ידי merk4b
אם למישהו יש שאלות מיוחדות בקשר לשריון ו401 בפרט מוזמן לשאול ואענה לו...

אחחח איזה רגילה ובאמת נוב 06 בקרוב לא הכי צעירים... מי אתם, מי זה חיון ???
גרזן או דורס קיצר ???
וזה תומר למי שלא קלט גרזן - הכי חדים שיש!!! חחח
ישן 20-02-2007, 21:56
  merk4b merk4b אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי red-toro שמתחילה ב "[QUOTE=merk4b]אם למישהו יש..."

טוב אז דבר ראשון בקשר לאנשים אין מה לדאוג, עם כולם לומדים להסתדר, אם אתה שואל אותי האנשים הכי טובים נמצאים ב401,ככה זה שאת רוב המיון עושים לפי נתונים אישיים...

לגבי הסדיר יש קווי טנקים ויש קווי ח"יר, אל תאמינו לבולשיט ש401 לא רואים טנקים וכו' נכון שבעבר היו פחות קווי טנקים מאשר ל7 או 188 אבל כל זה הולך להשתנות, גם בעקבות לקחים מהמלחמה האחרונה (מה לעשות שסאגר מסכן מפרק סימן 2...) כרגע יש גדוד אחד שעושה קו טנקים (9) לגבי הטירונות,לא רואים טנקים, אם יתנו לכם לגעת בטנק זה יהיה הרבה...
כל הטירונות עושים בעצם הכשרת חי"ר (03 רמה 5) הטירונות לא קלה... אוכלים הרבה שטח אבל לא נורא... ברמת הקושי גם הסדיר וגם הטירונות לא נופלת משום חי"ר, בעצם כשלא עושים טנקים עושים בדיוק אותו הדבר כמוהם...
אני מאוד מרוצה עד עכשיו ובהחלט ממליץ... גם לאלה שלא רוצים להתפנות ובלחץ שקיבלו שריון, יש לי הרבה חברים שהיו באותו מצב וזה עבר להם אחרי יומיים...
בקשר לשריון או מודש אני קצת משוחד אבל מודש חלבי ביותר... אני מעדיף להיות בטנק מאשר לשבת בשיח ולהסתכל במשקפת...
ישן 27-02-2007, 12:25
צלמית המשתמש של Akin Orev
  Akin Orev Akin Orev אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07
ראיתי פה כמה שטויות שנכתבו אז רק לצורך התיקון
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דורי סער שמתחילה ב "מתגייסי שיריון מרץ 07 כנסו!"

לבחור שאמר שעושים בשריון טירונות 03 רמה 5... אין כזה דבר אתם עושים טירונות 03 שבסופה אתם מוכשרים כרובאי 03. נקודה. שום 03 רמה 5 שתי כוכביות ודאן 10. זה סתם בולשיט. גם אחרי שתסיימו מסלול יהיה רשום לכם בפרטים אישיים רובאי 03, וזה בדוק.
ולזה שאמר שמחלקת טנקים מורכבת מ-5 טנקים זה בכלל לא נכון. מחלקת טנקים מבצעית מורכבת מ-3 טנקים בלבד (למשל אם מדובר על מחלקה 2, אז יש את טנק 2 שהוא טנק מ"מ, טנק 2א שהוא בד"כ הצוות של המפקד היותר צעיר במחלקה, וטנק 2ב שהוא בד"כ של המפקד היותר פזמניק. לרוב זה הולך ככה). זה שבטירונות ובאימון מתקדם יש בכל מחלקה לרוב 5-4 צוותים זה בגלל שכמות האנשים היא גדולה יותר מהכמות שמאיישת 3 צוותים, לכן יש יותר צוותים. אבל זה קורה רק במהלך המסלול (גם אצלי זה היה ככה).

ישן 02-03-2007, 13:59
  meijin meijin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי xp3rt שמתחילה ב "לכל המתגייסים שלום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי xp3rt
שלום, שמחתי לראות שעדיין כמות המורעלי שריון עדיין גדולה
וראיתי שיש כמה שמוטרדים מכך שלא התקשרו אליהם נציגים
אז קודם כל אם יש לכם בעיות\שאלות\מענות תשאלו פה בלי להתבייש
בכל מקרה מי שרוצה יכול לפנות אלי אני יתן לו מספרי טלפון של קצינים שהוא יוכל לדבר איתם.

נ.ב. שריון כן עבר לרובאי שלב 5
זה רובאי 03 נחשב עדיין בגלל הבעייתיות של הגדרת רובאי 05 לפרופיל הדרוש לשריון אך הלוחמים מגיעים לאותו הכושר והכשירות כמו רובאי 05
ואני אומר את זה בהבטחה [ בתור מ"מ במסלול ]

אם אתה באמת מ"מ בשריון בטח היית יודע - אין סיכוי שיש לטירוני שריון את אותה הכשרה וידע כמו רובאי 05.
כמה מטווחים טירון בשריון עושה וכמה חי"ר ניק? ממתי בשריון יש פק"לים? 05 מוגדר כתרגיל כיתה, ממתי מט"ק יודע לנהל תרגיל כיתה חי"ר? אפילו רימון לא זורקים היום בטירונות שריון...
בדקת פעם בעצמך בשלישות מה רמת הרובאי שלך? יש סיכוי שהיא רק 08, למרות שיש לך ארון על הכתף. מה לעשות, שריון.

אסף.
ישן 02-03-2007, 08:45
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ShahKi
שריונרים קטנים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי דורי סער שמתחילה ב "מתגייסי שיריון מרץ 07 כנסו!"

חפרתי כל כך הרבה בעבר לשני המחזורים הקודמים שהתגייסו על "בהצלחה יהיה כיף ובלה ובלה ובלה ובלה.." בקיצור מה שיש לי להגיד לכם זה- בהצלחה, יהיה כיף ו.....

רק, אבל רק 401...כי אתם לא מבינים בכלל כמה שוני יש בין סימן 2 לסימן 4 זה פשוט לא יאומן!!!
אגב יש פה כאלה שרוצים חטיבה 7 בגלל המוראל? חחחחחח כל שישי בחדר אוכל הם אוכלים תכאפה של החיים שלהם כש 401 שרים...מה כאילו על מה יש להם לשיר??? על הטנק המתפרק הזה שעכשיו ברצינות מישהו פה אמר משהו נכון מאוד- כתתגייסו ותדעו תוד"א (תודעת אויב) אתם תבינו כמה זה משמעותי איכות הטנק והביצועים..אני לא ייתן פה נתונים בגלל מגבלות בט"ש אבל בואו רק נגיד במילים עדינות, לא, באמת שלא הייתם רוצים להיות במרכבה סימן 2 כשסאגר ואו מילאן ואו קורנט ושאר נ"ט אכזריים פוגעים בכם...ולא אני לא חטפתי נ"ט או משהו זה הכל מסיפורים של חברים שלי.. בנימה קצת פסימית זו אבל במקביל אופטימית נסיים בזה שאם מישהו רוצה לשאול משהו מעבר למה עושים בטירונות ואיזה שבועות יש וכו וכו..מוזמן לשאול אותי...

ישן 02-03-2007, 16:00
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי ShahKi שמתחילה ב "שריונרים קטנים..."

חחחח בחדר אוכל ישקרן, כל יום שישי כל 401 יושבים כמו כוסיות קטנות ובורחים מהחדר אוכל ששרים עליהם, פעם אחת היינו 3 פלוגות של 7 ואחת של 401, ופשוט הם הפסיקו לאכול וברחו מהחדר אוכל כמו זונות קטנות.

7 עושים הכי הרבה רעש בחדר אוכל, שלא תטעו.

במלחמה האחרונה ה"טנק שלא פורס זחל", פרס כל כך הרבה פעמים זחל בגלל שהנהגים שלכם לא יודעים לנהוג, ולמי קרוא כדיי להחזיר את הזחל למקום? לחיילים מחטיבה7, כי ב401 לא מלמדים פריסת זחל....(עבודה פיזית מדיי, כנראה)....

התותחניים של חטיבה 7 יוצאים מהמסלול הרבה יותר טובים, כל תותחן אצלנו יורה 30 פגזים במסלול....ב401 ו188 תותחן יורה כ4-6 פגזים...תראו איזה הבדל משמעותי!

לנו יש הרבה יותר סוגי פגזים, והרבה יותר תחמושת. למרכבה 4 אין בכלל מא"ג טען, כזה בזבוז!! הטען פשוט לא עושה כלום.

בקשר למיגון, למרכבה 4 יש מיגון הרבה יותר חזק, זה בטוח, אבל עם מיגון קס"ג לסימן 2, הטנק מאוד מוגן. וגם חלק מההגנה של הטנק זה שהטנק לא נשאר במקום אחד הרבה זמן, כל הזמן בתנועה ומשתמש במיסוך מתי שצריך.

בקיצר, האדם שבטנק ינצח! הצוות שבטנק עושה את ההבדל יותר מאשר הטנק עצמו!.

אני מאוג' 06, לפני כמה ימים סיימתי מסלול, אם הייתם בבחזרות לטקס, הייתם רואים תהבדל בין החטיבות, 2 הפלוגות של חטיבה 7 הגיעו בזמן להכנות של הטקס, 188 איחרו בחצי שעה, ו401 איחרו בשעתיים!...

כל ההכנות רק צעקות על 188 ו401 מהרס"ג, חח איזה צחוקים זה היה. החיילים של חטיבה 7 הרבה יותר מושמעים, זה פשוט ככה...

בכל מקרה, שיהיה בהצלחה לכל מתגייסי שיריון אוג' 06 שסיימו מסלול (מכל החטיבות )
ישן 02-03-2007, 17:55
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי bla_bla שמתחילה ב "חחחח בחדר אוכל ישקרן, כל יום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bla_bla
במלחמה האחרונה ה"טנק שלא פורס זחל", פרס כל כך הרבה פעמים זחל בגלל שהנהגים שלכם לא יודעים לנהוג, ולמי קרוא כדיי להחזיר את הזחל למקום? לחיילים מחטיבה7, כי ב401 לא מלמדים פריסת זחל....(עבודה פיזית מדיי, כנראה)....

התותחניים של חטיבה 7 יוצאים מהמסלול הרבה יותר טובים, כל תותחן אצלנו יורה 30 פגזים במסלול....ב401 ו188 תותחן יורה כ4-6 פגזים...תראו איזה הבדל משמעותי!

לנו יש הרבה יותר סוגי פגזים, והרבה יותר תחמושת. למרכבה 4 אין בכלל מא"ג טען, כזה בזבוז!! הטען פשוט לא עושה כלום.

אני מאוג' 06, לפני כמה ימים סיימתי מסלול, אם הייתם בבחזרות לטקס, הייתם רואים תהבדל בין החטיבות, 2 הפלוגות של חטיבה 7 הגיעו בזמן להכנות של הטקס, 188 איחרו בחצי שעה, ו401 איחרו בשעתיים!...

אז נתחיל??
"במלחמה האחרונה".. פיי שועל קרבות שכמותך ראית שטח חוץ מה 10 קילומטרים מרובעים מסביב לביסל"ש שאתה מדבר?? תפסיק להנפיץ שמועות תבוא תראה שבוע תרגולות אצלנו תבין מזה מקצועיות..

4-6 פגזים?? זה נכון שאנחנו יורים פחות..ליתר דיוק בין 13-20...זה בגלל שהתותח המסכן שלכם (105 מ"מ לעומת 120 מ"מ שלנו) עושה את הפגזים המצ'וקמקים שלכם ליותר זולים ופשוטים אבל בתאכלס איכות פגיעה של חלולן 120 הרבה יותר גבוהה מחלול 105...

דבר..איזה סוגי פגזים יש לכם?? שוט.....אני סקרן..(אני באמת ממתין לתגובה זה מעניין אותי..)
מה מעיך?? שיא הבזיון...
הרבה תחמושת?????? ואוא אתה בוק..תעשה השוואה ותחזור אלי..

עם דבר אחד אני מסכים בקשר למא"ג טען, קצת באסה לטען..אז אין מאג טען אז מה?? תאמין לי שעם שכמות ואיכות עוצמת האש בסימן 4 אתה ממש לא צריך לסכן חיי טען בכך יוציא את הראש בשביל עוד מאג..ורוב הפגיעות הם מירי צלפים לכיוון המפקדים עם הראש בחוץ..סכנת נפשת..

עכשיו לדבר שהכי עצבן אותי....רבע שעה לפני הטקס, כולם עומדים מוכנים והופ, איפה הם? חסרה פלוגה שלמה מחטיבה 7...את זה לא הזכרת אה??
קיצור, כמה שסיימת מסלול אתה לא יודע יותר מדיי מזה שמתחתיך...
בכל מקרה שיהיה לך בהצלחה בקמ"ט/מבצעית...אני סיימתי

ישן 18-03-2007, 15:02
  cb_cb cb_cb אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.07
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי bla_bla שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי m_j
לא חינכו אותך טוב במסלול נכון? אסור לך בכלל להגיד צעיר ותתחיל להרגע עם ההתפ"זמות שלך.

אגב, אני לא אתחיל להתפ"זם עליך כי זה ממש לא הקטע שלי - שתדע שאני קצת יותר זמן ממך בצבא ומה שבטוח זה שראיתי יותר פעילות ממך אז תתן כבוד להבא.

אם אתה אומר שמרכבה 2 פוגע מתוך 6 פגזים, אז אולי אתה לא צעיר, אתה סתם חרטטן.
ולא אכפת לי כמה זמן אתה בצבא וכמה פעילויות ראית, כל עוד אתה לא מבין במשהו אל תנפיץ דברים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
נ-ח-ס-מ-ת ל-ש-ב-ו-ע

ואללה זה יותר סגנון דיבור, לא ממש קיללתי, אבל איך שבא לך אחי.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metooshelah
מי יצילנו מהמערכת הלומדת( שיש אותה לכל הטנקים)? כל תגובה שלך רק מראה את חוסר הידע שלך.

נכון יש את זה בכל הטנקים, אבל מכוון שמרכבה 2 קיים כבר כמעט 20 שנה, אז מן הסתם ירו יותר פגזים בטנקים, מה שאומר שהמערכת הלומדת למדה הרבה יותר מאשר מרכבה 3 ו4.
זה כמו שהמגח"ים פוגעים יותר טוב ממרכבה 2, זה עניין של כמה זמן הם היו בשימוש.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eXPerience
זה רק בביסל"ש.......

אני אמרתי שמשתמשים בחץ 6?! אמרתי שזה לאימונים בלבד! תקרא מה אני כותב!
ישן 02-03-2007, 14:54
  J'uval J'uval אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.06

אוקיי חברה אז ככה אני נמצא בשיריון נוב' 06
קודם כל תתגייסו לשיריון אחלה חיל לא משנה לאיזה חטיבה שיריון אחלה מקום ושכל החירניקים לא יבלבלו לכם תמוח יש לנו יותר מבצעים יותר מאשר לחירניקים וגם יש לנו קוי חיר בדיוק כמו שלהם בערך....בנוסף אין חירניק אחד שיעז להיכנס לעזה בלעדינו חאלס לזיוני מוח!
בנוגע לחטיבות שה- 401 לא יזיינו לכם בשכל כולם קוראים להם כוסיות ולא רק אנחנו אלא כל הגדוד חחח אז תשבו בשקט זה שיש לכם מזגן בטנק לא אומר כלום גברים אמיתיים לא צריכים מזגן בטנק....דבר שני באמת כל הגברים והמורעלים נמצאים ב- 7....
בקיצור חטיבה 7 כבוד מאז 1948 השתתפה בכל מלחמות ישראל בלי צחוק כל פעם שאני הולך ברכבת או עוצרים עם המדים באיזה מקום אנשים אומרים לי תמיד 7 כבוד ולא משהו אחר....אז שלא יבלבלו תמוח הכוסיות האלה 7 הכי כבוד נכון יש לנו תטנק יחסית הכי פחות משוכלל אבל במלחמה האחרונה ל- 401 היו יותר הרוגים בהרבה מל- 7 וזה לא בגלל הטנק אלה בגלל הטנקיסטים שבטנק =]
במקום להשתמש עם הידיים כמו שצריך ולתרגל הכל עם הידיים אתם משתמשים במחשבים המכסנים שלכם וכשקורה משהו כמו במלחמה התוצאות לפניכם הרבה הרוגים...ל- 7 כמעט אין בכלל
7 תמיד היו וישארו הכי טובים....7 כ-ב-ו-ד

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://202.org.il/Pictures/General/smalim/7.jpg]

נערך לאחרונה ע"י J'uval בתאריך 02-03-2007 בשעה 15:00.
ישן 02-03-2007, 17:40
  ShahKi ShahKi אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי J'uval שמתחילה ב "אוקיי חברה אז ככה אני נמצא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי J'uval
כולם קוראים להם כוסיות ולא רק אנחנו אלא כל הגדוד חחח אז תשבו בשקט...

זה שיש לכם מזגן בטנק לא אומר כלום גברים אמיתיים לא צריכים מזגן בטנק....דבר שני באמת כל הגברים והמורעלים נמצאים ב- 7....
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://202.org.il/Pictures/General/smalim/7.jpg]

אני בדרך כלל..סליחה אף פעם לא אומר את זה כי אני יודע את מקומי אבל אתה חתיכת צעיר מושתן בטירונות מה אתה מבין בכלל????? "לא כולם קוראים להם כוסיות אלה כל הגדוד"???
ברור שכל הגדוד- הוא מחטיבה 7!!!! הוא בטח לא יגיד ש 7 כוסיות נכון?!!? פעור...

דבר שני, מה הקשר בין מזגן לגברים מה הקשר?????????? רק שתדע שגם ב401 משתמשים במאווררים רוב הזמן ובכלל אין יותר מדי הקצאות לסרבלים מקוררים בשביל המזגנים???

ומה בדבר עבודת ידיים?? מה הקשר????? זה שלנו יש את האפשרות להשתמש ב"שיא הטכנולוגייה" ולהכניס נתונים פשוטים ליתו"ש במקום להסתבך ולעבוד עם מערכות ישנות ופרימיטיביות כמו פלנגות אז אתם גברים??? (עלק אתם..אתה עוד לא יודע מה זה טנק בכלל..)
קיצור, מה אתה מבין בכלל לך תעשה סמוך קום ושפוך 20 בנתיים זה כל מה שלמדת..
כשתדע משהו דבר איתי..

ישן 02-03-2007, 19:09
צלמית המשתמש של IsraeliCommando
  IsraeliCommando IsraeliCommando אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.06.05

תפסיקו לריב כמו ילדים!

פגזים.. טנק.... כוסיות.....

לכל חטיבה יש את היתרונות שלה וצריך להפסיק עם המריבות המפגרות האלו.

גם לא לשכוח מאד חשוב- מי שמתגייס לחטיבה מסויימת לא ישרת כל הזמן על הטנק יש גם קווי חי"ר וב- 401 זה הרבה מאד! ככה שהטנק פה לא פקטור.

דבר שני הבחור מ-401 על מקצועיות ו"טנקאיות" באמת שאין לך מה להתווכח פה התשובה ברורה לכל ש- 7 הם רמה מעל כולם בנושא הזה לא משנה מה וגם אם תנסה להביא לי טענה אחרת אני יודע שאתה פשוט טועה ומנסה להוכיח משהו לא נכון בכוח.

לחבר'ה של מרץ 7 בהצלחה לכם מכל הלב, תגיעו לחיל בגישה נכונה של לתרום ולתת מעצמכם את המקסימום ובסוף לא רק המדינה אלא גם אתם תרוויחו מזה, 7, 188, 401 זה לא משנה החטיבה או הטנק,אלא אך ורק האנשים.

ישן 03-03-2007, 12:09

סוף סוף..
בתגובה להודעה מספר 72 שנכתבה על ידי IsraeliCommando שמתחילה ב "תפסיקו לריב כמו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי IsraeliCommando
תפסיקו לריב כמו ילדים!

פגזים.. טנק.... כוסיות.....

לכל חטיבה יש את היתרונות שלה וצריך להפסיק עם המריבות המפגרות האלו.

גם לא לשכוח מאד חשוב- מי שמתגייס לחטיבה מסויימת לא ישרת כל הזמן על הטנק יש גם קווי חי"ר וב- 401 זה הרבה מאד! ככה שהטנק פה לא פקטור.

דבר שני הבחור מ-401 על מקצועיות ו"טנקאיות" באמת שאין לך מה להתווכח פה התשובה ברורה לכל ש- 7 הם רמה מעל כולם בנושא הזה לא משנה מה וגם אם תנסה להביא לי טענה אחרת אני יודע שאתה פשוט טועה ומנסה להוכיח משהו לא נכון בכוח.

לחבר'ה של מרץ 7 בהצלחה לכם מכל הלב, תגיעו לחיל בגישה נכונה של לתרום ולתת מעצמכם את המקסימום ובסוף לא רק המדינה אלא גם אתם תרוויחו מזה, 7, 188, 401 זה לא משנה החטיבה או הטנק,אלא אך ורק האנשים.

בנאדם שמדבר ברצינות..
כל מה ההודעות האחרונות היה משחקי כוחות.. חאלס..
אנחנו צעירים (מרץ 07) וכל המריבות שלכם איזה טנק יותר טוב ומי היה ככה במלחמה ולמי נהרגו ככה במלחמה לא יתנו לנו כלום.... כולנו אחיםם!!!

בכל מקרה.. אין פה מישהו ותיק ו 188???

ישן 09-03-2007, 11:31
  lior34 lior34 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
חלאס להנפיץ דברים מי שרוצה לשמוע מה זה שריון שיכנס

שלום לכולם אני חייל בחטיבה 188 (לא טירון ולא כלום אני המסלול שלי סיימתי לפני 8 חודשים נוב 05)
אז ככה תפסיקו להשוואות בין החטיבות לא משנה לאן תגיעו תאמינו לי שמי שאוהב טנקים יאהב את הטנק שלוומי ששונא טנקים ישנא כל טנק שיביאו לו.
מסלול בשריון הולך ככה:
אחרי לילה בבקום מגיעים לבסיס שריון בדרום פעם זה היה ביסל"ש עכשיו יש תהליך העברה של ביסל"ש לשיזפון לכן טירוני 188 מגיעים לשיזפון 401 לא יודע בדיוק איפה הם ו7 לביסל"ש(בגדול אין הבדלים מיוחדים בין הבסיסים שניהם בסיסי הכשרה של שריון מי שרוצה הרחבה בעניין ההבדל של שיזפון לביסל"ש שיבקש ואני יסביר)הטירונות הינה רובאי 03 שלב 5 כלומר סוג של 05 מקוצר טירונות של חודשיים וחצי עד שלושה חודשיםלא עושים תרגיל מחלקה כי אין שום צורך בזה.
טירונות עם משמעת גבוהה שבמהלכה רוב הבררה של האנשים עפה יש בטירונות הכל שפיכות תיזוזים הרבה מאוד שטח בניגוד לחי"ר שאותם תוכלו ללמד איך מקימים אוהלים צליות וכו'.
לאחר מכן יש את המקצועות חודש של שיעום מדריכות (בדרך כלל בנות יפות חמודות ומצחיקות) אל תחשבו שאין שם מפקדים או תיזוזים כי יש פשוט רוב הלו"ז של החודש הזה זה שיעורים משו כמו 6-8 שעות ביום פרק הכשרה הזה מסתכם במטווח תותחים שיבוץ לצוותים ומסע כומתה.
לאחר מכן מתחיל האימון המתקדם(פעם שהפרק אימון הזה היה מתבצע בחטיבות האם 7,188,401 היה נקרא צמ"פ) בשלב הכשרה הזה הדיסטנס עם המפקדים קצת יורד אין יותר הקשבים בין אימון לאימון יושבים עם המפקדים על פק"ל קפה ממתקים סיפורים וצחוקים(אבל גם פה חשוב לא לעבור את הגבול ולחשוב שהמפקד חבר שלך) פרק אימון מאוד כייפי מתאמנים על הטנק הרסבה נוסעים, יורים ויושנים על הטנק/בטנק בלילה אוכלים עליו בקיצור אתם הופכים את הטנק לבית שלכם בשטח.
בסוף האימון המתקדם יש טקס הענקת צפרגול אות הלוחם של השריונר.
ולאחר מכן כל אחד הולך לשיבוצו הוא, כלומר לאחד משלושת הגדודים של החטיבה אליה הוא מיועד או לקמ"ט(קורס מפקדי טנקים)( אני אישית אחרי המסלול יצאתי לקמ"ט והודחתי) כמו כן המתאים ימשיכו לבה"ד אחד ולקק"ש(קורס קציני שריון).
אני כרגע בפלוגה מבצעית נהנה בה בכל רגע, לגבי קווים אני לא יודע מה קורה עם 7 או 401 הם לא מענינים אותי אני יכול להגיד לכם שבכל גדוד של 188 יוצא בשירות לגוון ולעבור בין קווי טנקים לקווי חי"ר
אני יכול להעיד שב188 ללא ספק יש לוחמים מאוד איכותים אנשים על הכיפאק בכל מקום שהייתי בו(מסלול,קמ"ט ופלוגה מבצעית) זה לא אומר שב 7 או 401 אין אנשים איכותיים אני פשוט לא מכיר משם אנשים.
שריון זה לא שירות קל הרבה עבודה קשה על הטנק(וזה לא ביטוי!!!) אבל תדעו שהלוחם בשריון הוא לוחם איכותי שחייב להיות מיומן על הכלי שלו.
זה היה סיכום של ההכשרה בשריון מי שרוצה הרחבות בכל נושא קמ"ט קק"ש שיזפון ביסל"ש מדריכות טנקים הכל שיפנה.
שיהיה לכם בהצלחה!!
ישן 09-03-2007, 17:18
  shaman of sound shaman of sound אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.07
עוד דברים שאני יכול לספר לכם....

אז ככה אני חייל בחטיבה 188, התגייסתי בנובמבר 2005.

אני זוכר שגם לי היו התלבטויות רבות לפני הגיוס לאיזה חטיבה ללכת, אם זה לפי האנשים או לפי הטנק.... מורשת החטיבה וכו'. בחרתי בסופו של דבר ללכת ל-188 כי חבר טוב שלי שהתגייס באוגוסט היה שם וסיפר לי שזאת חטיבה טובה אחלה טנק ואחלה אנשים.

אז כמו שאמרו אחרי לילה אחד שאתה חוטף את השוק של החיים בבקו"ם אתה מגיע לביסל"ש. היום אני צריך לציין שהטירונים של 188 מגיעים ישירות לבסיס שיזפון, שם עושים טירונות בתקופת המקצועות הם עוברים לסיירים (ביסל"ש) ולאחר מכן לאימון המתקדם חוזרים לשיזפון.

הטירונות היא אחידה לכל החטיבות. בטירונות נלמדים רק תכני חי"ר ויש דגש גדול על משמעת, בטיחות ורובאות. לאחר מכן באה תקופת המקצועות שאורכה כחודש וחצי בו נלמדים מקצועות הטנק השונים (תותחן, טען ונהג) אני אישית הייתי תותחן. לאחר מכן מגיע שלה האימון המתקדם שנמשך כחודשיים וחצי שמוקדש כמעט אך רק לאימוני צוות בטנק. האימונים כוללים בעיקר מסלולים של הטנק הבודד, אך ידוע לי שיש מגמה לשנות זאת ולהוסיף הרבה יותר אימנים במסגרות של מחלקה ופלוגה. אני מקווה מאוד שזה יקרה, זה ילמד המון את הצוות וגם את המפקדים שרובם לא יצא להם להתאמן במסגרות כאלו.

לאחר סוף האימון המתקדם מקבלים את סיכת לוחם השירון, הצפרגול, ומשובצים לגדודים המבצעיים או לקמ"ט. אני אציין שגם בסוף המסלול לאחר שכולם הוסמכו כטנקיסטים עדיין חלק מהלוחמים יוצאים לקורס חובשים, קשרים רגמים וכו', אך הסיכוי שדבר כזה יקרה הוא קטן מאוד, וגם אם כן מספר האנשים שבהם מדובר הוא גם כן קטן.

בכל מקרה בסוף המסלול אני השתבצתי לגדוד סער, 74 לפלוגה ונוס (האימפריה!) אני יכול לומר בלב הכי שלם בעולם שהזמן שהייתי במבצעית מקצע אותי בצורה משמעותית על התא שלי בטנק, ולצערי במסלול לא מביאים את הטנקיסטים לרמה כזאת של מקצועיות. חוץ מזה אני יכול לומר שהניסיון המבצעי תרם לי המון. זה היה מחזור פשוט מטורף.... מבצעים בעזה, מלחמה בלבנון ולאחר מקו קו כחול (קו גבול הצפון\לבנון). לאחר המחזור בפלוגה המבצעית יצאתי לקמ"ט. (קורס מפקדי טנקים)

הקמט זה קורס מאוד אינטנסיבי יש תקופה של של שבועיםם בערך ללמוד את שני מקצועות הטנק האחרים. ובשאר הקורס מתרגלים בתור מפקדים ובתור אנשי צוות (לא של המקצוע מקור שלך). כמו כן יש בקמט הרחבה של המקצוע מקור שלך, דברים שלא למדת בתקופת המקצועות במסלול.

לאחר הקמט יש שיבוצים כמפקדים בפלוגות המבצעיות, מפקידים ברצף (מסלול) קורס קצינים, וגננים (מפקדים בקורס מפקדים).

לכל מי שמתגייס לשיריום במחזור הקרוב אני יכול לומר לו שהוא מתגייס לחייל טוב ומקצועי מאוד. זה לא משנה בסופו של דבר לאן תגיעו כי בכל מקום תמצאו לכם את החברים שלכם, ובסופו של דבר תתרגלו לטנק שלכם . אני יכול לומר בלב שלם שמי שמתגייס ל-188 ימצא סגל מפקדים מעולה, מתוך הכרות אישית כמעט עם כולם. אחד המפ"ים הוא היה מ"פ שלי בפלוגה המבצעית והוא שיפיץ עולם ויש לו המון מהון ניסיון בפיקוד והדרכה של חיילים, גם הרבה מהמטק"ים היו חיילים בפלוגה מבצעית, דבר שיכול להוסיף המון ניסיון וגם דבר שכמעט ולא היה קיים במחזורים הקודמים שהתגייסו.

בכל מקרה אני רוצה לאכל לכל המתגייסים החדשים המון המון בהצלחה ותזכרו....... כל החרא בחש"ן!!!

סתם יהיה בסדר חבר'ה!
ישן 09-03-2007, 18:49

בתגובה להודעה מספר 83 שנכתבה על ידי shaman of sound שמתחילה ב "עוד דברים שאני יכול לספר לכם...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shaman of sound
אז ככה אני חייל בחטיבה 188, התגייסתי בנובמבר 2005.

אני זוכר שגם לי היו התלבטויות רבות לפני הגיוס לאיזה חטיבה ללכת, אם זה לפי האנשים או לפי הטנק.... מורשת החטיבה וכו'. בחרתי בסופו של דבר ללכת ל-188 כי חבר טוב שלי שהתגייס באוגוסט היה שם וסיפר לי שזאת חטיבה טובה אחלה טנק ואחלה אנשים.

אז כמו שאמרו אחרי לילה אחד שאתה חוטף את השוק של החיים בבקו"ם אתה מגיע לביסל"ש. היום אני צריך לציין שהטירונים של 188 מגיעים ישירות לבסיס שיזפון, שם עושים טירונות בתקופת המקצועות הם עוברים לסיירים (ביסל"ש) ולאחר מכן לאימון המתקדם חוזרים לשיזפון.

הטירונות היא אחידה לכל החטיבות. בטירונות נלמדים רק תכני חי"ר ויש דגש גדול על משמעת, בטיחות ורובאות. לאחר מכן באה תקופת המקצועות שאורכה כחודש וחצי בו נלמדים מקצועות הטנק השונים (תותחן, טען ונהג) אני אישית הייתי תותחן. לאחר מכן מגיע שלה האימון המתקדם שנמשך כחודשיים וחצי שמוקדש כמעט אך רק לאימוני צוות בטנק. האימונים כוללים בעיקר מסלולים של הטנק הבודד, אך ידוע לי שיש מגמה לשנות זאת ולהוסיף הרבה יותר אימנים במסגרות של מחלקה ופלוגה. אני מקווה מאוד שזה יקרה, זה ילמד המון את הצוות וגם את המפקדים שרובם לא יצא להם להתאמן במסגרות כאלו.

לאחר סוף האימון המתקדם מקבלים את סיכת לוחם השירון, הצפרגול, ומשובצים לגדודים המבצעיים או לקמ"ט. אני אציין שגם בסוף המסלול לאחר שכולם הוסמכו כטנקיסטים עדיין חלק מהלוחמים יוצאים לקורס חובשים, קשרים רגמים וכו', אך הסיכוי שדבר כזה יקרה הוא קטן מאוד, וגם אם כן מספר האנשים שבהם מדובר הוא גם כן קטן.

בכל מקרה בסוף המסלול אני השתבצתי לגדוד סער, 74 לפלוגה ונוס (האימפריה!) אני יכול לומר בלב הכי שלם בעולם שהזמן שהייתי במבצעית מקצע אותי בצורה משמעותית על התא שלי בטנק, ולצערי במסלול לא מביאים את הטנקיסטים לרמה כזאת של מקצועיות. חוץ מזה אני יכול לומר שהניסיון המבצעי תרם לי המון. זה היה מחזור פשוט מטורף.... מבצעים בעזה, מלחמה בלבנון ולאחר מקו קו כחול (קו גבול הצפון\לבנון). לאחר המחזור בפלוגה המבצעית יצאתי לקמ"ט. (קורס מפקדי טנקים)

הקמט זה קורס מאוד אינטנסיבי יש תקופה של של שבועיםם בערך ללמוד את שני מקצועות הטנק האחרים. ובשאר הקורס מתרגלים בתור מפקדים ובתור אנשי צוות (לא של המקצוע מקור שלך). כמו כן יש בקמט הרחבה של המקצוע מקור שלך, דברים שלא למדת בתקופת המקצועות במסלול.

לאחר הקמט יש שיבוצים כמפקדים בפלוגות המבצעיות, מפקידים ברצף (מסלול) קורס קצינים, וגננים (מפקדים בקורס מפקדים).

לכל מי שמתגייס לשיריום במחזור הקרוב אני יכול לומר לו שהוא מתגייס לחייל טוב ומקצועי מאוד. זה לא משנה בסופו של דבר לאן תגיעו כי בכל מקום תמצאו לכם את החברים שלכם, ובסופו של דבר תתרגלו לטנק שלכם . אני יכול לומר בלב שלם שמי שמתגייס ל-188 ימצא סגל מפקדים מעולה, מתוך הכרות אישית כמעט עם כולם. אחד המפ"ים הוא היה מ"פ שלי בפלוגה המבצעית והוא שיפיץ עולם ויש לו המון מהון ניסיון בפיקוד והדרכה של חיילים, גם הרבה מהמטק"ים היו חיילים בפלוגה מבצעית, דבר שיכול להוסיף המון ניסיון וגם דבר שכמעט ולא היה קיים במחזורים הקודמים שהתגייסו.

בכל מקרה אני רוצה לאכל לכל המתגייסים החדשים המון המון בהצלחה ותזכרו....... כל החרא בחש"ן!!!

סתם יהיה בסדר חבר'ה!

לכל החברה הוותקים בשיריון פה.. נניח ואני יוצא אחרי האימון המתקדם לקורס מט"קים ולאחר הקורס מט"קים מיד לקק"צ.. זה לא יפגע בניסיון שלי? כלומר, אני יגיע אחרי הקק"ש למבצעית או לפלג' מסלול ללא ניסיון בשטח.. מה אתם אומרים??

ישן 11-03-2007, 11:39

בתגובה להודעה מספר 86 שנכתבה על ידי פשוט שריונר שמתחילה ב "כולכם צעירים. לאף אחד פה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פשוט שריונר
כולכם צעירים.

לאף אחד פה (חוץ אולי מל- israelicomando) אין מושג מה זה טנקים ומה זה מלחמה.
מספיק עם הרעל הטיפשי. כשתתחברו לטנק שלכם ולא משנה איזה, תוכלו להוציא ממנו את הביצועים הכי טובים. ואני, כאחד שבחטיבה 7 כבר שנתיים, יודע על מה אני מדבר.

תגיעו לשריון, תגיעו לחי"ר, להנדסה לתותחנים זה לא משנה. כל עוד תתנו הכל המטרה הושגה.

להתעניין זה לא רעל. וגם אם יש רעל. אז מה? הרבה יותר טוב להגיע למקום כמו שיריון עם מוטבציה. ומכי כמוך יודע.. הביקוש לשיריון לא בשחקים..

בכל מקרה אנחנו רק מתענינים שואלים שאלות.. אין פסול בזה..
ואם אתה בקטע של פז"ם.. אז כן יש לך יותר ניסיון, וכן אולי היית במלחמה.. אבל הרעיון הוא להעביר לחברה שיותר צעירים ממך את מה שלמדת..

ישן 18-05-2007, 15:03
  פשוט שריונר פשוט שריונר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 88 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "מתוך 16 הודעות שלך במערכת..."

בואנה... את פשוט חסרת חיים... את אשכרה ישבת וספרת כמה הודעות כתבתי על צעירות.....

זה עצוב, אחותי.

ומה לעשות שהויכוחים פה מטומטמים?? אנשים מתווכחים על למי יש מא"ג טען, מזיינים ת'שכל על מערכות לומדות, והכי גרוע - מתחרים למי מהחטיבות היו פחות הרוגים במלחמה.......

במקומך הייתי מפנה את הסמכות שלי בפורום למקומות יותר יעילים, כמו להסביר לח'ברה ה"חדשים" פה, שזה שלחטיבה 7 היו רק 4 הרוגים - זה לא אומר שהיא החטיבה הכי טובה.. אני בספק אם איכפת לאימא שאיבדה את הבן שלה מחטיבה 7, שלחטיבה היו הכי פחות הרוגים................

הייתי מוחק פה שלושת רבעי שירשור... ואת יכולה לחסום אותי, תראי לאנשים איזה מגניבה וסמכותית את.

ניתן להם לשפוט מי צודק.

ישן 16-03-2007, 15:06
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
לא רוצה לבאס אתכם

אבל בקשר לבחירה של החטיבה: במחזור הגיוס שלי לא שאלו לאיזו חטיבה רוצים להגיע. באנו לביסל"ש, היה "שוק בשר" שממנו הקריאו אנשים שהלכו לפלוגות השונות. אם לא תגיעו לאן שאתם רוצים (7, 401, 188) אל תתאכזבו כי בסופו של דבר עדיין תהיו שריונרים עם טנק כזה או אחר ולא חי"רניקים מעאפנים שכל מה שהם יודעים לעשות זה לרוץ ובעניין זה אין לי מה לומר חוץ מזה שאתם תבינו כמה זה כיף להיות שריונר ברגע שתהיו באימון שת"פ עם חי"ר... תראו אותם רצים כמו מסכנים לידכם ויורים באקדח הקפצונים שלהם בזמן שאתם בתא שלכם נוהגים, יורים, טוענים או מפקדים וברגע שתרגישו קצת עייפים מהמסלול תמיד תוכלו להוציא בקבוק קולה ממארז של פגז, לפתוח במבה/ ביסלי/ וופלים ולהנות מהעובדה שאתם לא בחוץ רצים בגשם ובבוץ.
ישן 21-03-2007, 19:18
  שלומי_פ שלומי_פ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.07
חבר'ה תקשיבו למי שהיה שם

חבר'ה עזבו אתכם מסיפורים מרכבה 4 טנק הכי טוב מרצדס פרארי ועוד הגזמות למיניהם. בתור אחד שהיה בשריון אני יכול להגיד לכם רק חטיבה 7. האנשים הכי טובים, הכי מקצועיים והקוים הכי מעניינים.
401 לא רואים קוי טנקים כי הטנק שלהם מלא בעיות וכמו כן חבר'ה של מרץ 05 עשו הסבה למרכבה 1 במילואים..חחחא אתם רוצים מרכבה 1? לא, נכון?.
אני יכול להגיד שלמרות שהייתי על הטנק הכי פחות טוב לכאורה, היינו בכל המקומות וכשהיו צריכים טנקים לא היססו לשלוח מרכבה 2 בלבנון ובכל מקום והם הוכיחו את עצמם במלחמה האחרונה כמי שהובילו בכל החזיתות. קיצר חבר'ה אל תחיו על סטיגמות.רק חטיבה 7.מרכבה 2 זה לא ישן.. זה קלאסי!
"פלחוד אלון"- משפחה מנצחת. חולה עליכם! שלומי- מרץ 05.
ישן 18-05-2007, 12:18

שלום לכוללםם!

הרבה זמן שלא כתבתיפה..
לא בגלל שלא רציתי בגלל שאין זמן בכל מקרה אני בחטיבה 188 סיימתי טירונות אתמול היה לי טקס השבעה
אני בפלוגה א' אלמגור - אבירי הגולן.
הבסיס שלי זה שיזפון ועכשיו אני עובר לביסל"ש לשלב המקצועות.
אני רוצה להגיד לכולם ששיריון זה המקום! אחלה אנשים, אחלה מפקדים, אחלה תנאים באמת! כל מתגייסי אוג' הקרובים מי שבאמת רוצה שירות מאתגר, קידום מהיר, מפקדים טובים שיבוא לשיריון. ( וברור חייבים לאהוב את המכונה המטורפת הזאת שוקראים לה טנק)
בכל מקרה אני פה לשאלות בשבילכם!
שיהיה שבת שלום לכולםם

ישן 18-05-2007, 19:56
  red-toro red-toro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07
בתגובה להודעה מספר 135 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "יש לי משהו נגד לשבת בקופסת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
יש לי משהו נגד לשבת בקופסת סרדינים כאשר לאויב יש פותחן שימורים. במיוחד שמתאמי תקציב לא שמים הגנות על הסרדינים...
אם אני לא טועה את גם ביחידה שאין לך את המרכבה 4 אלא את ה3 החל משנת 92 או 93 (תקנו אותי אם אני טועה) כך שאין לך את הטנק הטוב ביותר והממוגן ביותר.
לא מנסה לפגוע במורל, פשוט זה נראה לי קצת מרגיז להיות בטנק כאשר לאויב יש טילי נ"ט שחודרים אותו בקלות (במרכבה 4 לפי מיטב ידיעתי קשה הרבה יותר, אז זה קצת פחות מפריע), אבל במרכבה 3, בלי "מעיל רוח" ובטנק בן 17 שנה זה קצת לא יודע...

בכל מקרה, שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה בשבילך שלא תהיה עוד מלחמת גרילה בלבנון השנה.

מעניין אותי לשמוע תגובה של אחד מהאנשים ששירתו בשיריון.
ישן 19-05-2007, 09:55
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 136 שנכתבה על ידי red-toro שמתחילה ב "[QUOTE=Hydra]יש לי משהו נגד..."

תגובה על מה? על להיות סרדין בקופסא כשיש לאויב פותחן? אוקי..
שלום קוראים לי א'. אני לוחם בשריון כבר שנה וחצי משרת בחטיבה 7. החטיבה עם טנק מרכבה סימן 2 פחות ממוגן מסימן 3 והרבה פחות מסימן 4. סיימתי מסלול יצאתי לפלוגה מבצעית לשרות של 8 חודשים (גם בתקופת המלחמה האחרונה) וחזרתי לדרום לקורס מפקדי טנקים. האם פחדתי מטילים? כן גם בעזה וגם בגבול לבנון. מי שאומר לך שהוא לא פחד סתם משקר , התותחן בצוות האחרון שלי קובי , היה אומר שהוא מודע לכך שיום אחד הוא יכול לא לחזור הביתה ושהוא התגייס במחשבה הזאת, אני לא כל כך מקבל את זה עד היום . כל אחד התגייס כדי שיום אחד יוכל להשתחרר בחתיכה אחת.
תן לי לחדש לך משהו החטיבה שספגה הכי הרבה אבדות במלחמה האחרונה היתה החטיבה עם המרכבות סימן 4. כך שזה לא משנה איזה טנק יש לך, זה משנה באיזו גזרה תהייה , מה תעשה שם, ואיך בדיוק תעשה את זה.
אני לא רוצה להרחיב כאן הרבה כי זה פשוט יהיה סתם חופר למי שעדין לא נגע בטנקים בידיים ולא ישב בכיתה שעות על שעות ולמד , יבוא יום ותבין.

ישן 19-05-2007, 23:29
  פשוט שריונר פשוט שריונר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06

ושוב אתם חוזרים לעניין ה"למי מתו הכי פחות במלחמה"........

בואו נסגור את זה..... חטיבה 7 לא יותר טובה מ-401 כי מתו לה פחות אנשים!!!!!!!!!!!!!
חלאס!! חלאס להיות מטומטמים!!! תפסיקו לציין את זה כל הודעה שנייה!! את אף אחת מהמשפחות השכולות לא מעניין שהבן שלה היה בין הבודדים שנהרגו בחטיבה שלו! לא מוסיף לה כבוד, לא מוסיף ניחומים.
דברו ענייני, דברו נכון.
דרך אגב כאחד שאיבד חבר במלחמה, זה לא מוסיף לי מוטיבציה או רעל על החטיבה , על השריון או על השירות.
כל אחד ואחד שנהרג היה גיבור. קצת, קצת יותר כבוד.......

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:34

הדף נוצר ב 0.26 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר