לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-05-2007, 15:50
  johndue89 johndue89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.07
קרבי או לא קרבי - זאת השאלה

קודם כל אני מצטער שאני פותח עוד אשכול בהמשך לאשכול הקודם:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=312334

אני פשוט יןשב ואני בדילמה ענקית אם ללכת לקרבי או לא... אני לא יודע איך להסביר את זה... מצד אחד בשנים האחרונות התחלתי לחשוב על שירות קרבי כי חשבתי שזה אקשן וזה כיף ואנדרנלין והכל אבל עכשיו התחלתי לקבל "רגליים קרות" מה שנקרא...

כמו שאמרתי בזמן האחרון הייתי קצת באיזה קבוצת כושר קרבי ואני פשוט סבלתי... זאת המילה המתאימה... ממש סבלתי שם. וזאת אחלה של קבוצה ואחלה של אנשים אבל זה פשוט אני שאני לא מסתדר עם אנשים בקבוצה ואני מסתדר רק עם סוג מסוים של אנשים... כל מה שקשור בריצות ובלהתלכלך קצת עושה לי רע ופעם אחת השתפשפתי בברך ופשוט מאוד שבוע התבאסתי על זה... אני יודע שיתחילו להגיד כמה שאני מפונק והכל אבל אני יודע אני פשוט בנאדם שבנוי להיות על המחשב ולישון 9 שעות ביום לפחות בלי להתלכלך בלי לרוץ הרבה בדיונות...

כרגע אני מיועד לקרבי כמו שאמרתי ואני פשוט מרגיש שאני לא מתחבר לכל הדברים כמו מסע אלונקות וריצות וכל הדברים האלו אני פשוט לא מתחבר

אבא שלי היה קצין ביחידה מובחרת ואני גדלתי על זה שיש בזה הילה ויוקרה ואבא שלי סיפר לי כמה שזה קשה אבל עד שלא טעמתי מזה קצת מעצמי לא הבנתי עד כמה... אפילו מסע ריצה קטן היה בשבילי אסון ופשוט הרגשתי שאני סובל... אין מילה אחרת לתאר את זה מאשר סובל

יש לי ידע גדול במחשבים ויש לי המון מה לתרום בנושא הזה ואני מתחבר לזה מאוד והייתי יכול לתרום לצבא הרבה בנושא הזה ומצד אחר בקרבי אני מרגיש שאני פשוט ישחק והצבא לא יצליח להוציא ממני כלום... אפילו אם אני אצליח אחרי המון סבל וקושי עצום לסיים טירונות קרבית בסוף אני אצא סתם חייל סוציומט בלי כושר בלי כוח רצון בלי כוח מנטלי מה זה שווה?

אז השאלה היא מה להיות... להיות במה שאני הכי טוב בו והכי יכול לתרום בו - מחשבים... או להיות במה שאני הכי גרוע בו והכי לא יתרום בו - קרבי...

אני מקווה שמישהו הבין מה שרשמתי ויוכל לענות לי כי אני פשוט בדילמה נוראית אני אוכל את עצמי מבפנים עם כל המחשבות האלו... תודה לכל מי שיגיב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-05-2007, 15:58
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי johndue89 שמתחילה ב "קרבי או לא קרבי - זאת השאלה"

אתה באמת מיוחד....אשכול ענק נפתח על הנושא שלך, 80-90 הודעות נראה לי......90% אם לא יותר מההודעות ענו לך שתלך לקרבי.
עכשיו אתה משנה את השאלה שלך קצת וגורם לעצמך להישמע עוד יותר לא מתאים לקרבי, בתקווה שהתשובה לניסוח החדש שלך תהיה שתלך לג'וב וכך תקבל בעצם אישור למה שאתה רוצה לעשות......
מה אתה שואל בכלל? לפי האשכול הקודם והנוכחי זה ברור שאתה לא רוצה קרבי, ומעדיף ג'וב, בנוסף אתה גם מצטייר כבנאדם שלא הייתי רוצה להיות איתו בקרבי.
אז הנה התשובה שלה ציפית וחיכית: לך לג'וב, קרבי לא מתאים לך, בג'וב יהיה לך הרבה יותרקל ונוח וגם תמצא את מקומך שם. שיהיה בהצלחה ומאוד מקווה שתתבגר בקרוב [מי שקרא את האשכול הקודם יבין]....

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

ישן 19-05-2007, 16:22
  dahash dahash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.04.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי אנטי-כלור שמתחילה ב "..."

אין לי בעיה עם ג'ובניקים אחי, ומצטער אם זה נשמע ככה לפעמים בהודעות. יש לי מספר חברים ג'ובניקים, אין לי בעיה איתם.
העוינות שאתה חש זה כלפי אנשים שעושים כל מה שהם יכולים בשביל לא להגיע לקרבי, אם זה להוריד פרופיל, ללכת לקב''ן, להגיד שההורים שלהם נגד זה, שהם יתרמו כלכך הרבה יותר שהם ישבו מול המחשב, שהם לא מתאימים נפשית, שהם לא מורעלים, לא באים בגישה של להרוג ערבים, הם חכמים מהערס המצוי ועוד ועוד ועוד ועוד.........עם כל ההשקעה שלהם בלמצוא תירוץ למה הם לא מתאימים הם היו יכולים להספיק להגיע לפיקוד בקרבי.....
ברגע שהבנאדם מנסה להתחמק מהחובה שלו בלהמציא לעצמו תירוצים אני אישית רואה אותו כצבוע, נקבה ואנוכי.
ג'ובניקים תורמים נכון, ג'ובניקים גם עושים דברים חשובים זה נכון, אבל אי אפשר לעשות השוואה בין קרבי לג'ובניק, לא משנה כמה הג'וב חשוב [מצטער למי שזה פוגע בו או מתנגד לדעתי], זה לא יגיע לרמת תרומה של הקרבי, לא משתווה בכלל למה שהקרבי נותן מעצמו ומהנשמה בשביל לסיים מסלול.......דעתי האישית...

"cause he who sheds his blood with me today, shall be my brother"

ישן 19-05-2007, 16:13
  AcidicJimmy AcidicJimmy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי johndue89 שמתחילה ב "קרבי או לא קרבי - זאת השאלה"

תשמע, זה או שאתה רוצה חיזוק מאיתנו להחלטה שכבר גיבשת לבד (כמו ש-Dahash ציין), או שאתה טרול.
אם אתה לא תעמוד בקשיים הפיזיים של להיות קרבי, אם לא תעמוד בקשיים המנטליים של להיות קרבי, אם אין לך יכולות חברתיות שאתה צריך כדי לשרת בקרבי ואם אתה חושב שלהיות קרבי זה נטו אקשן-אל תתגייס לקרבי.
בנוסף, אתה אומר שיש לך ידע רב במחשבים- תתגייס לג'וב.

בוא נעבור ביחד שוב על החלקים המודגשים: אל תתגייס לקרבי. תתגייס לג'וב.
התשובה שלי מקובלת עליך? כי נמאס לחפור על אותו נושא בלי התקדמות. אם יש לך שאלות שעלולות לפתוח דיון חדש (דגש גם על שתי המילים בנפרד אחת מהשניה), תשאל.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י AcidicJimmy בתאריך 19-05-2007 בשעה 16:15.
ישן 19-05-2007, 16:14
  idanmag idanmag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.03.07

ציטוט:
במקור נכתב על ידי johndue89
קודם כל אני מצטער שאני פותח עוד אשכול בהמשך לאשכול הקודם:

http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=312334

אני פשוט יןשב ואני בדילמה ענקית אם ללכת לקרבי או לא... אני לא יודע איך להסביר את זה... מצד אחד בשנים האחרונות התחלתי לחשוב על שירות קרבי כי חשבתי שזה אקשן וזה כיף ואנדרנלין והכל אבל עכשיו התחלתי לקבל "רגליים קרות" מה שנקרא...

כמו שאמרתי בזמן האחרון הייתי קצת באיזה קבוצת כושר קרבי ואני פשוט סבלתי... זאת המילה המתאימה... ממש סבלתי שם. וזאת אחלה של קבוצה ואחלה של אנשים אבל זה פשוט אני שאני לא מסתדר עם אנשים בקבוצה ואני מסתדר רק עם סוג מסוים של אנשים... כל מה שקשור בריצות ובלהתלכלך קצת עושה לי רע ופעם אחת השתפשפתי בברך ופשוט מאוד שבוע התבאסתי על זה... אני יודע שיתחילו להגיד כמה שאני מפונק והכל אבל אני יודע אני פשוט בנאדם שבנוי להיות על המחשב ולישון 9 שעות ביום לפחות בלי להתלכלך בלי לרוץ הרבה בדיונות...

כרגע אני מיועד לקרבי כמו שאמרתי ואני פשוט מרגיש שאני לא מתחבר לכל הדברים כמו מסע אלונקות וריצות וכל הדברים האלו אני פשוט לא מתחבר

אבא שלי היה קצין ביחידה מובחרת ואני גדלתי על זה שיש בזה הילה ויוקרה ואבא שלי סיפר לי כמה שזה קשה אבל עד שלא טעמתי מזה קצת מעצמי לא הבנתי עד כמה... אפילו מסע ריצה קטן היה בשבילי אסון ופשוט הרגשתי שאני סובל... אין מילה אחרת לתאר את זה מאשר סובל

יש לי ידע גדול במחשבים ויש לי המון מה לתרום בנושא הזה ואני מתחבר לזה מאוד והייתי יכול לתרום לצבא הרבה בנושא הזה ומצד אחר בקרבי אני מרגיש שאני פשוט ישחק והצבא לא יצליח להוציא ממני כלום... אפילו אם אני אצליח אחרי המון סבל וקושי עצום לסיים טירונות קרבית בסוף אני אצא סתם חייל סוציומט בלי כושר בלי כוח רצון בלי כוח מנטלי מה זה שווה?

אז השאלה היא מה להיות... להיות במה שאני הכי טוב בו והכי יכול לתרום בו - מחשבים... או להיות במה שאני הכי גרוע בו והכי לא יתרום בו - קרבי...

אני מקווה שמישהו הבין מה שרשמתי ויוכל לענות לי כי אני פשוט בדילמה נוראית אני אוכל את עצמי מבפנים עם כל המחשבות האלו... תודה לכל מי שיגיב

אחי תראה אני שוב אומר לך אתה מתאר מצב שהוא לא טוב ואם אני לא טועה אמרתי לך ככה מי שהולך לצבא ומקבל משהו ממנו הצבא ישאיר אותך קבע זה בקשר למחשבים , ואפילו שאתה טוב במחשבים אתה צריך לדעת שלהיות 3 שנים להיות במחשבים זה לא כזה לוקסוס זה לא ללכת ב7 ולהיות ב5 בבית יש כאלה שעובדים כול הלילה על המחשב וכותבים שורות קוד כול הזמן ומצטערים שהם הגיעו לשם בכלל..

עכשיו אתה מתאר מצב לא טוב שאתה לא מסתדר עם אנשים ואתה כול היום במחשב לדעתי הצבא יעזור לך! ואני חושב שהדגישו לך את זה באשכול הקודם , הצבא הוא כור היתוך אתה תראה שמה אנשים שלא חשבתה שתפגוש אתה תיהיה חבר של אנשים שלא חשבתה שתיהיה ויכול להיות 2 מצבים או שתסבול כמו לא יודע מה ויוציאו אותך(אין בושה בזה) או שתסתדר ותחשוב למה המצב הזה לא הגיע קודם..
אתה תגיע לקרבי אתה תגלה כמה דברים אתה תקבל שלא קשורים למחשב שלא תקבל בשום מקום לימוד אחר נכון שיהיה לך הרבה מצבים שבוא תגיד בשביל מה אני צריך את זה אבל בעיקרון אם כול מי שהלך לקרבי יעשה חושבים הוא יגיד שטוב שהוא הלך

בקיצר מה שאני אומר לך זה ככה אם אתה לא מתאים להיות בחיר כי קשה לך יש גם מוד"ש שמשלב בין קרבי ומודיעין או שיש לך תותחנים /נ"מ לא חסר..

העיקר שתגיע למקום שיהיה לך טוב שמה ואם לא יהיה הצבא לא ישאיר אותך שמה תאמין לי

בהצלחה
ישן 19-05-2007, 21:14
  כיסוי לאוטו כיסוי לאוטו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.06

כפי שנאמר כאן, ואני מחזק מאוד את התגובה של dahash. אתה בעצם מחפש "אישור" לכך שלהיות ג'ובניק זה בסדר, זה לא נורא, אתה לא תסתדר בקרבי.
אתה לא תדע עד שלא תנסה. ולבוא ולפסול מיד, לקרוא לגדודים "מקום שכל אחד יכול להיות בו", זאת בורות אחי.
כי להיות ילד בן 18, לעזוב הכל, בתקופה הכי יפה של החיים. בשביל לתת מעצמך, לא למענך, אלא למשהו יותר גדול ממך, להיות ולהרגיש שייך באמת. לדעת שאתה עושה את הבחירה הקשה, גם אם לא תראה פירות הצלחה. ואף אחד לא יבוא ויטפח לך על הגב ויגיד לך שאתה עושה את הדבר הנכון.
להפך, יגידו לך דברים כמו שאתה מבזבז את הזמן, שאין בזה תהילה, כל אחד יכול לעשות את זה. והאמת היא שזה נכון. אבל מספיק שאתה יודע. שאתה גאה בעצמך. יום אחד, רחוק, אחרי שתשתחרר אתה תרוויח הכל בחזרה, כי נתת מעצמך, עשית יותר מאחרים. וימשיכו לקרוא לך פראייר, כי אתה תעשה מילואים.
אז אל תלך לקרבי, תישן 9 שעות בבית כל יום, שב מול המחשב, תוציא מהצבא כמה שיותר ולא להפך. לך אין מה לתת לצבא, זה שמור רק לאלה שבגדודים, איפה שכל הערסים והדפ"רניקים נמצאים.
כל ההרוגים במלחמה האחרונה הם ערסים, אנשים חסרי ערכים שכמותם. כל האנשים האיכותיים באמת בצבא נמצאים בקריה. רעות אמיתית נמצאת בצריפין.
"בסך הכל אחד מהשורה" יכול להכנס ללבנון. אתה יכול?

מקווה שגם תגיע לג'וב. כי אני לא הייתי מסתער עבורך.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר