לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-02-2007, 17:14
  Sharp-Blades Sharp-Blades אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.07
בעיה במחשב, עושה ריסטים

שלום, יש לי בעיה במחשב, הוא כול הזמן עושה לי ריסטים הכוונה לא כול הזמן אלא מתי שבא לו שזה רוב הזמן, כשאני במשחק או סתם מחשב דולק. הניחוש שלי היה שזה אולי בגלל הספק מכיוון שבזמן האחרון הוא התחיל לעשות רעשים מוזרים ושלא להזכיר שזה ספק ג'נרי שעלה לי 150 ש''ח בערך לפניי שנה וחצי. אולי הספק לא מספק מספיק כוח ובגלל זה מתכבה. מה שמעניין הוא כשהמחשב מתכבה, הוא נדלק אחריי 2 שניות אוטומטי.
עכשיו אני לא בטוח שזה הספק זה רק ניחוש שלי.

אהה וכשאני אומר ריסטים אני מתכוון המחשב מתכבה ממש מתכבה כאילו נתקו מהחשמל ואז שוב נדלק.
סיבה שניה יכול להיות המעבד מתחמם מהר אבל אני פוסל אפשרות זאת מכיוון שהטמפ'' אצלי טוב ורגיל.. או שלא?
שכחתי לציין שהמחשב מתכבה בינתים רק שהוא בזמן משחק וגם מתכבה פעם או פעמיים אחריי שנדלק ועושה ScanDisk

מישו יכול בבקשה לעזור לי למצוא את הבעיה ולייעץ מה לעשות?
תודה רבה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-02-2007, 23:18

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Athlon 64 שמתחילה ב "הכיוון שלך נכון בעניין הספק-כח או התחממות מעבד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Athlon 64
אבל זה לא בהכרח , ריסטים זו התקלה הכי מציקה שיש במחשב וגם הכי קשה לאיתור ,

זה יכול לנבוע מכל חלק במחשב או אפילו מבעייה ב- windows או וירוסים.

זה לא ממש עוזר לי..ובקשר לווירוסים אני בספק מכיוון שזה לא ריסטים רגילים, זה מין כיבויי חשמלי לגמרי כאילו נתקו מהחשמל ואז שוב נדלק כאילו חוזר החשמל..
היו לי לפניי כמה שנים ריסטים במחשב ישן וזה היה שונה לגמרי שם נראה לי הבעיה הייתה במעבד..
אבל פה זה לגמרי שונה מכיוון שזה ממש מאבד חשמל המחשב לכמה שניות ונכבה ושוב נדלק לאחר מספר שניות.

למישו יש רעיון איך לאתר את הבעיה?

נערך לאחרונה ע"י Sharp-Blades בתאריך 19-02-2007 בשעה 23:21.
ישן 20-02-2007, 00:07

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Sharp-Blades שמתחילה ב "[QUOTE=Athlon 64]אבל זה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sharp-Blades
זה לא ממש עוזר לי..ובקשר לווירוסים אני בספק מכיוון שזה לא ריסטים רגילים, זה מין כיבויי חשמלי לגמרי כאילו נתקו מהחשמל ואז שוב נדלק כאילו חוזר החשמל..
היו לי לפניי כמה שנים ריסטים במחשב ישן וזה היה שונה לגמרי שם נראה לי הבעיה הייתה במעבד..
אבל פה זה לגמרי שונה מכיוון שזה ממש מאבד חשמל המחשב לכמה שניות ונכבה ושוב נדלק לאחר מספר שניות.

למישו יש רעיון איך לאתר את הבעיה?

נ.ב

עכשיו בדקתי וחשוב לציין שהמחשב מתכבה רק בזמן משחק או אחריי משחק אם אני לא נכנס למשחקים הכול עובד ולא מתכבה, זאת אומר המחשב מתכבה מעומס, חימום או חוסר חשמל שזה הכי נראה הגיוני..
לכן קשה לי להאמין שזה ווירוסים אבל לכול מקרה אני הולך עכשיו לפרמט..

תציעו לי בינתיים משו שאפשר לעשות לבדוק וכו'..
תודה
ישן 20-02-2007, 02:37

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי rom10 שמתחילה ב "ניקוי אבק אפילו יותר פשוט"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rom10
תתחיל מניקיון יסודי של המחשב מבפנים. נקה את המאוררים השונים, את הצלעות קירור של הרכיבים השונים ותבדוק שכשהמחשב עובד, המאוררים מסתובבים כראוי. אם הרכיבים קרירים והמחשב בכל זאת עושה ריסטים כל הזמן, אז תקנה לו ספק נורמאלי של HEC ב 250 ש"ח: http://www.skypc.co.il/scripts/prod...idproduct=2549.

תודה רבה אחי על ההצעה של הספק יש לך אולי עוד ספקים טובים במחירים כאלה?
דרך אגב ניקיתי אבק במחשב וכול המאווררים מסתובבים כרגיל והכול קריר אפילו מרגישים קור יוצא מהמחשב וגם בדקתי בתוכנה טמפ''..

זה שמעלייך, אחי הפעולה אכן פשוטה אבל אם אני יקנה ספק וזאת לא הייתה הבעיה אז סתם הלכו כסף..יש אולי מצב שזה בעיה בזיכרונות או כרטיס מסך? אני פשוט רוצה לברר כמה שיותר מה יכולה להיות הבעיה כדיי לא לזרוק כסף.

תודה על העזרה
ישן 21-02-2007, 14:04

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "איפה קנית את המחשב?"

ב- KSP עברה שנה וחצי כבר ומעלה ורק עכשיו התחיל לעשות לי בעיות, אמרו לי היום ב KSP שהבעיה בספק 90%

כמו כן יש לציין קניתי לפניי חצי שנה כרטיס מסך מחנות שאסור להזכיר את שמה כרטיס 7600GT ואמרו לי היום שהכרטיס חזק וצריך ספק טוב בשביל ולא הזבל שיש לי..

אנשים עכשיו אני רוצה שניה לחזור לבעיה שלי ולהביא כמה עידכונים

היום כפי שכבר ציינתי אמרו לי ש-90% בעיה בספק והוא גם לא נשמע טוב ישר אמרו לי את זה הקיצר ב KSP לא רציתי להחליף ספק כי צריך להשאיר בשביל זה את המחשב כמה ימים שם, אז הלכתי לנועה מחשבים הם הציעו לי את הספק HEC 400W ב-280 ש''ח.
בדקתי בחנות שאסור להזכיר את שמה והם אמרו שיכולים לעשות לי התקנה בלי בעיה בכמה דקות עם בדיקות והכול וזה הכי זול בינתיים ראיתי אצלהם והם הציעו לי ספק ב 280 ש''ח של 420W ICZ COOL משו כזה לא בטוח איך רושמים

עכשיו השאלה שלי האם הספק הזה עדיף על HEC ?
תודה
ישן 21-02-2007, 20:30

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי rlsf שמתחילה ב "בוא נחשוב רגע"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rlsf
קנית מ KSP, שלא מומלצת במיוחד בפורום וכדי לפתור את הבעיה תלך לחנות שאסור להתייחס אליה בפורום, ובנוסף לכל גם תסמוך עליהם?
אני מתקשה להבין את קו המחשבה הזה.

אחי, הלכתי ל KSP מכיוון שיש לי אחריות על הכול אצלהם..אבל לא התקנתי כלום אצלם והלכתי..
ובקשר לחנות שאסור להזכיר את שמה פשוט הציעו לי מחיר מאוד נמוך בשביל ספק מעולה, קריר ושקט..

ב KSP אני לא אהבתי גם את הגישה שלהם ללקוחות ובנועה מחשבים לא אהבתי את המחירים הגבוהים על התקנה ועל הספק.

בכול מקרה תודה רבה אנשים על כול העזרה שלכם מעריך מאוד

קניתי בסוף ספק EzCool 420W Super Silent
בינתיים אין שום בעיות הכול עובד מעולה אין רעשים מעצבנים ובינתיים לא מתכבה ואני בינתיים מאוד מרוצה.

נ.ב

מישו יכול לתת לי את הדעה שלו על הספק EzCool 420W? אמרו לי ש - HEC 400W בשווי 280 ש''ח בנועה מחשבים שמוכרים לא משתווה לספק הזה..
תודה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר