לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-02-2007, 13:45
  MrAnderson MrAnderson אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.05
בה"ס לנהיגה ואגרות...

פעם ראשונה שפגשתי את המורה שלי הוא נתן לי שתי אגרות לשלם : על הטסת-למשרד התחבורה ולסל שירותים ללימוד נהיגה(150)-שזה כביכול על ספרי התאוריה וכל זה. חשבתי שהוא סתם מנסה לדחוף לי דברים שאני לא צריך ועשיתי הפסקה מהמורה הזה בשביל לחשוב מה אני עושה.
עכשיו חזרתי עליו ואמרתי לו שאני לא צריך ספרי תאוריה כי יש לי חדשים ועוד פעם הוא דוחף לי את הסל שירותים הזה שלדעתי צריך לזרוק אותו לשירותים. אבל הפעם הוא טוען שזה חייבים לשלם כי הוא צריך להכניס אותי למחשב או משהו כזה...
בשביל להכניס אותי למחשב של בה"ס צריך לשלם 150 שקל???!
מישהו יודע איזה תשלומים אני חייב לשלם כשאני נכנס לבה"ס ואיזה מיותרים?

וגם אולי מישהו יכול להמליץ לי על מורה טוב בחיפה שגם אדם הגון ולא מנסה לדחוף לך דברים שאתה לא צריך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-02-2007, 18:27
  spring2005 spring2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי MrAnderson שמתחילה ב "דברתי עם המורה שלי לפני חצי שעה ואמרתי לו מה אני חושב..."

תעבור למורה נהיגה אחר.

תעבור למורה כזה שלא יינסה לתחמן אותך ולחלוב ממך כספים.

אני אישית שילמתי למורה לנהיגה שלי
2100 שקל עבור 28 שיעורים בתעריף של 75 שקל לשיעור.
ו300 שקל עבור טסט.
סה"כ שילמתי למורה 2400 שקל.
+ 424 שקל שקל על אגרת תיאוריה, אגרת רישיון ובדיקות ראיה- ואולי עוד איזה משהו ששכחתי.

וזה כל מה שהוצאתי על הרישיון שלי.
בטח ובטח שלא שילמתי 150 שקל לבית ספר לנהיגה ואגרה על טסט.
אין דבר כזה אגרה על טסט ראשון..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=12%2F03%2F2007&end_date=08%2F02%2F2010&-=.jpg]

ישן 21-02-2007, 19:35
  R13 R13 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.07
אחי. זה לא תקף בלימוד נהיגה...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי MrAnderson שמתחילה ב "תודה אנשים על התגובות.מישהו יכול להמליץ לי על מורה בחיפה"

אם המורה רואה שאתה נוהג ברמה גבוהה, הוא יתקדם איתך הלאה בנושאי הלימוד בכביש- אותו הדבר אם אתה נהג גרוע- הוא לא יתקדם איתך בשיעורים, כי מראש הוא יודע שאין טעם לכך. בונים דבר על גבי דבר... חוץ מזה שיש מורים שלא יוותרו לך על 28 השיעורים שצריך לבצע על פי חוק טרם הטסט (למרות שאני משער שהרוב המכריע של המורים לא שם על זה- שלא כמו המורה שלי שעבר איתי על כל השיעורים לפני הטסט). ונהיגה בשיעור שני היא בדר"כ לא נהיגה במצב מסובך במיוחד- כך שאל לך לדעת אם אתה אכן נוהג ברמה גבוהה מהממוצע שנדרש מתלמיד בשיעור שני- אתה רק בתחילת הדרך האמיתית לקבלת הרישיון. הכי חשוב שהמורה שלך ילמד אותך איך באמת לנהוג בטוח כי היום לצערנו יש מחסור בנהגים טובים. שיהיה לך בהצלחה!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:02

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר