לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2007, 17:52
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי DemonEyes שמתחילה ב "ההסבר הזה לא מספיק מפורט? לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DemonEyes
ההסבר הזה לא מספיק מפורט? לא חשבתי שאתה מסוג האנשים שצריך להסביר לו בבדידים.

התוכנה לא נועדה לחובבנים אי לכך ובהתאם לזאת מי שלא מבין את ההסבר על התוכנה ששמתי(ואני יודע שהבנת) לא ידע גם להשתמש בתוכנה. ואז כמובן יצוצו החכמולוגים שיתחילו לבקש מדריך וגירסאות בעברית וכו'...

תשמע חביבי.
ראשית כל יש צורת התנהגות וצורה יותר יפה לענות, אם אתה לא יודע איך לענות בצורה יותר נאה אל תענה בכלל.
שנית אם אתה מפרסם משהו זה הדבר הכי קל (ובמיוחד לעצלנים) להעתיק את השורה הראשונה של התוכנה להדביק פה ולפרסם (אולי רק כדי להקפיץ את הקאונטר של ההודעות).
להעתיק ולהדביק את השורה הראשונה בכל דף של תוכנה את זה גם אני יודע.
שוב נתת אתר לתוכנה תסביר, תפרט מה התוכנה עושה, למי ולמה היא מיועדת ולא לירות סתם כמו שאמרתי.
ההגנה הכי טובה היא התקפה אבל אתה בעצם סתם מקפיץ את מספר ההודעות שלך במקום פשוט לרשום סליחה טעיתי הנה התקציר של התוכנה,
גם אם יש אנשים שמבינים אנגלית וגם אם לא.
הרי אתה מביא פה "סיקור" לתוכנה כל שהיא כדי שכולם ידעו על קיומה של התוכנה ואולי אנשים שלא מכירים את התוכנה ולא מבינים את ההסבר,
(נו והם נקראים בעיניך חכמולוגים שמבקשים מדריכים בעיברית כי הם מתקשים עם אנגלית ומה קרה? סוף העולם?),
תתן להם הסבר על התוכנה בעיברית בקצרה, אולי יש אנשים שמחפשים בדיוק את התוכנה הזו,
אבל בגלל שאתה רק העתקת והדבקת את השורה הראשונה אז הם לא קוראים את "הסיקור" שלך...
תסתכל בפרופיל שלי שכל סיקור או תוכנה שהבאתי כאן הבאתי עליה סיקור בעיברית כדי שכולם יוכלו להשתמש בה וגם אלו שלא מבינים מה התוכנה עושה בכלל.
הנה כמה דוגמאות שתלמד איך לסקר תוכנה כמו שצריך:
Microsoft Photo Info 1.0
מדריך לתוכנת VSO Image Resizer
צפייה בקבצי RAW
תסתכל גם בפרופיל של אולג ותראה איך הוא מסקר תוכנות או ידיעות כאלו ואחרות...
בלי להשתחצן תשב ותקרא לא רק סיקורים שלי אלא גם של אחרים ותלמד קצת איך לסקר קצת יותר טוב מאיך שאתה עשית ותראה שאני צודק.

נערך לאחרונה ע"י mp26 בתאריך 21-02-2007 בשעה 18:00.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2007, 18:58
צלמית המשתמש של DemonEyes
  משתמש זכר DemonEyes DemonEyes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "[QUOTE=DemonEyes]ההסבר הזה לא..."

פינטו... אני לא מעוניין לריב לא איתך(יש לי הערכה גבוהה מדי אליך) ולא עם אף אחד אחר בפורום הזה...

אני לא יודע איך, אבל הצלחת להפוך את זה שהבאתי סיקור של תוכנה שלדעתי תועיל לאנשים שעוסקים בצילום לנסיון לעלות את מונה ההודעות שלי.
אם זאת היתה המטרה הייתי מוצא דרכים אחרות לעשות זאת. כמו חברים אחרים בפורום הזה שכותבים תגובות לתמונות שמסתכמות במילה אחת או במשפט מתומצת כגון : "אני עם השלישית","אהבתי", "בנאלי" והאהוב עלי מכולם.... בחור שכל תגובה שניה שלו זה "התמונה שרופה" או "הפלאש הרג את התמונה".
אני בפורום כחצי שנה ולמדתי רבות מאנשים פה... היום נתקלתי בתוכנה חביבה ורציתי לשתף את חברי הפורום... לא היה לי מושג שתגיב בצורה כזאת...

ולגבי מה שאמרתי על חכמולוגים... החכמולוגים זה לא אנשים שלא יודעים אנגלים.... לאלה אני אעזור בשימחה, אני התכוונתי לאנשים שרוצים שילעסו להם את האוכל ולפני שהם מכניסים אותו לפה הם אומרים... "בעצם אני בכלל לא אוהב את המאכל הזה". אנשים שאחרי שיקראו את הההסבר בעיברית לא יתעסקו עם התוכנה בגלל שהיא "מסובכת" מדי ובראש ובראשונה בגלל שהממשק באנגלית.

אתם מוזמנים לקפוץ לביקור ב-גלריה שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר