לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 15:02
צלמית המשתמש של מר בחור
  מר בחור מר בחור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.04
לפי מה שיודע לי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Axcelius שמתחילה ב "מה אני עושה? מה אני עושה?"

פלס"ר שיריון זה בערך אותו סוג פעולות שעושות היחטיות של החטיבות חי"ר(לא כלל הפלס"רים),הם עושים הרבה פחות קו מאשר הגדודים,והרבה פחות מחסמומים.
אף אחד לא יודע ממש איזה פעילות רוב היחידות בצה"ל עושים היום,כי מה לעשות הכל חסוי.

אבל מה שזה נותן לך זה לעבוד עם צוות קטן,אנשים טובים,וגם כל היום לסוע באמרים.
הקורס עצמו(לפחות לפי מה שהלוחמים בתוכנית אמרו) הוא מעניין ומאתגר.

תחפש בערוץ טבע הדברים בתוכנית לוחמים את פרק 15 זה פרק על פלס"ר שיריון,הוא מראה שם את סוג הפעילות שהם עושים(כאשר הם לא בשטחים),יש שם ראיונות עם המפקדים לוחמים וכל זה.

אישית,לפי דעתי זה בחירה מאוד קשה כי מצד אחד יש לך לנהוג בטנק,שזה כיף לא נורמלי,וגם סיכון לא בדיוק הכי גבוהה(מה לעשות אתה בתוך 40 טונות של מתכת מה כבר יכול לפגוע בך{כן כן...מאה קילו חומר נפץ אבל כמה זה כבר קרה באינטיפדה הזאת}),ומי שרוצה קרירה צבאית,לא לוקח בגדודים בשיריון הרבה זמן עד שאתה יכול ללכת לקצונה(זה פשוט מסלול יחסית קצר לשאר המסלולים בצה"ל).מצד שני יש לך את ההופציה של ללכת לפלס"ר שיריון שזה מסלול מעניין,שירות קרבי מאתגר,ואחלה אנשים.אבל לפי דעתי לך על פלס"ר,כי מקסימום תיפול משם אתה בכל אופן תגיע לגדודי שיריון,אז עדיף לנסות קודם פלס"ר לא??
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר