לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-02-2007, 20:10
צלמית המשתמש של ErezAviv
  משתמש זכר ErezAviv ErezAviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "יש סטודיו תאורה חמה וסטודיו..."

לא לכולם יש תקציב לפלאשים יקרים ולציוד סטודיו מקצועי, יש כאלה שרוצים להבין את העיקרון ולהתנסות בסגנון הזה, וממש אין סיבה להוציא אלפי שקלים בשביל התנסות כזאת.
הצילומים עם מנורות שולחן ודפי מדפסת נכנסים יופי לקטגוריה של צילום סטודיו, וראיתי הרבה תוצאות הרבה יותר טובות עם השילוב הנ"ל לעומת הרבה צילומי סטודיו עם ציוד מקצועי.
הכל תלוי ברמת היצירתיות של הצלם כמו כן גם בשליטה בפוטושופ.
בסופו של דבר, מה שקובע הוא התוצאה ולא משנה אם הצלם השתמש בציוד מקצועי או בקופסת נעליים או מדפי מדפסת עם מנורות שולחן, העניין הוא הטכניקה, ומניסיון, יש לא מעט תוצאות ברמת סטודיו מקצועי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-02-2007, 20:31
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ErezAviv שמתחילה ב "לא לכולם יש תקציב לפלאשים..."

אף אחד לא דיבר על ציוד סטודיו ממקצועי אבל אלו לא תמונותסטודיו. עד שלא תעבוד בתאורת סטודיו לא תבין. וזה ממש נימאס שפיתום כול הפורוםמצלם "סטודיו" ניתן גם לצלם סטודיו עם פלשים של 70 שח וסלייבם של 50 שח. אבל צילוםעם מנורות שולחן עם קופסת נעלים לא הופחת את החדר לסטודיו. וגם עם כן וצלום מוצרצריך לגרום למוצר להראות הדבר הכי שווה בשוק והצילום צריך להיות הכי טוב שיכוללהיות והכי חד. מה שלא ניתן להפיק בתאורה חמה עם WB. וכבר היה ויכוח הזה והוכח שה WB לא מחזיר את כול הצבעים. עם צילום עם מנורות שלוחן זה סטודיו אז בפעם הבעהשאני מצלם אנשים בסטודיו (בפורים אני מצלם אמון) אני הצלם על הקיר הלבן כי הלבן שלהקיר הוא זהה ללבן של רקע ואני הצלם עם מנורת ההלוגן שעל התקרה. הרי היא מנורה שלתאורה חמה שיותרת את אותו הגוון שיוצרת מנורת השולחן. האמת היא שממש לא החפת לי מהאתה חושב שזה צילום סטודיו. כי כול צלם מקצועי שלמד סטודיו יודע שכול התמונות האלוהן לא.ועם אתה לא יודע אני מלמד קורסים של צילום וגם אני פותח קורס סטודיוברחובות. אז אני כן יודע על מה אני מדבר.

נ.ב

מבלי להעליב את התמונה כי זה ממש לאקשור לתמונה.

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 21-02-2007 בשעה 20:59.
ישן 22-02-2007, 01:27
צלמית המשתמש של ErezAviv
  משתמש זכר ErezAviv ErezAviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "לא חדות תמונה. ספקטרום של..."

מה אני לא יודע? שאם אני משתמש בתאורה חמה ואני לא מקבל את כל הספקטרום של הצבעים אז זה לא נחשב לצילום סטודיו?! תעשה לי טובה..
מה זה קשור לנושא שעליו דיברנו מהתחלה? כנראה שעדיין לא הפנמת מהו צילום סטודיו, לדעתי כדאי שתפתח כמה ספרים בנושא הזה במקום הספרים שאתה קורא באוניברסיטה.
אני שם לב לתגובות מרירות מצידך בכל פעם שמישהו מעלה תמונות סטודיו ביתיות ואני ממש לא מבין למה.. אם אין לך משהו רלוונטי להגיד בקשר לצילום אז דפדף הלאה ותשאיר את הבמה לתגובות קצת יותר ענייניות. ואם כבר החלטת להגיב, תעשה את זה בצורה מתונה יותר. אין צורך לתקוף פה חברים שמנסים את כוחם בצילומים מסוג כזה או אחר, בטח לא חברים חדשים.

ישן 22-02-2007, 09:37
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הבימבה של ששון. שמתחילה ב "תודה על ההגנה חבוב, אבל עברתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הבימבה של ששון.
תודה על ההגנה חבוב, אבל עברתי את הגיל שבו ברגע שתוקפים אותך אתה בורח.

לא תקפתי אותך ולא את התמונה תסים לב שלא אמרתי דברים על התמונה עלה רק על העובדה שצילום עם מנורת שולחן זה לא סטודיו. צר לי אבל המינימום בתאורה חמה זה תאורה שאתה יכול לישלות על כול זווית וזווית ועל אוצמת האור. גם רצוי שיהיו לך מיספר סוגים של ריקוחים למשל מיטריות או אפילו נייר פרגמנט. וחוץ מיזה הרעיון בצילום עם תאורה חמה זה לא לתקן אותה ב WB אלה להפיק ממנה את האופי של תאורה חמה. עם משנים את ה WB בחיים לא מקבלים את האפקט של אור שמש כי מעבדים הרבה בדרך.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:17

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר