לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-02-2007, 17:24
  kingshay kingshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
חשש למדבקת אחריות על e6300

שלום
לאור הפרטים שקיבלתי שקראתי באשכול הזה: http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...912#post1871741 התעורר אצלי חשד שגם במעבד שלי יכולה להיות מדבקה אחריות.

אני אמנם קניתי מחנות אחרת - K.S.P, וכשבדקתי את הטמפרטורות שלו הן נראו לי קצת גבוהות.
חשוב לציין כי המארז שלי מאוורר היטב ואין שום גורם לכך שהטמפ' לא תהיה קרה יותר.

לאחר שקראתי כאן, החלטתי להתקשר לחנות שממנה קניתי את כל המחשב (המחשב הורכב אצלהם במעבדה), ולשאול דרך איזה יבואן קיבלתי את המעבד (שראוי לציין גם שאני לא יודע אם הוא BOX/TRAY/OEM אבל זה לא חשוב).
התשובה שלהם הייתה שהם לא יודעים בדיוק מאיפה המעבד הספציפי שלי הגיע, אבל הוא יכול להיות או מאיסטרוניקס או מחיון. אמרתי להם תודה ושלום, ומכאן אני צריך חוות דעת להמשך.

1. אם אני אוציא את המערכת קירור בעצמי, ואנקה את המשחה הטרמית, המדבקה (אם היא ישנה בכלל) לא תצא יחד עם הקירור? היא תשאר עדיין מודבקת על המעבד? (מסיבה פשוטה מאוד, אם היא תצא יכול להיות שאני אאבד את האחריות שלי).

2. במידה וישנה מדבקה אני יכול להיות בטוח שהמעבד הגיע דרך איסטרוניקס?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 19:27
צלמית המשתמש של balvan64
  balvan64 balvan64 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kingshay שמתחילה ב "חשש למדבקת אחריות על e6300"

זה מה שאתה צריך לעשות:
1. קנה משחה טרמית.
2. הסר את גוף הקירור ונקה את המשחה ותוודא אם אכן יש מדבקה של איסטרוניקס.
3. מרח משחה חדשה ותכתוב לנו מה גילית.
4. אם יש מדבקה פנה ל KSP ותעשה מה שעשיתי עם פנדה (קרא באשכולות שלי) - בקש מעבד ללא מדבקה מיבואן שאינו מדביק. לבקש זו לא המילה הנכונה, תדרוש, תפנה אליהם כלקוח מזועזע ומרומה (שזה מה שאתה באמת דרך אגב...). אם KSP לא משתפים פעולה, תדאג לפרסם כל דבר שהם אומרים בכל פורום שאתה מכיר ושלח להם קישורים כמו שאני עשיתי, זה יגרום להם לחשוב פעמיים על ההשלכת של הטיפול בכך. תדאג לצטט ציטוטים מדוייקים ואם אתה לא יכול כתוב שאלה אינם ציטוטים מדוייקים, אל תקלל או תשמיץ ובקיצור בשום אופן אל תתן להם עילה לתבוע אותך על הוצאת דיבה!
5. במקביל לעבודה מול KSP פנה לאיסטרוניקס ותגיד שאתה מוכן לקבל אחריות רק לשלוש שנים ושיחליפו את המעבד שלך למעבד בלי מדבקה, הייתי נותן לך את שמי אבל אין סיכוי שמישהו זוכר אותי שם.
6. פנה לאינטל כמו שאני פניתי וספר את הסיפור המלא, אתה יכול לראות את המיילים שרשמתי לאינטל באשכולות שלי, תעתיק ושכתב מה שצריך אם אתה לא יודע אנגלית יותר מידי טוב. מעבר לזה, תשלח להם גם את התגובה שהם שלחו לי שאומרת שזה אסור, ככה תחסוך זמן עד שהם יחליטו מחדש שזה אסור. בעקבות הפנייה שלי התקשרו אלי מאיסטרוניקס והציעו לי מעבד בלי מדבקה רק עם שלוש שנים אחריות, תקווה שתקבל את אותה עסקה.

תעבוד בשלושת הערוצים במקביל.
אל תצא פראייר!
בהצלחה!
Samsung 22" 226BW 1680x1050
Asus Radeon EAH5870 1GB
Seasonic 750W

נערך לאחרונה ע"י balvan64 בתאריך 24-02-2007 בשעה 19:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:26

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר