לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 15:01
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
כללי יו"ר חרות: החל עידן קורבנות ההתנתקות של אריק

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.a7.org/images/a7newbanner.gif]

יו"ר חרות: החל עידן קורבנות ההתנתקות של אריק

15:49, 1 נובמבר 2004 / י"ז בחשון תשס"ה

יו"ר חרות, מיכאל קליינר, אומר בתגובה על הפיגוע בתל אביב: "תם עידן קורבנות השלום של רבין והחל עידן קורבנות ההתנתקות של אריק".

לדברי קליינר, המשותף לאוסלו ולהתנתקות הוא הקרנת החולשה לאוייבנו שמהווה זריקת עידוד לטרור. "הפיגוע בשוק הכרמל צריך לעורר את הציבור להבנה שבריחה מגוש קטיף לא תפתור לא את הבעייה הדמוגרפית שאינה עוצרת בקו הירוק ולא את בעיית הטרור שקוטלת בנו בכל מקום. היא רק תקרב את הקסאמים לאשקלון".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-11-2004, 16:35
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
גרפיקה מה זה קשור לעיתוי?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "ציטוט והערה"

מתי הוא אמור להביע את דעתו? בעוד שבוע? שבועיים? שנה?
ואם מחר יהרג חלילה עוד חייל האם עיליו להתחיל לספור את המועד מהתחלה?
הרי אין יום שלא קורה משהו.
ובקשר למלחמת לבנון אני מאוכזב מההתממות שלך. שולמית אלוני ויוסי שריד זה סתם אזרחים?
לא זכור לך מה התבטאו בגנות שרון ממש תוך כדי לחימה וחיילים נופלים?
והם לא היו ח"כ לשעבר כמו קליינר הם היו ח"כים בפועל!
ואני נותן לך דוגמא מהצד השני רק מסיבה פשוטה אחת: תראה לי קישור אחד שבו התבטאת בביטוי כזה (רוקד על הדם) על מישהו מ"המחנה הנכון". למרות שאתה רואה שלא חסר ואפילו יש בשפע.
וסלח לי שאני אובססיבי לצדק ולאיזון למרות שמישהו אחר היה מזמן נואש לצפות לתכונה כזאת מה"מחנה הנכון".
כי אני עדיין מאמין שהיא חייבת להיות קיימת. אצל ג'רויס אולי לא אבל אצלך בטוח...
ישן 01-11-2004, 17:38
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אתה כל הזמן מנסה לחלץ ממני גינוי לפוליטיקאים מהשמאל...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי jumbo שמתחילה ב "אבל לא ענית לעניין"

אבל עוד לא ראיתי ממך גינוי להתבטאות הנוכחית של קליינר... אז רק אני צריך להיות מאוזן?
אם זה מספק אותך, אני מבטיח לך שביום שפוליטיקאי מהשמאל יתבטא באופן שייראה לי כריקוד על הדם, לא אהסס למתוח ביקורת עליו, כפי שלא היססתי למתוח בעבר ביקורת על פוליטיקאים מהשמאל. אני לא פנאט ואני לא מאמין שהשמש זורחת לאנשי השמאל מהתחת (כאימרתו החביבה של פקפק).
כרגע, מה שעומד לדיון הוא דבריו של קליינר, ולא התבטאויות היסטוריות או עתידיות של אנשי שמאל.

ועכשיו, לגופם של דברי קליינר:
השם הלנה ראפ זכור לך היטב. על שם מי לרשום את הרצח שלה? כזכור לך, היא נרצחה ע"י מחבל פלסטיני לפני אישור תוכנית ההתנתקות, עוד לפני הדיבורים על ההתנתקות, עוד לפני היציאה מלבנון ואפילו עוד לפני אוסלו. שמיר כמדומני היה אז ראש הממשלה. האם הוא - או תוכניותיו (או אי תוכניותיו) המדיניות אחראים לרצח שלה?
ולפני שתענה שמאז אוסלו התגברה כמות הפיגועים פי כמה וכמה, אקדים ואומר לך, שלא זו הנקודה לצורך עניינינו. הנקודה היא, שהרצח של הלנה ראפ ז"ל, כמו של רבים וטובים לפניה ואחריה, מעיד שהמרצחים הפלסטינים לא זקוקים לתוכנית התנתקות או לכל צעד אחר כדי ליזום פיגועים ולממש אותם. הטרור הפלסטיני, בשם כזה או אחר, מלווה אותנו מאז הקמת המדינה ולמעשה עוד לפני כן. לכן, כל נסיון לשייך את הקורבן הזה לשרון, את הקורבן ההוא לביבי, אחר לרבין, אחר לברק ואחר לשמיר - הוא נואל ומגונה בעיני. על אחת כמה וכמה, כאשר הוא נעשה שעות ספורות לאחר הרצח, כאשר גופות הקורבנות עדיין מוטלות מדממות לפנינו.

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

ישן 01-11-2004, 18:11
  jumbo jumbo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.02
ידעת מתי לענות גם במקומי...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי העכבר ששתק שמתחילה ב "אתה כל הזמן מנסה לחלץ ממני גינוי לפוליטיקאים מהשמאל..."

ולא ממש פספסת...
אכן אין מה להשוות בין רצח של ילדה אחת לרצח של מאות... אבל זה נושא אחר וממש לא לנושא שלנו...
הביטוי "לרקוד על הדם" הוא מקומם בצורה בלתי רגילה. יש במדינת ישראל 6 מיליון אזרחים שאוהבים יהודים. אבל אף אחד מהם לא אוהב אותם יותר מקליינר. ולהגיד עליו שהוא רוקד על דם יהודים???

אבל על מה אני צריך לגנות את ההתבטאות של קליינר? שאמר שההתנתקות הוא הקרנת החולשה לאוייבנו שמהווה זריקת עידוד לטרור?

טוב הבנתי אותך, העיתוי.
מקבל את הקונספציה שלך בעניים עצומות. מעתה אחרי כל אירוע כזה דממת אלחוט עד שהדם ייבש.
הלוואי שגם קליינר וגם כל אירגוני השמאל הקיצוני יקראו את זה.
וירווח לכולנו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר