לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-02-2007, 00:48
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "פה לדעתי אודי הינך טועה......"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי coolpix
פה לדעתי אודי הינך טועה...

הסיגמה עדיפה באיכות האופטית שלה מהניקון ומהקאנון המקבילות... צבעים טובים יותר ובוקה טוב יותר.. מבחינת מהירות פוקוס יכול להיות שהיא נופלת מניקון ומקאנון אך מבחינת איכות תמונה הסיגמה טובה מהשניים הללו. (כמובן הגירסאות הרגילות והלא מיוצבות...)

במידה והינך רוצה לרכוש עדשת טלה מסוג 70-300 עד תקציב של 1000ש"ח+- מציא לך ללכת בראש שקט על הסיגמה... תוכל למצוא הרבה דוגמאות ממנה כאן בפרש.

פעם הבעה תיקרה כול מה שאני אומר ליפני שאתה מחפס להגיב כנגדי. לא אמרתי שאחת חדה יותר מהשניה אני אמרתי שיש התוענים שסיגמה חדה יותר ויש הטוענים שקנון והניקון חדות יותר. האבדל האופטי הוא כול כך קטן שקשה ליקבוע באמת בכול זווית מי חד יותר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-02-2007, 08:46

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי coolpix שמתחילה ב "אתה ציינת שמהידיע שלך..."

אני עבדתי כ 6 או 7 שנים בחנות צילום והיו לנו מיספר טכנאים שתיקנו לנו מצלמות ועדשות שהיתקלקלו. הכמות של העדשות של סיגמה שבהו לתיקון היתה גדולה יותר ובהרבה משל קנון וניקון ביחד. עם אתה לא מעמין אני יכול לתת לך מיספר טלפון של חבר שלי הטכנאי. בכול מיקרה הוא טכנאי ממש טוב והוא זול יותר מארליך אני ממש ממליץ לכול הפורום להיצתייד בטלפון שלו. הוא גר עובד ברחובות היתה לו חנות לתיקון ברחוב טלר אבל לא מזמן עבר לבינימין (עם אני לא טועה) והשם שלא הוא דורון. באמת אדם חביב ביותר.
ודבר נוסף כול החברים שלי למיקצוע (שגם הם מצלמים המון ארועים) השביתו כול כך הרבה עדשות של סיגמה לאומת העדשות של הטמרון והקנון והניקון שעדיין מחזיקות מעמד. עם אתה רוצה אני יכול גם לספק לך מיספרי טלפון שלהם.
אני אישית לא קונה את כול מה שאני קורה באינטרנט. אני עובד מהניסיון שלי ותעמין לי שהוא באמת רב.

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 23-02-2007 בשעה 08:48.
ישן 23-02-2007, 13:01
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "אני עבדתי כ 6 או 7 שנים בחנות..."

אודי לא דיברתי על מספר עותקים לא טובים של סיגמה... ולא על איכות הבנייה וזמן השירות של העדשה כנגד קאנון וניקון שכניראה טובות יותר בעיניין הזה.. ואני דיי סומך אלייך ועל הטכנאים שיודעים דבר... אני דיברתי על איכות תמונה שמוציאות שלושת העדשות ולדעתי הסיגמה טובה יותר.
אני לא אומר את זה סתם... בכול אשכול כימעט בכול אתר אפשרי שואלים את השאלה הזו...
ותמיד ממליצים על הסיגמה הזו וטוענים שהיא תמורה טובה יותר מאשר הקאנון והניקון המקבילות...
אפילו מחירה ביד שנייה עולה על הניקון ועל הקאנון...
איני מאמין ישר בכול מה שאני קורא באינטרנט.. עם זה משהוא שמעניין אותי אני "חופר" קצת.. עם זה בהשוואה של תמונות שלMDF פרמטרים טכניים וחוות דעות של אנשים בעלי רקע בצילום... עם אחריי כול זה אני מגיע לאותה המסקנה כמו של כולם אז אני מוצא את הדבר בדרך כלל נכון.

איני יודע בקשר לחדות בין העדשות (לא בדקתי) אך אכן בדקתי את נושא הבוקה קונטרסט ואת הפרדת הצבעים... כו לה"בדיקות" הללו נעשו דרך הרשת ולא דרכי אישית.... אפשר להגיד שאי אפשר לסמוך על זה ב100% אך בדקתי במספר לא קטן של אתרים ורובם מסכימים פה אחד שמחיר של הזה שווה ללכת על הסיגמה... גם בגלל אפשרות המקרו המצויינת שיש בעותק הזה.
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 25-02-2007, 01:01

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "ובכל זאת אין שום ערך לטענה של..."

למה אין שום ארך. אני אמרתי שכול העדשות האלו הן פחות או יותר אותה חדות. כולן לא משהו מיוחד ותעמין לי אתה ממש לא תבדיל באיכות בין הסיגמה לקנון ולניקון וגם לא לזו של הטמרון. כולן לא משהו. אבל מניסיון שלי גם מהחנות (ואתה יודע שמוסרים שם הרבה עדשות) גם של רוני (אתה מקיר אותו) וגם דורון עם אתה רוצה אני הכיר לך אותו זה יכול להיות ממש שימושי עבורך. הסיגמה לא עמינות כמו הניקון והקנון. תפרש את זה איך שאתה רוצה ממש לא מזיז לי אבל אתה מכיר את הנפשות הפועלות ואתה יודע יפה מעוד כמה תיקונים עברו בחנות במשך כול הזמן שהייתי קשור לחנות. ואתה גם יודע כמה רוני מצלם וכמה ציוד הוא והחברים שלו קונים כי הציוד לא מחזיק. נ.ב כן דיברתי על ה 70-300

נערך לאחרונה ע"י אודי גילת בתאריך 25-02-2007 בשעה 01:29.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:30

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר