לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 20:39
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי rafi-8 שמתחילה ב "חחח אם באכזריות עסקינן.. כל..."

בנוגע לאכזריות-
בא"מ יש שבועיים אכזריות בביסל"ח 17, בשבוע הראשון יש הכשרות-נהגי אכזרית, מא"ג רפאל, מת"ל (מפקד תא לוחמים) וכן הכשרות על פק"לים כבדים (מרגמה, מק"כ, מקל"ר) ופק"לים נוספים (GPS).

בכל מחלקה ארבעה אנשים יעברו הכשרה של נהגי אכזרית במטרה שלשבוע שאחריו יהיה לכל כיתה נהג (כל כיתה מקבלת אכזרית) ואחד יהיה "ספייר"

בשבוע השני כל הפלוגה מתרגלת עם האכזרית, נסיעה, תרגולת שונות (היחלצות, טילים, מסוקים, פריקה וכד') כיבוש יעדים וכו'.

יש עוד צ'אנסים להיות נהג אכזרית, אם זה מה שאתה כ"כ רוצה...בקו, מפאתי סד"כ שולחים מדי פעם כמה חבר'ה לעבור הכשרה כזאת בביסל"ח, גם בקורס מ"כים, כדי "להיות כשירים לקפוץ לעזה במקרה הצורך".

שוב, אם לא יצא לך להיות בשבועיים אכזריות בא"מ, יצא לך לפגוש אותה לא מעט בקו, אז אל תדאג

בנוגע למה שעמוס אמר, כרגיל, שטויות.

על הנייר אכזרית זה רק גולני, פומ"ה זה רק הנדסה, נגמ"שים זה רק נח"ל וצנפים, אבל במציאות זה מאוד שונה.

יש לי חברים בגבעתי שעברו הכשרה על אכזריות, היות וגבעתי נמצאים כרגע בעזה ולעזה נכנסים רק בתוך אכזריות ולחטיבה שלי כנראה נמאס להוריד אנשים מהסד"כ כל הזמן כדי להיות נהגי מוניות ומקלענים לגבעתי, גם חטיבת ביסלמ"ח, כמו שאמרתי, שולחת חבר'ה מקורס מ"כים להיות נהגי אכזרית.

חוצמזה בשבועיים בביסל"ח כל מחלקה שולחת 4 אנשים לעבור הסמכת נהג נגמ"ש (M-113) ורק לפני שבועיים שלחו כמה חברים שלי מהפלוגה לעבור הכשרת נהגי נקפדון. ככה שזה לא כ"כ קבוע מראש.

כמו-כן, נמ"רים ביינתים לא מבצעיים, גם לא יצא לי לראות כאלה בביסל"ח, נראה לי שאפילו לא עושים עליהם הכשרות עדיין.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

נערך לאחרונה ע"י golani_2 בתאריך 24-02-2007 בשעה 20:42.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 21:01
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי AcidicJimmy שמתחילה ב "[font=Verdana]M-113? הם..."

רפי- בכיף, אם תרצה עוד משהו, תרגיש חופשי אחי.

ג'ימי-
הייעוד של הנגמ"שים (M-113) מעולם לא היה למעשה, מה שצה"ל עשה איתו.
הנגמ"ש נועד נטו להיות "מונית" ממוגנת לחיילים. להעביר אותם לשטחי ההערכות ולא לשמש כרכב לחימה,מקסימום להעביר אספקה לכוחות הלוחמים בשטח, כשמו כן הוא, הנגמ"ש APC-Armored Personal Carrier, בניגוד לרק"ם אחר כמו הבראדלי שהוא למעשה IFV-Infantry Fighting Vehicle
בצה"ל לא הבינו נכון כנראה, במשך כל השלושים שנה~ שהוא היה בשימוש, עד אשר קרה האסון הנורא בעזה (כולנו זוכרים את התמונה המצמררת של חיילים הסורקים באצבעות את האדמה בחיפוש אחר מה שנשאר מהחברים שלהם). אז נפל לצה"ל האסימון והחולט לא לבצע יותר שימוש כזה בנגמ"שים.

לכן הם לפחות לא אמורים להיות בפעילות כעת (פרט לייעוד המקורי).

בנוגע למיגון, היות וכעת הם משמשים בתפקיד המקורי שלהם לא ידוע לי על שיפורים במיגון, לרוב חיילים היו מכסים כל מילימטר אפשרי של הנגמ"ש בשקי חול נגד אש נק"ל (שפצו"ר שמוכר יותר כ-"נגמחול") כמו כן יש דבר שנקרא "וייזתא", זה מעין רשת ברזל מחוררת שמכסה חלק מהדפנות של הנגמ"ש ואמורה לעצור קליעי 5.56 אבל רק כשהם מגיעים בזוית מאוד מסוימת. מאוד יעיל.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 24-02-2007, 21:07
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אני מתעב סטטיסטיקה...
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "זה נקרא "אפידמיולוגיה", סתם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
זה נקרא "אפידמיולוגיה", סתם חרטה התאימו כמה דברים בסטטיסטיקה שיהיו מתאימים לרפואה.

סטיית תקן, רווח בר סמך, בדיקת השערות, P VALUE, בלה, בלה, בלה...

אני מתעב מספרים

למרות שרב"ס קליל יחסית. אתה פשוט מציב בנוסחא. בדיקת השערות קצת יותר מסובכת ומה זה P VALUE? אם אתה צריך איזה דף נוסחאות או משו.. שלח פרטי.

בקיצור...

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:09

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר