לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-02-2007, 20:20
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NSH שמתחילה ב "שאלות לאלו מכם שהיו או שעדיין - עתודאים."

1. אינדבדואלי. כל אחד והמקצוע שלו, היחס שלו ללימודים, הרצון שלו ללמוד, ההתעניינות שלו במה שהוא לומד, וכו' וכו'.. כל אחד יכול לענות לך תשובה אחרת.

2. אזרחותתתתתתת!!!!!!!!!! ל-3 שנים, אבל אח"כ אתה נתקע בצבא ללפחות 5-6. מעבר לזה יש מענק עתודה של 8500 ש"ח שנכנס לך כל סמסטר, בשתי מנות של 4250 (ולי נתנו גם 7 שקל על היום חיול! יו-פי דו! )

3. 3 שנים סדיר, אח"כ 2-3 קבע. וקשה, מאוד קשה, לצאת מהקבע.

4. נראה לי שכן, אבל לא זוכר. תבדוק באתר של אכ"א.

5. הלוואי. מזה הנחה פסיכומטרית? אתה עושה את הפסיכי' ורק אח"כ מגיש אותו לצבא. אין שום הנחה בשום שלב של המיונים, גם כשאתה קונה ערכות הרשמה, או נרשם לאונ'.

6. הלוואייייייייי אין כלום, שום הנחות, מעבר למענק עתודה שאתה מקבל מהצבא - תחשוב אזרחי לגמרי.

עתודאי לרפו"ח באב"ג. מרוצה, נחמד לי, חביב לי וסימפטי לי :]

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 24-02-2007 בשעה 20:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-02-2007, 23:23
  NSH NSH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "1. אינדבדואלי. כל אחד והמקצוע..."

תודה לך על התגובה.

כעת, אשמח לעוד תשובות..

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
1. אינדבדואלי. כל אחד והמקצוע שלו, היחס שלו ללימודים, הרצון שלו ללמוד, ההתעניינות שלו במה שהוא לומד, וכו' וכו'.. כל אחד יכול לענות לך תשובה אחרת.

אוקיי. סבבה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
2. אזרחותתתתתתת!!!!!!!!!! ל-3 שנים, אבל אח"כ אתה נתקע בצבא ללפחות 5-6. מעבר לזה יש מענק עתודה של 8500 ש"ח שנכנס לך כל סמסטר, בשתי מנות של 4250 (ולי נתנו גם 7 שקל על היום חיול! יו-פי דו! )

סתם לידע כללי- השבע של היום חיול - זה כללי לכולם?
המענק 4250- בנוסף לשכר לימוד ע"ח צהל?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
3. 3 שנים סדיר, אח"כ 2-3 קבע. וקשה, מאוד קשה, לצאת מהקבע.

3. אתה לא אמור לצאת מקבע.!?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
4. נראה לי שכן, אבל לא זוכר. תבדוק באתר של אכ"א.

4. אז זהו שלא מצאתי, אולי זה מופיע תחת כותר אחר?שאתה יודע עליו?
ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
5. הלוואי. מזה הנחה פסיכומטרית? אתה עושה את הפסיכי' ורק אח"כ מגיש אותו לצבא. אין שום הנחה בשום שלב של המיונים, גם כשאתה קונה ערכות הרשמה, או נרשם לאונ'.

5. לא דיברתי אלא על הציון .. הנחה ברף.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
6. הלוואייייייייי אין כלום, שום הנחות, מעבר למענק עתודה שאתה מקבל מהצבא - תחשוב אזרחי לגמרי.

עתודאי לרפו"ח באב"ג. מרוצה, נחמד לי, חביב לי וסימפטי לי :]

*תוכל לתת כאן עוד פרטים כגון, עם מי התייעצת- בנוגע לקבלת ההחלטה, גילך, ציון פס'.
וPros AND Cons כזה, אם תוכל בבקשה, שוב.

ד"א, מזה רפו"ח. רפואה? משהו.
ישן 25-02-2007, 05:57
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי NSH שמתחילה ב "תודה לך על התגובה. כעת, אשמח..."

2. חח זה מה שיעשה לך את ההבדל? ה-7 שקלים הללו? אני מניח שזה כללי לכולם, אתה מקבל שכר על כל יום שאתה נותן לצה"ל.
צה"ל לא משלם שום שכ"ל. צה"ל למעשה לא משלם כלום. המענק הוא הדבר היחיד שאתה מקבל, ואתה יכול לעשות בו כרצונך (לשלם את השכ"ל באמצעותו, או לקנות ממתקים).

3. מה הכוונה? סדיר בין כה וכה אני חייב לעשות (חוק שירות בטחון או איך שלא קוראים לו.. בלה בלה..), והקבע הוא כדי שצה"ל ינצל אותי עד הסוף אחרי שממילא הייתי בדח"ש 3 שנים ורכשתי מקצוע. לפעמים הקבע זה דבר טוב שנהנים ממנו, אבל לפעמים אתה גם יכול די לסבול בתפקיד, ואז הקבע יכול להיות תקופה גרועה.

4. אין לי מושג.. תסתכל על תחומים קרובים שמעניינים אותך.

5. אין הנחה. אתה פשוט עושה מתי שאתה רוצה את הפסיכי ומגיש אותו לצה"ל (אתה יכול לגשת למבחן גם בגיל 14. אף אחד לא אומר שתצליח אבל ברמת העקרון אתה יכול, והציון הוא אישי שלך).

חח לא התייעצתי עם אף אחד פשוט אמרתי ננסה..
קיבלתי 637 (ותכלס הייתי יכול לשפר באיזה 50 נקודות כמו כלום, אם הראש שלי היה יותר שקט. כן כן.. כבר מאז אני מוטרד), גיל? למה להזכיר לי? עוד 4 חודשים בן 19 :|

יתרונות וחסרונות? מצד אחד אני יכול לקום ב-5 ל-7 למבחן ולהגיב לך פה בפרש בלי שאצטרך לחשוב על צבא או לראות אותו בכלל מתקרב, מצד שני אני קם בשעה כזאת כי יש לי מבחן שרוב הסיכויים שאכשל בו D:
ככה שאתה יכול להבין לבד..
אונ' זה להשקיע, והרבה. זה לא סתם משו חפלאפ כזה שאתה בא בכיף ולא עושה כלום 3 שנים, ולאף אחד מבחוץ אין מושג איזה טירוף יש לתקופות מבחנים.. אם אתה רוצה את זה ואוהב את זה, אז תוכל להתגבר על הכל ויהיו לך רק פלוסים
ישן 25-02-2007, 08:48
צלמית המשתמש של Kill-Machine
  Kill-Machine Kill-Machine אינו מחובר  
מנהל פורום חומרה

חבר מתאריך: 27.05.02
המממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי NSH שמתחילה ב "שאלות לאלו מכם שהיו או שעדיין - עתודאים."

1. בהחלט תלוי בך. יש הרבה מאוד שחושבים שזה הרבה יותר קל להכנס ישר מהתיכון לתואר ראשון. אחרי הצבא זה הרבה יותר קשה כי זה כבר ממש לא בראש שלך ואתה לא זוכר שום דבר מהתיכון.
2. עבודה במקצוע, כניסה לשירות כסגן (אחרי קורס קצינים והשלמה חילית), 6 שנות ניסיון לפני היציאה לשוק האזרחי, מימון חלקי של הלימודים (כרגע מדובר על מענק בגובה 8500 שקל בשנה.)
3. אין כזה דבר להכנס ישר לקבע, עושים 3 שנים חובה ואז 3 שנים קבע.
4. לא יודע.
5. אין לי מושג על מה אתה מדבר.
6. לא, ואם תנסה להשתמש בתעודת הדח"ש שלך ברכבת, סביר להניח שיעיפו אותך מהעתודה. זה כבר קרה למישהו.

אני בשנה ד' בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה במכון לב.

The only certainty in life is that there are no certainties.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:33

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר