לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-02-2007, 01:03
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי speed19866 שמתחילה ב "צילום לפרויקט בבציפר בסטודיו!!!"

לפני הדיבוריישן - בבקשה לשמור על החוקים. אני שמח שאתה מתרגש ונלהב, אבל בכ"ז לגלול תמונה ברזולוציית המסך הגבוהה שלי משמע שעברת חזק מאוד על החוקים של הפורום.

לא התחברתי לתמונה.
דבר ראשון, היא בהחלט לא משדרת את מה שרצית. אולי שחור לבן קונטרסטי יתן פה אפקט טוב יותר.
האיזור למטה סובל מפיקסליזציה מטורפת. אתה אומר שככה יצא מהמצלמה לפני עיבוד? מה בדיוק קרה שם? לכאילו מעברי צבע אפילו מה-D70 הידועה לשמצה אני לא מצפה

נראה לי שזוית רחבה וצילום מקרוב היה נותן לך יותר דרמה. מגדיל את הדמות ואת העשן האופף אותה.
נסיון נחמד בהקפאת עשן, אבל לא מעבר לזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-02-2007, 21:10
צלמית המשתמש של speed19866
  speed19866 speed19866 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.05.05
קודם כל תודה על כל התגובות והערות!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי speed19866 שמתחילה ב "צילום לפרויקט בבציפר בסטודיו!!!"

לגבי הבד חלק אמרו שהיה איזשהו הפיקסליזציה מסווימת בחלק של הבד וזה נכון כי הבד עשוי ככה וזה יצא לידי ביטוי בצילום עצמו וגם חלק אמרו שהיינו מוותרים על זה.. זה כל העניין שלא היה צריך לוותר על זה כי מה שרצינו להראות שלא רק העשן הוא בצבע כחול אלה גם הבד עצמו קיבל איזשהו גוון כחול...
זה היה למעשה משהו שביקשו מאיתנו ...
אבל הרוב מה שהיה אמור להיראות זה ה"גליל" שהוא בעצם האובייקט עצמו ולנסות להראות דרך התאורה את הגליל נכון! וחיפשנו דרך מקורית לא רק בשביל להקפיא עשן אלה דרך מקורית להראות גליל שהיה מעניין ומקורי!
תודה על כל התגובות הערות אני מקבל אותם בשמחה רבה...וההבנה!

נערך לאחרונה ע"י speed19866 בתאריך 25-02-2007 בשעה 21:19.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר