לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2007, 22:53
  mork mork אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.07
סמסונג 770 + חברת פלאפון - חשוב לקרוא!

לכל הלקוחות הקיימים והפוטנציאלים של חברת פלאפון

שמי מור קרמר ואני לקוחה של חברת פלאפון כ – 9 שנים, לאחרונה רכשתי ממכשיר סמסונג 770 – אחד ממכשירי הדור השלישי של פלאפון.

כאשר שוחחתי עם נציגת המכירות במוקד השירות בפ"ת היא ציינה בפני שמדובר באחד המכשירים הטובים ביותר של חברת פלאפון ושאין לי מה לחשוש באשר לשדרוג המכשיר. היא ציינה בפני כי במכשיר יש MP3 וכי בקרוב מאוד יהיה ניתן להגדיר קבציMP3 כצלצול או ציינה כי במכשיר קיים שירות מתקדם של GPS ואפילו הציעה לי לרכוש חבילת גלישה ל- GPS בעלות של 20 ₪.

כמה ימים לאחר רכישת המכשיר ועד היום גיליתי שלמכשיר יש אינספור באגים ואפרט בפניכם את העיקריים בניהם :
  • אין אפשרות להגדיר קבוצות בספר טלפונים.
  • אין אפשרות להגדיר צלצול לקבוצה, ובמידה ומבצעים איזשהו שינוי בקבוצה זה גורם לכך שצריך לעבור על כל השמות הקיימים בספר טלפונים ולשנות את הגדרת הצלצול ללא פעיל – אחד אחד, מכיוון שכל הזיכרונות בספר טלפונים מקובעים על הצלצול הראשוני כברירת המחדל.
  • מידי פעם כאשר מתקבלת שיחה אין אפשרות לענות ועולה בפלאפון הודעה "אנא נסה מאוחר יותר", או במקרים מסוימים כאשר רוצים לנתק שיחה מתקבלת אותה הודעה, ובשני המקרים יש צורך להוציא את הבטרייה מהפלאפון ולהחזירה.
  • שירות הGPS בפלאפון אולי קיים בהגדרה אך איננו פעיל.
  • בעקבות שיחות רבות עם נציגי שירות ושימור לקוחות הבנתי כי לעולם לא תהיה אפשרות להגדיר MP3 כצלצול, זאת למרות שפלאפונים מסוימים של חברת פלאפון ישנה אפשרות זאת וכמובן אין מה לדבר על פלאפונים אחרים של חברות מתחרות.
  • בפלאפון יש BLUETOOTH אך ורק לאוזניה ואין אפשרות להעברת קבצים דבר אשר נאמר לי ע"י נציגת המכירות כי יפתח בעדכון גרסה הקרוב ולאחר בירור נודע כי לא קיימת בכלל אפשרות כזאת במכשיר.

בעקבות הבעיות הללו פניתי פעמים רבות במשך ארבעת החודשים האחרונים אל נציגי השירות הטלפוני והפרונטלי של החברה בפירוט התלונות הנ"ל ובכל פעם מחדש הובטח שאמור לצאת עדכון גרסה שיתקן את כל הבעיות הנ"ל. באחת הפעמים כאשר הייתי במרכז השירות בפ"ת ושוחחתי עם אחד הנציגים שגם לו יש את הפלאפון הנ"ל, הוא הסכים איתי שאכן לפלאפון יש את כל הבעיות הנ"ל ואף ציין בפני כי יצא עדכון גרסה שניתן רק לעובדי פלאפון וכרגע אינו עובד כמו שצריך ובוטל לאחר שבוע.

לפני כשבוע, כאשר הגיעו "מים עד נפש", התקשרתי לבטל את המנוי, זאת לאחר השנים הרבות אשר הייתי מנוייה בחברת פלאפון. הנציג אשר שוחח איתי העביר אותי לאחראי בקשרי לקוחות של חברת פלאפון, בחור בשם דרור, שציינתי בפניו שוב את כל הבעיות של הפלאפון ואת העובדה כי הבטיחו לי במשך ארבעת החודשים האחרונים כי אמור לצאת עדכון גרסה. כאשר שוחחתי עם אותו בחור הוא שאל אותי מדוע פניתי רק עכשיו לביטול המנוי זאת לאחר שהשתמשתי במכשיר כבר 4 חודשים. הסברתי כי כל פעם נתתי לחברתם אמון מחדש כי תצא גרסה חדשה אשר תתקן את כל הבעיות זאת בעקבות שיחות רבות עם נציגי השירות, וכעת שהבנתי כי גרסה כזו עדיין לא יצאה החלטתי לבטל את המנוי. לאחר שיחה ארוכה עם אותו בחור הסברתי לו כי האפשרות היחידה שאשאר בחברה היא אם יחליפו לי את המכשיר למכשיר אחר. לאחר שדרור ביצע 2 בדיקות שונות לטענתו עם מנהלי החברה הוא ציין בפני כי אין אפשרות להחליף לי את המכשיר, ובמילים אחרות החתונה הקתולית אשר חתמתי עליה עם חברת פלאפון לשלוש שנים לא תבוטל ויהא עליי להמשיך לסבול את המכשיר עם כל הבאגים שלו, ואף לשלם עליו ממיטב כספי למשך פרק הזמן שנותר לי להתחייבות ואם אני מעוניינת לבטל את ההתחייבות יהא עליי לשלם כ – 1700 ₪. דרור הציע לי אופציות נוספות כמו לרכוש מכשיר נוסף בעלות מלאה ובנוסף להמשיך לשלם על המכשיר שברשותי כעת. לאחר השיחה הנ"ל הבנתי כי האופציה היחידה שנותרה לי היא לעבור לחברה אחרת ולהמשיך לשלם את עלות המכשיר בכל חודש כולל עוד דמי מנוי חודשיים על החבילה אליה התחייבתי.

כעת אני פונה אליכם לקוחות קיימים ופוטנציאליים של חברת פלאפון, אל תרכשו את המכשיר הנ"ל, הוא מכשיר ברמה ירודה אשר אינו שווה את העלות אשר משלמים עליו. בנוסף חברת פלאפון מתיימרת להציע פלאפונים של הדור השלישי, אך רוב המכשירים שהיא מציעה הם מכשירים ברמה ירודה בכמה דרגות בהשוואה למכשירים אשר מציעים בחברות אחרות. בחברות האחרות מכשירי הדור השלישי מאפשרים את כל האופציות אשר ציינתי לעיל בנוסף לאופציות נוספות בעלויות מכשיר נמוכות יותר עם עלות שיחה נמוכה יותר. רק בחברת פלאפון האופציות של הגדרת צלצול כ-MP3 או העברת נתונים באמצעות BLUETOOTH מלבד מכשירים מעטים מאוד בחברה אינה אפשרית, להבדיל מהחברות האחרות אשר האופציות הללו הן בשגרה. אני פונה אליכם ומבקשת במידה ואתם הולכים לקנות מכשיר בחברת פלאפון או לעבור מחברה אחרת אל תעשו זאת, לחברות האחרות יש אופציות רבות יותר של מכשירים ושל עלויות שיחה זולות יותר.

במשך למעלה מארבעה חודשים יש לי את המכשיר הנ"ל והדבר גרם לי לסבל ועצבים דבר אשר לא שווה את הכסף שאני משלמת על המכשיר. על כן אני מייעצת לכם בחום, אל תקנו את המכשיר הזה ואל תתחייבו לחברת פלאפון בשום צורה שהיא, כי הם מאוד נחמדים ומבטיחי הבטחות כאשר אתה בא לרכוש

מכשיר, אך דקה לאחר מכן כאשר יתחילו לעלות הבעיות, אין עם מי לדבר וכל שנשאר לעשות זה להמשיך ולהתעצבן עם עצמך כי מהחתונה הקתולית הזאת אי אפשר להשתחרר וגם אין אם מי לדבר , כי ברגע שהתחייבת לשלם להם כסף לא מעניין אותם שום דבר מעבר לזה. גם שהצעתי כי אני ארכוש מכשיר בעלות חודשית גבוהה יותר, רק שייקחו ממני את המכשיר ויבטלו לי את ההתחייבות, גם כאן נתקלתי בסירוב כי הדבר לא רווחי לחברה. יש היום מספיק חברות סלולאריות והתחרות היא רבה ועל כן אני מציעה לכם כי תעברו או תבחרו בחברות האחרות כי שם תקבלו תמורה בעד התשלום שלכם.

בברכה ,

מור קרמר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-02-2007, 07:34
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mork שמתחילה ב "סמסונג 770 + חברת פלאפון - חשוב לקרוא!"

אכן מדובר במכשיר גרוע מאוד. אני בטיפשותי רכשתי 4 מכשירים (לעסק) ואני תקוע איתם. אני לא מאמין שהחלפתי את ה SK 5000 הישן הטוב למכשיר הגרוע מלא באגים הזה. שלא נדבר שהסוכנת שאיתה עשיתי את העיסקה לא מקצועית בכלל ולא ידע לתת לי תשובות פשוטות במקום וכל 5 דקות ענתה "לא יודעת אני יבדוק ויחזור אליך".
אחרי שנים רבות בחברת פלאפון (מהתקופה של המכשירים כמו ELITE וכאלה) אני מאוכזב מהשרות והחלטתי שברגע שתגמר לי התחייבות אני יבדוק לעבור לחברה אחרת.

דרך אגב מכשיר אחד כבר עבר תיקון בחברה והוחלף למכשיר חדש מאחר שהמקשים שלו הפסיקו לעובד... זה כמה שהמכשיר הזה גרוע...

נערך לאחרונה ע"י SAAM007 בתאריך 27-02-2007 בשעה 07:36.
ישן 01-03-2007, 17:54
  ran363 ran363 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mork שמתחילה ב "סמסונג 770 + חברת פלאפון - חשוב לקרוא!"

גם אני רכשתי את המכשיר בעלות מטורפת של 60 שקל בחודש בחברה אחרת יכלתי לרכוש 5 מכשירים הרבה יותר טובים במחיר הזה..
בנוסף חברת פלאפון לא מכירה בך "הלקוח" לאחר הקנייה..
הם אלופים בלשקר והסוכנים שלהם ישקרו לך בלי למצמץ ! מחייבים אותך על מסלולים ללא ידיעתך ואחר כך אתה יכול לדבר לקיר.
לפני חודש הבנתי מה חומרת מצבי הלכתי לחברה והייתי בשוק מצורת הביטוי של העובדים ומהיחס הלא נעים...גיליתי שפלאפון כבלו אותי בידיים וברגליים לתקופת זמן בלתי מוגבלת ! קראתי את החוזה שלי שוב ושוב, כמה שהוא מתעתע... פלאפון יכולה לעשות עם הלקוח שלה מה שהיא רוצה!
כשמצאתי מישהו שמוכן לקחת ממני את המכשיר ואת ההתיחבות על המסלול אמרו לי בחברה שזה בלתי אפשרי בטענה שאני התחיבתי ורק אני ישלם !
ישן 08-04-2007, 01:35
  sbigboss sbigboss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.07

סתם דיפדפתי וראיתי מה שרשום פה ורציתי דווקא לומר שאני ממש לא מסכים איתך לגבי המכשיר יש בו כל כך הרבה פונקציות ואפשר לעשות איתו הכל (נו חוץ מהבלוטוס בנתיים-גם את זה נפרוץ)

אני כן מסכים שפאלפון היא חברה אשר מפגרת בזמנים מבחינת מכשירים אבל השירות שלהם הוא המהיר ביותר והאמין ביותר מבין החברות האחרות אני לאחרונה שידרגתי את המכשיר שלי לsamsung 770 וביום הראשון נילחצתי ואחרי שראיתי באתר את התוכנה של יוסי שפורצת את המכשיר מכל הכיוונים (לא רק שאפשר להגדיר mp3 כצילצול אפילו סירטונים שלמים וגם סרט באורך מלא הורדתי למכשיר מהמחשב שלי ללא עלות כולשהיא) ותאמיני לי תני ליוסי הזה עוד זמן גם את הבלוטוס הוא יפרוץ
מה שכן אני ממש מזהיר את כל מי שמשדרג בפאלפון להיזהר מהk1 היה לי אותו בידיוק ליומיים מכשיר זוועה אין בו שום פונקציה מיוחדת והוא טיפש לחלוטין ----הספיקר שלו חד צדדי----(שזה אומר כמו מכשיר קשר משהו דבילי) והמחיר שלהם בשיחות הוא הזול ביותר ויש עוד ועוד סיבות לדעתי פאלפון היא החברה המשטלמת ביותר ללקוח וותיק כל עוד את יודעת לעשות רעש אבל לא בטלפון ממש במרכז שירות אפשר לסחוט מהם הרבה בהצלחה...
נ.ב לי לא היתה הבעייה עם הספר טלפונים אולי היה עידכון לאחרונה כי גם הgps אצלי עובד תיבדקי
הגירסה שלי היא
prl:0006040
s:a930 aa30
h:a930.06
ישן 05-06-2007, 11:56
צלמית המשתמש של SAAM007
  SAAM007 SAAM007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי godanubis שמתחילה ב "אישית אני מאוד מרוצה מהפלאפון..."

מה שאמרת זה בדיוק כמו: יש לי Pentium D Dual Core + Radeon 2800 אבל אני מריץ סוליטר והכל עובד טוב.
(אולי לא בדיוק אבל אני יסביר למה התכוונתי)

אתה מרוצה כי אין לך דרישות מהמכשיר:
1. אתה לא יכול להוריד משחקים - אתה לא משחק בטלפון.
2. אתה יכול לעביר שירים אבל לוקח 5 דקות לשיר כי אתה צריך להעביר ואותו דרך ה USB ולא יכול מהכרטיס - אתה לא שומע שירים בטלפון.
3. אתה לא יכול להעביר קבצים דרך הBlueTooth - אתה לא מעוניין להעביר קבצים לאנשים אחרים.
4. יש תקלות עם הקבוצות - אני לא משתמש בקבוצות.
וכך אפשר להגיד על עוד הרבה תקלות וחסימות שיש במכשיר - ברור שאם אתה לא משתמש בכל הפונקציות שאמורות להיות וחסומות זה לא מפריע לך (למה בחרת בטלפון הזה כי אתה סתם משלם על פונקציות שאתה לא צריך פשוט יכלת לקחת מכשיר ישן יותר ולשלם פחות).
המכשיר אמור להגיע עם כל הפונקציות הנ"ל ובחו"ל הוא כן פתוח לרוב הדברים רק בארץ חסמו אותו.

חוץ מזה אמרת שאתה שומע טוב... אני לא יודע מה איתך אבל לי היה 5 מכשירים כאלה והם גרועים. ממש לא שמעו טוב.
הכן המכשיר ניראה טוב אבל הוא "ענק" ביחס לשאר המכשירים (במיוחד בזה שהוא לא דק בכלל).

אחרי הרבה מאוד שנים שהייתי לקוח של פלאפון (עוד בתקופה של הפלאפון אלפא הענק ההוא ואחרי אליט ואז סטרטק וכו') היחס המגעיל של הסוכן העיסקי שהיה לי, החוסר מקצועיות שלו, ההבטחות בלי כיסוי, הבטחות שאני יחזור אליך וזה לא קורה, עברתי לחברה מתחרה (במקרה סלקום) ושם קבלתי הצעה שהמחירים בערך אותו דבר כמו שהיה לי בפלאפון אבל מכשירים הרבה יותר מתקדמים וכמובן יש סוכן עיסקי שאתה מתקשר הוא עונה ואם הוא אומר שהוא חוזר אז הוא חוזר.

במקרה עכשיו יש לי Samsung E250 (עד שיגיע IPhone) והוא פי מליון יותר טוב מ Samsung 770 והוא עולה פחות.
ישן 10-06-2007, 11:59
  ptash ptash אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.07
כנראה לא היו לך את כל התקלות... לי החליפו את המכשיר הזה.

גם לי היה 770 והיו לו תקלות מההתחלה..
לאחר התעקשות וכמה פעמים הגעתי לפלאפון.
הראתי להם שלא יכול להיות שנותנים לצרכן פלאפון עם גירסת בטא.
אנחנו לא שפני נסיון של החברות.

בסוף החליפו לי מכשיר למכשיר טוב יותר.

אל תפחדו לאיים על פלאפון בנושא הזה.
הם יודעים שיש להם תקלה.
ואם אתם רוצים תבואו עם מכשיר הקלטה... כדי שלא ישקרו לכם!!!

יש עוד בעיות בסיסיות במכשיר.
הוא נתקע באמצע שיחות וצריך להוציא את הסוללה כדי להפעילו מחדש.
הוא כותב על שיחות נכנסות רגילות שזה מספר חסום.

ויש עוד תקלות.....
הרבה....

אל תהיו פראיירים לשקרים של פלאפון.
ישן 11-07-2007, 15:47
צלמית המשתמש של yanax the star
  yanax the star yanax the star אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.07
פיגוע אצלי אותו סיפור!

אצלי היה אותו סיפור ועדיין כשרכשתי את המכשיר שאלתי את
הסוכן אם יש בו בלוטוס ואפשר להעביר שירים וכול מה שהוזכר באשכול
כי בכלל בפלאפון יש מכשירים גאועים וזה איכשהוא ניראה טוב
ופשוט למחורת הייתי תקוע עם פלאפון גרוע וניסיתי לדבר עם החברה שלטענתה להיה ולא נברא
וחשבתי שזה קורה רק לי אלה שאני רואה פה יש עוד אנשים עם אותה בעיה כמו שלי
מקווה שמישהוא יצליח להזיז משהוא....

ישן 11-07-2007, 22:39
  dj_asher1 dj_asher1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.07
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי shmuel100 שמתחילה ב "שלום גמלי יש את החרא הזה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shmuel100
שלום גמלי יש את החרא הזה ופלאפון הסכימה להחליף לי תפלאפון הזה אבל לא רציתי כי הם רצו להחליף לי ל-motorola v3 בלבד ואני חייב לשלם בשביל ההחלפה 500 ש"ח!! אבא שלי אמר לי שלא! אבל הוא אמר לי שעוד מעט כשיגיע החופש הגדול הוא וכל מי שהוא מכיר שיש לו פלאפון של החברה החראית אזאתי יילכו להגיש תלונה במשטרה נגד פלאפון שמוכרת פלאפונים של ילדים קטנים. כל דבר שאתה שואל אותם כשאתה מצלל אליהם הם אומרים לך לא יודע אני הולך לברר וכאלה!!

חחחחחחחחחחחחחחח.......אוי בן כמה אתה? חח ומה זה פלאפון של ילדים קטנים יש פלאפונים של ילדים גדולים? מה יעזור לך תלונה במישטרה אתם חתמתם שקינתם את הפלאפון על חוזה המשטרה לא תעשה להם כלום זה בעיות שלך שלא בדקתה את הפלאפון,זה לא השמת פלאפון למה אתה רוצה מהפאלפון הזה ,ככה הם הביאו את המכשיר הם לא חסמו כלום הבלוטו זה בא ככה בא מיפן תתילנון למשטרת יפן גם על סמסונג שככה יצרו את המכשיר..אוי אחי תהיה בריא
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר