לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2007, 19:57
  McH McH אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.06.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שחרגל שמתחילה ב "כולם מקבלים M-16 מקוצר או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שחרגל
כולם מקבלים M-16 מקוצר או מנוסר עם כוונת השלכה מפרולייט...
לא כולל הפלוגה של הג'ובניקים שמקבלים M-16 ארוך...

ליחידים שיש פלאטופ זה קלעים וקצינים...
קלעים זה פלאטופ עם דורגלים וכוונות של קלע (טריג'יקון ואקילה)
וקצינים זה פלאטופ עם כוונות השלכה וקפיציות (O-shit+מפרולייט)

חבל רק שמה שרשמת רלוונטי רק לשלב ההכשרה של טירונות+אימון מתקדם. ולא לכלל השירות.

ברגע שעולים לגדוד או לוותיקות מקבלים M4 וחותמים על אופטיקה, עם זה מפרו, טריג' (לקלעים - לא מחייב ) או מארס ( לרוב מפקדים, שוב - לא מחייב ).

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://shimi.net/services/getfree.php?date=29/07/2007]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-03-2007, 03:15
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי E1tan שמתחילה ב "ניתן לך לצאת זה שאמר ת'מילה..."

עכשיו אני באמת ייתן את המילה האחרונה ולא "אם היית קורא בפורום היית רואה שיש לי חבר שהוא קצין בדובדבן".
אני חייל כבר מספיק זמן כדי להכיר ולראות מספיק נשקים. עשיתי גם יותר מפעילות אחת, כן עם דובדבן.
אכן, יש להם הקצאות טובות וציוד טוב מאוד (כוונת זאב למטול, מארסים, מאפרו, SLR כזה או אחר, ציינים גלויים, פנסים ידיות, פלאטופ קומנדו, אמר"לים שונים, כפפות נומקס, משקפי אבק, וסט קרמי וכו' וכו'). אין להם שום דבר מטורף שלא ראיתי לפני כן. אין להם שום דבר נדיר.
רוצה לדעת למה הם יוצאים עם אקדחים? כי הם יכולים. (לא אומר את זה בזלזול, אומר עובדה).
שאל את חבר שלך הקצין, הוא יגיד לך שלפעמים הם יוצאים גם עם אקדח ונשק אישי.

עכשיו אם אתה רוצה לענות לאנשים בפורום ברצינות, או שתתן תשובה עניינית, או שלא תגיב. חבל שאתה כותב שטויות לא מבוססות (אני עדיין תומך בטענה שלי שאם יש לך דוד שיש לו חבר שיש לו סבתא בדובדבן - לא נחשב שאתה נותן מקור אמין).
ההבדל ביננו שאני לפחות לא כותב שטויות או קופץ להגיד דברים שאני לא יודע.
ישן 01-03-2007, 11:22
  micro9 micro9 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.04
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי yonatan_sh שמתחילה ב "מה ההבדל בין כוונת מארס למפרו?"

מפרו - הנקודה מוקרנת ע"י סיב אופטי וע"י חומר רדיואקטבי כלשהו,יש לה אורך חיים של כ7 שנים.
העדשה שלה בצבא כחול כהה יחסית וזה מוריד מהראות בלילה,הנקודה שלה בצבע כתום,והיא גם די גדולה...(משהו כמו 30 ס"מ ב100 מ' אם אני זוכר נכון)
בשימוש רחב בכל החי"ר ובהנדסה,בימינו לכל טירון יש מפרו.

מארס - מופעלת ע"י סוללה,בעלת עדשה שקופה,נקודה אדומה ואפשרות לבחור את גודל הנקודה הרצוי.
נותנת נקודה ברורה כמעט בכל תנאי התאורה..וגם הנקודה שלה קטנה יותר (משהו כמו 15 ס"מ ב100 במצב הכי קטן?)
ויש לה גם ציין סמוי\גלוי.
בגדודים, מחולקת למפקדים בלבד,ביחס"רים או יחידות למינהן מחולקת למפקדים ולוותיקים אם יש מספיק הקצאות.

נ.ב
אם גיליתם תעויוט חטיב או עילגות מסוימת בכתיבה שלי,איתכם הסליחה.
לא ישנתי הרבה בלילה ואני עפןץ קלות.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:09

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר