לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2007, 11:08
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
סיכום הצעות ביניים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "ההתמודדות יוצאת לדרך-הקדשה נולדת."

רג'אר הציע יוגורט טעים, אבל חבל שאין פירוט.
שיר הציעה עסקת חלופין, 500 תמורת 1000, סורי שיר ה1000 לא רואה את ה500 מבחינת היוקרה.
ידין עם נאום מרגש אשר בהחלט פנה ללב שלי.
מירי עם הצעה מפתה מאין כמוה.
שיפ עם איום מרומז נוסח סיציליה.
רפי הציע ת"ז כחולה (מעולם לא היה ערכה נמוך כמו באשכול הזה)
זיגוטה הלך על הגישה החוצפנית משהו,
לנון יצא מהמקלחת, בבקשה התייחסות להצעה של מירי...
אקונה מטטה עם שאלה הזויה,
מקסים עם מילה אחת, סורי מקסים אני לא מבין אנגלית.
40 עם איום במשטרת הגירה, מה שבהחלט מפחיד רוסי כמוני.
אהובה אדרי בהחלט סובלת במתמטיקה וההקדשה תמתיק את הסבל בחייה
וקורצר רוצה פקס על הציון במחשבים והצביעה בוורוד (?!).

שופטים?

מי שלא הציע מוזמן להוסיף גם הוא, אני מזכיר מה הפרס-אשכול הקדשה בחרוזים.

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 28-02-2007 בשעה 11:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2007, 12:55
צלמית המשתמש של Aviv-Y
  Aviv-Y Aviv-Y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Aviv-Y שלח הודעה דרך MSN אל Aviv-Y Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "סיכום הצעות ביניים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sycofat
רג'אר הציע יוגורט טעים, אבל חבל שאין פירוט. היוגורט יהיה עם תוספת ייחודית
שיר הציעה עסקת חלופין, 500 תמורת 1000, סורי שיר ה1000 לא רואה את ה500 מבחינת היוקרה. עברה את ה-500 והקדישה כבר לאהובה
ידין עם נאום מרגש אשר בהחלט פנה ללב שלי. עזוב, היא סתם מצ'ועממת
מירי עם הצעה מפתה מאין כמוה. אל תצפה ליותר מידי
שיפ עם איום מרומז נוסח סיציליה. הוא סתם עושה רוח, הוא כבש תמים =)
רפי הציע ת"ז כחולה (מעולם לא היה ערכה נמוך כמו באשכול הזה) שלא יעבוד עלייך, תדאג שיהיה רשום בה "יהודי" ולא כוכביות כמו היום
זיגוטה הלך על הגישה החוצפנית משהו, המממ...
לנון יצא מהמקלחת, בבקשה התייחסות להצעה של מירי... שוב, אל תצפה ליותר מידי =]
אקונה מטטה עם שאלה הזויה, זה בגלל שהוא מסטול, התקשרו אליו מהבנק והוא חשב שזה הבאנג מדבר אליו
מקסים עם מילה אחת, סורי מקסים אני לא מבין אנגלית. Then Shut The Fuck Up
40 עם איום במשטרת הגירה, מה שבהחלט מפחיד רוסי כמוני. צ'מע העלבת את הבחור
אהובה אדרי בהחלט סובלת במתמטיקה וההקדשה תמתיק את הסבל בחייה אל תדאג לה, אני ממתק לה הכל
וקורצר רוצה פקס על הציון במחשבים והצביעה בוורוד (?!). הוא סתם עומו שיוצא ליום אחד מהארון

ואחרי כל העבודה שעשיתי כאן,
אולי לי מגיעה ההקדשה?

ישן 28-02-2007, 14:10
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
בהחלט מגיע לו.
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "כי אני חמוד כזה"

סתם, לי מגיע, לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי לי

כי יש לי מפוחית!
ישן 28-02-2007, 15:34
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
אני אתן לך את כל זה!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "ההתמודדות יוצאת לדרך-הקדשה נולדת."

מחשב, טלפון, מסך, מקלדת, עט, עיפרון, מחק, טוש, פלאפון, דאודורנט, משקפיים, מחזיק מפתחות, טישו, אקמול, וואליום, לורד, כובע, כובע צמר, בושם, דף, דפים, קלסר, חומר לבגרות בספרות, פד לעכבר, עכבר למחשב, עכבר אמיתי, מיטה, מצעים, כרית, ציפית, סמיילי, סטיקר, מדבקה, משחק של סימס 1 המקורי, עיתון, חרב, תחפושת של תורמן מקיל ביל, תמונה, 100 דולר, שעון מעורר, מזוודה, אותיות אהו"י, דיסקים לצריבה, דיסקים DVD לצריבה, ספר של נחמן ברסלב, מחברת מתמטיקה, ספר בני גורן 007, פלייסטיישן 2, שבב לפלייסטיישן 2, 15 משחקים מקוריים, 100 משחקים לא מקוריים, מפצל שלטים, 4 שלטים, שולחן מחשב, מדפסת משולבת עם סורק, פח אשפה, שקית ניילון לפח אשפה, נעליים לבנות, נעליים חומות, נעלי בית קיפי, עוד כרית מיוחדת כזאת, הרבה שקעים, הרבה תקעים, לוח שעם, תמונה של הכלב שלי, דגל עצום של ליברפול, הרבה צעיפי ליברפול, צעיפים אחרים: דורטמונד, מכבי, אנגליה, ילקוט בית ספר, ספה ל2-3 אנשים, כלב חי, הרבה זבל, ארון, הרבה בגדים מהשוק, 2-3 ג'ינסים טובים, כמה חגורות איכותיות, ארון מדפים בצבע חום, בובות שונות, משקפי שמש של טייסים מהשוק, משקפי שמש בחינם בצבע כתום, דיסק און קי 128 מגה, דיסק און קי 256 מגה, דיסק און קי 512 מגה, הארד דיסק תקין, כדורגל אדום, כדורגל כרית, גרביים משומשות, גרביים חדשות, מעיל מאסיבי שעומד בקור של פולין, מזוודה של קלפי מג'יק (לא בשימוש), 6 מגירות עמוסות בחפצים שונים, מכתב אהבה שכתבו לי, דלת עם מדבקה "אין נגמר, תבוא מחר", ז'קט שחור, מעיל חום, חולצות וקפוצ'ון בית ספר (לא בשימוש), תעודה עם ממוצע גבוה של כיתה י"ב...

אני חושב שיש לי מספיק חפצים שתוכל איתם, להקדיש לי הקדשה.

וגם, אני אכתוב לך נאום חוצב להבות לאות תודה, רק תתן לי לכתוב אותו לפני שתקח את המחשב.

הלוואי ואזכה.

ישן 28-02-2007, 22:15
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05

אוקיי סיכום יומי של ההצעות:

4L0N -אני מתנצל על השגיאה, קבל נקודה כפיצוי. אבל אני חייב להוריד לך אותה על הכינוי המוזר שלך.
אביב-סחטיין על ההשקעה אני בטוח שאלה ה10 דקות הכי מבוזבזות בחייך.
אוריין-10 נק', אני אוהב לסביות (סיון תחממי מנועים אני מגיע אליך)
לפוזפוז יש מפוחית וזה שווה 10 נק'.
NYJ -תמונה של העין שלך נשמע לי מפתה, אני לא יכול להחזיק את עצמי מציפיה-30 נק'.
חתולים-אהבתי את הקשרים, אפשר לסדר לי בכיף. בנוסף 1000 נק' על זה ששנינו אוהבים נשים. באותה הזדמנות אני מוריד לך 900 על זה שהן לא אוהבות אותי.
אופיר הציע תמונה של שקל,
קידונקי אתה אכן חמוד לאללה.
מרקי מרק, קבל 100 נק' על הציון בפסיכומטרי אולם אני מוריד לך 50 על זה שיש לך DJ לפני השם.
דרגון-אהבתי את הפילוסופיה
נמל, אני מוריד לך 2000 נק' הגעלת לי את הנשמה.
וולף-500 נק' על זה שאין לך חיים ואשכרה רשמת את זה, בנאדם...
כוהן רמ- מוריד לך נקודה על התעללות בבע"ח.
דור דפהב-ה1000 שלך לא בחרוזים, לא מספק אותי.
צ'יבורשקה-תשתדלי לשכנע יותר.
אוריין ופוזפוז-מוריד 10 נק' על ההספמה. עם זאת מוסיף עוד 20 נק' לאוריין על זה שהיא משחקת לסבית ו30 נק' לפוזפוז אם יספיק לחפור כאן.

שופטים אבקש את תגובתכם לפרטי שלי
אני מקבל הצעות אחרונות עד מחר בצהריים ואז אסכם את הכל ואכריז על הזוכה המאושר!
אני מזכיר, ניתן במהלך הלילה ומחר להוסיף הצעות.

עריכה: ישנה תופעה מדאיגה של גולשים היוצרים איתי קשר בפרטי ומבקשים שאבחר בהם. אני חוזר(!) ואומר(!) תגובות ללא צילומי עירום פרונטלי לא מקובלים על הדעת!

עריכה 2: אורן אני צוחק! נא לא לשלוח לי תמונות אחרת אפנה למשטרה

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 28-02-2007 בשעה 22:24.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר