לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2007, 00:34
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
מידע הג'ובניקים הם הלוחמים האמיתיים. אותי הוא לא הצליח לשכנע...

מכר שלי, מפקד בגבעתי, כתב משהו שלדעתי כלל לא משכנע.
גם אני לוחם (בעברי), ואני רואה את הדברים בצורה אחרת לגמרי.
נקווה שהוא ציני, כן?
מה שכן, עם השורה האחרונה במאמר אני נוטה להסכים.

אני טוען שג`ובניקים הם לוחמים ובעלי כושר הישרדות גבוה יותר מכול `לוחם` בצבא.

אתם יודעים איזה קשה זה לרוץ כמה פעמים ביום ולא משנה מהם התנאים הסביבתיים- והכל כדי להגיע לאוטובוס או לרכבת לפני צאתם מהתחנה ?!
בקור,בחום,בגשם ובשרב הג`ובניקים ירוצו בכול כוחם, לרוב מצב זה קורה יותר מפעמיים ביום .
אתם יודעים איזה קשה זה להדחף בתור לאוטובוס? הג`ובניקים עושים זאת כל פעם מחדש במיוחד בקרבות של ימי א או ביומי ה כשהם יוצאים חמשוש.
הג`ובניקים צריכים לשרוד במשך כל שירותם הצבאי עם המשכורת הדלה שהם מקבלים.
לא סתם הם מקבלים 350ש`ח -זה הכל כדי לראות איך הם שורדים עם סכום מזערי זה כאשר הם כל יום בבית כולל חמשושים קבועים -קשה מאוד! בעוד שלוחמים מקבלים 706 במקשה שלי כי אני מפקד. והם סוגרים 21 או28 ימים ברצף בצבא - משמע שהם חוסכים כל אגורה שחוקה שהם מקבלים מהצבא - ובקלות ,אם אפשר לציין.

בעמינו הקשים במדינת ישראל מרובת הפיגועים-הג`ובניקים הם השורדים האמיתיים.
בעוד שלוחמים סוגרים במוצב שלהם מאחורי סורג ובריח ,אתם הג`ובניקים עוברין הרבה אוטובוסים, קניונים,מסיבות,אירועים משפחתיים ורכבות שהם המקומות הכי `חמים` לפיגועים, לא רק אתם צריכים לשרוד את זה כל השבוע, אתם עושים זאת גם בלי נשק!!

עוד אחד מהמבחנים הגדולים של כושר ההישרדות של הג`ובניקים הוא האוכל הצבאי כמובן!
האוכל כל כך נורא שהג`ובניקים מגיעים כל פעם לקונפליקט מחדש-האם לקנות אוכל ולבזבז את המשכורת הצבאית שבמילא דועכת לה,או שמא,נאכל,נסבול ואולי גם נשלשל או אפילו נגווע ברעב-אבל רק לא לאכול את האוכל הצבאי .

בנוסף ל`לוחמים`המפקד שלהם(אני) הוא כמו אבא,הוא דואג להם,הם מכבדים אף מעריצים אותו.
הג`ובניקים לעומת זאת מקבלים מפקד\ת שהם לא סובלים.
שבמצב אופטימלי הוא הופך לאויב הכי גדול שלהם ולא סתם אלא שהם נאבקים בפלצנות הפיקודית שלו מדיי יום ביומו. כמה קשה !כמה קשה ! :
דבר נוסף, הוא קורה לג`ובניקים המובחרים שמסתדרים עם כל מסע ההישרדות המתמשך בקלות , העבודה!
איזה קשה זה להיות בצבא וגם לעבוד-אין מנוחה-אפילו שעות שינה מטכליות לא מקבלים-פעולה זאת בוחנת את הישרדות הג`ובניק ללא שינה רצופה במהלך כל השבוע ולרוב גם בסופי שבוע .

את ההישרדות ללא שינה ניתן לבחון גם בצורה אחרת כמובן!
בנות. הן רוצות אותנו ערים עד מאוחר ולא מספיק שהן מתישות אותנו כמה שעות רצופות בעזרת שיטת הסקס, הן גם מנסות לשבו אותנו מנטלית ע`י זיוני שכל. במקרה ואלו ג`ובניקיות גם להן קשה. כמובן שהפרטנר הקבוע או הלא קבוע בוחן אותן גם ע`י שיטת הסקס לחשוב למה הוא נרדם? ואיפה הן טעו ? יש אפילו את האמיצות שמנסות להעיר את הפרטנר - פשוט להתמודד עם הפחד עצמו ! שלא נדבר כמובן על הג`ובניקים שיש להם יותר מפרטנר\ית אחד\ת -קשה!!!

דבר קטן אך עם זאת נורא חשוב לא פחות, הוא הדרגות !!!
רק הג`ובניקים חייבים להסתובב עם הרב`ט במשך שנה . כאשר הם צחוק אחד גדול לנחלת הכלל- זהו מבחן חברתי בין הקשים בצבא . רחמים!!!

ולא נשכח את מדי ה-א שהם אימת כל ג`בניק להסתובב במדי דקרון זה סיוט הכי גדול-אם זה קיץ אתם מזיעים את הנשמה על המדים האלו שכמובן קולטים חום טוב יותר מכל בד שהומצא אי פעם.
בחורף כתמי טיפות=הגשם נראים ברורים כשמש על החלקים היותר יבשים של המדים- ולא רק זה , אלא שגם לוקח לכם להתייבש שעות על גבי שעות !!

דבר אחרון למחשבה תנסו לספור 3 שנים בכפולות של 1 ימים לעומת ה`לוחמים` שסופרים בכפלות של 28-מי יתייאש קודם????

מה דעתכם?

נערך לאחרונה ע"י Shai בתאריך 28-02-2007 בשעה 00:39.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2007, 12:29
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
האמת? אני חושב שהזלזול המוחצן הזה ב''גובניקים'' מיותר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "הג'ובניקים הם הלוחמים האמיתיים. אותי הוא לא הצליח לשכנע..."

אמנם המאמר נכתב בציניות הגובלת בסרקזם, אך המסד ממנו צמח המאמר, אינו מוצא חן בעיני.

ברור שחבר'ה קרביים מסכנים את חייהם יום אחר יום, בפעילות קשה שנועדה להגן על ביטחון המדינה, ובהשוואה לחיילים העורפיים, הם מסכנים את חייהם באמת ובתמים בעת מילוי תפקידם. אך גם את התפקידים העורפיים, מישהו צריך לעשות, והייתי שמח לראות את אותו הקצין שאחראי על המאמר הזה, מסתדר ללא השרשרת הלוגיסטית הנמצאת מאחוריו ומורכבת מרבבות ג'ובניקים, בעת שהוא נמצא בשטח.

קל לקבל את זה בהומור, אבל סוג הבוז הזה כלפי כל מי שאינו קרבי, לא מיטיב עם עקרונות חשובים כעקרונות הלכידות ולצערי הוא די נפוץ בחברה. מה אני אמור לחשוב, כאדם בעל פרופיל רפואי נמוך המצפות לו שלש שנות ג'ובניקיות אי שם באחד הבסיסים בארץ? לא רק שאדם כמוני צריך לקנא בחברים שלו שהלכו ליחידות מאד מובחרות ומאד קרביות, ולהרכין ראשו כאשר נפגשים פעם ב בסופי השבוע (מצטער חבר'ה, אבל לדובדבן לא מגייסים חולי אסטמה שבורי פיקת ברך כמוני), אלא גם לגלות שבנוסף לכל, לא משנה שאני אנסה לשרת את מדינת ישראל ככל שאני אוכל, בסופו של יום אספוג בוז מ'קרביים' למיניהם, שלא מכירים אותי, ומבחינתם העובדה שאני ג'ובניק היא סיבה טובה ללעוג לי.

טוב וגם רצוי להעביר ביקורת על ג'ובניקים שהתפקיד שלהם בצה"ל הוא לא פרודוקטיבי, והם יכלו להשיג יותר, ולשאוף יותר, אבל מטעמי עצלנות (וטעמים אחרים) החליטו שלא לעשות כן. אבל יש גם ג'ובניקים אחרים, שתפקידם ראוי ומכובד, ואחרים- שמתוקף אילוצים רפואיים בחרו באפיק זה. האם הלצות מהסוג הזה באמת מגיעות להם?
ישן 28-02-2007, 12:40
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "האמת? אני חושב שהזלזול המוחצן הזה ב''גובניקים'' מיותר"

מסכים איתך מאוד.

אני לא חושב שראוי לצחוק ככה על הג'ובניקים...מה לעשות שיש אנשים עם בעיות רפואיות וכמה שהם היו רוצים ללכת לקרבי הם פשוט לא יכולים??
הם צריכים להרגיש נחותים?שהם לא שווים כמו הקרביים???
אתם צריכים להבין שכל אחד חשוב..גם הלוחם וגם הג'ובניק הטבח..כי בלי הטבח ללוחם לא היה מה לאכול והוא לא היה יכול לתפקד..
אין פה מקום להשוואה מי יותר חשוב..
בלי הפקח טיסה המטוסים לא היו יכולים להמריא..בלי המודיעין היה קשה מאוד להסתדר-עד כמעט בלתי אפשרי...בלי הטכנאי מטוסים המטוסים לא היו כשירים להמראה..
אז נכון שיש את הג'ובניקים שמקטינים ראש,רוצים להיות כמה שיותר בבית וכמה שלעשות פחות בצבא...אבל לא כולם הם כאלה..ממש לא!
צריכים את שני הצדדים כדי להסתדר..כי כל צד הוא חשוב..זה שעומד במחסום ומסכן את חייו(ומקבל על כך תמורה כמו משכורת יותר גבוהה למשל) וזה שיושב במשרד ומעביר ידיעות מודיעין..
לדעתי-כל אחד שעושה את התפקיד שלו כמו שצריך ולא מחפש להקטין ראש צריך להתגאות בעצמו ללא קשר איפה הוא משרת ואיזה תפקיד יש לו..בין אם הוא קרבי ובין הם הוא בקרייה.

נוב 07.

ישן 28-02-2007, 13:04
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
רבים הם הג'ובניקים שבחרו לעשות כן ממניעים לא טהורים.
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "האמת? אני חושב שהזלזול המוחצן הזה ב''גובניקים'' מיותר"

לא מטעמי בריאות או כישורים מסויימים אלא מטעמי נוחות.
לרוב הלוחמים לא נוח להיות לוחמים, אך הם עושים זאת בכל זאת.
עיקר הביקורת מופנית כלפי הג'ובניקים שבחרו בחיים הקלים כי זה תמיד יותר קל, כי הם רצו לבלות יותר עם החברה, כי המיטה בבית יותר נוחה מהמיטה בבסיס והתיקרה בבית לא תקרוס עליך כשהאוהל בשטח כן.

הביקורת מוקצנת כדי לאזן את כף המאזניים.
במצב אידיאלי, הביקורת הזו לא הייתה מוקצנת כפי שהיא מוצגת כרגע, אך לצערינו, רבים הם הג'ובניקים ומתרבים הם.

בידיעות אחרונות של שבוע שעבר יש כתבה על חוסר שינה אצל לוחמים שגרמה להתקפים אפילפטים ולבסוף למוות. כשנשאלו מפקדיהם לפשר הדבר, ענו כי חוסר בסד"כ גרם לעבודה מסביב לשעון.

הסיבה לכך טמונה בבסיס; אין מספיק לוחמים, העבודה רק גדלה ומתחלקת בין פחות אנשים.
לא צריך להיות מתמטיקאי גדול כדי לדעת שאם המחולק גדל בעוד שהמחלק קטן, המנה (או במקרה שלנו: העבודה שמוטלת פייר לוחם) גדלה.
וזה הגורם למצב המתואר בכתבה, זה הגורם למצב שלוחמים עושים 8-8 במחסום (כשב8 שעות "המנוחה" יש לו"ז) ועוד רבים המקרים הנעימים האלה.

ישן 28-02-2007, 12:53
צלמית המשתמש של pilot kevin
  pilot kevin pilot kevin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
ההומור פה תלוי במי שקורא
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shai שמתחילה ב "הג'ובניקים הם הלוחמים האמיתיים. אותי הוא לא הצליח לשכנע..."

כי זה נראה כאילו הוא צוחק על הג'ובניקים. זה לא נראה לי כמאמר קומי אלא כירידה ישירה על הג'ובניקים. נכון, הם לא הכי קרביים. אבל השירות לא חייב להיות קרבי: כל אחד עושה את מה שהוא עושה הכי טוב וזה מה שמרכיב את הצבא. חלק מהאנשים עומדים בקשיים פיזיים או מנטליים ואחרים לומדים מהבוקר עד הלילה. שום דבר לא עדיף על אחר, כל חיל מכבד את חייליו

אני מסכים בנוגע לכל תפקיד עד המזערי שביניהם, כי כמו שאמרו כבר בלי זה אין צבא, ואני רוצה להדגיש את העובדה שלא רק לקרביים קשה - וזה ברצינות - כי כמו שיש תפקידים קרביים קשים יותר ופחות יש גם תפקידים של ג'ובניקים קשים יותר וקשים פחות. בין אם זה להיות טבח, מאזין או עורף.

ישן 28-02-2007, 13:04
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

אני מניח שהוא כתב בציניות, אבל מכיוון שאתה טוען שלו, אני אעלה פה כמה נקודות שהוא מאוד טועה וכנראה מהסיבה הפשוטה שהוא מעולם לא היה ג'ובניק והוא ניזון מסיפורים ושמועות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Shai
מכר שלי, מפקד בגבעתי, כתב משהו שלדעתי כלל לא משכנע.
גם אני לוחם (בעברי), ואני רואה את הדברים בצורה אחרת לגמרי.
נקווה שהוא ציני, כן?
מה שכן, עם השורה האחרונה במאמר אני נוטה להסכים.

אני טוען שג`ובניקים הם לוחמים ובעלי כושר הישרדות גבוה יותר מכול `לוחם` בצבא.

אתם יודעים איזה קשה זה לרוץ כמה פעמים ביום ולא משנה מהם התנאים הסביבתיים- והכל כדי להגיע לאוטובוס או לרכבת לפני צאתם מהתחנה ?!
בקור,בחום,בגשם ובשרב הג`ובניקים ירוצו בכול כוחם, לרוב מצב זה קורה יותר מפעמיים ביום .
אתם יודעים איזה קשה זה להדחף בתור לאוטובוס? הג`ובניקים עושים זאת כל פעם מחדש במיוחד בקרבות של ימי א או ביומי ה כשהם יוצאים חמשוש.
רוב הג'ובניקים עושים יומיות וגם אם לא, השעות שהם יוצאים שונות מהשעות של הקרביים והם בד"כ הרבה פחות עמוסות (חוץ מאולי לצריפין).
הג`ובניקים צריכים לשרוד במשך כל שירותם הצבאי עם המשכורת הדלה שהם מקבלים.
לא סתם הם מקבלים 350ש`ח -זה הכל כדי לראות איך הם שורדים עם סכום מזערי זה כאשר הם כל יום בבית כולל חמשושים קבועים -קשה מאוד! בעוד שלוחמים מקבלים 706 במקשה שלי כי אני מפקד. והם סוגרים 21 או28 ימים ברצף בצבא - משמע שהם חוסכים כל אגורה שחוקה שהם מקבלים מהצבא - ובקלות ,אם אפשר לציין.
האמת שזה נכון, בתור קרבי בד"כ חוסכים, ג'ובניקים בד"כ יהיו במינוס אם אין להם משמעת.
בעמינו הקשים במדינת ישראל מרובת הפיגועים-הג`ובניקים הם השורדים האמיתיים.
בעוד שלוחמים סוגרים במוצב שלהם מאחורי סורג ובריח ,אתם הג`ובניקים עוברין הרבה אוטובוסים, קניונים,מסיבות,אירועים משפחתיים ורכבות שהם המקומות הכי `חמים` לפיגועים, לא רק אתם צריכים לשרוד את זה כל השבוע, אתם עושים זאת גם בלי נשק!!

עוד אחד מהמבחנים הגדולים של כושר ההישרדות של הג`ובניקים הוא האוכל הצבאי כמובן!
האוכל כל כך נורא שהג`ובניקים מגיעים כל פעם לקונפליקט מחדש-האם לקנות אוכל ולבזבז את המשכורת הצבאית שבמילא דועכת לה,או שמא,נאכל,נסבול ואולי גם נשלשל או אפילו נגווע ברעב-אבל רק לא לאכול את האוכל הצבאי .
ממש לא נכון, אכלתי בהרבה מאוד מקומות, וברוב המקרים האוכל בבסיסים של הג'ובניקים היה טוב מאשר אצל הקרביים, פשוט ג'ובניקים בד"כ יותר מפונקים אז הם נוטים להגזים באיכות האוכל. חוץ מזה שהם אוכלים בד"כ רק ארוחה אחת ביום בצבא, וארוחה שנייה בבית ככה שזה בכלל לא בעייה.
בנוסף ל`לוחמים`המפקד שלהם(אני) הוא כמו אבא,הוא דואג להם,הם מכבדים אף מעריצים אותו.
הג`ובניקים לעומת זאת מקבלים מפקד\ת שהם לא סובלים.
שבמצב אופטימלי הוא הופך לאויב הכי גדול שלהם ולא סתם אלא שהם נאבקים בפלצנות הפיקודית שלו מדיי יום ביומו. כמה קשה !כמה קשה ! :
לא כל המפקדים חרא, והיו לי כמה מפקדים בקרבי שהגיעו מיחידות כביכול "איכותיות" והיו המיץ של הזבל.
דבר נוסף, הוא קורה לג`ובניקים המובחרים שמסתדרים עם כל מסע ההישרדות המתמשך בקלות , העבודה!
איזה קשה זה להיות בצבא וגם לעבוד-אין מנוחה-אפילו שעות שינה מטכליות לא מקבלים-פעולה זאת בוחנת את הישרדות הג`ובניק ללא שינה רצופה במהלך כל השבוע ולרוב גם בסופי שבוע .
אם זה לא ציניות אז זה טיפשות.
את ההישרדות ללא שינה ניתן לבחון גם בצורה אחרת כמובן!
בנות. הן רוצות אותנו ערים עד מאוחר ולא מספיק שהן מתישות אותנו כמה שעות רצופות בעזרת שיטת הסקס, הן גם מנסות לשבו אותנו מנטלית ע`י זיוני שכל. במקרה ואלו ג`ובניקיות גם להן קשה. כמובן שהפרטנר הקבוע או הלא קבוע בוחן אותן גם ע`י שיטת הסקס לחשוב למה הוא נרדם? ואיפה הן טעו ? יש אפילו את האמיצות שמנסות להעיר את הפרטנר - פשוט להתמודד עם הפחד עצמו ! שלא נדבר כמובן על הג`ובניקים שיש להם יותר מפרטנר\ית אחד\ת -קשה!!!

דבר קטן אך עם זאת נורא חשוב לא פחות, הוא הדרגות !!!
רק הג`ובניקים חייבים להסתובב עם הרב`ט במשך שנה . כאשר הם צחוק אחד גדול לנחלת הכלל- זהו מבחן חברתי בין הקשים בצבא . רחמים!!!
מסכים
ולא נשכח את מדי ה-א שהם אימת כל ג`בניק להסתובב במדי דקרון זה סיוט הכי גדול-אם זה קיץ אתם מזיעים את הנשמה על המדים האלו שכמובן קולטים חום טוב יותר מכל בד שהומצא אי פעם.
בחורף כתמי טיפות=הגשם נראים ברורים כשמש על החלקים היותר יבשים של המדים- ולא רק זה , אלא שגם לוקח לכם להתייבש שעות על גבי שעות !!
מסכים^2
דבר אחרון למחשבה תנסו לספור 3 שנים בכפולות של 1 ימים לעומת ה`לוחמים` שסופרים בכפלות של 28-מי יתייאש קודם????
מסכים^3
מה דעתכם?

ושוב, אני בטוח ב-99% שזה נכתב בציניות...
ישן 28-02-2007, 13:14
  gothic_ gothic_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.04

אני חייב להעיר הערה:
1)אם כל יום הייתי צריך לסוע ולחזור לבסיס הייתי משתגע (נסיעות ועוד על מדים זה דבר מעצבן ממש)
2)קרביים לא חוסכים ולא נעליים. סופ"ש אחד + חשבון פלאפון והלכו ה700 שקל.
3)לגבי האוכל, יצא לי לאכול בהרבה בסיסים בצבא - גם בבסיסים גדולים של יומיות\בט"רים וכו' וגם במוצבים. האוכל במוצבים היה פשוט רמה מעל.. (שימו לב- ההבדל פה לא בין בסיס של קרביים לבסיס של ג'ובניקים, אלא בין בסיס שהטבח מבשל ל2000+++ אנשים לבין בסיס שטבח מבשל ל30 חבר'ה גג).

שורה תחתונה, עם כל הזלזול בג'ובניקים, אני חושב שאחרי חודש של יומיות הייתי מאבד את השפיות.
כל יום נסיעות, כל יום אותה עבודה, הזמן לא זז.
לקרביים השירות פשוט טס.
ישן 28-02-2007, 18:56
צלמית המשתמש של sheep
  sheep sheep אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי gothic_ שמתחילה ב "ממש לא. לעבודה אתה בוחר את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gothic_
ממש לא.
לעבודה אתה בוחר את הבגדים שתלבש.
יש עבודות רבות של בגדים אחידים, בין אם זאת חליפה ועניבה או "מדי" מקדונלדס.
אם חם אתה לובש חולצה קצרה, אם קר אתה לובש מעיל שנוח לך, בגדים מחממים יותר וכו'.
אם חם או קר לך אתה מדליק מזגן על חום/קור - 2007 בן אדם.
לצבא אתה חייב בכל מקרה ללבוש את הנעלי צבא (בחורף הן מקפיאות ובקיץ הן מחממות- הנדסת אנוש מדהימה)חולצה לבנה מתחת לא' (כבר 2 שכבות- בקיץ זה באסה).
בכל מקרה, לי אישית הרבה יותר נוח ללבוש בגדים רגילים מאשר מדים.
מדים זה ממש לא סיפור מעיק, אלא לאנשים שלא רגילים אליהם, אנשים שלא צריכים להתרגל אליהם.
עוד דבר- בתור ג'ובניק אתה מקבל 12 שקל ליום בערך? (חישוב גס) בעבודה רגילה ע"ב שכר מינימום אתה מרוויח את זה בפחות משעה.
אתה משרת את המדינה, אתה לא עובד. זאת לא משכורת, תכניסו טוב טוב לראש
זה יותר כמו דמי כיס שיעזרו לך בדברים קטנים בחיים.
ממש לא שקול למשכורת משום זוית ראיה שהיא.. ואבוי למי שחושב ככה אפילו לשניה.
השירות הוא חובה, שוב, זאת לא עבודה, זה שירות למדינה.

אולי בשבילך זה כמו הנסיעות כל יום לעבודה. לדעתי האישית זה לא.

אתה חי בסרט. המאמר נכתב בציניות ומהדברים שלך אשכרה אפשר להבין שאתה מאמין שהדברים שאתה כותב מקשים על חיילים.

אגב-
המאמר עצמו לא מרתק ולא משעשע, אני מבין את הציניות שבו אבל הבן אדם פשוט לוקה בהומור גרוע.
הוא כותב את הדברים בצורה דיי יבשה ומשעממת.. המסר שהוא מעביר ברור.

נערך לאחרונה ע"י sheep בתאריך 28-02-2007 בשעה 18:58.
ישן 28-02-2007, 19:54

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "[QUOTE=gothic_]ממש לא. לעבודה..."

וואו, אתה פשוט חוצפן. אשכרה הצלחת לעצבן אותי
אל תלמד אותי על מדים בבקשה, כשאני התגייסתי אתה עדיין היית אזרח.
דבר שני ותפנים- כתבתי שזאת דעתי האישית.
אני לא ג'ובניק.
יצא לי לעשות יומיות שבוע אחד בשירות שלי והיה לי זוועה ממש.
כמו שהמון ג'ובניקים לא היו מסוגלים לשרת בבסיס מרוחק מהבית או לצאת פעם ב. אני לא הייתי מסוגל לעשות יומיות.

אין לי כוח לענות לך לשאר הדברים כי זה פשוט מגוחך.
"2007 בן אדם!"
סבבה, אני עדיין לא חייל שוקולד שישן במגורים עם מזגן(אה סליחה, אתה אפילו לא ישן בבסיס) וכשאני בשטח (רוב הזמן בערך) אני אפילו לא מדמיין מזגן.
חוצמזה, הרי ברור שאם קר לך אתה ניגש לקרון הראשון ברכבת ומגביר את המזגן.
אה אופס, אתה אפילו לא נוסע ברכבת. אז אולי יש לך מזגן ששולט בכדור הארץ?

קיצר, או שתענה כמו בן אדם, או שתסתום ת'פה. הזלזול הזה מוציא אותך ממש דביל.
עריכה: נ.ב.
איך הרב"ט יושב לך על היד?..שלא ייבלע במדים חבל, יש טונה מ.צ בכניסה לקריה.

נערך לאחרונה ע"י gothic_ בתאריך 28-02-2007 בשעה 20:04.
ישן 28-02-2007, 20:55

בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "סיכום: |תבליט| אתה כתבת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי sheep
סיכום:
אתה כתבת טענות שמהן משתמע שמי שאינו לוחם סובל מתנאים גרועים.

אני ביטלתי את דבריך בשורה, אחד אחרי השני.

אתה הסכמת איתי שדווקא אתה, כקרבי הוא זה שסבל מתנאים גרועים.

נצחון לי. וחג שמח.

נ.ב.
יש לי מאוורר סולארי בכומתה, אני לא צריך לשנות את מזג האוויר.

גם אני יודע לענות בסעיפים, אבל תסלח לי הנקודה שלי תהיה פחות מגניבה משלך.

• כתבתי טענות שמהן משתמע שאם הייתי ג'ובניק הייתי סובל. (מאבד את השפיות וכו'). אתה החלטת להגיב כדי להשיב את כבודך האבוד. (בצורה ממש ניאנדרטלית).
  • חשבת שביטלת את דבריי בשורה אחד אחרי השני, זהו שאני לא ממש מנסה לגרום לך לחשוב כמוני. חוץ מלהוציא את עצמך אידיוט לא עשית כלום.
  • עדיין לא כתבתי בשום הודעה שאני סובל מתנאים גרועים. כתבתי עובדות. אין לי מזגן\חי בשטח לא מעיד שאני סובל מזה, להיפך, עדיין אני חושב שאם אני אהיה ג'ובניק אני אשתגע.
להמשך ההודעה: התגובות הדביליות שלך "נצחון לי" פה זה לא הפורום שאתה מנהל ותכלס הבדיחות הדיי עלובות רק מזכירות לי, למה לעזאזל אני מתכווח עם מישהו באינטרנט?
מכאן אני לא מתכוון להמשיך להגיב, תהנה עם הרב"ט יש לך עוד חצי שנה איתו.
יום טוב.

עריכה: להכריז "ניצחתי" גם כשיצאת דביל זה קל מאוד, נסראללה עושה את זה המון. אוסקוט.

נערך לאחרונה ע"י gothic_ בתאריך 28-02-2007 בשעה 20:58.
ישן 28-02-2007, 13:34
  Akula Akula אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.06

תכלס מה עשיתם פה מקרביים פרופסורים וגברים גברים כל אחד, אפשר לחשוב , וואלה יש ג'ובניקים שלא צריכים, ויש אנשים שתורמים למערכת גם, למה מה אין חובשים ג'ובניקים?מה עם צוותי קרקע בחיל האוויר הרי גם הם "ג'ובניקים" , ואלה כפרעות לא יוצאים יומיות, בכלל אתם יודעים לא כל ג'ובניק יוצא יומיות, משטרה צבאית שהם עורפיים לא יוצאים יומיות, גם מ''כים מגל לא, גם לא הרבה תפקידים אחרים.
ובכלל מי אתם שתזלזלו, יש אנשים ביחידות שעובדות בכור בדימונה,ויש מלא יחידות של מודיעין שעובדים שם קשה מאוד(וכן זה אולי יבוא כהפתעה, אבל גם הם לא יוצאים יומיות)., ומה הם צריכים להרגיש נחיתות כי שירתתם בחי''ר ?.
אז למה אי אפשר פשוט להפנים שכולנו עם אחד וצבא אחד, וכל הזמן צריך לחפש איך להרגיש עליונים.

נערך לאחרונה ע"י Akula בתאריך 28-02-2007 בשעה 13:37.
ישן 28-02-2007, 22:28
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
וואלה זה לא הכל שחור ולבן...

זה לא הכל ג'וב או קרבי,אני למשל הייתי בקרבי סיימתי טירונות ויצאתי כי לא הסתדרתי שמה,אם זה מבחינה חברתית ואם זה שלא הצלחתי לעמוד בקשיים שהשירות הקרבי מציב בפני בן אדם וואלה זה היה התקופה הכי שחורה בחיים שלי[כמובן שהנוסטלגיה עכשיו אחרי שעברתי את זה 'משתחררת' ואני מתחיל להזכר פה ושם גם ברגעים טובים אבל שהייתי שמה לא היה וכמעט רגע אחד טוב]
אז יצאתי לג'וב ועכשיו אני האמא שלי הגו'בניקים,יש מצב שאני יחזור לקרבי בעתיד אבל זה לא משנה,לפחות אני הלכתי וניסיתי להיות קרבי ואם אני לא יהיה קרבי בכלל אז מה,לדעתי זה לא אומר כלום כי אני חושב שאם ניסיתי ולא הצלחתי לעמוד בזה אז זה גם משהו[הנסיון להיות קרבי]
ולכל המלשב"ים מציע להוריד פרופיל עוד לא אכלתם את הכאפה של הבקום וכל אחד פה מדבר כאילו הוריד לי מחבלים במארבים וטחן במסייעת,אני לא דיברתי ככה לפני הגיוס שלי אז זה לא שאני צבוע ומשחק אותה פתאום כי גם אין לי על מה למה יש לי פז"מ של במבה בצבא,אבל מעצבן לראות אנשים שעוד לא התגייסו מדברים וכבר מדרגים אנשים לפי הרמת תרומה שלהם.
עריכה:
ובקשר לפוסט שבכלל שכחתי והוא הנושא,אהבתי את הציניות

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:17

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר