לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2007, 15:17
  משתמש זכר YosefS YosefS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "אהבה אסורה"

היי אודי התמונות נחמדות מאוד, אני לא מומחה לסטודיו אך ברצוני להעיר המספר הערות:

1. התמונה הראשונה עמוסה לי מדי ,הרעיון הינו מקורי אך הייתי רוצה לבודד את המלך והמלכה יותר משאר הכילים אני חושב שגם הצריחים קרובים מדי והיה צריך להרחיק אותם.
2. התמונה השניה טובה יותר אבל עדיין עמוסה מדי אם אתה רוצה להעביר את הכותרת שח אז ישנם מספר בעיות(בתור חובב שחמט) א: למה הרץ שוכב על הלוח? הרי מפנים כל כלי, איך נוצר שח כפול גם של הרץ וגם של הפרש? לא רואה שום סנריו שמתאים למהלך, כמו כן השח די לא ברור, ומה שבעיקר הפריע לי זה הרקע היה עדיף רקע שחור ולא הבד שלדעתי גורע.

בברכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-02-2007, 17:19
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי c.m.f שמתחילה ב "לא נראה שזה צולם עם לפאשים של..."

התמונה חדה. אם תיסתקל על הקווים אתה תיראה שהיא חדה פשוט הזחוחית של החיילים היא מט. הצבעים מראים את הקונספט של החיילים שמתו ביגלל העובדה שהמלך עם המלקה השחורה. ובעיה שלך שלא ניראה לך שהכול צולם עם הפלשים. זאת התאורה שיש לי ולכן אני עובד איתה. יש לי 2 פלשים של וילנסקי 400 ואט ויש להם אפשרות לעבוד בתאורה חמה. וגם יש לי פילטרים. הרקה האדום הוא באצם לבן שצבוע עם תאורה והוא נועד גם כדי להדגיש את הקונספט. שחור לא היה אוסה את אותה עבודה.

בצילום הזה יש פלש אחד מיתחת לשולחן הזכוכית, פלש אחד שמקרין על החיילים מקדימה ופלש אדום שגם מתחת לזכוכית (תאורה חמה עם פילטר) שנותן את האור האדום לשולחן ולרקע.
נ.ב עם אני לא תוהה הצמצם הוא 16 אתה יכול להיסתקל על ה EXIF וליראות והפוקוס הוא מהמלך ולכן לא יכול להיות שהתמונה לא חדה.
ישן 28-02-2007, 17:31
צלמית המשתמש של גודלן-ארז
  גודלן-ארז גודלן-ארז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.06
שלח הודעה דרך MSN אל גודלן-ארז
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "התמונה חדה. אם תיסתקל על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אודי גילת
הצמצם הוא 16 אתה יכול להיסתקל על ה EXIF וליראות והפוקוס הוא מהמלך ולכן לא יכול להיות שהתמונה לא חדה.

מתחכם אהה?
כשיהיה EXIF דיגיטלי לפילם זה יהיה מעניין

בכל אופן
אני יגיב רק על התמונה הראשונה בגלל שאני רואה בה יותר פוטנציאל

1. הפוקוס באמת על המלך אבל אני חייב להסכים שהמלכה נבלעה בעומק שדה וזה ניכר בעיכר בבסיס שלה ובראש שלה
2. אהבתי מאוד את הרעיון של התאורה להדגיש רומנטיקה מהולה בדם של מלחמה כמו שניסיתה להעביר אבל רואים את הטקסטורה של השולחן על הבד כתוצאה מהצל שמוקרן עליו מהפלשים מלמטה וזה חבל
הייתי רוצה תמונה יותר רכה ללא הדברים האלה.
3. חלוקת הצבעים לא דומיננטית בפריים... למה אני מתכוון? הייתה צריך להעניק יותר מחשבה למיקום החילים הנופלים בפריים ולחלק את זה שבצד של המלך יהיו כחולים נפולים ובצד של המלכה יהיו לבנים נפולים, מה שלדעתי היה מעניק יותר עיניין והרגשה של רעיון מאשר "סתם" כלי שחמט מפוזרים ואף היה נותן יותר מיקוד על המלך ולמלכה מבחינת משיכת העיין. (בטוח חשבתה על המיקום של הפיונים הנפולים אבל זה לא כל כך ניכר בפריים... בגלל זה רשמתי "סתם" במרכאות כפולות).

אל תגיד שלא השקעתי בתגובה מפורטת

Temp Web Site: picasaweb.google.com/erez2006

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:02

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר