לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2007, 20:41
צלמית המשתמש של c0ldplayer
  c0ldplayer c0ldplayer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.06
אוקיי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי קובי קובי שמתחילה ב "מזל"ט אחי... 1. מה רמת..."

1.שמע טירונות לא אמור להיות דבר קל....כושר זה משהו שיבנו לך...אין מה לדאוג מזה...פשוט תשתדל להשאר בקצב ויהיה טוב...משמעת זה גם גורם חזק בטירונות - שיעלה בהדרגה עם הזמן.....אין מה לפחד - אם תיהיה טוב יהיה טוב.....
בסה"כ הכללי הטירונות לא קשה מדי...קצת תרגיש לא בנוח מדי פעם אבל גם תהנה ממנה....

2. יש די הרבה מאמרים, גם בפרש, על מה כדאי להביא.....אני לא יפרט עכשיו הכל - את יכול לבצע חיפוש...אבל בעיקרון אל תיהיה בשוק ותביא את כל הבית.....זה ממש לא הכרחי....תביא דברים בסייסים שאתה משתמש ביום יום....בבקו"ם תקבל מה שתצטרך ורק אחרי שתחזור שו"ש ראשון הביתה, אתה תדע בדיוק מה אתה צריך...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2007, 08:20

גדוד 969
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Suicide Commando inc שמתחילה ב "אחי, באיזה גדוד אתה?"

או בשמו השני - "שחף".....(לכל מי שלא יודע - הגדוד שנמצא בצפון)

קצת על הסגל:
במשך הטירונות אתם תזכו להכיר את כל הסגל מקרוב, יש חלק שתאהבו וחלק שלא....אני אישית מרוצה מאוד מהסגל שלי.....(ממש לפני יומיים שברנו דיסטנס עם אחד המכי"ם שלנו כי הוא עוזב!)....
בסך הכל הכללי הפיקוד ממש טוב,דואג, ומשקיע בכם - אם לא תעשו בעיות , לא יעשו לכם....

הדיסטנס זה משהו שבניגוד למשמעת יורד במהלך הטירונות והאימון מתקדם (נשמע מוזר)...לאט לאט תתחילו יותר לצחוק עם המפקדים, הסמל והמ"מ.....אבל עדיין יש את הרגעים (ויש הרבה) שצריך לדעת מתי לשתוק....

משמעת זה דבר בסיסי בטירונות...אולי יהיה קצת קשה להתרגל בהתחלה, וקצת משביז ושובר - אבל אל תחששו יותר מדי - כי כולם עוברים את זה בסוף....

ישן 02-03-2007, 08:31

תשובות:
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי galhadar123 שמתחילה ב "שאלה שלא ממש קשורה לטירונות אבל..."

1. אני יגיד לך מה שלנו אמרו - את הרוב הגדול של המתגייסים למוד"ש משבצים עוד לפני הגיוס....אני מאמין שאיך שהוא מתייחסים גם לשאלון ההעדפות שתמלא....וגם אם עדיין לא שובצת למקום שרצית - יש אפשרות לבקש לעבור אחרי השיבוץ הסופי - שיהיה אחרי הטרום טירונות....

משהו על שחף - יש שינוי עכשיו בגדוד הזה - מה שאני יכול להגיד לך זה שאם תגיע לשם אתה לא תתפצת ממוצב כל היום......ממש לא....ודי כבר להנפיץ שגדוד ניצן עושה עבודה הרבה יותר טובה משאר הגדודים...

2. כן, לקרוס חובשים אפשר לצאת רק אחרי האימון המתקדם.

3. שמע - יצא לנו לדבר עם חבר'ה כמעט מכל קורס שיש לנו בביסלמ"ש - וכל פעם עלתה השאלה הזאת - אז בוא אני ירגיע אותך - מוד"ש לא עושים מחסומים בכלל, לפי מה שהבנתי גם לא מטבחים ועובודות רס"ר כאלה ואחרות...(לגבי שמירות במוצבים, אני עדיין לא בטוח)...

ישן 03-03-2007, 09:51
  הפילדמרשל הפילדמרשל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Suicide Commando inc שמתחילה ב "שאלה חשובה מאד, מקווה שתוכל לענות..."

איך אתה מזכיר אותי!

אני הבאתי מכתב מרופא עור אזרחי שכתב שחייבים לתת לי פטור מגילוח בגלל בעיה בריאותית אמיתית, ודאגתי לזה חודש לפני הגיוס.
באתי עם זה לחופ"ל (אני נמצא במקום אחר, לא במוד"ש אבל זה לא משנה) והם הצעכבו עם זה במשך חודש וחצי! כל בוקר הייתי מגיע עם פנים אדומות, דם ופצעים והם שמו זין על זה.
עד שבסוף קבעתי תור לרופא והוא אישר את זה תוך שניה.
פשוט תתעקש לראות רופא וזה לא קל כי החופ"ל לא גמיש בעניין הזה, מקווה שבמוד"ש זה אחרת!

"הכשלון האמיתי הוא לא לנסות"

ואני בכלל שואל: נוב' 06 - מתי נקבל כבוד?

ישן 02-03-2007, 12:03

הקטע של
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Suicide Commando inc שמתחילה ב "או! נזכרתי בעוד שאלה שמעניינת אותי... בנוגע לטרום טירונות"

הטרום טירונות בא בעצם להכניס אותך למסגרת הצבאית.....

מלמדים אותך על נהלים, מסדרי בוקר, מצ"לים, ערכים בצבא, רפואה בצבא ובקיצור איך הכל עובד.....

יש מד"סים בטירונות, ויש כבר אז ברו"ר התחלה....

המשמעת בטרום טירונות היא חיסית לא גבוהה - חלק מהאנשים שיחטפו צעקות יהיו בשוק - אל תבהל מזה זה בשביל להכניס אותך למסגרת כמה שיותר מהר.....כמובן שבסוף השבוע השני תיהיה שבת סליחות, אז את כל הנקודות שצברתם ימחקו לכם חד פעמית....תהנה מהרגע!!

ישן 02-03-2007, 12:16

אממ
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Suicide Commando inc שמתחילה ב "מצ"לים... אאוץ'"

דווקא המפקדים משחף עושים יותר תיזוזים (אני משם - אני יודע).........ופק"לים על אגרופים זה עוד כיף....בוא תראה מה קורה לנו שאנחנו מעצבנים את הסמל שלנו.....

בקשר למצ"לים - בטרום טירונות תעבדו יותר ככיתות....לכן המצ"לים יהיו לפי האוהל שלכם....אחרי השיבוץ מחדש תתחיל לעשות מצ"לים מחלקתיים...ולמרות שאחרי שלומדים להכיר את כולם ולהכין מצ"ל זה לא נורא כבר, נראה אותך מכין אחד בלחץ של זמן שבמחלקה יש 33 אנשים - ובערך 23 מהם חסרים!!!
(אל תבהל זה לא נורא....מה שקרה אתמול לפני היציאה הביתה לא הכנו מצ"ל והמפקד שלנו הוסיף 10 דקות ביציאה לכל אחד....פיספסתי ת'תרכבת בדיוק בדקה!!!!!!!)

ישן 02-03-2007, 13:54
צלמית המשתמש של Suicide Commando inc
  Suicide Commando inc Suicide Commando inc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
אז זהו...
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי Jay שמתחילה ב "לגבי הכושר"

אני שואל כי אני אוהב כושר ועכשיו הייתי חולה שבועיים(ועדיין לא מרגיש בשמיים, למען האמת), ואני מניח שעד הגיוס כמעט ולא יצא לי להתאמן כי הרופא אמר שלא מומלץ...
+השבועיים של הטרום שלא עושים בהם כלום יהרגו אותי לגמרי:\
כשאני לא מתאמן כמה שבועות הכושר יורד לי די מהר, אבל גם עולה מהר יחסית אם אני מקפיד.

שמעתי שהמסלול שעושים הוא סיבובים ענקיים, כאשר כל סיבוב זה ק"מ, שזה דיי מצויין מבחינה פסיכולוגית, כי בבית אני רץ בפארק, כאשר כל סיבוב הוא 500 מ' וזה פשוט מחרפן לגמרי!

ישן 03-03-2007, 16:15

אין
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי אהבת הארץ שמתחילה ב "לגבי מוד"ש"

דבר כזה "יחידות מיוחדות" במוד"ש.....יש את הגדודים - ולכל גדוד יש את הפלוגה היעודית שלו - שהיא בד"כ מכילה את הצוותים המדלגים.....

כדי להגיע אליה לא צריך לעבור איזה שהוא גיבוש מיוחד. קודם כל יש את המיון הראשוני לגדוד אליו אתה תשתייך (עוד בטירונות) ורק בסוף האימון המתקדם וה-אל"ל יודעים לאיזה פלוגה אתה מיועד....לפלוגה היעודית ("המובחרת") - תגיע אם הנתונים שלך, והכושר הפיזי שלך מתאימים...כמובן שאפשר לבקש להגיע לשם גם אם לא נבחרת...

לגבי היחמ"מ - בעצם הכשרה מסוימת שעוברים רק בגדוד הצפוני ("שחף")....אני לא בטוח אם עדיין עוברים אותה כיום, בכל מקרה אני לא אפרט מחשש לביטחון מידע...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:33

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר