לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2007, 21:27
צלמית המשתמש של קוביבי
  משתמש זכר קוביבי מנהל קוביבי אינו מחובר  
מנהל פורום מערכות הפעלה - הרובע המייקרוסופטי.

חבר מתאריך: 07.10.04
LinkedIn profile
ויסטא - חווית משתמש

אז... לויסטא מלאו חודש (ויום) מאז שהיא יצאה. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
לאלו מאיתנו שהיו איתה מתקופת הביטא המוקדמת כבר יש ניסיון של חצי שנה איתה. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אז עכשיו זו ההזדמנות שלכם לעזור לכול אילו שפוחדים משידרוג תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה]

אז... כל אחד שיש לו ביקורת (גם טובה וגם רעה) על חלונות ויסטא מוזמן לכתוב אותה כאן..
אבל יש לי כמה בקשות כאשר אתם מפרסמים "חווית משתמש" על חלונות ויסטא
.

מפרט מפרט מפרט, ושוב פעם, מפרט, אם אתם אומרים שויסטא רצה לאט, אנחנו רוצים לדעת על איזה מחשב אתם מדברים, כדי לדעת אם על המחשב שלנו חלונות גם ירוץ לאט.

לא לדבר בשפה "מקצועית" מידי ("הכנסה של ויסטא לדומיין 2003 קצת בעייתית בגלל שהגדרות הGPO שיורדות עליה משנות registry במקומות שונים מהXP הישן...") זה באמת לא מעניין... ואפילו קצת מפחיד תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה.

מומלץ לקשר לפרופיל החומרה שלכם שנוצר ע"י CPU-Z במקום לכתוב מפרט ידני ולמי שלא יודע על מה מדובר, שיציץ במדריך בארכיון בנושא - http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...d.php?p=1895317

זהו, למען האמת, אז תתחילו לשפוך את כל מה שעל ליבכם, תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה אני מת לשמוע.

נערך לאחרונה ע"י The IceMan בתאריך 03-03-2007 בשעה 22:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-03-2007, 15:54
  haimvrt haimvrt אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "ויסטא - חווית משתמש"

מפרט שלי:
פנטיום 4 2600ht
זיכרון ג'יגה דואל צ'אנל
כרטיס מסך 6600gt

אז התקנתי את הוויסטא אולטימט ההתקנה עברה חלק תוך חצי שעה הסתיימה ההתקנה ואז נתגלה את היופי של הווינדוס הזה פשוט מהמם כול הווינדוס כזה בתלת מימד ומשתמש בכול האפקטים של aero
התקנתי כול מיני תוכנות כמו office עברית וויסטא כמה משחקים והכול עובד חלק ומהר
לא נתקלתי בשום באגים או מסכים כחולים לטענת אנשים שנתקלו
כול הדרייברים הותקנו אוטומטית בטח במהלך ההתקנה של הוויסטא או בסוף ההתקנה ככה שלא הייתי צריך להזיע ולחפש דרייברים ככה שהווסיטא מוכנה לשימוש מלא אחרי ההתקנה שלה רק הייתי צריך להתקין דרייבר כרטיס קול וזהו
לסיום אני מרוצה מאוד ממנה

עם יש לכם מחשב טוב ממליץ לכם בחום לעבור לוויסטא

עם יש לכם שאלות אז תשאלו.
ועוד משהו
חייב זיכרון וזיכרון מעל ג'יגה כי הוויסטא פשוט שותה אותו בלי לחשוב

נערך לאחרונה ע"י haimvrt בתאריך 02-03-2007 בשעה 15:57.
ישן 02-03-2007, 16:43
צלמית המשתמש של pilot kevin
  pilot kevin pilot kevin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
אני בקושי רואה פה רעיונות מקוריים

ממבט ראשון אחרי ההתקנה ישר חשבתי על Ubuntu (לינוקס). חוץ מהעובדה שזה מזכיר את המערכת מבחינת הכפתורים של החלונות (המלבניים) והמראה הכללי; חלק מההגדרות, איך שבוחרים תמונת רקע והיא מייד מופיעה וכו', בחירת הצגת volume control בנפרד מה-systemtray, בניגוד לגרסאות קודמות.. הרבה תכונות מזכירות את לינוקס.

אבל הרושם שהמערכת עשתה עלי היא שלא אמורים לגבות עליה כסף (על גרסת ה-homepremium והרגילה לפחות). זה נראה כמו משהו שהיה אמור לצאת כ-SP3 ל-XP שחובר ל-WindowBlinds או משהו כזה. הם הפרידו מלא הגדרות ככה שבמקום למשל כל ההגדרות של התצוגה (רקע, שומר מסך וערכות) מופיע בחלון מפלצתי ומוזר וכל אחת מהלשוניות שהיו פעם ב-display properties עכשיו מופיעות בנפרד בחלון מיוחד בשבילהן. מיותר, לדעתי.

והרבה דברים מיותרים נעשו. אני משתמש במערכת ואני מרגיש שקיבלתי את אותה מערכת חלונות XP, עם שדרוג קליל שמתאים לחבילת שדרוג ולא להוצאה חדשה של מערכת, ועם אי-התאימות לדרייברים ותוכנות של לינוקס.

אני חושב שאני חוזר ל-XP, עד SP1 או עד שבעולם יחליטו שכדאי בכלל להוציא דרייברים מתאימים למערכת הזו. זה ממש מזכיר לי את החוויה שלי עם לינוקס: לשבת שעות עם קבצים ולרוץ ממחשב למחשב למצוא דברים תואמים, כי המודם לא פועל. אם הייתי רוצה אי תאימות כזו הייתי נשאר בלינוקס.

ישן 02-03-2007, 17:23

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי pilot kevin שמתחילה ב "אני בקושי רואה פה רעיונות מקוריים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pilot kevin
ממבט ראשון אחרי ההתקנה ישר חשבתי על Ubuntu (לינוקס). חוץ מהעובדה שזה מזכיר את המערכת מבחינת הכפתורים של החלונות (המלבניים) והמראה הכללי; חלק מההגדרות, איך שבוחרים תמונת רקע והיא מייד מופיעה וכו', בחירת הצגת volume control בנפרד מה-systemtray, בניגוד לגרסאות קודמות.. הרבה תכונות מזכירות את לינוקס.

אבל הרושם שהמערכת עשתה עלי היא שלא אמורים לגבות עליה כסף (על גרסת ה-homepremium והרגילה לפחות). זה נראה כמו משהו שהיה אמור לצאת כ-SP3 ל-XP שחובר ל-WindowBlinds או משהו כזה. הם הפרידו מלא הגדרות ככה שבמקום למשל כל ההגדרות של התצוגה (רקע, שומר מסך וערכות) מופיע בחלון מפלצתי ומוזר וכל אחת מהלשוניות שהיו פעם ב-display properties עכשיו מופיעות בנפרד בחלון מיוחד בשבילהן. מיותר, לדעתי.

והרבה דברים מיותרים נעשו. אני משתמש במערכת ואני מרגיש שקיבלתי את אותה מערכת חלונות XP, עם שדרוג קליל שמתאים לחבילת שדרוג ולא להוצאה חדשה של מערכת, ועם אי-התאימות לדרייברים ותוכנות של לינוקס.

אני חושב שאני חוזר ל-XP, עד SP1 או עד שבעולם יחליטו שכדאי בכלל להוציא דרייברים מתאימים למערכת הזו. זה ממש מזכיר לי את החוויה שלי עם לינוקס: לשבת שעות עם קבצים ולרוץ ממחשב למחשב למצוא דברים תואמים, כי המודם לא פועל. אם הייתי רוצה אי תאימות כזו הייתי נשאר בלינוקס.

תחפש דרייברים
בנגוד אלייך אצלי הכול הכול הכול פועל
ישן 03-03-2007, 12:22

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי haimvrt שמתחילה ב "[QUOTE=pilot kevin]ממבט ראשון..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי haimvrt
תחפש דרייברים
בנגוד אלייך אצלי הכול הכול הכול פועל

טיפ כזה מקצועי לא שמעתי.

אתה לא חושב שחיפשתי ושאלתי וביררתי? למודם שלי אין דרייברים (וכנראה לא יהיו) כי זה מודם ישן ובטח כבר לא נותנים אותו ללקוחות. והדרייברים לכרטיס הקול זה היה כמו ב-XP -- חייבים לבדוק ב-Windows Update, אבל בניגוד ל-XP, התקנה ידנית בלי windows update לא תעבוד.

אני ברגעים אלו מגבה קבצים ועוד מעט מפרמט ומתקין XP מחדש. למה? כי אם הייתי רוצה מערכת הפעלה שדומה ללינוקס, ומבחינתי לא תומכת במודם (מה שלינוקס דווקא מצליחה לעשות), ודורשת ממך כל הזמן הרשאות (כמו לינוקס) ואם אתה מבטל את האפשרות של ההרשאות אז חלק מהתוכנות לא פועלות כמו שצריך (ניסיתי). למרות שמבחינת ביצועי מערכת זה רץ אצלי בסדר גמור אני לא הולך להתקין את זה על המחשב שלי, אולי על מחשב אחר שיש לי בבית.

הדבר אולי שהכי עשוי היה למשוך אותי לויסטה הוא החיפוש המהיר בתפריט ההתחל. מעבר לזה, הכל דומה מדי ל-XP ומזכיר לי את בעיות ההרשאות ואי-תאימות של תוכנות כמו לינוקס. השתמשתי בלינוקס בעבר, ואני משתמש בחלונות כי יש יותר מדי תוכנות שאני צריך שהתחליפים שלהם ללינוקס מעולים, אבל לא מספיקים לי.

אני חוזר על מה שאנשים אמרו כבר לפני. כדאי לחכות ל-SP1 או אחרי שהויסטה תשכב מספיק זמן אצל אנשים כדי שתקבלו המלצות כמו שצריך, ולא כי זה "נראה מגניב". אני באמת חושב שאין הבדל משמעותי בין XP לויסטה שראוי לציון מעבר למה שאמרתי קודם. חכו קצת. גם עם XP היו בעיות בהתחלה ועכשיו המערכת התפתחה להיות אולי טובה מדי מכדי להתקדם הלאה למערכת הבאה (ויסטה). עם הזמן אולי ויסטה גם תיעשה כזו.

ישן 03-03-2007, 14:53

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי pilot kevin שמתחילה ב "[QUOTE=haimvrt]תחפש..."

עם אתה עם המודם ale אז אתה לא יכול להאשים את אף אחד רק את החברה אין מה לעשות תחליף למודם רשת הכול יעבוד לך מצויין
והוויסטא זאת לא המערכת שגורמת לבעיות זה החומרה שיש לך במחשב שלא מתאימה כול כך לוויסטא אז אל תתפלא עם היא תרוץ לאט או עם מסכים כחולים או מה שזה לא יהיה

ומי שמתקין את הוויסטא חוץ מי שזה מגניב גם ניהול חכם זיכרון,ביצועים, נוחות, פשטות
וויסטא לא רואה את אקספי 100 מטר מתחת לאדמה

כיום הוויסטא אין לה מי יודע בעיות וגם עם יש אתה יכול להיכנס לעידכונים ולהוריד
גם יש בוויסטא תוכנה מובנת שנותנת לך ציון על המערכת עם קיבלתה 4.0-5.0 אז המחשב שלך מצויין בשביל וויסטא עם פחות קיבלתה אז אני גם מעדיף שתשאר עם האקס פי
ישן 04-03-2007, 08:47

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי haimvrt שמתחילה ב "עם אתה עם המודם ale אז אתה לא..."

שמעתי על תלונות בנוגע למסכים כחולים וכדומה מהרבה אנשים, אבל לי מסכים כחולים או תקלות כאלה, והיא לא רצה לאט. לא אמרתי שאלו הבעיות, אלו בעיות שאנשים אחרים ציינו (ולא מעט).

ובקשר לזה שהחומרה שלי אולי לא מתאימה -- אני לא היחיד שזה לא זיהה לו כרטיס קול למשל. אפילו בכתבה של YNET נניח המערכת לא מצאה את כרטיס הקול. שוב, זו לא התלונה שלי.

והציון של המערכת לא בדיוק מדרג את המחשב שלך הגיונית. אם יש לך מחשב מצויין אבל הוא מחשב משרדי ולא השקעת על כרטיס המסך, אתה תקבל ציון של 2 או משהו כזה, כי הציון הכללי קובע לפי הציון הכי נמוך, שהוא 1-2 אם לא השקעת כלל בכרטיס מסך אלא בשאר המערכת. אז עזוב אותי מהציון.

אם יצא שהתקפתי אותה, אני מצטער. אני פשוט אומר שכדאי לחכות קצת שהיא תטמע.

ישן 28-03-2007, 02:44
  sysadmin sysadmin אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.03.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי haimvrt שמתחילה ב "עם אתה עם המודם ale אז אתה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי haimvrt
עם אתה עם המודם ale אז אתה לא יכול להאשים את אף אחד רק את החברה אין מה לעשות תחליף למודם רשת הכול יעבוד לך מצויין
והוויסטא זאת לא המערכת שגורמת לבעיות זה החומרה שיש לך במחשב שלא מתאימה כול כך לוויסטא אז אל תתפלא עם היא תרוץ לאט או עם מסכים כחולים או מה שזה לא יהיה

ומי שמתקין את הוויסטא חוץ מי שזה מגניב גם ניהול חכם זיכרון,ביצועים, נוחות, פשטות
וויסטא לא רואה את אקספי 100 מטר מתחת לאדמה

כיום הוויסטא אין לה מי יודע בעיות וגם עם יש אתה יכול להיכנס לעידכונים ולהוריד
גם יש בוויסטא תוכנה מובנת שנותנת לך ציון על המערכת עם קיבלתה 4.0-5.0 אז המחשב שלך מצויין בשביל וויסטא עם פחות קיבלתה אז אני גם מעדיף שתשאר עם האקס פי

לא גורם לבעיות? אתה בטח צוחק - אם לך במקרה הכל עבר טוב זה עוד לא אומר כלום. במחשב
של לקוח, חדש לגמרי עם חומרה 100% תואמת לויסטה הופיעו בעיות - כולל פעמיים-שלוש תקיעות
בהפעלה, בלי אפילו להראות מסך כחול!!! אז מה לדבר בכלל על חומרה שהיא לא חדשה?

לא כל מחשב חייב מאיץ גרפי חזק. ל99% של מחשבים משרדיים או של עבודה אין צורך בזה בכלל.
תגיד לי למה בדיוק מזכירה שעובדת עם מעבד תמלילים צריכה GFORCE? בשביל האפקטים היפים?
הדבר מיותר והינו בזבוז מוחלט של הכסף ובנוסף גם גורם למחשב פחות אמין ויציב מזה עם כרטיס
מסך מובנה - בדוק.

נוחות השימוש?מומחים חושבים אחרת: http://www.theinquirer.org/default.aspx?article=37896
גם אני לא מצאתי את הממשק של ויסטה נוח במיוחד. לדעתי גם XP עדיף ממנו, שלא לדבר על
GNOME או KDE של GNU/LINUX.

ביצועים? על איזה ביצועים אתה מדבר בכלל? ויסטה איטי יותר מXP - ומרגישים את האיטיות גם
עם גרסת BASIC שאמורים להספיק לה "רק" 512 מגה, על מחשב כפול ליבה חזק עם גיגה זיכרון.

ניהול חכם של זיכרון? היגיע הזמן באמת. אבל גם עם כל השיפורים GNU/LINUX לא רואה את
ויסטה מקילומטר. שלא לדבר שעם GNU/LINUX על 512 מגה ניתן להריץ שרת בעוד לויסטה
הבסיסית ביותר זה נדרש רק למערכת ההפעלה עצמה.
ישן 28-03-2007, 02:26
חסום

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי pilot kevin שמתחילה ב "[QUOTE=haimvrt]תחפש..."

SP1 לויסטה נכנס לפיתוח מואץ עוד לפני השקה רישמית של הויסטה...

ויסטה היא לא יותר מSP ל XP רק עם:

- יותר הגבלות (תשוואו אפילו גירסת ויסטה BASIC מול XP HOME - כרגע דורשים מלקוח שיוציא
כרטיס אשראי וישלם עוד 80-100 דולר כדי לקבל מה שקיבל בעבר עם גרסה זו)
- יותר בעיות
- מערכת DRM חודרנית
- תמיכה גרועה בחומרה
- תמיכה גרועה ביותר בתוכנות (חוץ מאלה של מייקרוסופט)
- שידרוגים שלא ניתן לבטל כלל - כדי שיהיה אפשרות לחסום מערכות ו להילחם עם באגים בדרייברים
שמאפשרים לעבור על מגבלות הDRM
- ועוד הפתעות גרועות אחרות.

הרבה מאוד אנשים לא ירצו לעבור מXP לויסטה, ומייקרוסופט יודעים ומבינים את זה היטב.
זאת הסיבה למה הם יעשו הכל כדי לא להשאיר לאנשים ברירה ע"י כך שלא ימכרו יותר רישיונות
לXP.

עם ויסטה מייקרוסופט בנו מערכת טובה רק כדי לחלוב כסף מהצרכנים, גם עבורה עם כל השדרוגים
המידיים האפשריים, וגם עבור אולפנים.

זה כלל לא מפתיע למה בארה"ב הרבה מאוד גופים היחליטו שלא "לשדרג" כלל לויסטה אלא
להישאר עם גירסה קיימת כמה שאפשר ו/או לעבור למערכות אחרות כגון GNU/LINUX.
זה כולל גם גופים ממשלתיים בארה"ב.

http://www.informationweek.com/news...cleID=198000229
http://www.crn.com/hardware/197800591
http://searchenterpriselinux.techta...1245710,00.html
http://direct2dell.com/one2one/default.aspx
http://www.informationweek.com/news...cleID=197800480
http://www.informationweek.com/news...cleID=197700789

תוסיפו לזה גם שויסטה נוחה פחות לעבודה ויעילה גם פחות נבחינת יעילות השימוש:
http://www.theinquirer.org/default.aspx?article=37896

וגם זה שמערכת ההפעלה מרגלת אחריכם ושולחת מידע למייקרוסופט בלי רשותכם:
http://www.theinquirer.org/default.aspx?article=38096
ישן 10-03-2007, 13:14
  משתמש זכר Netanel Ben-Shushan Netanel Ben-Shushan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.05
LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אולטימייט דרישות הכי..."

משהו שרציתי להוסיף ברשותכם לידע כללי, ואשתדל לכתוב כמה שיותר בשפה פשוטה.

1. כמות ה- RAM (זיכרון פנימי) אינה קשורה באופן ישיר למהירות המעבד, ולכן, בשביל לקבל ביצועים טובים יחסית רצוי לעבוד עם מעבד מהיר. הדוג' הכי קרובה היא שהטמעתי 10 תחנות Vista בארגון קטן עם מפרט של 512MB RAM, 80GB SATA HD ומעבדים במהירות 2.8GHz, כשבאתי לשדרג תחנה נוספת של הטכנאי שם (שהיא מכילה 1GB RAM ומעבד במהירות 1000MHz) הביצועים היו נמוכים יותר, לא חקרתי למה איך ומי ומה, אבל זה מה שקרה בפועל, חשוב לציין שכל התחנות הותקנו בתהליך נקי (פירמוט+התקנה נקייה = Clean installation).

2. חשוב לעבוד עם דרייברים תואמים וחתומים לקבלת חווית משתמש טובה יותר, וקל וחומר לגבי ממשק ה- Aero - שמחייב דרייבר חתום (WDDM).

ובנוגע למחשב שלי, יש לי נייד של HP (עם 2 ג'יגה RAM ומעבד Pentium M 1.6GHz ודיסק 60GB) שמריץ את Vista Business בצורה כל כך יפה, האמת שאני לא משתמש בממשק החדש של Vista אלא ב- Classic (הממשק של Windows 2000 הישן והטוב), ואחרי התקנה מסודרת וטיפול במערכת (איחוי מדי פעם וכו') המערכת פועלת מעולה.
יש לי עוד מחשב שמריץ Vista Ultimate עם ה- Aero Glass (הממשק הגלסי, "השקוף") עם 4GB RAM ומעבד AMD Athlon 3800+ וכרטיס מתאים עם 256MB והוא פועל יופי.

השורה התחתונה שלי היא שמומלץ לשדרג למי שיכול (מבחינה כספית - זה מסתכם גם ברכישת מערכת וגם בשדרוג המחשב לעיתים קרובות), מי שלא יכול מוזמן להישאר עם Windows XP מבחינת שינויים לא מצאתי ממש שינויים חוץ מה- Parental Control, UAC, ועוד כמה יישומים מבוססי MMC v3 כמו ה- Windows Firewall החדש שעבור המשתמש הביתי יהוו שינוי כלשהו.

למי שמעוניין בכל זאת ורוצה לדעת מה זה Parental Control, מה זה Aero Glass, איך מתקינים VISTA ומה אפשרויות הגיבוי החדשות ב- VISTA מוזמן לעיין פה:

http://blogs.microsoft.co.il/blogs/...al-Control.aspx

http://blogs.microsoft.co.il/blogs/...02E002E00_.aspx

http://blogs.microsoft.co.il/blogs/...-PC-Backup.aspx

http://blogs.microsoft.co.il/blogs/...5E005EA05_.aspx

ישן 28-03-2007, 03:03
חסום

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "מה לא תקתק?"

מה אתה צריך לעשות משהו חריג כדי שויסטה תפסיק לעבוד (כאילו שהיא עבדה קודם)?

תיקח כמעט כל תוכנה שהיא לא מבית מייקרוסופט או אחד השותפים ותראה בכמה בעיות אתה נתקל.

קח אפיל את הפיירפוקס - הדבר עובד מצויין בכל מערכת הפעלה החל מחלונות 98 ועד MACOSX.
אבל בויסטה במייקרוסופט עשו שינוי מסויים שגורם לכך שפיירפוקס לא מצליח לשדרג עצמו. כך שכל
משתמש חייב להסיר את הפיירפוקס ולהתקין אותו מחדש כל פעם שיוצא שדרוג.

האנטי וירוס המעולה ANTIVIR אינו עובד עם ויסטה. בזמן ההתקנה ויסטה אומרת שיש בעיה, אבל
יש פיתרון... ושולחת לעמוד אינטרנט שהיא לא מצליחה לפתוח. אם מנסים בכל זאת אז ההתקנה
פשוט נתקעת.

XOFTSPY מגלה טרוינים בויסטה, אבל מה שהיא מוצאת זה חלקים ממערכת ההפעלה עצמה
והסרתם יכולה לגרום לבעיות.

כמעט כל התוכנות שניסיתי להתקין בויסטה שלא היו של מייקרוסופט או של השותפים לא עבדו כמו
שצריך.
ישן 13-04-2007, 16:03
  yuvalas yuvalas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
שאלה..

אני מתכנן לעבור לMicrosoft Windows Vista Ultimate 64Bit Hebrew אך אחרי שראיתי את כל הבאגים אני חושב שאני יחכה עד שיהיה SP1 או SP2 ואחרי שיהיה את זה ליותר אנשים במדינת ישראל... רק אז אני אקלוט שהמערכת בהחלט טובה, בלי באגים...

אם יש כאן נציג של מייקרוסופט אז שיבין: מיקרוסופט סתם השקיעה 4 שנים עם יותר מ-400,000 עובדים מתכנתים מקצועיים ביותר שלמדו נראה לי איזה 12 שנים באוניברסיטה ועבדו 30 שנה במייקרוסופט וכמובן למדו עיצוב ונוחות, אבל הפעם - באמת נכשלתם...

וכמו מי שרשם מלפני:
"תאמיני לי, קונים מערכת הפעלה בשביל המחשב ולא מחשב בשביל המערכת הפעלה"
אני חייב להגיד שאני בהחלט מסכים איתך ועוד איך!!!

מיקרוסופט, תפתחו גרסא SP1 ו..מהר!! כי אני ארכוש ברגע שיהיה אותו ליותר מ-שלוש אנשים שאני מכיר... (חחח....)

בינתיים אני נשאר עם המחשב שלי ועם הXP שלי...
ישן 15-04-2007, 21:49
  maorf maorf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.05

מפרט:
AMD2800(1.6GHZ)
512 RAM
GFORCE5200
התקנתי את ויסטא אולטימייט

נחמד מאוד סה"כ מרוצה התפלאתי שעובד על המחשב שלי..
נתן לי ציון 2..
בכללי הממשק מאוד נחמד מה שלא אהבתי זה ההגדרות הראשוניות שצריך לעשות בכל תוכנה בויסטה אבל בסדר.
מה עוד... ההתקנה עברה מהר יחסית ל XP אפילו יותר מהר.
האפקטים של ה AERO מאוד יפים
יש כאלה אומרים שהויסטה לא תעלה על הדרישות המומלצות אז הנה הוכחה היא עובדת אצלי על דרישות מתחת למינימליות
דרייברים הייתי צריך להתקין כ. קול וחייגן כל השאר הוא זיהה
קרה כמה פעמים שקרס אין לי מושג למה וזה בהחלט חיסרון ענקי
אה עוד משהו.. למה מיקרוסופט שמו לינק להורדה של המסנג'ר במקום לשים אותו.. ועוד מילא לינק אבל לינק שלא עובד אפילו ב IE הוא פותח דף מעוות

נערך לאחרונה ע"י maorf בתאריך 15-04-2007 בשעה 21:52.
ישן 12-08-2007, 11:14
  yuvalas yuvalas אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.04.07
אמרו לי... רק אמרו...

אמרו לי שהמחשב שלי יקרטע עם ויסטה, שהוא לא יזוז ועוד המון דברים.
קניתי מחשב חדש, ולכן אמרתי לעצמי: "לא יזיק לנסות"... כי אין שום סיכון, על המחשב הזה עוד אין שום חומר, לא מותקן שום דבר אז - ננסה.

מפרט המחשב:
מעבד - Intel Pentium D (Dual Core) 3.00 Ghz
לוח-אם - Abit sg-95
זכרון - 1024Mb של Kingston במהירות 667Mhz
כרטיס מסך - עוד לא קניתי, יש לי את המובנה שמגיע עם הלוח אם ולכן אני לא משתמש בממשק הAERO או בMM או בשאר תוכנות העריכה. 32Mb משולב בלוח.

וזהו פחות או יותר. לא עשיתי OC או משהו מיוחד.

המחשב זז כמו שצריך, ואני עוד מתכנת וגרפיקאי שעובד הרבה עם תוכנות כבדות, וכותב ידנית קודים. המחשב לא נתקע לי בכלל. יש תאימות לכל התוכנות שלי. (ויש הרבה)
לא היו לי חלונות "כחולים" וגם לא קיבלתי הודעות שגיאה מיוחדות.
אני בחרתי במהדורת ה Ultimate ואני מאוד מרוצה גם מהMEDIA CENTER ומשאר הפיצ'רים האחרים...
משחקים עולים בלי בעיות ואין בעיות תאימות כפי שכבר ציינתי.
אז למה אתם מחכים? לכו על ultimate . מהר.

נ.ב. איפה מפעילים את ה"הפעלה קולית" שהוא מזהה את הקול שלי ו...הוא עושה את הפעולות שאני אומר לו? אני לא מצאתי.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:43

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר