לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-03-2007, 22:14
  amonsito amonsito אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי zix66 שמתחילה ב "ליד בית שמש היום ..."

חביבי יש צילום ויש צילום!
מה שאתה עשית פה זה השחטת צילום ואני אפרט:
א. בתמונה הראשונה הגברת את המג'נטה, ולא יודע למה, ממש רואים את הגברת הרוויה בעץ.
ב. מצויינת רק חבל שהיא בגודל שני מסכים חחח.
ג. טובה אבל לא רואים שום ברק בעיניים מה שגורע מאוד לפורטרט, וגם היא בגודל שני מסכים.
ד. לא יודע מאיפה להתחיל, חידוד יתר, משחק מיותר בצבעים של התמונה, הגברת ציאן, הירוק גלש מעבר לגבול הטעם הטוב וכן האדום של הכלניות נראים כמו כתמים מוזרים על רווית יתר.
בד"כ עדיף להגביר רוויה מאוד בעדינות עד 15-20 מקסימום, צריך להיזהר כי זה יכול בקלות להרוס את התמונה, ולי זה הפריע!
אם אתה לא יודע כל כך לעבוד עם הפוטושופ אז אתה יכול לבקש ממשהו בפורום שיערוך לך, ופה אני מציע לך את עזרתי!
בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2007, 06:26
  zix66 zix66 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי amonsito שמתחילה ב "חביבי יש צילום ויש צילום! מה..."

חביבי יש צילום ויש צילום! (+1)

"מה שאתה עשית פה זה השחטת צילום ואני אפרט:"
=> לצערי לא מצאתי בצילומים שלך שום הצדקה שיש לך רקע בצילום שאתה יכול לכתוב משפט כזות

א. בתמונה הראשונה הגברת את המג'נטה, ולא יודע למה, ממש רואים את הגברת הרוויה בעץ.
=> אני רוא שאתה יודע המג'נטה בפוטושוף. נקודה. אם כבר - פה היה רק contrast/brightness

ג. טובה אבל לא רואים שום ברק בעיניים מה שגורע מאוד לפורטרט, וגם היא בגודל שני מסכים.
=> בצילום כמו בחיים לא תמיד יש ברקים

ד. לא יודע מאיפה להתחיל, חידוד יתר, משחק מיותר בצבעים של התמונה, הגברת ציאן, הירוק גלש מעבר לגבול הטעם הטוב וכן האדום של הכלניות נראים כמו כתמים מוזרים על רווית יתר.
בד"כ עדיף להגביר רוויה מאוד בעדינות עד 15-20 מקסימום, צריך להיזהר כי זה יכול בקלות להרוס את התמונה, ולי זה הפריע!
=> ככה אני נסיתי להעביר היתרשמות שלי ממה שה אני ראיתי - ואני לא אומר שזה מיועד לכל טעם
בלי יחס עד כמה הוא טוב.

מציע לך את עזרתי בצילום!
בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר