לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-03-2007, 20:10
  zoozoo2 zoozoo2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.06
דחוף - המלצה על מדפסת משולבת (דרישות בגוף ההודעה)

שלום לכולם,

המדפסת שלי התקלקלה ואני חייב מדפסת חדשה דחוף. אני רוצה לקנות מדפסת משולבת, בעיקר להדפסת טקסט ומסמכים, ומעט מאד לתמונות.

דרישות:
1. סורק ופקס עצמאיים.
2. Feeder איכותי (הזנת דפים אוטומטית), וגם משטח סריקה (לספרים וכדומה).
3. הכי חשוב - עלות הדפסת דף נמוכה (אני מדפיס די הרבה). אין לי בעיה עם דיו תחליפי, אבל גם זה לא זול, ואני מחפש מדפסת שהתחליפי שלה זול יחסית לאחרות (לכמות דיו נתונה במיכל, כמובן). אם מיכלים נפרדים לכל צבע יוצא חסכוני במחיר - מה טוב.

מעבר לזה, רצוי:
1. זיהוי אוטומטי של פקס (מענה אוטומטי לפקס, ואי מענה כשזה טלפון).
2. מהירה ככל שניתן.
3. קומפקטית ככל שניתן.
4. תוכנות נוחות (סריקה של הרבה עמודים ישירות לקובץ PDF/TIFF, סטטוס מצב דיו, OCR בעברית וכד').

עקרונית, לא אכפת לי לייזר או דיו (שמעתי שלייזר לא בהכרח יותר זול לדף מהדיו האיכותיות/עסקיות, שהן יותר יקרות בקניה אבל יותר כלכליות בדיו). דיו כמובן מאפשרת הדפסת תמונות בצבע, אז זה נראה לי עדיף.

והכי חשוב - עד 1500 ש"ח בערך (אם יש משהו מדהים, גם אם ביותר כסף - אשמח בכל זאת לדעת; אם יש מדפסת שעונה להכל בהרבה פחות - עוד יותר טוב).

תודה.

נ.ב.
יש למישהו טבלא עם סוגי מדפסות ולכמה דפים מספיקים המיכלים שלהם (ש"ל / צבע), כך שאפשר להשוות עם מחיר המיכל ולדעת מחיר לדף?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-03-2007, 22:52

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי eyal-r שמתחילה ב "יש לי 2 פתרונות בשבילך"

תודה רבה אייל, על התגובה .
אני צריך מדפסת דחוף, כי אין לי במה להדפיס (הקיימת התקלקלה), אז אני חייב לקנות הלילה / מחר.

כתבת לי שעדיף לייזר, אבל בדקתי ומצאתי:

עם מדפסת HP 6313 (הזרקת דיו) - הדפסה (שחור) עולה: 19 אג' לדף (דיו מקורי) ו- 6 אג' לדף (עם דיו תחליפי).

עם PE220 (לייזר) שהמלצת עליה - הדפסה עולה: 13 אג' לדף (דיו מקורי) ו- 6 אג' לדף (עם דיו תחליפי).

את החישוב עשיתי לפי מחיר המינימום בזאפ למחסניות דיו מקוריות ותואמות, ובחלוקה למספר העמודים המוצהרים מכל מחסנית.

כלומר, ההבדל קטן, ובדיו תחליפי לא קיים בכלל. ובמדפסת הזרקת דיו יש לי את היתרון של הדפסה צבעונית, שלא קיימת בלייזר. מה דעתך על החישוב והמסקנה?

ומה דעתך על מדפסת HP OfficeJet 6313 שלגביה בדקתי את החישוב? היא עולה אגב כמו PE220.

האם גם עכשיו נראה לך שלייזר עדיף, ואם לא - איזה מדפסת מומלצת יותר מבין הזרקת הדיו?
ישן 04-03-2007, 22:48

השוואת מחירי דף
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי senesh שמתחילה ב "הוא לא ביקש מדפסת משולבת?"

תודה רבה למגיבים. איזו מהירות.

אני צריך דחוף, כי אין לי במה להדפיס, אז אני חייב לקנות הלילה / מחר.

כתבתם לי שעדיף לייזר, אבל בדקתי ומצאתי:

עם מדפסת HP 6313 (הזרקת דיו) - הדפסה (שחור) עולה: 19 אג' לדף (דיו מקורי) ו- 6 אג' לדף (עם דיו תחליפי).

עם PE220 (לייזר) שהמלצתם עליה - הדפסה עולה: 13 אג' לדף (דיו מקורי) ו- 6 אג' לדף (עם דיו תחליפי).

את החישוב עשיתי לפי מחיר המינימום בזאפ למחסניות דיו מקוריות ותואמות, ובחלוקה למספר העמודים המוצהרים מכל מחסנית.

כלומר, ההבדל קטן, ובדיו תחליפי לא קיים בכלל.

ובמדפסת הזרקת דיו יש לי את היתרון של הדפסה צבעונית, שלא קיימת בלייזר.

מה דעתכם על החישוב והמסקנה?

ומה דעתכם על מדפסת HP OfficeJet 6313 שלגביה בדקתי את החישוב? היא עולה אגב כמו PE220.

האם יש מדפסת מומלצת יותר?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר